PDA

View Full Version : Как да спечеля сърцето на приятелката си?



Hebo
01-10-2006, 14:01
Абре приятели в едно такова положение съм.. значи с едно момиче от нашия клас на нова година тръгнахме.. нали всичко ОК.. това онова.. но се влюбих в нея (за което НЕ съжалявам!) но от нейна страна не усещам нищо от рода на Любов.. и то се получава едно такова.. Искам да ми помогнете като ми кажете как да и спечеля сърцето, при условие, че тя е от типа момичета които не вярват на любовни стихчета, романтика и т.н. (поне така си мисля) или нарочно се преструва.. и аз не знам.. Единствения ми кос е, че в Петък имам рожден ден и ест. тя ще е тук.. и мисля сега да предприема нещо, но вие ще кажете какво или поне в каква посока.. ако ви трябва някакво инфо казвайте ;)

teenkopele
01-10-2006, 16:26
Няма момиче, което поне малко да не харесва романтиката.

'поне така си мисля' - опитай и разбери дали е така. :)

Успех. :wink:

Hebo
01-10-2006, 17:00
когато си мислиш че приятелката ти ходи с теб не защото те обича а за нещо друго.. всичко ти е много объркано (на мен ми е така) но това 'друго' нещо не знам какво е.. можеби защото най-добрия ми приятел почина наскоро.. или защото се вертах на нова година като върях от 11 вечерта до 5 сутринта до едно село сам с един приятел в тъмното за да ми каже дали иска да пробваме да се получи нещо м/у нас.. тогава тя ми каза, че ако стане нещо с връзката ни няма да е заради мен а заради нея.. защото дз мн странно момиче е тя.. уфт съвсем се объркках почнах да говоря за съвсем различни неща.. просто ми кажете как да подбудя нежното и романтичното в нея.. :( дайте нещо което може да разчувства всяко момиче..

EsCaPeR
01-10-2006, 17:07
Абре приятели в едно такова положение съм.. значи с едно момиче от нашия клас на нова година тръгнахме.. нали всичко ОК.. това онова.. но се влюбих в нея (за което НЕ съжалявам!) но от нейна страна не усещам нищо от рода на Любов.. и то се получава едно такова.. Искам да ми помогнете като ми кажете как да и спечеля сърцето, при условие, че тя е от типа момичета които не вярват на любовни стихчета, романтика и т.н. (поне така си мисля) или нарочно се преструва.. и аз не знам.. Единствения ми кос е, че в Петък имам рожден ден и ест. тя ще е тук.. и мисля сега да предприема нещо, но вие ще кажете какво или поне в каква посока.. ако ви трябва някакво инфо казвайте ;)

Наистина и аз съм забелязал ,че в днешно време повечето момичета са от типа,които НЕ си падат много по романтиката... интерсуват ги много по различни неща от сорта на колко пари имаш и т.н
Надявам се силно в твоя случай да не е така :(

Hebo
01-10-2006, 17:11
В моя случей не е така! Даже обратното.. тя е много интилигентна .. не познавам по прекрасна личност от нея, просто мисля че според нея от любовтта единствено се страда и не иска да я изпитва, а да си кара покрай нея.. нали да има човек до нея, но без задълбочаване...

^Teddy^
01-10-2006, 17:41
Като за начало слушай винаги какво ти говори и си помосли какви нещати е казвала че харесва.ако например ти е казвала че обича шоколад(пък съм сигурна че няма момиче което да не обича),купи любимия(ако не знаеш можеш да питаш някоя нейна приятелка)и и го прати по някой непознат за нея(от вашето у4илище-момиче/момче-н.зн.)нека не казва от кого е а само да загатне.няма начин да не и хареса този жест като за начало.
ако пък не-значи наистина ще ти е трудна работата.
дано съм ти помогнала и успех!!! :wink:

miloto_girl_4e
01-10-2006, 17:51
100% има причина момичето да се държи така :!:
може последната и връзка да не е завършила добре за нея и сега да я е страх да се влюби .. или вече да е влюбена в теб,но да я е страх са покаже истинските си чувства,за да не бъде отново наранена :!:
бъди мил,бъди нежен,бъди искрен и ще достигнеш до сърцето и :wink:

Hebo
01-10-2006, 17:55
1. Това с шоколада е добра идея ;)
2. malkoto_girl-4e найстина има такава причина и мисля, че последната и връзка не е приключила добре и затова просто искам да и спечеля доверието, но и това не е никак лесно :(

01-10-2006, 22:16
2. malkoto_girl-4e найстина има такава причина и мисля, че последната и връзка не е приключила добре и затова просто искам да и спечеля доверието, но и това не е никак лесно :(
По-лошо е когато повече от една връзка не е са приключили добре. На мен ми трябваше около година....хората се променят, спокойно. НО! Не трябва само в момента да направиш нещо колкото да разбереш, да я спечелиш и т.н, трябва да го правиш постоянно!

Някой си никой
01-11-2006, 06:03
А пак според мен най лошо е когато първата ти връзка е приключила по този начин ...

ZAZZZI
01-11-2006, 09:23
Като за начало слушай винаги какво ти говори и си помосли какви нещати е казвала че харесва.ако например ти е казвала че обича шоколад(пък съм сигурна че няма момиче което да не обича),купи любимия(ако не знаеш можеш да питаш някоя нейна приятелка)и и го прати по някой непознат за нея(от вашето у4илище-момиче/момче-н.зн.)нека не казва от кого е а само да загатне.няма начин да не и хареса този жест като за начало.
ако пък не-значи наистина ще ти е трудна работата.
дано съм ти помогнала и успех!!! :wink:
tva za 6okolad4eto e tupo.PROBVAI S ROZA
vsi4ki momi4eta malko ili mnogo si padame po romantikata!kakvo moje da ni raz4yvstva li......hm......kaji i 4e q obi4a6 i q celyni strastno. nema kak da ne i haresa pak i taka nai lesno moje6 da proveri6 4yvstvata i

Hebo
01-11-2006, 11:00
Като за начало слушай винаги какво ти говори и си помосли какви нещати е казвала че харесва.ако например ти е казвала че обича шоколад(пък съм сигурна че няма момиче което да не обича),купи любимия(ако не знаеш можеш да питаш някоя нейна приятелка)и и го прати по някой непознат за нея(от вашето у4илище-момиче/момче-н.зн.)нека не казва от кого е а само да загатне.няма начин да не и хареса този жест като за начало.
ако пък не-значи наистина ще ти е трудна работата.
дано съм ти помогнала и успех!!! :wink:
tva za 6okolad4eto e tupo.PROBVAI S ROZA
vsi4ki momi4eta malko ili mnogo si padame po romantikata!kakvo moje da ni raz4yvstva li......hm......kaji i 4e q obi4a6 i q celyni strastno. nema kak da ne i haresa pak i taka nai lesno moje6 da proveri6 4yvstvata i

подарих и роза и я целунах вече... апак това за 'обичам те' не мисля, че е уместно..

01-11-2006, 11:21
Честно да ти кажа...Не искам да те разочаровам , но любовта не може да се куши така да се каже..Любовта е едно понятие - или я има , или я няма :wink: :(

WindWaker
01-11-2006, 11:23
Честно да ти кажа...Не искам да те разочаровам , но любовта не може да се куши така да се каже..Любовта е едно понятие - или я има , или я няма

но може да се появи и в последствие :) някои неща човек ги осъзнава чак когато ги е загубил (за съжаление)

Hebo
01-11-2006, 14:07
Ще измисля нещо за петък когато имам рожден ден и тя ще е тук.. или ще се изясним за това какво искаме.. или това ще е краят.. ще намеря по-подходяща.. ама няма да мога да го презъвмогна и да искам :(

WindWaker
01-11-2006, 14:09
Споменът за едно такова момиче както ти описваш никога не се забравя, защото то все пак е в паметта ти. Но да го превъзмогнеш - това ще стане, рано или късно

Hebo
01-11-2006, 14:54
рано.. НЕ.. късно.. може би, момичето е от моя клас и сигурно още много дълго време ще сме в един и същ клас.. 3 или 4 години още :( уФт.. ама и аз съм една шматка.. да се влюбя в момиче от нашия клас която си мисли, че съм смотаняк :( е то вече знае че не съм.. ама явно я дразни факта че в даскало съм един а с нея друг..

RoSsY88
01-11-2006, 15:01
Няма момиче, което поне малко да не харесва романтиката.

'поне така си мисля' - опитай и разбери дали е така. :)

Успех. :wink:xaxax spoksi ima az sam edna ot tqh...e sa6tnost obi4am romantikata ama samo ot edin mai iskam da me uhajva

SweetBunny
01-11-2006, 15:17
Няма момиче, което поне малко да не харесва романтиката.

'поне така си мисля' - опитай и разбери дали е така. :)

Успех. :wink:
Taka e:) i az obojavam romantikata, jalko, 4e naposleduk ne sum q polu4afala :cry:

Sa40
01-12-2006, 15:39
:) :) :) :) hora ne ste pravi :) nqma momi4e i nqma da ima takova korto ne si pada po romantikata . vie ne ste gi 4uvali kak raskazvat na priqtelkite si za ne6to prejivqno a sled tova da gi viditte za sa6toto ne6to kak govorqt na vas :) . brato nameri kakwo obi4a! tarsi tam kadeto si misli6 4e nqma da nameri6 ni6to :) mnogo sa zagada4ni , no nameri6 li kliu4a za sarceto i tvoq e :P
p.s. napravi ne6to za neq ne6to koeto tq ne e o4akvala da vidi ot teb i to v moment v koito ne predpolaga 4e 6te stane ni6to . iznenadai q priqtno s ne6to priqtno :)))))) ama gledai da ne e ne6to koeto 6te zaradva teb!
6tot mom4etata io momi4etata imat razli4ni predstavi
OT MEN USPEH STISKAM PALCI :P