PDA

View Full Version : sgafih mnogo qko...pls



_ot4aqna_do_dupka_
01-10-2006, 19:05
ima 1 mom4e deto i dvamata se haresvame i taka tazi ve4er si pi6em sms i az re6ih da go probvam kak 6e reagira kato mu pisah 4e sam se primirila 4e nqma da sme zaedno i 4e sam bila malka ,a toi mi otg na sms-a 4e 6om godinite sa mi bili problem na men ,nqmalo problem ,da si tarsq nqkoi na moite godini i da ne go tarsq pove4e.i az estestveno mnogo se spekah i tragnah da mu zvanq ,no toi zatvori i si izkliu4i gsm-a.1 4as se vaikah i mu pisah sms 4e sajalqvam ,4e iskam da sme zaedno,4e ne me e razbral pravilno i pravih opiti da mu se obadq , no ni6to. posle kato si vkliu4i gsm-a probvah da mu zvanna a toi mi otkazva6e razgovora..i sled 2 min polu4ih sms ot nego citiram "please ne mi zvani pove4e-4uva6 li!ne mi se govori za ni6to v momenta!izvinenieto ti se priema,prosto az sam v kompaniq i malko sam piinal.barzo ozdravqvane!" znam tuka ne e to4no mqstoto no sam mn ot4aqna.ta sega na vaprosa sardi li mi se spored vas?6te sme si kato predi nali?za6to reagira taka ostro ? pls

Boy_Pld
01-10-2006, 23:54
ami ... tova sa fetski ne6ta spored men i ako naistina si malka to .... naistina ti li4i.Vij vseki obi4a kato znae 4e mu se obru6ta vnimanie ... i po -tozi na4in se pravi na nedostupen ili ako ne nedostupen to malko po ... inat i iska da mu se obru6ta o6te pove4e vnimanie.Spored men nai-hubavo otidi i mu go kaji v o4ite da vidim kak 6te si zatvori GSM-a ..... poprikazvaite seriozno i dvamata o4i v o4i

sexmaniak
01-11-2006, 00:50
Виж сега ако наистина го обичаш и искаш да си с него, и той иска да е с теб...
... според мен трябва той да ти го каже в очите...
(... това не е много уместно но само да отбележа...
в моя случай не й го казах в очите а в mIRC но пак стана ...)
та са да се върна на въпроса... дали пак ще сте като преди ...
ами според мен ДА той просто малко е на градус щом казва, такаче няма за какво да се притесняваш SPOX ;)

Oyama
01-11-2006, 01:05
Или те е заебал още на купона с накоя друга или нарочно иска да види как му ходиш по свирката :wink: . Само недей бъди наивна.

EsCaPeR
01-11-2006, 05:42
Само недей бъди наивна.

Напълно си прав...
НО мисля че е било малко "лапешко" да го "пробва"
както тя казва... защото понякога стават фатални грешки

minimalistic
01-11-2006, 05:58
Понякога човек има нужда да е с приятелите си и да се напие... не иска да говори с други хора (било то и с момичето, което харесва). Човешкото съзнание е голяма плетеница. Ако той не ти каже какво има, можеш само да гадаеш дали ти се сърди или не. Ако ти каже - също... само той си знае... много е такова..:>
Казвал съм го и на мои приятели и на теб ще го кажа - не може да очакваш каквото и да било внимание от който и да е.
Свободата (във всички разбирания на думата) е НАЙ-СКЪПОТО за всеки човек.
Ако искаш да си с него, дай му я (може би греша, но аз така го усещам). Ако не се чувствам (поне да се чувствам) свободен ми е криво.
Малко ще се отклоня от темата, ама... Да си свободен не означава да изневеряваш на приятел/ката си или нещо подобно, а да имаш усещането за свобода, да знаеш че можеш да го направиш... Имаш ли тази свобода, ти несъзнателно не изневеряваш и не правиш "грешните" работи. Както знаем - забранения плод е най-сладък. Затова си миля ако няма забрани няма да има и желание за "лошотиите", които могат иначе да развалят всичко....

Извинявам се за оффтопик-а

Slayer
01-11-2006, 08:51
Или те е заебал още на купона с накоя друга или нарочно иска да види как му ходиш по свирката :wink: . Само недей бъди наивна.

Точното мнение в темата!

Пробва те - да види до колко е силна твоята реалност и до колко си хлътнала по него. И издънката не ти е била- там каквото си му писала - а това, че след това му пишеш смс-и звъниш му 100 пъти - извиняваш му се - не знам си кво си - Направо може да си те води у тях и да му направиш свирка с това поведение...
Замисли се - и престани да бъдеш нийди...

-Slayer

ZAZZZI
01-11-2006, 08:57
ot kade si mila

teenkopele
01-11-2006, 18:15
[quote="Oyama"]Или те е заебал още на купона с накоя друга или нарочно иска да види как му ходиш по свирката.quote]

:? :wink:

piska_
01-11-2006, 18:23
Само дето не разрах вие на колко години сте ама айде :PpPPppPPPPpppPPppPpppP

01-11-2006, 21:50
Блъфира. Логично е.

California
01-11-2006, 21:58
Или те е заебал още на купона с накоя друга или нарочно иска да види как му ходиш по свирката :wink: . Само недей бъди наивна.
какво за Бога се е случило с външния ти вид??? :shock: :lol:

ами вижте, малко или много всеки човек е наивен, особено когато става дума за такъв случай!
Обаче, скъпа, вземи се в ръце, срещнете се лично и си изяснете отношенията....
няма смисъл само да се чудиш защо ти е затворил като сте говорили по GSM-а или защо не ти отговаря на SMS-ите... :roll:

Oyama
01-11-2006, 23:51
какво за Бога се е случило с външния ти вид??? :shock: :lol:

:roll:
Подстригах се 8) , шо бех станал като педераст.

Oyama
01-12-2006, 00:25
Добре заварил. Иначе аз още от нова година, виде ли на кво се беемее напраилии :lol: ?

Oyama
01-12-2006, 00:29
То аз имам и клипчета ама прави му сметка тоя къв мързел трябва да е още да не ги е качил. А нисанката кефи ли те как сме го тунингирали :lol: 8) ?

Oyama
01-12-2006, 00:35
Не си гледал достатъчно значи :lol: моя тунинг не струва повече от 50 стотинки :lol: . Иначе не знам откъде ги измисли тия 20 бона, аз с тия пари ще си купя две аудита и то тунинговани и с музика.

Oyama
01-12-2006, 00:42
Така де 8) .
http://images01.snimka.bg/000328895-big.jpg
http://images01.snimka.bg/000328896-big.jpg

Oyama
01-12-2006, 00:51
Ти да видиш кво е да обиколиш селото с таа бегачка волумето на мах сашка васева с 5 километра в час нема и толко се мъчим да не узгасна 8) . Деййй селските моми подивеаа и овцее и козее се разбегааа.