PDA

View Full Version : Moderated: Имам мустаци, а съм момиче - как да ги махам?



:(
01-10-2006, 13:56
kakvo da napravq :( imam mustaci a sam momi4e...s kakvo i kak da gi maham.Maika m ne dava da gi maham...ne znam kak da gi obqsnq 4e ne trqbva da imam ...na daskalo mi se podigravat vsi4ki...v 11 klas mn sam krasiva am teq mustaci...basi kakjete kak pls :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

stel4eto__
01-10-2006, 14:00
edva li 6te ti pomogna mnogo no ako bqh az moje bi 6tqh da gi maham s pinseta

princess
01-10-2006, 14:07
Maika m ne dava da gi maham...ne znam kak da gi obqsnq 4e ne trqbva da imam
[b]
NE MOGA DA RAZBERA ZA6TO MAIKA TI NE TI DAVA da si gi mahne6 !!!!
ako bqh na tvoe mqsto 6tqh otdavna da si gi mahna :shock:
mahni gi s pinseta tova spored men e nai dobroto re6enie ili izpolzvai kola maska :wink:

:(
01-10-2006, 14:50
ne znam ama mn boli i maika se mi vika 4e ako gi maham 6te stanat mn golemi i 4erni...kato bqh 7 klas mn se bqh qdosala i gi obrysnah edin pat ;[[

HopeLesss
01-10-2006, 14:58
Върви на козметик и там ще ти ги махнат с електрическа пинсета. Боли малко но не се умира от тва.

01-10-2006, 15:00
hodi s maska

Moderated by miloto
т.11 от Правилника :!:

dragonika
01-10-2006, 15:12
Maika ti v toq slu4ai ne e prava=>nqma smisal da q slu6a6. Ako ne iska6 sama, hodi na kozmetik - 4e boli tva e qsno ama nali znae6 pogovorkata : trai babo za hubost :wink: Kusmet

WILD__BOY
01-10-2006, 16:43
махни ги! Грозно е

mil4eto_
01-11-2006, 11:29
майка ти явно е супер консервативна :?
отиди на козметик или си ги махни сама с пинсета

miloto_girl_4e
01-11-2006, 12:40
ама си и доооста скромна :roll:
какво ти пука,че майка ти не ти дава ..все пак си 11 клас :!: Не си малка :!:
Отиди на козметик - това е най-доброто решение :!:

01-11-2006, 14:12
ми с кола маска
и искам да кажа че тва е хипер гадно-аз от 9 год. се епилирам и за тва няма такива работи по мене...

Roxy
01-11-2006, 14:15
хахаха бръсни ги..така ще станеш още по-красива..а майка ти обезкосмява ли се някъде изобщо?!?

Moderated by miloto
т.9 и т.11 от Правилника :!:

01-11-2006, 14:42
ami zna4i kato gi maham s pineseta ili s kola maska 6te ostane nejna kojata i nqma kao izbiqt nanovo da bode kato me celuvat...ami mn sa konservativni roditelite mi i samo mi vikat :(((

RoSsY88
01-11-2006, 14:51
Аве олигофрени не и се подигравайте !!! Тва е доста нормално явление и се маха с пинесета или кола маска...доста момичета имат мустачки или по точно казано мухче на горната устна!Мазя някой олигофрен тай да се подиграва...Ако ще и се подигравайте - подигравайте се на мене ве!Не на нея ясно!?

BroKeN^DreAmZ`f
01-11-2006, 15:04
Ами обясни и на майкат 4е не ти е никак приятно и просто трябва да го направиш,а ако пак не се съгласи си ги махни ,пък тя няма какво да направи пред свършен факт :D а уна4е аз мойте си ги махам с едни ленти4ки,дет по принцип са си специално за тва.....в всяка аптека ги продават и са по не пове4е от 50-60 ст....даже има едни на стреп за 2 и нещо дето е еднапо голяма лента и се режи :D боли,ама не е кой знае колко много....и пинсетата е добър вариант ама изисква много търпение :D а ако ожеш наистина е най-добре накозметик да идеш :)

:(
01-11-2006, 15:13
Ами обясни и на майкат 4е не ти е никак приятно и просто трябва да го направиш,а ако пак не се съгласи си ги махни ,пък тя няма какво да направи пред свършен факт :D а уна4е аз мойте си ги махам с едни ленти4ки,дет по принцип са си специално за тва.....в всяка аптека ги продават и са по не пове4е от 50-60 ст....даже има едни на стреп за 2 и нещо дето е еднапо голяма лента и се режи :D боли,ама не е кой знае колко много....и пинсетата е добър вариант ама изисква много търпение :D а ако ожеш наистина е най-добре накозметик да идеш :) zna4i posle kato po4nat da izrastvat ne bodat ...zna4i teq lenti4ki...otivam v aptekata i pitam za premahvane na mustacite lenti4ki tai li ?

BroKeN^DreAmZ`f
01-11-2006, 15:18
Еми не не бодат,поне мене не ме бодат....то тва е тип кола маска,то има такива и за крака и разни други..... :D не са кът бръсна4а,ама ти да не земеш да го ползваш за муста4ките,щото..... :shock: мноо зле ще стане :wink: ми да отиваш и казваш ленти4ки...аз им викам за над горната устна,ама както и да го кажеш ще те разберат :D и с тях се откарва поне седмица,е зависи и косъма къв ти е де....аз и пове4е откарвам,ама те мойте и не ли4ат кой знаеколко много по принцип :D

:(
01-12-2006, 11:35
iskam samo da razbera dali pri kolata maska i mahaneto s pineseta kosmite zatvyrdqvat i stvat po 4erni i po golemi ili izsvetlqvat i iztynqvat ?

Britney`laDy
01-13-2006, 09:32
Виж сега мацко,..нормално е някой момичета да са по окосмени от други но в 'тва не намирам нищо лошо,при положение че има доста начини които могат да ти оправят проблема..най-обикновения е ..отиваш до магазина за 1 лев :wink: и си купуваш една пинсетка..и така.. :lol: Другия е да идеш на козметик,там той ще ги разкара с кола маска-ти трябва да решиш дали искаш над цялата устна или само отстрани,аз да речем си ги махам с пинсетка само отстрани щото нямам..даже нищо нямах..ама да се намира нещо да скубя.. :roll: Та другия е лазерна епилация..ще ти струва някъде към 50-60 лв..айде..и 'кво се тормозиш за един мустак :wink:

moon^girl
01-14-2006, 00:27
nai dobroto reshenie e kolata maska ne bolo 4ak tolkoz no v nikakav sly4ei ne si q pravi sama v kashti idi na kozmetic da ti q napravi !! az vednaj si napravix sama i cqlata mi ysta stana na mexyri i beshe 4ervena abe yjasno beshe i si4ki v y4ilishte me pitaha kakvo ti ima ? mahala sam gi i s pinseta i s konec sa mi gi mahali s pinsetata trqbva tarpenie i e po bolezneno s koneca stava barzo boli ama ne 4ak tolkova ! az predpo4itam da mi gi mahat s konec . ili shte otida na kozmetik da mi gi mahne s kola maaska shten stane za 5 minyti 4e i za po malko ! yspex

01-15-2006, 07:45
moje6 i da gi izsvetli6,ako ne iska6 da gi maha6

nikitooo
01-15-2006, 13:17
kakvo da napravq :( imam mustaci a sam momi4e...s kakvo i kak da gi maham.Maika m ne dava da gi maham...ne znam kak da gi obqsnq 4e ne trqbva da imam ...na daskalo mi se podigravat vsi4ki...v 11 klas mn sam krasiva am teq mustaci...basi kakjete kak pls :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Ole boje! Mi spored men s kola maska v nikakav sluchai sus SAMOBRUSNACHKA!!! Ne slushai maika si ili pone q ubedi che ti se podigravat i ti se prismivat!

01-15-2006, 14:12
I az sam 11 klas i si mahnah musta4kite za prav pat predi okolo mesec.Maika mi mnogo me ubejdava6e da ne go pravq,no ne sajalqvam.Moje da probva6 s tezi lenti4ki,ne boli 4ak tolkova.pone da ne se pritesnqva6 vse za takava glupost.haide,uspeh!

strange__
01-15-2006, 16:34
iskam samo da razbera dali pri kolata maska i mahaneto s pineseta kosmite zatvyrdqvat i stvat po 4erni i po golemi ili izsvetlqvat i iztynqvat ?
Е ти ги отскубваш нормално е да изтъняват :wink: Смисъл като скубеш веждите с пинсета те почерняват ли?!Сгъстяват ли се?!НЕ :arrow: и с мустачките е същото :P Аз нямам,но или пинсетка или както вече казах отиваш и си купуваш лентички от аптеките и готово 8)

moon^girl
01-15-2006, 17:39
nai dobroto reshenie e kolata maska ne bolo 4ak tolkoz no v nikakav sly4ei ne si q pravi sama v kashti idi na kozmetic da ti q napravi !! az vednaj si napravix sama i cqlata mi ysta stana na mexyri i beshe 4ervena abe yjasno beshe i si4ki v y4ilishte me pitaha kakvo ti ima ? mahala sam gi i s pinseta i s konec sa mi gi mahali s pinsetata trqbva tarpenie i e po bolezneno s koneca stava barzo boli ama ne 4ak tolkova ! az predpo4itam da mi gi mahat s konec . ili shte otida na kozmetik da mi gi mahne s kola maaska shten stane za 5 minyti 4e i za po malko ! yspex


Zdravei! Pak sam az :) Kogato napisah tova po gore predi nqkolko dni ne se oto4nix 4e kolata maska koqto izpolzvah beshe lentite na veet specialno za mysta4ki i ot tam cqlata my gorna ystna stana na mehyri !!! I sled kato se sly4i tova me beshe strax mnogo da izpolzvam kola maska za musta4ki !!! No v4era se prestrashix i opitax . Izpolzvah obiknovenna topla kola maska tazi ot 50 stotinki koqto e i efecta beshe strashen mnogo ostanax dovolna boleshe me savsem malko kato si gi mahax nakraq ostanaxa malko kosam4eta i si gi dois4istix s pinseta ! Mojesh i ti da probvash s t6azi kola masja ! uspex !

b0o
01-16-2006, 16:31
V Galen (do ndk) mahat mng dobre...Sestra mi hodeshe tam. Mahat gi s el pinseta 80 st na minuta i nqkvi proceduri ...

LuNi4kAaA^^^
01-17-2006, 13:32
maika mi sa6to ne mi dava a az mnogo zapo4nah da se pritesnqvam ot tova.kato i kaja tq vika 4e ako gi mahna 6te stanat na golqma brada i 4e s vremeto 6e iz4eznat :~{

nikitooo
01-17-2006, 15:42
хахаха бръсни ги..така ще станеш още по-красива..а майка ти обезкосмява ли се някъде изобщо?!?

Moderated by miloto
т.9 и т.11 от Правилника :!:

ti si palen oligofren we ! Kak moje da se podigravash na momicheto we !!! Tva e suvsem normalno nqma nikakvo znachenie kvi sa roditelite i ! Bahti bokluka si chesno..

Verliebt_Maedchen
01-17-2006, 20:12
И аз имах същия проблем и много страдах от подигравки.но след 7 клас майка ми ме заведе на козметик и оттогава ходя редовно-на месеца веднъж някъде.не боли толкова(само 1 път но няма да умреш:))сега вече почти нямам-с времето стават по-тънки. и въобще не порастват като на мъж-не се притеснявай,няма такова нещо(освен ако не ги бръснеш-нещо което вярвам вече знаеш че не бива).а да - и колата маска е по 2-3 лева.можеш да си купиш и крем за намаляне на растежа-аз ползвам такъв и съм мн доволна.хайде успех :)

Michelle_la_charmante
01-19-2006, 08:08
iskam samo da razbera dali pri kolata maska i mahaneto s pineseta kosmite zatvyrdqvat i stvat po 4erni i po golemi ili izsvetlqvat i iztynqvat ?

АЙде де!Кво стана?

Verliebt_Maedchen
01-19-2006, 13:03
[quote=:(]iskam samo da razbera dali pri kolata maska i mahaneto s pineseta kosmite zatvyrdqvat i stvat po 4erni i po golemi ili izsvetlqvat i iztynqvat ?

izst1nqvat.pone pri men e taka.

seksi_kote_f
01-19-2006, 15:03
s pinseta

^Pretty{}Girl^
01-20-2006, 13:48
bahti kak moje da si 11 klas i da ne si gi mahala xaxaxaxaxaxa i da slushash maika si az moita ot 4 klas ne q slusham ko mi kazva :P :twisted: :twisted:

kissorankata
01-23-2006, 06:38
kakvo da napravq :( imam mustaci a sam momi4e...s kakvo i kak da gi maham.Maika m ne dava da gi maham...ne znam kak da gi obqsnq 4e ne trqbva da imam ...na daskalo mi se podigravat vsi4ki...v 11 klas mn sam krasiva am teq mustaci...basi kakjete kak pls :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Ole boje! Mi spored men s kola maska v nikakav sluchai sus SAMOBRUSNACHKA!!! Ne slushai maika si ili pone q ubedi che ti se podigravat i ti se prismivat!
И аз съм на същото мнение.Не е лош вариант и летичките.

01-23-2006, 10:44
sus brasnacha na bashta ti deto se brusne davai burzo che s teq mustaci e super smesnho !!!

01-25-2006, 17:11
ами да попитам как точно се борави с тия лентички??

nPaCKoBKa
01-27-2006, 01:49
Nadqvam se ne e mnogo kysno otgovora ama i da e kysno tva re6enie pone e dylgotraino fotoepilaciqta ama trqbva da obqsni6 na maika si 4e e bezvredno i primerno da otide6 s neq v nqkoi kozmeti4en centyr, to mqstoto ne e golqmo tui 4e nqma da e mnogo skypo pyk i nqma da ima6 griji za dylgo ako ne nai dobre s kola maska

01-30-2006, 20:05
abe ti si 11kl. be kvo ti puka ot maika ti vzima6 kola maska mahaj gi i sled tova kato po4nat da nabojdat gi maha6 s pinseta tova e ine4e e syper grozno tva za momi4e

SeXyTo_f
01-30-2006, 20:57
kola maska.......az puk nqmam musta4ki :D

v3rSaNd37
07-22-2008, 15:52
никви пинсети :-x
и никви самостоятелни махания :-x
отиваш на козметик няколко пъти до 1 год ще се махнат напълно

ivito_13
07-22-2008, 16:01
Аз също имам но мойте не се и виждат много но ги махнах.. махни ги със пинцета иначе първият път не сама !!! ... и аз ги махам от 1 година и стават все по-малко а на теб нз как ще ти подейства ..

babyton
07-22-2008, 19:08
една приятелка имаше и ги изсветли с кислородна вода да не се личат

sladkъ_mackъ
07-22-2008, 19:20
Ти си тъпа и знаеш ли защо-не заради мустаците,не искам да те обиждам или да ти се подигравам,а заради това,че слушаш сляпо майка си,която в случая не ти мисли доброро :-x Толкова време да търпиш обиди и подигравки,как не можа да ги махнеш по-рано :-x Се пак си 11 клас да му се нема осети се малко тряя се грижиш за външността си,а всяка жена сама преценява как да изглежда.И каква е тая майка да знае(може би),че това ти снижава самочувствието и те притеснява и да си налага глупавите забрани.Вие сте си виновни,че проявявате малодушие пред родителите си и сляпо "слушкате" какво ше каже маминка.Ти данеби да я питаш и дали можеш да се къпеш или епилираш??Или може би не се епилираш,защото си "малка" и трябва да получиш разрешение от мама :lol: :lol: :? :?

6emet4e
07-22-2008, 19:40
Ти си тъпа и знаеш ли защо-не заради мустаците,не искам да те обиждам или да ти се подигравам,а заради това,че слушаш сляпо майка си,която в случая не ти мисли доброро :-x Толкова време да търпиш обиди и подигравки,как не можа да ги махнеш по-рано :-x Се пак си 11 клас да му се нема осети се малко тряя се грижиш за външността си,а всяка жена сама преценява как да изглежда.И каква е тая майка да знае(може би),че това ти снижава самочувствието и те притеснява и да си налага глупавите забрани.Вие сте си виновни,че проявявате малодушие пред родителите си и сляпо "слушкате" какво ше каже маминка.Ти данеби да я питаш и дали можеш да се къпеш или епилираш??Или може би не се епилираш,защото си "малка" и трябва да получиш разрешение от мама :lol: :lol: :? :?
мисля че подигравката беше излишна....
и ако ти не си в добри отношения с майка си и не я слушаш не значи че при всички е така..."проявява малодушие" :razz: И как реши че майка й и МИСЛИ ЗЛОТО ?! Момичето си каза че майка й е консервативна,а това че жената има други разбирания не значи че не мисли доброто на дъщеря си... :?

LittleFallenAngel
07-22-2008, 19:45
Аз ползвам някакви лентички на Lycia и действат. То не че имам кой знае колко за махане, ама... :D
И не слушай майка си, особено щом си 11 клас.
Аз съм 8 за 9 и от две години не я слушам, а ти си 11...

JuS7^YourS
07-22-2008, 20:07
ами аз мога да ти кажа три неща, които знам от моята козметичка:
-най-добрият начин да премахнеш дълготрайно космите и да накараш повечето да изчезнат е чрез електроепилация. (вкарва се измпулс в корена на косъма и така той изгаря) Просто трябва да отидеш на козметик, който извършва тази услуга.
-кола маската е решение, но не дълготрайно, но при различен тип кожа може и да доведе до намаляване на космите, всичко е индивидуално.
-и последното нещо, което тя ми е казвала, е че фотоепилацията е просто една огромна реклама.....нз дали наистина е така, но съм склонна да и вярвам. Ти сама избираш как да ги махнеш, но забрави за обикновената пинсета и самобръсначката!!!!

i_hate_you_but_i_love_you
07-22-2008, 20:12
то си има специални лентички за окосмяване на лицето.. има ги в козметичните магазини навсякъде :) апък майка ти не я слушай хич :)

BoRe
07-22-2008, 20:18
kakvo da napravq :( imam mustaci a sam momi4e...s kakvo i kak da gi maham.Maika m ne dava da gi maham...ne znam kak da gi obqsnq 4e ne trqbva da imam ...na daskalo mi se podigravat vsi4ki...v 11 klas mn sam krasiva am teq mustaci...basi kakjete kak pls :(
Аз съм момче. И ако трябваше за се съветвам с наще тряаше да ходя с косми по краката, една вежда, тряаше да ходя с дрех по техен стил, да бъда с по класическа прическа, да ве ползвам кремове и т.т.т..н
Ще ти кажа само едно: махаш си космите без много да мислиш. Няма да те обият вашите

bibi90
07-22-2008, 20:29
С конец

Xrisenceto
07-23-2008, 12:19
s lazerna epilaciq e nai efikasno malko e skupichko ama darji meseci a i veche kato mine 5tata 6tata procedura pochti spirat da ti rastat kosmi 1 procedura e okolo 400 leva

Karin_Vall_Gabbriel
07-23-2008, 12:23
mahni gi s kola-maska lenti4ki v ka6ti,az taka si gi maham (vapreki,4e moite ne se vijdaha mn) ;) deistva

MidnightCreep
07-23-2008, 12:36
Лентички.
Лазерната епилация е много добро решение/вече казаха,че след няколко процедури почти спират да растат/,обаче е малко скъпичка.

Махай ги,много е грозно.

ffff12
07-23-2008, 13:12
една приятелка имаше и ги изсветли с кислородна вода да не се личат
ама нестава с кислородна вода а :D

Xrisenceto
07-23-2008, 13:31
една приятелка имаше и ги изсветли с кислородна вода да не се личат
ама нестава с кислородна вода а :D


s kislorodna voda se izvetlqvat ama zapo4vat da rastat po na gasto i stava o6te po kofti pone tka mi kazaha

ffff12
07-23-2008, 13:36
еми незнам аз съм пробвала ама нито се изсветляват нито почват да растат повече :D :D

glupacheE
07-23-2008, 15:18
moiata kozmeti4ka mi obqsni 4e za mustacite nai podhodqshta e elektroepilaciqta a ne lazernata ili foto

miss_survivor
07-23-2008, 19:44
az si gi maham s epilator...mnogo boli ama dopiram epilatora i vednaga go amham...tam nqmam tolkoz mn kysmi i kolkot da boli se iztraiva..malko po4ervenqva kakto pri epilaciq na krakata...ama ve4er kat se epiliram sytrinta sym dobre...Yspex!

SunShinePearl
07-24-2008, 12:01
щом казваш че си ги и бръснала ако не можеш да си позволиш електроепилация няма друг вариант освен епилатор ако ти се стои хиляда часа пред огледалото пинсета,успех

BoRe
07-24-2008, 12:05
от епилатора ше ти излязат пъпки. кожата там е много чувствителна

Puky
07-24-2008, 15:34
Има лентички за депилация на лице .. попитай в аптеките не са скъпи. ;)

babylofzz
11-20-2008, 16:53
Mm..spored men nai dobre gi mahai s lentichki ili s pinseta..vbprek i che e dosadno :)

lips of an angel_F
11-20-2008, 17:32
Aз ходя на козметик на 2-3 седмици с кола маска и съм много доволна :grin: :grin:

InFaTuAtEd
11-21-2008, 12:43
Ходи на козметик за 10мин и си готова :)

sisityy
11-21-2008, 16:56
ili otidi na kozmetik , ili s pinseta,s kola maska ili puk prosty si gi izrysi

rosencetooo
11-21-2008, 21:09
как става махането с конец.. чувала съм ,че някой си скубят веждите с конец.. как става ? може ли някой да ми обесни :)

portokalka1994
11-22-2008, 19:44
Горката :smt056 :smt056 :smt056 :smt087
Най-добре върви на козметик...

glaropuli
11-22-2008, 19:48
s lazerna epilaciq i nqma da gi widi6 powe4e teq mustaci

korkuluruya
03-03-2009, 12:46
kakvo da napravq :( imam mustaci a sam momi4e...s kakvo i kak da gi maham.Maika m ne dava da gi maham...ne znam kak da gi obqsnq 4e ne trqbva da imam ...na daskalo mi se podigravat vsi4ki...v 11 klas mn sam krasiva am teq mustaci...basi kakjete kak pls :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!



haha ti 6tom si stignala dotam 4e horata da zabelejat 4e ima6 mustaci....sestrami ima6e i si gi maha6e REDOVNO pres 3 dni s epilira6ti kremove-ima gi nasqkade!ili ponqkoga s izrusitel si kupuva6 no togava ako ti e 4ustvitelna kojata moje qko da se obrine6 i obeli6 i tn...sa6toto e i s epilator si4ko si zavisi ot kojata :P

intotheblue
03-03-2009, 18:34
Споко!Всички имаме мустачки,но едни повече,а други по-малко.С кола маска се махат перфектно и с лазарна депилация.

istinska95
03-03-2009, 18:46
фотоепилация :grin:

FireGirl_
03-03-2009, 21:44
То и една моя приятелка си ги изрусява,но никога не се е оплаквала от този метод...лично за мен и това е решение.А относно родителите ти по добре не ги слушай...щом вече си го направила няма какво да ти кажат... :P

FireGirl_
03-03-2009, 21:44
То и една моя приятелка си ги изрусява,но никога не се е оплаквала от този метод...лично за мен и това е решение.А относно родителите ти по добре не ги слушай...щом вече си го направила няма какво да ти кажат... :P

FireGirl_
03-03-2009, 21:44
То и една моя приятелка си ги изрусява,но никога не се е оплаквала от този метод...лично за мен и това е решение.А относно родителите ти по добре не ги слушай...щом вече си го направила няма какво да ти кажат... :P

hahavteen
03-03-2009, 22:01
Темата е от 2006.