PDA

View Full Version : Хороскопи



Roxy
01-11-2006, 15:41
Вярвате ли в зодиите?Аз по принцип се интересувам от такива неща и съм забелязала че има доста вярни работи.Не говоря за хороскопите в дневниците а за личните.Много хора си мислят че не е възможно толкова много хора по света да имат еднакъв характер,но според мен 30% от характера определя зодията останалите 70% човек сам го изгражда.Става дума за асценденти и различното разположение на планетите в градуси.
Ако някой знае разни интресни сайтове,програми или книги ще се радвам да даде линк:)

WindWaker
01-11-2006, 15:45
и мен много ми харесва да чета за зодиите, интересувам се, гледам комбинациите и съм съгласен че много неща отговарят. разбира се, всеки е различен характер, но все пак част от характера му съвпада със зодията. ще ми е интересно и аз да видя някой сайт, аз лично предлагам този на БиТиВи - www.btv.bg , там има лична характеристика за всяка зодия

RoyTheReaper
01-11-2006, 16:13
az ne vqrvam: "vernite" ne6ta sa prosto savpadeniq. Science is the answer :wink:

Master_88
01-11-2006, 16:42
Не вярвам много

rusalkata_
01-11-2006, 19:44
аз пък вярвам...има неща които определено познават и не са измислици! :roll:

`Death`Whore`
01-11-2006, 19:46
В ежедневните хороскопи не вярвам грам! Иначе зодиите са в доста случаи верни. Познавам много хора, които са типични за зодията си.

Roxy
01-11-2006, 21:07
ми имаше един сайт astrohoroscope.com или нещо такова дето има асцендент,индианска зодия и така нататък.иначе аз имам една програма много яка обаче не помна откъде я истеглих-изкарва много подробна информация цветове,аромати,храни,раст ния,известни личности,камъни и разни такива неща.в един сайт имаше описание как изглеждат общо взето хората от дадена зодия моя беше едно към едно обаче на доста хора не съвпадаше :)а за комбинациите има една книга със спирала дето е и там има любовни,семейни,приятелски и взаимоотношения в работата подходящи спортове и т.н.абее голяма зарибявка си е :roll:

scorpiass
01-11-2006, 21:30
www.download.bg
>Търсиш програмата Z-info
70% От нещата са верни
:)

___Kaka Eli___
01-12-2006, 09:27
аз пък вярвам...има неща които определено познават и не са измислици! :roll: [/b]
axam

love_delight
01-12-2006, 12:23
Вярвате ли в зодиите?Аз по принцип се интересувам от такива неща и съм забелязала че има доста вярни работи.Не говоря за хороскопите в дневниците а за личните.Много хора си мислят че не е възможно толкова много хора по света да имат еднакъв характер,но според мен 30% от характера определя зодията останалите 70% човек сам го изгражда.Става дума за асценденти и различното разположение на планетите в градуси.
Ако някой знае разни интресни сайтове,програми или книги ще се радвам да даде линк:)

Roxy, и аз съм като теб. Аз лично си купувам едно списание "Оракул" - там има много хубави хороскопи.

Absconding
01-12-2006, 12:39
www.download.bg
>Търсиш програмата Z-info
70% От нещата са верни
:)

Ето я и въпросната програма:)
http://www.data.bg/f.php?fid=958162