PDA

View Full Version : molq vi daite suvet



like_me
01-10-2006, 21:45
zan4i,dnes uj mi svur6i.ne mi te4e6e mnogo-daje suvsem.i odeve praih sex.i po edno vreme prokarvih(ne go praq za purvi put).i ne sprqh me.
tva ozna4ava ,4e ne mi e bilo svur6ilo-i priqtelq mi kaza 4e 6te svur6i v men,i 4e ne bilo opasno.i go napravi.
ta vupro sa mi e-moga li da zabremeneq?
propusnah da kaja 4e be6e bez prezarvativ.

HopeLesss
01-10-2006, 21:57
Ми по принцип винаги има вероятност. Отчетен е дори случай, когато жени са забременявали, докато са правили секс в цикъл... По добре си направи тест или пий Постинор, въпреки че не е никак полезно :roll:

`Death`Whore`
01-10-2006, 22:01
Жената има 2 яйчника. Всеки месец се отделя яйцеклетка от единия и ако не бъде оплодена, се отделя с кръв, което наричаме менструация. По принцип се отделя около 2 седмици след началото на миналата менструация, но може да се отдели по различно време, даже и по време на менструация. Ако не пиеш хапчета, не трябва да даваш на мъж да се празни в теб!

California
01-10-2006, 22:10
ааааааааааааа неееееееее моля ви стигаааааа!!!!!
той й бил казал че не било опасно и свършил в нея!!!
ми утре ако ти каже че не е опасно да скочиш от някой 8 етажен блок?
Върви да си купуваш Постинор ако има време все още!Полезно, не полезно тва е положението!По добре хапчета, от колкото после аборти да правите!
никой не ти дава гаранция, че няма да забременееш!

favor_91
02-25-2006, 23:49
pr. ti e mn glupav!kak moje da ti kaje 4e nqma opasnost...naprao odi si zemi test po dobre i ve4e polzvaite prezervativ !!!