PDA

View Full Version : Носите ли някакви гривни обеци и т.н.?



Death_F
01-11-2006, 15:46
Да де сигурно ме разбрахте !
Аз нося:
на врата - герданче със египетския символ на живота или по точно ей тфа (http://www.touregypt.net/featurestories/ankh2.jpg) направено от глина от самата мене :lol: доста оригинално стана хах
На ръцете: една златна гривничка която баба ми ми подари малко преди да почине и една друга с някфи джунджурийки по нея...
Обеци имам 6 дупки обеците са: едно черепче една безопасна игла една рибка една свастика една като халка с нещо като мия увита по нея и едно черно паяче...ми тфа е ам вие?

Master_88
01-11-2006, 15:53
Гривна за момента не нося,само златен синджир на врата

MAFIOZO
01-11-2006, 16:00
ami ot minalata godina za koleda na6te mi podarixa zlatna griva UNIKALNATA grivna e ama ve4e mi omruzna nqkoi da q iska? :lol: a za rojdeniq mi den na6te pak mi kupixa zlaten lanec koito 4estno ne go nosq vinagi 6tot kato me vidqt kuf sam ( ne 4e sam malak na golemina ama sam na 15 godini vse pak...) i sega za koleda mama mi kupi nqkaf prusten a tatko o6te se durpa i 6te qde boi skoro vreme :lol: a ina4e imax 1 zlatno sinjir4e ot egipet na6te mi go bqxa donesli ama az tapaka igrax 1 ma4 s nego i go izgubix mnoo sam prost :evil: (e vse pak sam futbolist :lol: )

cannabinoid
01-11-2006, 16:08
малко сребаро синжирче имам, а сега си мисля да си пробивам ухото

01-11-2006, 16:24
пиърсинг.

на оная ми работа :wink:

lina15
01-11-2006, 16:35
ami imam na vrata gerdan4e(mnogo sladko)imam 12 dupki na u6ite(s obici(top4eta)i dva fle6a(7mm)
grivni4ka na koqto pi6e JAH

NaSkO_
01-11-2006, 16:46
Lanec grivna i obica na ednoto uho! :lol:

Boot
01-11-2006, 16:52
Oу... Значи на дупките ми, на мекичката част, на всяко ухо има по една обица, бръснарско ножче, супер любими са ми. На лявото ухо имам горе на хрущяла обица, такава конусовидна, прилича на шило на оса (примерно), изглеждам като с елфско ухо, още една дупчица, на която има едн голяма безопасна игла. На дясното ухо имам още две дупки, освен нормалната, там някфи халкички се намират. Пиърс под долната устна, пак конусче някфо...
На врата си нося една верига и две овци (черна, на име Ларс, и червена, на име Джеймс дъ Бастърд), на някфо жълто нещо висят.
Имам и едно нещо, което прилича на лилав геврек и виси на лилава панделка, но рядко си го слагам.
Преди време носех бръснарско ножче на врата, но си ги изгубих всичките и скоро не съм си купувала... трябва пак да мина да си взема...
По ръцете си имам около 30тина гривни, повечето аз съм си правила от мъниста и конци. По тях висят разни нещица - катинар, луничка, едно време имаше едно миниатюрно скейтче, но го подарих на един приятел. И разни други глупости.
Абе много неща нося по себе си...

JoInTcHe
01-11-2006, 17:04
Нося .. герданче със листо от канабис и буквичката Т,7 обици на ушите (които доста често сменям,различни халки,топчета..)1 обица на пъпа и 2 гривнички - 1 сребърна с делфинчета и 1 черна :wink:

Worthless
01-11-2006, 17:24
Oу... Значи на дупките ми, на мекичката част, на всяко ухо има по една обица, бръснарско ножче, супер любими са ми. На лявото ухо имам горе на хрущяла обица, такава конусовидна, прилича на шило на оса (примерно), изглеждам като с елфско ухо, още една дупчица, на която има едн голяма безопасна игла. На дясното ухо имам още две дупки, освен нормалната, там някфи халкички се намират. Пиърс под долната устна, пак конусче някфо...
На врата си нося една верига и две овци (черна, на име Ларс, и червена, на име Джеймс дъ Бастърд), на някфо жълто нещо висят.
Имам и едно нещо, което прилича на лилав геврек и виси на лилава панделка, но рядко си го слагам.
Преди време носех бръснарско ножче на врата, но си ги изгубих всичките и скоро не съм си купувала... трябва пак да мина да си взема...
По ръцете си имам около 30тина гривни, повечето аз съм си правила от мъниста и конци. По тях висят разни нещица - катинар, луничка, едно време имаше едно миниатюрно скейтче, но го подарих на един приятел. И разни други глупости.
Абе много неща нося по себе си...я! ларс и джеймс... май имаме фенка на металика :P
иначе на едната ръка нося 8 гривнички, 2 от тях плетени, другите дървени... имам една с пластмасови мъниста, черни и бели на една черна връвчица...
един кръст на бон джови също нося... по едно време носех и едно герданче с еди(тфа на мейдън... онова извънземно :lol: ), любимото ми... ама го загубих :cry: абе кфото става за закачане на врата го слагам :lol:
а обици... имам на едното ухо 3 халкички и на другото една и 2 обици с некфи топченца...
и на езика... като имам кинти винаги си взимам по някоя обица (мамка му, досега имах 3 и 2 загубих :shock: сигурно другата ако не ми беше на езика и нея щях да затрия)

hamilcar
01-11-2006, 17:24
Не,нямам такива неща по мен,но в скоро време tattos ще има.

korn___
01-11-2006, 17:33
nosq prusten i grivna imam i krus4e no ne go nosq ... ne sum hristqnin ve4e :!:

CrazY^^MousE^^F
01-11-2006, 17:40
Аз иам сякви такиа раоти и постоянно ги сменям

party_girl
01-11-2006, 17:48
emi na vrata nosq 1 marihuanka/po vrata mi/ i 1 grivna

Taina()
01-11-2006, 17:57
az nosq sraberen lanec i grivna kam nego na koqto ima sarce,srebbarni obici halki(rqdko slagam obecite),kristalen prasten i edna grivni4ka s malko sar4ice na drugata raka ot bqlo zlato koqto mi podari gadjeto za ng :D

vra4ka
01-11-2006, 18:26
Аз в момента нищо не нося,такива работи губя.
Иначе през лятото слагам от време на време за красота :wink:

Jamalska
01-11-2006, 18:31
Ъъъ баси темата...
Еми добре...В момента нося на врата си едно черно герданче супер късо от Балчик,2 дървени и едно кожено на което виси етиопско знаме с листо от джойнт...Ам на ушите нося са едни лилави кръгчета,а на ръцете накитник със същите цветове като това коженото, 2 дървени гривни,некфи канапи,кожена гривна,лентичка за вход от един концерт,една гривна червено-жълто-зелено-черно със звънчета и...кфот ми попадне...и 3 сревърни пръстена...
Хм ама се затривам нещо или добавям така че се тая

MAFIOZO
01-11-2006, 18:39
a zabravix da dobavq i ot tezi lenti4ki cvetnite za borba s raka i spina! bqla,julta i 4erna

01-11-2006, 18:46
мм по ръцете през зимата нищо не нося..
щото дълги ръкави и ми е неудобно...лятото
обаче гривните са ми до средата на ръцете...
и сега слагам понякога...едни гривнички съм
си направила едната е със залепено бръснарско
ножче и малко червени петна с боя като кръв
се получи и е мноу ефектно, другата пак
широка и черна с много дупки на края и
връзки като на корсет...на врата нося бръснарско
ножче понякога(махам надписите естествено),
по-често нося едно кръгличко с една гъбка
мухоморка мноу ме кефи:)))обиците...естествено
пиърсингите-на веждата, на брадичката, на езика
и квот има покрай пъпа(а в събота и между циците)
ъъ...флеша на лявото ухо 8мм + още две обици на
меката част(едната е черничка с листо джойнт
другата е пийс знакчето:))и халка с топче на
хрущяла.тфа са май...пръстени не нося щото не са
ми удобни.

rusalkata_
01-11-2006, 18:55
аз в момента нося златен пръстен и златни обици-халки...иначе имам два сребърни пръстена които също ги нося...а да не говорим колко сребърни гривни и ланчета имам но не ги нося често...а имам и три синджирчета(не сребърни) от тези дето се носят лятото...едното е във формата на звезда,другото е синьо кръгче,а третото е зелено супер готино сърце! :wink:

zElEnA^mAsLiNkA
01-11-2006, 19:09
Da n0sq ... imam d0sta 0bi4ki :0 Ve4e imam i grivna mn0g0 qka :P (0t Dqd0 K0leda)

Jamalska
01-11-2006, 19:26
лентичка за вход от един концерт

:D Много готино!На кой е бил концерта?
Na Lords of the underground v Black box :? Нося си я щото за малко да ме изселят от клуба и да не видя Лордовете...ама се добрах до лентичката след доста ядове :roll:

Absconding
01-11-2006, 19:44
Аз нося плочка на Cypress Hill на врата си, това е единственото нещо, което постоянно е на мен. Обиците ги сменям..имам 5, 3 на едното и 2 на другото ухо. Гривни напоследък не нося. Пръстени - два пръстена подарък от майка ми и баща ми. Това е май ;)

Ааааа иначе напоследък често ходя с едно синджирче с някъв индиански амулет, подарък от братчедката в Канада.

Boot
01-11-2006, 21:35
[b]я! ларс и джеймс... май имаме фенка на металика :P

Е много ясно, че съм фенка!!! Луда група!!! На нова година осъзнах, че Master of Puppets е излязъл преди 20 години!!! http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/surprise.gif

Иначе те са кръстени комплексно. Пръв беше Ларс, който е кръстен на Ларс Улрих и Ларс Фредериксън. Абе името Ларс рулира. А на една френдка овцата й се казва Аксъл Роуз :lol: Оф мноу се обяснявам...

machoka
01-11-2006, 21:49
Каня се да си взема златен пръстен от много време, ама не знам кога ще остане такова да поразгледам. Не знам защо, но ми се носи :shock:

WindWaker
01-11-2006, 22:30
az nosq edna zlatna obica (halka) i edno slatno sindjir4e s krust, osveten e na Boji Grob ot maika mi. imam i drugi no ne mi se nosqt, izglejda mi typo na takava vuzrast da se ki4a s gluposti

Oyama
01-11-2006, 23:48
Един ланецъ и две гривни. Мачок не се излагай с тоз пръстен що ше станеш като жоро жокер 8) .

`Death`Whore`
01-11-2006, 23:52
И според мен всеки, носещ ланци, се излага, но казах ли го преди да ме провокираш?

California
01-11-2006, 23:59
ми аз злато не обичам...
имам 5 дупки на ущите и на тях имам едни такива дребни халклички...
нося един сребурен пръстен на палеца на лявата ръка...
лятото понякога слагам разни други кичозни глупости...но като цяло ме кефят разни обеци(така ли се пише?)и гривни в етно стил например :lol:

SyLZaTa
01-12-2006, 05:49
Imam si edna vryzka na vratleto na koqto visi dyrveno konche ... s priqtelkata mi imame po edno takova ...
skoro shte si v zimam i pentagramka (normalna) :oops: Imam samo 2-4ki obici (malki halki4ki) na mekoto na lqvoto uho - ako zaviseshe ot men shtqh da se nadupcha hilqdokratno no si slagam obica samo pri specialen sluchai - shtqh da idvam v SF na 3-ti dek. i si slojih za togava 3-tata obica ... no se precakah i ... se vyzpali i q mahnah :shock: :? :cry:
sled 2 sedmici si slagam 3-ta otnovo - mislq za r.d.-to mi da si zapazq ezik-a ili lqvata vejda ;)

love_delight
01-12-2006, 12:19
Ами аз нося едно златно синджирче и на него виси любимия ми пръстен с лилав камък. На ляката ръка имам две тънички златни гривни, а на дясната според случая и дрехите слагам други щури гривнички.

Briseis
01-12-2006, 12:31
Имам едни сребърни обеци и съм постоянно с тях...Те са адски странни и са си лява и дясна...Имам адски мноу гривни, накитници и ленти, но нося само 2 гривнички.Едната ми е подарък от най-добрият ми приятел, а другата е home-made.С една приятелка направихме и за другите момичета, все еднакви, нещо като символ на приятелството ми ^^ /ОМГ звуча като баба ми :roll: /

party_girl
01-12-2006, 16:35
лентичка за вход от един концерт

:D Много готино!На кой е бил концерта?
Na Lords of the underground v Black box :? Нося си я щото за малко да ме изселят от клуба и да не видя Лордовете...ама се добрах до лентичката след доста ядове :roll:
bila si na koncerta :shock:
na men tapata mi sestra be mi varna parite na vreme i ne mojah da otida :cry:

Jamalska
01-12-2006, 19:10
лентичка за вход от един концерт

:D Много готино!На кой е бил концерта?
Na Lords of the underground v Black box :? Нося си я щото за малко да ме изселят от клуба и да не видя Лордовете...ама се добрах до лентичката след доста ядове :roll:
bila si na koncerta :shock:
na men tapata mi sestra be mi varna parite na vreme i ne mojah da otida :cry:
Жалко...макар,че ако нямаш 16 по-добре,че не си била...нз имаш ли нямаш ли.

Айде да не е само флууд нещо по темата на ушите си винаги имам слушалки хаха

Josefinne
01-12-2006, 19:29
На едната си ръка нося в момента 4 пръстена - единия прилича на квадратна плочка с една спиралка (като слънце) върху нея и посоките на света. Другия е с червен камък, третия и четвъртия не мога д аги опиша - сребърни пръстени. Понякога нося голяма сребърна гривна на лявата си ръка също или ако стила ми е по-спортен едно ластично платче в цветовете на дъгата (не знам как се казва). На дясната ръка нося един черен ластик и гривна от сини маниста със слънчице, която НИКОГА не свалям. Ако съм с гадже нося и пръстен на дясната си ръка ( но не и сега). На врата имам някаква мн странна висулка. На нея има нещо средно между Скорпион и рак :) Мн ме кефи. И на ушите сменям обиците, сега имам един паяк и една пълзяща нагоре ;)

anonymous464110
01-12-2006, 21:00
nosq dva nakitnika na hatebreed podaruk sa mi ot basista ni ot edin fest minaliq mesec v avstriq.tva broi li se za ne6to ot sorta na "grivna"?
mmm da na vrata si vinagi imam ot tiq gerdan4eta deto gi prodavat navsqkude mnogo me radvat i ne moga da se gledam bez takova za tva gledam vinagi da imam i ako sega6noto mi se skape si kupuvam drugo vednaga.
v momenta sum s fle64eta (stretchers) 12mm mislq da gi napravq na 16ki sled vreme i do tam.mmm ne znam kak se kazva tazi 4ast ot hru6tqla na uhoro deto e otpred pred samiq u6en kanal na tqh(na dvete u6i) imam 6ip4eta...tva mi e s u6ite...ina4e na predmi6nicata na dqsnata mi ruka pi6e razni ne6ta,a na praseca na desniq mi krak ima maltiiski krust,no tiq ne6ta sa drugi,a i imam dosta neosu6testveni proekti v tova otno6enie za tqloto mi..subirat se pari4ki :mrgreen: :mrgreen:

anonymous464110
01-12-2006, 21:03
hah...zabravih...kak mojah.na bezimenniq prust na lqvata mi ruka imaedno ot oniq kruglite ne6ta deto sa na kapa4kite na 6umensko specialno :mrgreen: jenata ima su6toto na neinata lqva ruka ...simvoli4no :mrgreen:

overdose
01-12-2006, 21:19
edna edinstvena obeca :arrow: na nosa
4asovnik
i prusten na sredniq pryst na lqvata ryka :wink:

01-12-2006, 21:45
пиърсинг и флеш(13 мм) на оная ми работа,(сам се пробих преди 2 години, МНОГО кърви) ама не мога да ви пратя сн, 4е ще ме изтрият..

IKisseDAGirL
01-13-2006, 09:32
az super sam ludnala po obechkite i seki den sam sas razlichni :P :oops: :) imam kolekciq ot vsqkakvi vidove:
s topcheta, dalgi, kasi, kragli, golemi, malki,
srebarni, zlatni, plastmasovi, cvetni, vav formata na sarchica, midichki, razni figurki, visulki, znaci,
bukvichki.... abe izobshto ludnica :P :D

rosskata
01-13-2006, 09:33
Имам две мидени гривнички, които никога не свалям, една от мъниста във формата а цветенца, два по- обикновени сребърни пръстена и един мноого голям във формата на цвете (Дам, обичам цветенца) :P
За врата имам много неща, в момента нищо не съм сложила...
И с едни мноого яки обеци- жаби :roll: Тоест с едната, защото другата се счупи... На другоро ухо имам цвете като на пръстена ми :P
И обечка на носа :!:

Juicy_Lucy
01-13-2006, 11:16
мии значи имам 4 дупки на ушите.постоянно си сменям обиците.имам пиърсинг и на носа.нося обикновено по 4-5 пръстена-3 с разни келтси завъртулки,1 с 1 4ерен камък,както и 1 с ankh.Такова ankh-4е си слагам много често и на врата.ина4е гердан4етата ми всеки ден са различни.гривните ми..амии имам 4 гумени,1 от 4ерни маниста,която се увива 4-5 пъти около китката,1 6ирока кожена,1 плетена 4ерна гривни4ка-обикновено съм си с тия.понякога слагам някоя и друга(в случай,че ми се видят малко)

teenkopele
01-13-2006, 11:20
От къде да започна..на лявата ръка една дървена гривна от Приморско..няколко пъти се къса, но все я фиксвам :wink: и една дебела 8) сребърна гривна. На дясната една от някакви свързани квадрати...бду яко ме кефи.
Друго какво..ааа да- дървен гердан(комплект с гривната), едно много яко синджирче с готик елемент накрая и една тънка златна плочка с буквата ми и рож. дата- подарък от бабата :D !
Това е...за сега. :wink:

party_girl
01-13-2006, 15:13
на лявата ръка една дървена гривна от Приморско..няколко пъти се къса, но все я фиксвам :wink:
kak taka darvena grivna da se kasa we :lol: :shock:

Absconding
01-13-2006, 21:11
на лявата ръка една дървена гривна от Приморско..няколко пъти се къса, но все я фиксвам :wink:
kak taka darvena grivna da se kasa we :lol: :shock:

Ми вероятно има предвид гривна с дървена маниста на ластик :)

teenkopele
01-13-2006, 21:25
на лявата ръка една дървена гривна от Приморско..няколко пъти се къса, но все я фиксвам :wink:
kak taka darvena grivna da se kasa we :lol: :shock:

Ми вероятно има предвид гривна с дървена маниста на ластик :)

Да, това имам предвид. :wink:

01-14-2006, 09:44
Nosq obeca na levoto uho i edna sindjirka na vrata :lol:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-14-2006, 09:51
az nosq srebarno prasten4e ot gadjeto 4 srebarni obeci - 1 halki mn sladki i 1 kato paq4eta deto si pletat mreja i gerdan4e pak srebarno

Tedka-Medka
01-14-2006, 09:57
ами на ръцете си нося:
една гривна дет сама си я напрайх..мн яко
се получи..
на лявата една черна с шипове..
иам синджирче с череп на него и
на ушите си на сичките ми дупки
иам халки

mi6i^^
01-14-2006, 12:37
az imam srebyrno gerdanche s edno taralejche
imam srebyrna grivnicka
imam edna grivnicka na cvetenca-ot plat
i edna navita chervena vryvka 8)

alisa_mania4kata
01-14-2006, 12:58
mi obeci vinagi nosq rali4ni razbira se...na rakata nosq edna srebarna grivna.a obi4kata na ezika si q nosq postoqnno... :wink: :wink:

Absconding
01-14-2006, 17:42
на лявата ръка една дървена гривна от Приморско..няколко пъти се къса, но все я фиксвам :wink:
kak taka darvena grivna da se kasa we :lol: :shock:

Ми вероятно има предвид гривна с дървена маниста на ластик :)

Да, това имам предвид. :wink:

Е,тва е! Аз съм врачка! :D

zaharcheto_f
01-14-2006, 18:30
нося най-често едни обички златни и пръстени :D

Iliqn4eto
01-14-2006, 21:35
аз скромно :) на всяко уше по една дупка:)имам две обички под формата на халки,не много голями ..часовник на ръката ,златен пръстен на лявата ми ръка ,едно златно синджирче с грозна фигурка(от баба ми подарък и както разбирате немога го сменя),имах преди мн сладка гривничка ,ма я изгубих :( и ме е яд.. а сега за РД-то получих много сладко медалъонче с черна верижка и кръст -много е Яко :) и всички ми го харесаха :D амм т'ва е ;)

teenkopele
01-14-2006, 21:54
на лявата ръка една дървена гривна от Приморско..няколко пъти се къса, но все я фиксвам :wink:
kak taka darvena grivna da se kasa we :lol: :shock:

Ми вероятно има предвид гривна с дървена маниста на ластик :)

Да, това имам предвид. :wink:



Е,тва е! Аз съм врачка! :D

http://magicaura.com/vrachka/vrachkalogo.jpg

:lol:

ragi
01-15-2006, 08:11
Нося нещо като гривна която приятелката ми подари

VAMP_GIRL
01-15-2006, 08:13
Аз нося само един пръстен.Много мразя разни глупости по мен!