PDA

View Full Version : Mn mi e typo i samotno :(



lo0nely-
01-10-2006, 21:24
of hora,mn mi e smotano..imam nujda da si izleq mykata :cry: Po princip sym super vesel chovek,vinagi mi e veselo dori i nqkvi super gadni neshta uspqvam da gi prevyrna vyv smeshni,koeto mn pomaga na moite priqtelki i te mn pyti sa me pitali kak go pravq,obache naposledyk...m 1-vo predi mesec se razdelih s gadjeto si zaradi nqkvi idiotshtini,koito sa mu nagovorili 2-ro toi veche izobsho ne shte i da 4ue za mene 3-to qkata si razvalih uspeha...ne 4e e koi znae kakyv,ama beshe doyr..mn dobyr...Karai mainata mu...Doide vakanciqta-NG,priqtelkata mi imashe RD,po cql den po kafeta,diskoteki..ne bqh sama...bqh s mom4e,ama super za kratko,prosto nishto seriozno i dvamata imahme nujda ot malko razvlechenie...i sega vakanciqta svyrshi,sutrin ne mi se stava,na daskaloto se porazvlicham malko,pribiram se skapana i samo iskam da spq,stavam kym 6-7 vecherta hvyrlqm po edin pogled na urocite i sqdam na kompa i izvednyj vsichko mi se struva tolkova prazno0o..nqmam 4ovek do sebe si,nqma vreme za izlizane prez sedmicata,a i e adski stud...sichko e tolkova ujasno!!! :cry: :cry: :cry:

CuST0M1z3
01-10-2006, 21:29
emi shte se naloji da go zabravish qvno tova da te zareje zaradi ne6ta koito e 4ul ot nqkoga e ebati prostotiqta ..

123456789
01-10-2006, 21:29
Какво говориш? Така само се вманиачаваш! Няма значение какво е било, а какво предстои! Живота наистина е дулаг и изпълнен с хубави неща! Ти просто трябва да извлечеш най-хубавото то него... Нищо толкова ти няма! Преодолей го! Намери си нов приятел с когото да ти е весело! Живей си по- без задръжки, уроците ги остави! Колкото повече мислиш за това как си проваляш успеха, толкова повече го проваляш! Не мисли за това! Както му каза-Майната му!!! Това е горе-долу, което мисля!
Успех! :wink:

CVETELLINA
01-10-2006, 22:16
еми има и такива гадни моменти ама 6а минат спокси ще се оправиш много скоро само трябва да имаш желание за тфа :D а пък за ония дето вярва на слухове мога да ти кажа че изобщо не те заслужава... :? :( ами дано се оправиш скоро и си намериш свястно момче... :P :P :wink:

EsCaPeR
01-10-2006, 22:24
of hora,mn mi e smotano..imam nujda da si izleq mykata :cry: Po princip sym super vesel chovek,vinagi mi e veselo dori i nqkvi super gadni neshta uspqvam da gi prevyrna vyv smeshni,koeto mn pomaga na moite priqtelki i te mn pyti sa me pitali kak go pravq,obache naposledyk...m 1-vo predi mesec se razdelih s gadjeto si zaradi nqkvi idiotshtini,koito sa mu nagovorili 2-ro toi veche izobsho ne shte i da 4ue za mene 3-to qkata si razvalih uspeha...ne 4e e koi znae kakyv,ama beshe doyr..mn dobyr...Karai mainata mu...Doide vakanciqta-NG,priqtelkata mi imashe RD,po cql den po kafeta,diskoteki..ne bqh sama...bqh s mom4e,ama super za kratko,prosto nishto seriozno i dvamata imahme nujda ot malko razvlechenie...i sega vakanciqta svyrshi,sutrin ne mi se stava,na daskaloto se porazvlicham malko,pribiram se skapana i samo iskam da spq,stavam kym 6-7 vecherta hvyrlqm po edin pogled na urocite i sqdam na kompa i izvednyj vsichko mi se struva tolkova prazno0o..nqmam 4ovek do sebe si,nqma vreme za izlizane prez sedmicata,a i e adski stud...sichko e tolkova ujasno!!! :cry: :cry: :cry:


Много е кофти вярно :(
Докато още учим ще е така :cry: :cry: :cry:
Понякога ей така ставаш и нямаш желание за нищо ..
Много познато чувство - идва ти да си кажеш маината му на всичко :cry:

joji
01-10-2006, 23:42
Вие несте ли малко малки да сте в депресия?
Сега е времето когато трябва да сте весели и усмихнати какви са тези депресии от вас?
Според мен това момче което те е оставило заради приказки не е имало чуства към теб и това му е било оправданието,няма смисал да страдаш заради човек които него заслужава ,сигорен сам че савсем скоро щастието ще те намери на улицата,само помни едно"колкото и да си тъжна се усмихвай защото точно в този момент може някой да се влюби във усмивката ти" :lol: Успех

WindWaker
01-10-2006, 23:46
dokato u4ite 6tqlo da bude taka......abeeee, hi4 ne se osuznavate. kato zavur6ite daskalo, 6te pla4ete da se vurnete ama nqma da mojete, a te sq po4nali da se oplakvat.....ama taka e, 4ovek se u4i ot gre6kite si i e qsno 4e dokat ne sgre6ite samite vie nqma da se nau4ite. mnenie to4no za temata .... mi za mom4eto s prikazkite, tva e glupava rabota, 6tom te ostavq zaradi 4isti prikazki, togava ne si zaslujava, a za depresiqta kato cqlo.....tva e nqkav period prosto, vqrvai mi, skoro 6te mine i 6te si pak usmihnata