PDA

View Full Version : Moderated:Приятелката ми сваля бившето ми гадже..



{P}
01-10-2006, 15:11
s gadjeto mi ilqzohme da se razhojdame edin den i as bqh s edna priqtelka sega s mom4eto skasahme..(as o6te go obi4am)taq moita priqtelka vednaga sled kato skasahme zapo4na da mu se vklu4va v 4ata i mu pra6ta celuvki i sekfi takiva...as i kazah 4e mi e mn gadno i tq kaza ok 6e mu kaja 4e ne iskam da govorq s nego...i dnes as i vikam ko stana i tq vika emi ni6to..nqma da mu kazvam ni6to 6oto mi e priqtno da si pi6a s nego!!! mene mi e mn gadno 6ot as o6te si go obi4am!!ko da napravq za da sprat da si pi6at?!?!?!?!?

Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

girlka
01-10-2006, 15:13
И къде е секса в цялата тази историйка :?: :?

Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

white_chik
01-10-2006, 15:19
na tvoe mqsto na taq 6tqh da i digna lud skandal i da q napravq na guz pred cqloto daskalo (ako ste v edno daskalo razbira se) tva edva li 6ti pomogne da gi razdeli6 no pone 6e pokaje6 4e ne si nekuv parcal s 4iito 4uvstva vsi4ki mogat da se ebavat

poliii
01-10-2006, 15:25
da,purvo taq tema ne e za tuk a i pomisli prosto kva priqtelka ti e

miloto_girl_4e
01-10-2006, 16:55
хъх,колкоооо познато ..
за момент реших,че аз съм го писала и съм забравила :lol: :lol:
така е при мен .. тази година станах приятелка с едно момиче от класа ... направих грешката да я запозная с бившия и тя сега го е налазила(а не е грозно момичето :? ),беше ме срам,но и казах,че не ми е приятно и тя каза,че няма да се занимава с него,но .. остана само с обещанието :!:
Щом за твойта приятелка това момче е по-важно от теб - тегли и една майна :!:

Dr. Kazimbutt
01-10-2006, 17:33
s gadjeto mi ilqzohme da se razhojdame edin den i as bqh s edna priqtelka sega s mom4eto skasahme..(as o6te go obi4am)taq moita priqtelka vednaga sled kato skasahme zapo4na da mu se vklu4va v 4ata i mu pra6ta celuvki i sekfi takiva...as i kazah 4e mi e mn gadno i tq kaza ok 6e mu kaja 4e ne iskam da govorq s nego...i dnes as i vikam ko stana i tq vika emi ni6to..nqma da mu kazvam ni6to 6oto mi e priqtno da si pi6a s nego!!! mene mi e mn gadno 6ot as o6te si go obi4am!!ko da napravq za da sprat da si pi6at?!?!?!?!?

Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:
Тая не ти е приятелка, а е предателка. Трябва да се научиш да ги различаваш, преди да се сближите.

lonely_baby
01-12-2006, 20:24
oh milata..kolko poznato ti pone i imala shansa da hodish s tova mom4e..az kvo da kaja kato neuspqh da stigna do tam..ot edna strana e po-dobre 4e poskoro e stanalo.no ot druga pone ti si bila s nego bil e s tqb za izvestno vreme..imala si toq shansh a az samo edin dva pati sam bila s nego..ujasno e sega kato gledash kak pr`kata ti se zaribqva s nego..i moita pr`ka sy6toto prai..dori i hodqt ve4e..ujas e..no trqbva da go preodoleem nqkaksi dori i da iskame da sme otnovo s tova mom4e...uspeh i ako postignesh neshto pishi..draj ni v te4enie