PDA

View Full Version : Да счупиш сърце



Josefinne
01-10-2006, 14:33
Да счупиш сърце

Depeche Mode – Only When I Lose Myself


Сигурно се сещате за онези студени дни, в които температурите не са чак толкова ниски, но когато излезнете навън, студа се вмъква през ръкавите ви , плъзва нагоре по беззащитеното ви сякаш тяло и ви разтриса изцяло.********* преместен **************

П.С. Ако се чудите 'що под заглавието има една песничка, то е , защото тя ми осигури задържане на подходящата емоционална среда, в която да сътворя написаното и е може би...Е хубаво, ако я имате да си я пуснете, докато четете, че да усетите, какво съм искала да предам Ама се надявам, че може и без нея, стига да сте емоционално настроени. не е най-великото ми творение, но все пак си кажете мнението.

П.С.С. Щом стана дума за разпространяване в др форуми, модерите могат да заключват и изтрият темата вече, който иска да прочете разказа да ми пише ЛС и аз ще го изпратя там, където това е възможно.

rusalkata_
01-10-2006, 17:30
:cry: :cry: :cry: Уау!Много е красиво и...тъжно!Много ти е добро произведението!

Disorder
01-10-2006, 21:42
Ne znam kakvo da kaja osven...bravo. Naistina e mnogo krasivo i emocionalno. I ne znam dali toi e zaslujaval tozi razkaz, no sym ubedena che ako go prochete shte se pochuvstva mnogo polaskan.
Ako imash drugi hubavi tvorbi shte se radvam da gi postnesh i da ni stoplish malko v tova mrazovito vreme :)

HopeLesss
01-10-2006, 23:26
Всякакви думи са излишни... Наистина написаното е страхотно, вълнуващо, изпълнено с чувство. Браво!!!

Josefinne
01-11-2006, 09:53
Благодаря на всички за мнението. :D Не е точно най-доброто от мен това, но все пак се радвам, че смятате, че съм се справила добре. няма да се разсърдя и на критика, така че давайте смело.


Ne znam kakvo da kaja osven...bravo. Naistina e mnogo krasivo i emocionalno. I ne znam dali toi e zaslujaval tozi razkaz, no sym ubedena che ako go prochete shte se pochuvstva mnogo polaskan.
Ako imash drugi hubavi tvorbi shte se radvam da gi postnesh i da ni stoplish malko v tova mrazovito vreme :)



Имам, обаче не ги поствам, защото се копират. АКо искаш да прочетеш още някои неща потърси тук (http://beyou.abdmp.org/viewforum.php?f=8&sid=8ed1dcba0c2c8784b6b2fd3aec4d17ee)

ZAZZZI
01-11-2006, 10:41
Ne znam kakvo da kaja osven...bravo. Naistina e mnogo krasivo i emocionalno. I ne znam dali toi e zaslujaval tozi razkaz, no sym ubedena che ako go prochete shte se pochuvstva mnogo polaskan.
Ako imash drugi hubavi tvorbi shte se radvam da gi postnesh i da ni stoplish malko v tova mrazovito vreme :)
:)

Akivasha
01-11-2006, 18:18
Аз се разплаках.Наистина е добро.Евала

pinK_Baby
01-11-2006, 18:38
Поредната страхотна творба на писателката на форума...Миличка, много е трогателно...А виждам,че се отнася и за теб....Всеки през живота си "чупи" нечие сърце на хиляди парченца и в повечето случаи дори не осъзнава колко боли...Но винаги можеш да се изправиш и да продължиш...Нужно е време,но винаги можеш да продължиш напред :)

Josefinne
01-11-2006, 20:26
Поредната страхотна творба на писателката на форума...Миличка, много е трогателно...А виждам,че се отнася и за теб....Всеки през живота си "чупи" нечие сърце на хиляди парченца и в повечето случаи дори не осъзнава колко боли...Но винаги можеш да се изправиш и да продължиш...Нужно е време,но винаги можеш да продължиш напред :)

O, тук направо ми капна мед на сърцето, това е голяма дума за мен :oops: . Умееш да ласкаеш, стани депутат :lol: . Това на шега , разбира се. Сега сериозно да си кажа, че написах този разказ, защото чак сега разбрах какво съм причинила - моето сърце се счупи. Това е своебразно послание на миналото към настоящето ми. За мен има голямо значение, радвам се , че съм успяла да трогна и вас.


Аз се разплаках.

Akivasha , много лесно се разплакваш, чакайд а видиш, като това се случи на теб, тогава пада голям рев ;). Недей така ! :)

CVETELLINA
01-11-2006, 20:42
Ne znam kakvo da kaja osven...bravo. Naistina e mnogo krasivo i emocionalno. I ne znam dali toi e zaslujaval tozi razkaz, no sym ubedena che ako go prochete shte se pochuvstva mnogo polaskan.
Ako imash drugi hubavi tvorbi shte se radvam da gi postnesh i da ni stoplish malko v tova mrazovito vreme :)дам много е красиво миличка и...тъжноо
:cry: :cry: :cry:

01-11-2006, 22:10
za6tooooo :cry:

Josefinne
01-11-2006, 22:12
za6tooooo :cry:

Влюбила се в друг, който било му писано, да й покаже какво причинява.

minimalistic
01-11-2006, 22:46
Няам думи... просто усетих го по едно време че се отнася за писателката (теб).... и ми стана тъжно, защото и аз нараних по подобен начин :cry: само че не аз сложих край (защото не ми даваше сърце да и го кажа), а тя...
Много е красиво това което си написала и аз без малко да се разплача :oops: , какво като съм момче - и аз имам чувства и сърце.
Нямам какво повече да кажа... и не трябва.

e_l_i_z_a
01-12-2006, 14:53
Миличка,много ми стана тъжно от твоето разказче,защото осъзнах,че аз съм чупила сърца.
Много е гадно. :cry:
Поздравления за хубавия разказ :!:

baby_beautiful
01-12-2006, 15:21
супер е продължавай в същият дух само че няма да пишеш за толкова тъжни работи напиши нещо найстина прекрасно изживяване,което ти е донесло само щастие и любов

Josefinne
01-12-2006, 16:44
супер е продължавай в същият дух само че няма да пишеш за толкова тъжни работи напиши нещо найстина прекрасно изживяване,което ти е донесло само щастие и любов

Радостта се изразява по-трудно от мъката, защото сигурно е все една и съща. Трудно е да намериш оригинален начин да изразиш радостта, но хората страдат по много различни начини и за много поводи, затова и най-често пиша за нея, макар че съм писала и на други теми . Имам един разказ, който най-често е определян като "брутален". :) Обикновено пиша, когато съм нещастна, защото така се успокоявам, а за сега това е на мода в моя живот - разбитото сърце. Като съм щастлива...Гледам да си изживея щастието и не си го давам на никой - толкова ми е малко и без това :)

SeXyTo_f
01-12-2006, 18:02
:cry: :cry: :cry: Уау!Много е красиво и...тъжно!Много ти е добро произведението!

:P
01-12-2006, 20:30
milichka..mno e qko...vazhishtavam ti se..mno me trogna..za malko i az da se razplacha.:)uspeh..prodyljavai da pishesh ..imash talanta..:))

S_L_A_D_U_R_K_A
01-13-2006, 05:49
Страхотно е мацка, браво, но е мн тъжно особено ако си го преживяла :?

piFka_LP
01-13-2006, 16:46
xm..pro4etoh go s golqm interes :wink: super e..znam kakvo e ispitalo mom4eto ,kogato momi4eto e kazalo takiva dumi,za6toto i mene me zarqzaha po takaf nA4in :cry: :roll: dano da ne go po4ustvate :!: :(

Svetlana_Pei4eva
01-13-2006, 17:20
neveroqtno e :) moite pozdravleniq

01-13-2006, 21:55
Невероятно красиво и лирично, и аз едва се сдържах да не изразя по-силно емоциите си... :roll: Проблемът е, че чувствам, че това ще се случи скоро и с мен... Не точно същата ситуация и момент, но чувството ще е... :cry: Иначе мисля, че имаш невероятен талант, развивай го! :wink:

HeDa
01-13-2006, 22:28
Niastina sa izli6ni dumite..Prekrasno e {}

Josefinne
01-13-2006, 22:39
Благодаря отново на всички, наистина ми повдигате самочувствето ( а напоследък това ми е доста нужно) . Май скоро няма да започна да пиша на весели теми, защото така или иначе в момента в живота ми няма любов. Очаквайте следващ разказ тип "снежната кралица - живота без розовата ръка на любовта" :)

HeDa
01-13-2006, 22:42
o00o0o shte 4akame i o6te kak!? :P

Nicy
01-14-2006, 23:06
razkazat si go biva :)

lina15
01-15-2006, 09:48
Bravo!Samo tva moga da kaja,nqmam dumi :shock:

^Kiss_of_the_Sun^f
01-15-2006, 09:57
Lele Josi super e,napravo me razreva :cry: {{{}}}

one_touch
01-15-2006, 12:51
mn e hubavo,acki.mn me raz4ustva.po4ustvah se acki vinovna.po podoben na4in razbih syrceto na edno mom4e koeto me obi4a6e acki mnogo i mi dava6e vsi4kata lubov koqto moje nqkoi da iska,no az re6ih 4e e tvyrde mn za men,trq si jiveq i sprqh da go obi4am izvednyj.razbih mu syrceto po nqi gadniq na4in.

one_touch
01-15-2006, 12:53
Благодаря отново на всички, наистина ми повдигате самочувствето ( а напоследък това ми е доста нужно) . Май скоро няма да започна да пиша на весели теми, защото така или иначе в момента в живота ми няма любов. Очаквайте следващ разказ тип "снежната кралица - живота без розовата ръка на любовта" :)

vyi i az se 4ustvam po sy6tiq na4in v momenta :!:

Iliqn4eto
01-15-2006, 13:19
mnogo tyjna lubovna istoriq..

Josefinne
01-16-2006, 19:03
Благодаря отново на всички, наистина ми повдигате самочувствето ( а напоследък това ми е доста нужно) . Май скоро няма да започна да пиша на весели теми, защото така или иначе в момента в живота ми няма любов. Очаквайте следващ разказ тип "снежната кралица - живота без розовата ръка на любовта" :)

vyi i az se 4ustvam po sy6tiq na4in v momenta :!:

Е, не е забранено хората да се чувстват по един и същи начин по едно и също време.

Verliebt_Maedchen
01-16-2006, 19:21
много е добро...наистина си пресъздала през "перото" нещо лично...

Josefinne
01-16-2006, 19:23
много е добро...наистина си пресъздала през "перото" нещо лично...

М, да, винаги пресъздавам чувствата си с писането. Надявам се така поне част от болката ми да остане между буквите и да се свали от мен...Понякога става, понякога - не.

01-16-2006, 19:36
i az sq vijdam 4e sma s4upila 2-3 sarca 6te moje li da sloji6 o6te razkaz4eta mnogo sa hubavi :)

тестуайти
01-16-2006, 19:55
БРУТАЛНО,наистина красиво.Може ли да го разпространявам във форумите? :lol:

Josefinne
01-16-2006, 20:26
БРУТАЛНО,наистина красиво.Може ли да го разпространявам във форумите? :lol:

НЕ! :evil: :evil: :evil:

^Kiss_of_the_Sun^f
01-16-2006, 20:35
БРУТАЛНО,наистина красиво.Може ли да го разпространявам във форумите? :lol:
ABE TI BOLEN LI SI TVA E LI4NO TVOR4ESTVO!!!!!! :evil:

kissorankata
01-16-2006, 20:54
Наистина е много хубаво...успя да разплачеш доста хора включително и мен.С нетърпение очаквам следващата творба. :lol:

^Kiss_of_the_Sun^f
01-17-2006, 05:15
Наистина е много хубаво...успя да разплачеш доста хора включително и мен.С нетърпение очаквам следващата творба. :lol:
i az i az! :P