PDA

View Full Version : nqkoi polzval li e ocvetqva6t krem za lice???



sladkoto`f
01-11-2006, 14:10
poneje liceto mi e mn bqlo a dosega polzvah fondio ten oba4e mi e mn tejuk i bqh 4uvala za nqkakuv krem za lice na vichy po aptekite koito pridava lek estestven cvqt na liceto , a su6to sum vijdala i v kataloga na avon podoben krem za lice koito pridaval lek cvqt-nqkoi polzval li e ne6to podobno i ot koe ima po golqm efekt ako vuob6te ima efekt de i eventualno ako mojete da me orientirate za cena na tozi krem na vichy koito e:)6te sum vi mn blagodarna ako mojete da mi dadete malko pove4e info po vuprosa za6toto mn spe6no mi trqbva :roll: P.S.nqkoi da ne si pomisli 4e govorq za avtobronzati ne stava vupros za tqh 8)

BroKeN^DreAmZ`f
01-11-2006, 15:10
аз даже не съм и 4увала за такъв крем :roll: :D

Vampirela
01-11-2006, 21:19
Mi mojebi po lesno 6te ti e da otide6 malko na solarium ili da si slaga6 podhodq6t fondioten za tvoita koja i v malki koli4estva.ne mislq , 4e problematie tolkova golqm,nqkoi hora umirat da sus svetlo lice.Ne si pravi nekvi experimenti s nekvi gremofe za potumnqvane na kojata,za6toto te ne sa po-bezvredni ot fondiotena :lol:

Qgodka_
01-13-2006, 07:49
Ти да не говориш за т.нар. Авто тен, т.е онова, с което се мажеш и след 2 4аса имаш тен, не много силиен, но определено има ефект. Питай в козметичните магазини, има различни ....... средно 20 лв.