PDA

View Full Version : Vlubena sam v dvama!Ami sega...



fresh4e
01-10-2006, 20:31
Ot nqkolko sedmici hodq s edno mom4e.i sam istinski vliubena v nego(ili pone taka si mislq).toi e strahoten oba4e ot nqkolko dni mi stava ne6to.ima edno dr mom4e za koeto ne spriram da mislq.te dvamata sqka6 sa palni protivopolojnosti.priqtelq mi e mil,vnimatelen i nejen a drugiq e prosto lo6o mom4e.s nego oba4e nqmam nikakav 6ans.toi izob6to ne e za men no vapreki tova taka me privli4a.4ustvam se ujasno neiskam da naranqvam 4oveka do men.

eli_baby
01-10-2006, 20:34
мн кофти е така,определено :cry:

MAFIOZO
01-10-2006, 20:46
axa da ima6e 1 tema za6to momi4etata si padat po lo6ite mom4eta! ne 4e iskam da ti razvalqm otno6eniqta kam sega6niq ti priqtel no prosto kakto se kazva v onazi tema za lo6ite momi4eta na teb prosto ti e sku4no sus sega6niq ti prqitel! za6toto taka nare4enite "lo6i mom4eta" sa nepredvidimi i nepredksazuemi nikoga ne im puka za drugite vinagi sa na opaki i sqkvi ne6ta demek prosto s tqx si e edin vin naprejenie no ne onova naprejenie koeto vednaga se se6tate a nqkvo drugo razli4no i vi vle4e za6toto nqkoi ot tezi "lo6i mom4eta" prosto se pravqt na interesni za6toto POVE4ETO ot tqx stradat ot komplex za malocennost i si go izkarvat kato se pravqt 4e za ni6to ne im puka i pravqt divotii i vie im se vodite po akula!Ima6e 1 statiq vuv nqkvo spisanie i tam tipi4en primer be6e tozi selqnin ot Big Brother 2 Mariqn! tam be6e dosta podrobno obqsneno za6to se pravi na takuv!jivee s misalta 4e VINAGI moje da ti oburka planovete moje da te ima KOGATO poiska i se pravi na nedostupen i 4e moje da napravi scena ili skandal vuv vseki 1 moment tipi4en primer e kak razvali braka m/y Elena i Miro! i kakvo toi razvali braka im dokaza 4e moje da se pravi na PLAYBOY ili pone se izjivqva kato takuf i kvo posle za*ba elena i tq gorkata sega kakvo? neznae na koi svqt se namira! zatova OBI4AI tozi koito e sega do teb za6toto da ne stane kakto pri Elena i Miro 4e posle vru6tane na zad nqma!