PDA

View Full Version : Реве ми се, защото тя си има гадже!



отчаяно влюбен
01-10-2006, 18:29
Здравейте и много поздрави на всички готини хора в този форум! Пиша за да ви помоля за съвет, защото съм отчаян! Става въпрос за едно момиче! Тя е от моето училище. Влюбен съм в нея, ама толкова влюбен, че немога да го опиша :oops: Познаваме се от доста време! Преди тя нямаше гадже. Даже имах чувството, че и тя ме харесва - сигурен съм в това, може просто да съм и бил симпатичен, но пак имаше нещо! НО понеже съм страхлив, срамежлив идиот :evil: , не събрах смелост да наравя нещо, да и покажа, че я харесвам :( Не знам какво ми ставаше - просто в нейно присъствие се "побърквах" - не можех да си събера мислите. Сигурно отстрани съм изглеждал като идиот! Дори не събрах смелост да я поканя да излезем някъде :!: Така времето минаваше, аз все "събирах" смелост, и стана така, че тя си хвана гадже - едно момче от нейния клас :cry: ! А аз просто не мога да спра да мисля за нея :!: Няма да ми повярвате, ама само тя ми е в главата! Не мога да си събера мислите, едвам се справям в училище, не мога да се съсредоточавам, пък и в нас не мога да започна да уча - просто не ми се учи! Стаята ми на нищо не прилича! Даже оня ден майка ми ме попита: "А бе, ти да не взимаш някакви наркотици?" :shock: Може би отстрани изглеждам като наркоман! Само си стоя в нас, пред компютъра и не ми се прави нищо! Просто ми е толкова гадно, че не знам къде съм! Най-добрия ми приятел ми каза, че имам няколко варианта: Да изчакам те двамата да скъсат, колкото и време и да отнеме, а през това време да покажа, че не съм чак такъв идиот, че може да съм забавен и да съм приятел, че можа да разчита на мен (макар че нямам никаква идея как може да го направя това :? ! Като съм в нейна компания, загубвам ума и дума и се държа тъпанарски :x . Дори не мога да намеря свестна тема на разговор!); друго нещо което съм можел да направя, е да ги разделя - това изобщо не мога да направя, не съм такъв човек, против принципите ми е да разделям хора; друго нещо което съм можел да направя, е да я забравя - това също не мога да го направя, първо че не мога да спра да мисля за нея, второ виждам я всеки ден в училище и даже пътуваме редовно до училище заедно! Тя се държи добре с мен, приема ме като приятел; друго нещо което съм можел да направя, е да поговоря с нея и да и кажа какво ми е на сърцето! Това пък изобщо няма да мога да събера смелост да го направя - та аз не мога да си отворя устата да я покяна някъде, а камоли ще и кажа че съм влюбен в нея?!? Вие какво ме бихте посъветвали да направя?! Моля ви за съвет, че съм отчаян :cry: :!: БЛАГОДАРЯ :!:

Съжелявам за дългия пост, ама не можах по-кратко да излея мъката си!

MAFIOZO
01-10-2006, 18:37
pi4 ako ti si ot4aqn az kakvo trqbva da sum! ako ne mi vqrva6 xvurli 1 pogled na moq problem! http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=444792#444792

Shadow_Walker
01-10-2006, 18:44
Ами просто се помъчи да и споделиш всичко-помъчи се да набереш смелост и й кажи...а пък тя да решава какво ще прави.Ако случайно не успееш или пък тя те отреже се помъчи да забравиш...нз как точно ще стане, ама се повъчи :roll:

Dr. Kazimbutt
01-10-2006, 18:46
Бъди мъж и не се сдухвай! Покажи на момичето, че си по-добър от сегашното й гадже!

Elle
01-10-2006, 18:49
Vremeto lekuva moje da ti izglejda 4e nikoga nqma da q zabravi6 no povqrvai mi tova 6te stane,na nqkoi hora sa im hujni 1-2 sedmici,na drugi 1-2 meseca moje i godini neznam 4uvstvata ne se zabravqt tolkova lesno kolkoto se poqvqvat za jalost...moje sega za teb ni6to da nqma smisal prosto nameri ne6to ot koeto se interesuva6,ne6to koeto da te razseq...bila sum v tvoeto polojenie i znam 4e ako naistina ima6 4uvstva kum tozi 4ovek naistina te boli....iz4akai i 6te vidi6 moje i da se saberete nqkoi den...samo vremeto 6te pokaje no spri da se samosajalqva6 vse pak ne e do6ul kraqt na sveta!

MAFIOZO
01-10-2006, 18:50
aaa vij kvo setix se idealnoto re6enie na tovq vupros! zna4i 6tom ti e cifra zdux u vas i ni6to ne pravi6 nito u4i6 nito play na kompa! sega subota i nedelq sedni i HUBAVO ama MN HUBAVO si pomisli kakvo 4ustva6 kam neq i prosto i go napi6i v 1 pismo ili list4e neznam kakvoto iska6 gledai da e mn iskreno i obqsnitelno! su6to i za tova 4e si znael 4e tq te e xaresvala predi abe demek OBQSNII I SI4KO ama SI4KO ot- do cqlata burkotiq v glavata ti i kaji 4e si sramejliv ili straxliv i zatova ne si napravil purvata kra4ka i ako tq izpitva vse o6te ne6to kam teb da ti go kaje ili napi6e! no tova e NAI UDA4NOTO RE6ENIE v tvoq slu4ei! napi6i i SI4KO ama absolutno si4ko sqka 1 misal v glavata ti! i da vidim kak tq 6te reagira

01-11-2006, 09:02
aaa vij kvo setix se idealnoto re6enie na tovq vupros! zna4i 6tom ti e cifra zdux u vas i ni6to ne pravi6 nito u4i6 nito play na kompa! sega subota i nedelq sedni i HUBAVO ama MN HUBAVO si pomisli kakvo 4ustva6 kam neq i prosto i go napi6i v 1 pismo ili list4e neznam kakvoto iska6 gledai da e mn iskreno i obqsnitelno! su6to i za tova 4e si znael 4e tq te e xaresvala predi abe demek OBQSNII I SI4KO ama SI4KO ot- do cqlata burkotiq v glavata ti i kaji 4e si sramejliv ili straxliv i zatova ne si napravil purvata kra4ka i ako tq izpitva vse o6te ne6to kam teb da ti go kaje ili napi6e! no tova e NAI UDA4NOTO RE6ENIE v tvoq slu4ei! napi6i i SI4KO ama absolutno si4ko sqka 1 misal v glavata ti! i da vidim kak tq 6te reagira

Tova e dobra ideq!

MAFIOZO
01-11-2006, 09:07
emi toi realno poglednato se straxuva da i kaje 4e moje da go otreje i 6te go zaboli naistina mnogo ili ako trugne da i go kazva v o4ite 6te se zduxa i 6te se spe4e i situaciqta stava o6te po kofti! za tva spored men tova pismo e nai uda4niq varqnt!

ZAZZZI
01-11-2006, 09:10
aaa vij kvo setix se idealnoto re6enie na tovq vupros! zna4i 6tom ti e cifra zdux u vas i ni6to ne pravi6 nito u4i6 nito play na kompa! sega subota i nedelq sedni i HUBAVO ama MN HUBAVO si pomisli kakvo 4ustva6 kam neq i prosto i go napi6i v 1 pismo ili list4e neznam kakvoto iska6 gledai da e mn iskreno i obqsnitelno! su6to i za tova 4e si znael 4e tq te e xaresvala predi abe demek OBQSNII I SI4KO ama SI4KO ot- do cqlata burkotiq v glavata ti i kaji 4e si sramejliv ili straxliv i zatova ne si napravil purvata kra4ka i ako tq izpitva vse o6te ne6to kam teb da ti go kaje ili napi6e! no tova e NAI UDA4NOTO RE6ENIE v tvoq slu4ei! napi6i i SI4KO ama absolutno si4ko sqka 1 misal v glavata ti! i da vidim kak tq 6te reagira
dosta po silno zvy4i da i go kaje v o4ite :?

WindWaker
01-11-2006, 09:13
както беше казала майка доста отдавна - мъката по едно момиче се лекува само и единствено с любовта по друго момиче. е, разбира се, ако не искаш да я лекуваш тази мъка, тогава отиди и направи нещо, независимо дали ще говориш с нея или писмо ще й пратиш, ама да седиш тука и само да пишеш във форума скоро може да ти се наложи и да ги чакаш да се разведат, ако швашташ намека

ZAZZZI
01-11-2006, 09:14
aaa vij kvo setix se idealnoto re6enie na tovq vupros! zna4i 6tom ti e cifra zdux u vas i ni6to ne pravi6 nito u4i6 nito play na kompa! sega subota i nedelq sedni i HUBAVO ama MN HUBAVO si pomisli kakvo 4ustva6 kam neq i prosto i go napi6i v 1 pismo ili list4e neznam kakvoto iska6 gledai da e mn iskreno i obqsnitelno! su6to i za tova 4e si znael 4e tq te e xaresvala predi abe demek OBQSNII I SI4KO ama SI4KO ot- do cqlata burkotiq v glavata ti i kaji 4e si sramejliv ili straxliv i zatova ne si napravil purvata kra4ka i ako tq izpitva vse o6te ne6to kam teb da ti go kaje ili napi6e! no tova e NAI UDA4NOTO RE6ENIE v tvoq slu4ei! napi6i i SI4KO ama absolutno si4ko sqka 1 misal v glavata ti! i da vidim kak tq 6te reagira
dosta po silno zvy4i da i go kaje v o4ite :? да, но няма да може да и го каже, ша изръси някоя глупост и шсе получи обратен ефект :roll: :?
emi togava nz. neka sam preceni

01-11-2006, 13:09
spored mene ideqta s pismoito ne e dobra as sam momi4e...saberi smelost..ta ti q obi4a6 ako tolkova mnogo iska6 da ste zaedno idi pri neq i i kaji ko ispitva6...
a ako napi6e6 pismoto i ako tq iska da ste zaedno..ti ne moje6 da govori6 s neq ko 6e pravi6 togava?!?!?!?:}
uspeh {{}}

01-11-2006, 13:13
as sa6to obi4am mn mn mn edno mom4e..po razli4no e 6ot nie hodihme kasahme hodihme kasahme.... i taka awe mn dalga istoriq i slojna istoriq..as mu padah v krakata i mn se unijavah prez cqloto tova vreme...sega hodi s druga as otka4am samo pri misalta 4e moje da dokosva druga..ve4e sam malko po dobre s pomo6ta na priqtelite :}

MAFIOZO
01-11-2006, 15:39
spored mene ideqta s pismoito ne e dobra as sam momi4e...saberi smelost..ta ti q obi4a6 ako tolkova mnogo iska6 da ste zaedno idi pri neq i i kaji ko ispitva6...
a ako napi6e6 pismoto i ako tq iska da ste zaedno..ti ne moje6 da govori6 s neq ko 6e pravi6 togava?!?!?!?:}
uspeh {{}} e to hubavo no ponqkoga kogato govori6 s nqkoi koito obi4a6 mn silno kakto e v slu4eq dumite ti obqgvat i si gulta6 ezika(Dobre mi e poznato) a kolkoto do momi4eto koeto e hodilo kusalo i pak su6tot s nqkoi tva nas ne ni interesuva mila ako i ti ima6 problem pusni nova tema a ne flood-vai ili pomagai ili ne pi6i...

teenkopele
01-11-2006, 15:49
Бъди мъж и не се сдухвай! Покажи на момичето, че си по-добър от сегашното й гадже!
:wink:

MAFIOZO
01-11-2006, 15:51
Бъди мъж и не се сдухвай! Покажи на момичето, че си по-добър от сегашното й гадже!
:wink: tva ne e mn dobra ideq za6toto ako se izduni momi4eto 6te si pomisli 4e pi4a e nadut i nadmenen koeto e mn lo6o na tozi etap! opitai se da i se milva6 vupreki 4e ne go podkrepqm tova otno6enie kam jenite padi si malko pod dostoinstvoto ama malko ne da i xodi6 po guza 6toto togava stava opasno!

01-11-2006, 17:35
Бъди мъж и не се сдухвай! Покажи на момичето, че си по-добър от сегашното й гадже!

:!: :!: :!:

01-11-2006, 21:47
Виж ся. Използвай средства за развързване на езика или казано с други думи C2H5OH, умерени количества. Ако имаш опит в това още по-добре. Тъкмо ще можеш да определиш кога ще ти се отвърже езика, че ако прескочиш границата няма можеш името си кажеш. Ако стане нещо лошо ще кажеш, че си бил пиян. ТОВА ОПРАВДАВА ВСИЧКО! ГАРАНТИРАМ!

podoben`problem
01-12-2006, 10:25
нищо не и казвай, трябва сама да дойде и да ти се обясни, иначе ще си развалите приятелството ще те отбягва, и въобще като си кажеш всичките чувства на момиче те никога не могат да го осъзнаят, направо се гаврят с теб. не мога повече да пиша.....

DimmuBorgir
01-12-2006, 11:30
И аз имам същия проблем... Но не съм точно сигурен дали това момиче, в което съм МНОГО влюбен ходи с едно друго момче или просто само той я харесва... Понеже до сега не съм ги виждал много много заедно, но знам, че това другото момче я харесва :cry: и когато си помисля, че когато и кажа своите силни чувства към нея, тя може да ме отреже и... :cry:

MAFIOZO
01-12-2006, 20:15
И аз имам същия проблем... Но не съм точно сигурен дали това момиче, в което съм МНОГО влюбен ходи с едно друго момче или просто само той я харесва... Понеже до сега не съм ги виждал много много заедно, но знам, че това другото момче я харесва :cry: и когато си помисля, че когато и кажа своите силни чувства към нея, тя може да ме отреже и... :cry:ama mnogo ste prosti si4ki s tozi problem! dobre prestavete si tq su6to ima ne6to taino kam vas! i ako vie ne i go kajete sega posle NIKOGA ama NIKOGA nqma da mojete da i go kajete! i predstavete si tova momi4e e bilo momi4eto/jenata na jivota vi i vie ste q uzpusnali samo za6toto ne ste mogli da si otvorite ustata!A sega ako q popitate pone 6te ste napulno sigurni dali izpitva kam vas ne6to ili ni6to no nqma da se 4udite!

DimmuBorgir
01-13-2006, 16:37
Аз се страхувам най-много от отговора... Мисълта, че той може да е отрицателен ме тласка към мазохизъм! :cry: :cry: :cry:

piska_
01-13-2006, 17:03
Може би твоят приятел е прав, изчакай

MAFIOZO
01-13-2006, 17:08
ami sega 6te ti kaja edna moq velika misal!!!TAKAM A MOLQ ZA VNIAMNIE :lol: ne 6egata na strana oba4e misalta mi naistina e velika(ne samo spored men) zna4i 6tom TI ne si gotov da 4ue6 neiniq otgovor kakuvto i da e toi zna4i ti ne si gotov da q ima6! nezavisimo kakuv 6te e otgovora bilo to polojitelen ili otricatelen! POMISLI MNOGO V/Y MISALTA MI! ne si pravi purvi4ni izvodi a se zamisli dulboko!AKO ti naistina se straxuva6 da posre6ne6 jivota,realnostta ili tam kakto iskate go nare4ete aide nai ob6to kazano ISTINATA zna4i ti prosto jivee6 v nqkaf tvoi svqt v koito iska6 vinagi da bude tvoito i da stava kakvoto ti jelae6!tova go zapomni ot men JIVOTA vinagi gleda da ti go vkara kolkoto se moje po navutre(ako me razbirate) demek iska da te smaje i ako ti se straxuva6 ot ediniq otgovor samo si prestavqm ako trugne6 da pravi6 predlojenie za brak! v jivota ne vinagi stava taka kakto ti iska6!4ovek pada i se izpravq vuprosat e kolko burzo 6te se izpravi6 ako jivota te blusne i padne6!(pomisli si nad tova) aide i uspex ot men!

01-13-2006, 21:54
Ай бе събота не дойде ли?!

Josefinne
01-14-2006, 10:01
Ти сам си изложил възможностите , които има - да я забравиш, да се опиташ да я спечелиш или да й излееш чувствата си и да я оставиш да реши сама. Няма как да не я виждаш, но можеш да се опиташ да се влюбиш в друга. не е много лесно да си поставиш за цел да се влюбиш и да го постигнеш, но понякога така най-лесно се забравя. Ако ще я забравяш по-добре се опитвай да не я виждаш, да се дръпнеш от нея, някак си.
Сега това дали тя ще се раздли с гаджето си не зависи само от теб. Не трябва да им правиш мръсно, но можеш да я поканиш на кафе, да бъдете приятели и ако тя има нещо към теб, да й кажеш, че чувството е взаимно. И тя си решава кого избира, не го избираш ти. Когато двама се разделят решението не е третия човек.
И в двата случая не е лесно, но решението трябва да вземеш сам. кое е по-добре - и трите варианта са добри, но ситуацията прави един от тях най-приложим. Кой знаеш само ти и никой не може да ти каже това. Ние можем да предложим най-лесен начин за постигане на един от трите, да споделим нашия опит. Но да решиш, няма как да ти помогнем.

MAFIOZO
01-14-2006, 15:00
Ти сам си изложил възможностите , които има - да я забравиш, да се опиташ да я спечелиш или да й излееш чувствата си и да я оставиш да реши сама. Няма как да не я виждаш, но можеш да се опиташ да се влюбиш в друга. не е много лесно да си поставиш за цел да се влюбиш и да го постигнеш, но понякога така най-лесно се забравя. Ако ще я забравяш по-добре се опитвай да не я виждаш, да се дръпнеш от нея, някак си.
Сега това дали тя ще се раздли с гаджето си не зависи само от теб. Не трябва да им правиш мръсно, но можеш да я поканиш на кафе, да бъдете приятели и ако тя има нещо към теб, да й кажеш, че чувството е взаимно. И тя си решава кого избира, не го избираш ти. Когато двама се разделят решението не е третия човек.
И в двата случая не е лесно, но решението трябва да вземеш сам. кое е по-добре - и трите варианта са добри, но ситуацията прави един от тях най-приложим. Кой знаеш само ти и никой не може да ти каже това. Ние можем да предложим най-лесен начин за постигане на един от трите, да споделим нашия опит. Но да решиш, няма как да ти помогнем.nqma kakvo pove4e da kaja ;)