PDA

View Full Version : lubov li e...kakvo e



01-10-2006, 22:12
zdraveite :D
imam edno leko vapros4e zna4i s edno mom4e predi vrem ebqxme nerazdelni i si bqxme samo priqteli.predi okolo mesec oba4e razbrax 4e toi se darji s mene kakto sas vsi4ki ostanali a dav6e vid 4e kato e s men mu e po gotino i 4e mu e priqtno da sme zaedno i da si prikazvame koeto mn me nataji a i toi mi be6e golqma opora.posle kakvo stana nz mai se vlubix nz ama po4nax da go revnuvam ot vsi4ki estestveno ne sam mu kazala ama postoqnno revqx abe ujas be6e.a sega toi mn se otdrapna ot mene predi po nqkolko sms na den nai malko, postoqnno caka6e a sega se se6ta mn rqdko:(
kajete mi spored vas kato strani4no mnenie kakvo stana za6toto az ne razbrax. sq v daskalo sme samo na zdr zdr:( kaje pls

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

~Girl_Hunter~
01-11-2006, 05:59
zdraveite :D
imam edno leko vapros4e zna4i s edno mom4e predi vrem ebqxme nerazdelni i si bqxme samo priqteli.predi okolo mesec oba4e razbrax 4e toi se darji s mene kakto sas vsi4ki ostanali a dav6e vid 4e kato e s men mu e po gotino i 4e mu e priqtno da sme zaedno i da si prikazvame koeto mn me nataji a i toi mi be6e golqma opora.posle kakvo stana nz mai se vlubix nz ama po4nax da go revnuvam ot vsi4ki estestveno ne sam mu kazala ama postoqnno revqx abe ujas be6e.a sega toi mn se otdrapna ot mene predi po nqkolko sms na den nai malko, postoqnno caka6e a sega se se6ta mn rqdko:(
kajete mi spored vas kato strani4no mnenie kakvo stana za6toto az ne razbrax. sq v daskalo sme samo na zdr zdr:( kaje pls

ми...нз кво да те посаветвам...но ако му кажеш за чувствата си...мисля че ще стане по добре.Успех!

repi-s-lychec
01-11-2006, 07:47
zdraveite :D
imam edno leko vapros4e zna4i s edno mom4e predi vrem ebqxme nerazdelni i si bqxme samo priqteli.predi okolo mesec oba4e razbrax 4e toi se darji s mene kakto sas vsi4ki ostanali a dav6e vid 4e kato e s men mu e po gotino i 4e mu e priqtno da sme zaedno i da si prikazvame koeto mn me nataji a i toi mi be6e golqma opora.posle kakvo stana nz mai se vlubix nz ama po4nax da go revnuvam ot vsi4ki estestveno ne sam mu kazala ama postoqnno revqx abe ujas be6e.a sega toi mn se otdrapna ot mene predi po nqkolko sms na den nai malko, postoqnno caka6e a sega se se6ta mn rqdko:(
kajete mi spored vas kato strani4no mnenie kakvo stana za6toto az ne razbrax. sq v daskalo sme samo na zdr zdr:( kaje pls

ми...нз кво да те посаветвам...но ако му кажеш за чувствата си...мисля че ще стане по добре.Успех!

Не се излагай! Да тичаш по петитие на мъж - е, в случая бъдещ мъж, който не ти обръща никакво или минимално внимание, е чиста загуба на време. Тоя човек изглежда вече е взел своето решение относно отношението си към теб и единственото, което можеш да направиш, е да вземеш и ти своето решение. Попитай го какво става и защо е променил отношението си спрямо теб. Ако не даде ясен отговор, значи всичко е много лесно - човекът просто не те цени до толкова, за да му се занимава с коректно отношение спрямо теб. Ако обаче даде ясен отговор защо, тогава ти ще имаш шанса да промениш отношението си спрямо него и да възстановиш предишния ви начин на комуникиране, а защо не и нещо повече.