PDA

View Full Version : pls za syvet svyrzan s mom4etata i lyjata



always yours
01-11-2006, 12:04
imam problem i iskam da mi pomognete ako mojete pls. obi4am gadjeto si, no toi postoqnno me lyje. dneska oba4e napravo....vidqh edni snimki na gsm-a mu s buv6oto mu gadje, s koeto se celuva, a datata be6e 31.12.2005. toi mi be6e kazal, 4e ne moje da praznuva s men nova godina, za6toto trqbva da praznuva s tehnite. porednata lyja...nai-mn cenq v horata 4estnostta i iskrenostta, a tova dneska napravo me razbi. tva da me lyje e nai-gadnoto ne6to, koeto 4ovek moje da mi pri4ini. az mu kazah, 4e pove4e ne iskam da imam ni6to ob6to s nego i ne iskah da govorq s nego, za6toto mi be6e mn gadno, no toi me gu6na i mi kaza, 4e maika mu go bila nakarala, za6toto iskala toi da se sybere s biv6oto gadje. nz dali e taka, no sym sigurna, 4e e mojel da mi kaje istinata vypreki vsi4ko. prosto nz kakvo da paravq, za6toto toi me pita dali 6te mu dam o6te edin 6ans i mi kaza, 4e vsi4ko 6te byde ve4e razli4no i nqma da me lyje pove4e. no kakvo doverie moga da mu imam? prosto ako nqkoi se e pojertval da iz4ete vsi4ko tova iskam da go pomolq za syvet.

WindWaker
01-11-2006, 12:24
човек веднъж излъже ли те, гарантирам ти че ще се повтори. и другата приказка - вълка кожата си мени, но нрава не. кофти ми е да ти го кажа, но много ме съмнява ей така да "спре извендъж" да те лъже. а това за новата година ми се струва НЕВЕРОЯТНО тъпо оправдание. незнам, ако той е на 12-13 години и е някой супер привързан към майка си и тя да му дава такива съвети....(тва дето току що го написах ми се струва супер тъпо и невъзможно). знаеш ли, ако толкова много го обичаш, дай му последен шанс, кажи му че още 1 лъжа и край между вас. но го кажи така че да го стреснеш все пак. ако пак те излъже за нещо - .....

LP_girl_14
01-11-2006, 14:15
Поне ако ти беше казал истината и че съжалява,че признава че е сгрешил,тогава може би щеше да е по-удачно да му дадеш втори шанс,ама да те лъже нарачно,за да може да се целува с бившата си :shock:И то казваш,че той постоянно те лъже,не само този път!Тоя май е от тия дето не могат да бъдат само с едно момиче.В една връзка едно от най-важните неща са доверието,искреността и любовта.Мисля,че във вашата връзка те вече са загубени.Дори пак да се съберете,ти постоянно ще си нащрек,ще се чудиш дали всяко нещо,което ти казва е истина и ще тези съмнения окончателно ще сложат край на взаимотношенията ви :!:

SummeRLove08
01-11-2006, 15:35
Според мен не трябва да му се доверяваш повече! Той щом толкова те е лъгал то му е станало като навик...Просто му кажи, че трябва да мине мноого време докато пак започнеш да му вярваш. Кажи,че искаш да останете приятели. :wink:

teenkopele
01-11-2006, 15:54
Щом те е излъгал ще го направи отново-това е ПОЧТИ сигурно е. :?
По това, което прочетох..еми доста гадно те е излъгал..по много глупав начин.
На такъв човек е супер трудно да вярваш, а няма ли го доверието, една връзка просто не е истинска..
Решението ще го вземеш сама.
Успех. :wink: :)

belluci
01-11-2006, 16:25
NE MU VQRVAI I NE MU PRO6TAVAI.Ni6to nqma da e po-razli4no,samo ti 6te strada6 pove4e.

bolka_ot_spomeni_
01-11-2006, 19:49
i az sum na mnenieto 4e vtori put ne trqbva da mu se doverqva6,no znae6 lii ako tolkova go obi4a6 moje i da se poddade6 i da mu prosti6 samo vednuj go napravih tova i ne povtorih! izluga me,skarahme se ,moli me ,prostih i otnovo me izluga i tova be6e kraq! nqkoi put mi se struva 4e vqrno mom4e nqma,no.. tova e nqkoi put

rowzz
01-11-2006, 20:22
imam problem i iskam da mi pomognete ako mojete pls. obi4am gadjeto si, no toi postoqnno me lyje. dneska oba4e napravo....vidqh edni snimki na gsm-a mu s buv6oto mu gadje, s koeto se celuva, a datata be6e 31.12.2005. toi mi be6e kazal, 4e ne moje da praznuva s men nova godina, za6toto trqbva da praznuva s tehnite. porednata lyja...nai-mn cenq v horata 4estnostta i iskrenostta, a tova dneska napravo me razbi. tva da me lyje e nai-gadnoto ne6to, koeto 4ovek moje da mi pri4ini. az mu kazah, 4e pove4e ne iskam da imam ni6to ob6to s nego i ne iskah da govorq s nego, za6toto mi be6e mn gadno, no toi me gu6na i mi kaza, 4e maika mu go bila nakarala, za6toto iskala toi da se sybere s biv6oto gadje. nz dali e taka, no sym sigurna, 4e e mojel da mi kaje istinata vypreki vsi4ko. prosto nz kakvo da paravq, za6toto toi me pita dali 6te mu dam o6te edin 6ans i mi kaza, 4e vsi4ko 6te byde ve4e razli4no i nqma da me lyje pove4e. no kakvo doverie moga da mu imam? prosto ako nqkoi se e pojertval da iz4ete vsi4ko tova iskam da go pomolq za syvet.
пфф добре че няма и други снимки на тоя скапан мобифон..

Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

The Biker
01-11-2006, 21:07
ne mu davai 6ans 6te te izlu4e otnovo!Sigurno e prosto 6tom vse o6te ima vruska s biv6eto si edva li 6te q skusa!Nakarai go da strada kakto ti v momenta kogato si vidqla snimkite za da moje da go proumi!

01-11-2006, 21:41
Тегли му ножа, лъже те.

Oyama
01-11-2006, 21:44
"Майка му го е накарала да се събере с бившата?!?!?!?!?!" :shock: :shock: :lol: абе още ли има балъци на тоя свят :lol: . Еби му майката на тоя смешник, тва лъжците най ги мразя.

IKisseDAGirL
01-12-2006, 06:43
Поне ако ти беше казал истината и че съжалява,че признава че е сгрешил,тогава може би щеше да е по-удачно да му дадеш втори шанс,ама да те лъже нарачно,за да може да се целува с бившата си :shock:И то казваш,че той постоянно те лъже,не само този път!Тоя май е от тия дето не могат да бъдат само с едно момиче.В една връзка едно от най-важните неща са доверието,искреността и любовта.Мисля,че във вашата връзка те вече са загубени.Дори пак да се съберете,ти постоянно ще си нащрек,ще се чудиш дали всяко нещо,което ти казва е истина и ще тези съмнения окончателно ще сложат край на взаимотношенията ви :!:
i az sam na sashtoto mnenie.
Na teb pravdopodobno li ti izglejda maika mu da go e nakarala da se celuva s bif6ata si, za da se saberat otnovo :?: :shock: :? Na men ne... :roll:
Ostavi go i si badete samo priqteli...ako razbira se e vazmojno da si priqtel s chovek, koito si lqga i stava s laja :?

ZAZZZI
01-12-2006, 07:25
i kva e taq vrazka sled kato ne moje6 da my ima6 doverie i toi samo te laje. otmasti si s ne6to. napravi go za 2 stinki pred drygite. POKAJI MY KOI E 6EFA :wink:

Waterhand
01-12-2006, 14:41
човек веднъж излъже ли те, гарантирам ти че ще се повтори. и другата приказка - вълка кожата си мени, но нрава не. кофти ми е да ти го кажа, но много ме съмнява ей така да "спре извендъж" да те лъже. а това за новата година ми се струва НЕВЕРОЯТНО тъпо оправдание. незнам, ако той е на 12-13 години и е някой супер привързан към майка си и тя да му дава такива съвети....(тва дето току що го написах ми се струва супер тъпо и невъзможно). знаеш ли, ако толкова много го обичаш, дай му последен шанс, кажи му че още 1 лъжа и край между вас. но го кажи така че да го стреснеш все пак. ако пак те излъже за нещо - .....
ти може само патката да ми ядеш!!!
а за темата бъди сигурна че това е мъжка дума и няма да те излъже повече!!!

Jenninka
01-12-2006, 15:06
Според мен е няма такъв нещастник...Дай му втори шанс,само при положение,че поставиш условия!и то накви да е...Направи му живота черен..!!!И снимките,които си видяла...Направи го много труден:)))))Гадно звучи,но като пеочетох поста ти ми стана много мъчно за теб...Представям си ако аз испадна в такава ситуация.Дай му илюзията,че си му простила и му го върни тъпкано в момента,когато за теб той вече е никой:)Ще се почувстваш по-добре :twisted:

miloto_girl_4e
01-12-2006, 15:22
ти поне грам вярваш ли,че майка му го е накарала да бъде с бившата?! :lol: :lol:
това да не е сапунен сериал по Нова Телевизия,където майките решават кое момиче е най-подходящо за сина им?! :shock:
А и дори тя наистина да го е накарала да бъде с нея,той може да откаже,нали?!Да не е на 12-13 годинки?! :roll: Щом е приел,значи е имал желание да бъде с това момиче :!:
А и е могъл да ти каже,нали?!
Защо е скрил .. защото му е било гузно да бъде с това момиче и защото работата не е чиста :!:
Иначе щеше да ти каже всичко :!:
Ако имаш силата му тегли една майна :!: