PDA

View Full Version : На помощ !!!!!!!



sexmaniak
01-10-2006, 23:49
Мале малко ме е срам да си кажа ама мноо съм зле ж танците а моето слънчице иска да танцъвам :( !!!!
Помагаите с нещо ако можете плс :)
Треа ми некфа помощ, не си права маитаб като чели съм глътнал бастун :(
ПОМАГАЙТЕ !!!!!!

WindWaker
01-11-2006, 00:09
xaxa, mi nie nqma da ti pomognem bre 4ovek...... btw 6to ne kaje6 na priqtelkata ti da te nau4i pone malko ? nqma ni6to trudno v tancuvaneto, nqma strogi pravila (osven ako ne stava za to4no opredelen stil), prosto kot ti dode otvutre i go pravi6..... (no opredeleno ako ti idva da stoi6 kato bastun, ne go pravi :P )

sexmaniak
01-11-2006, 00:27
Добре нп !!!
Ще проам така, макар че малко ме съмнява да се науча :)

WindWaker
01-11-2006, 00:47
pi4, nqma da se sumnqva6 v sebe si. bydi po-uveren. kato otide6 na diskoto ili kudeto i da e, zapo4ni s nqkakvi po-bavni dvijeniq dokato hvane6 ritama. a samoto tancuvane, kakto ti pisah po-gore si idva ot samo sebe si. ako iska6 ve4e specialno da nau4i6 nqkoq 4upka v pove4e, naistina lo6o nqma ako i kaje6 na neq da ti pokaje. e sq, tq nqma da te u4i kak da vurti6 g*z na nqkoi ku4ek, ami na nqkoq po-taka......mmmm....na ne6to po obiknoveno. abe probvai i sam 6te vidi6 kolko e lesno :)

Oyama
01-11-2006, 00:58
Абе толко ли не може да гледаш кво пават другите в диското. То верно че се изискват минимална координация на движенията ама ако отидаш на техно диско много не ти и треба, виж са ако си на гюбеци там е друго положението, трябва да имаш много добре развити гъзни мускули за да въртиш дупето както си требе :lol: .

WindWaker
01-11-2006, 00:59
xaxa, stiga e, ostava da otide na nqkoq 4algadjiinica, da se ka4i na bara i da vurti g*z :) tui go ostavqme na drugiq pol, nii samo 6te gledame :P

Oyama
01-11-2006, 01:00
Епа оти? Кво лошо има мъж да върти гъзо? Който може може :lol: ...

WindWaker
01-11-2006, 01:02
xaxaxaxa
"epa" neznam be, ma vse pak po-dobre da gledam momi4e kak go pravi na nqkoi ku4ek, otkolkoto pred men da mi se ka4i nqkoe mom4e na masata i da go pravi......xaxa, kakto i da e, po temata - da nau4i osnovnoto, a za gubecite ima vreme :)

sexmaniak
01-11-2006, 01:27
А ле са да ви кажа честно мога да танцувам ...
Нo разбирасе винаги има едно НО ...
в моя случаи е когато съм изпил повече от 2 големи на екс една след друга :)... нема никакъв проблем тогава, просто гаджето не дава да пия понеже съм бил изглеждал жалък :(...
та последния път като пих пред нея много беше на нейния ден ден и за малко да си бега от диското :(
добре че имаше един пич малко по голем от мен та да ме изкара малко на чист въздух и да ме хване ветъра та да изтрезнея и как си бех мотика най-спокойно ви казвам станах друг човек се едно не бех пил...
ама преди тфа вътре какво съм превил не е истина а ле на пилона съм маал кючеци бате гол до кръста и яко на пилона мале срам ме хвана като ми разправаха ... понеже малко си падам по МЕТАЛА и разбираш ли там неам проблеми е са малко ме боли врата после ама се свиква вече не го усещам :)
та за тия кючеци ми са както ви казах най-малкия проблем малко алкохол и готово, ама не искам да става всеки път така :) понеже на два пъти щех да я загубя заради алкохола и не искам да рискувам отнова...
... ама щом викате да я накарам нея ОК ще я накарам макар че аз малко се притеснявам, че ще изглеждам смешно ... ма да не ти пука ... хората са казали ... Don't worry ! Be happy !

minimalistic
01-11-2006, 05:43
на пилона съм маал кючеци бате гол до кръста и яко на пилона мале срам ме хвана като ми разправаха ...
Напомняш ми на мен... аз като се бях напил здравата и лицеви упори прайх у дискотеката гол до кръста.... и на пилон съм се въртял и кви ли не г лупости, добре че беше един приятел да ме изкара навън, че... после 1 месец срам не мога да изляза на диско:>
И аз не мога да танцувам уж ама като ми е яко се отпускам и си го правя както и колкото мога без да ме бърка смешен ли изглеждам. На техното ми е най-яко:> Просто музиката и редбул-а.... става бум:>
Май ако се отпуснеш и спреш да мислиш как изглеждаш отстрани (както става като пийнеш) ще си танцуваш и никъф няма да ти е проблема:>
Успех!