PDA

View Full Version : mislq za samoubistvo ve4e



tyjnaaa
01-11-2006, 17:10
zdraveite ne znam veche kym kogo da se obyrna ne znam dalii ima izhod, priqtelq mi e narkoman bocka se,nishto drugo osven nego ne me interesuva hilqdi pyti sme se karali razdelqli i sybirali na novo snoshti se zakle v jivota i na dvama ni che pove4e nqma da go napravi(sled kato beshe sprql za 2 meseca no vchera ne izdyrja kaza che e syjalqval che go e naprail za tova mi dade i drugiq paket koito si beshe vzel v pove4e,no dnes mi go poiska pak az se razplakah i si trygnah a paketa izhvyrlih...ne izdyrjam veche ...naistina iskam da se samoubiq iskam da vidi kolko mnogo me boli vypreki che nqma da se vyrna sled tova znam che i na nego mu e trudno no ne izdyrjam veche na mykata sylzite ne me interesuva dori i za reakciqta na semeistvoto mi prosto nishto drugo ne me interesuva ne moga veche ne izdyrjam iskam naistina da umra da se mahna ot toiq svqt ne iskam da obicham drug ne iskam da se sybiram s drug ne iskam da go obicham i nego zashtoto tolkova go obicham che me boli no ne moga to ne pita...kajete mi kak se preodolqva takova neshto i ako ne se mi kajete efikasen nachin za samoubiistvo molq vi pomognete mi molq vi !!!

HopeLesss
01-11-2006, 17:25
Как ще му помогнеш, ако се самоубиеш? Според мене това е най-глупавото решение на проблема. Предполагам, че ти е адски трудно, но трябва да се справиш, да си силна и заради двама ви. Не казваш на колко години си, но едва ли са много. Най-добре е да потърсиш помощ от по-възрастен приятел ако имаш. Не трябва да оставаш нещата така. Щом обичаш приятеля си повече от всичко, трябва да му помогнеш да се пребори с наркотиците. Желая ти успех и не се предавай!!! Самоубийството е последното нещо, което трябва да ти идва на ум! Винаги има светлинка в края на тунела, стига да стигнеш края и да отвориш очи за да я видиш!!!

sherry
01-11-2006, 17:31
Slu6ai me!Nikoga nedei da misli6 otnovo za samoubiistvo,nedei da se otkazva6 ot edinstveniq jivot,koito ti e predostaven,nqma6 tova pravo!
Sas sigurnost ti e trudno,no ne tova e na4ina...Ako iska6 da se spravi6 s problemite si,prosto se izpravi sre6tu tqh.Tvoqt priqtel ima ogromen problem,6te postapi6 kato palna slaba4ka ako izbere6 da se otkaje6 pred trudnostite.Kato za na4alo te savetvam da kaje6 na roditelite mu za tova,v keoto se e zabarkal(ako ne znaqt),te sas sigurnost 6te se opitam da mu pomognat,a i imat pravo da razberat!Potarsi pomo6t za nego!Zavedi go v nqkoq klinika,trqbva da se lekuva,ako se podloji na le4enie ,6te moje da se prebori s tozi problem,nedei da se otkazva6,ima 6ans vsi4ko da se podredi,ako sega se predade6,6te sbarka6 mnogo!!Potarsi ne4iq pomo6t,ne se spirai pred ni6to,ako go obi4a6 s cqloto si sarce,POMOGNI MU i ne se otkazvai ot lubovta vi i ot jivota,bihte mogli da go jiveete mnogo krasivo,ne po tozi na4in!!!!

tyjnaaa
01-11-2006, 18:16
ami na 18 sym...kazvala sym na roditelite mu i te go pratiha v ispaniq tam ne drusshe 6 meseca vyrna se pak pochna otide pak v ispaniq ne ne drusashe oshte 2 meseca i sega se vyrna uj za okonchatelno zashtoto se e opravil no ne stava ne se poluchava kaza mi che ako pak im kaja shte stane po losho zashtoto sega vzima uj v kraini sluchai sega ne krade ot tqh a predi go praveshe kaza che ako pak razberat tehnite shte stigne pak do krainost pak shte krade pak shte se krie i shte bqga ...az ne go iskam toiq jivot tva e problema iskam da se svyrshi kvoto i da ima v nego tva det go iskam ne stava... za kvo mi e drugo ...nishto drugo ne iskam rabzirate li nito pari nito slava nito nishto ne iskam da jiveq tva e, ako shte se jivee iskam da jiveq s priqtelq mi i toi da ne drusa no tva ne stavaaa ne moga veche..ne moga da go kontroliram i da mu kazvam kyde da ide zashtoto toi si vqrva che shte se opravi bez kliniki komuni i t.n. :(

teenkopele
01-11-2006, 18:30
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ МИСЛИ ЗА САМОУБИЙСТВО!!!НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ ОТ ПРАВОТО СИ НА ЖИВОТ!

Наистина ситуацията, в която си е гадна, но това не е краят на света.Има и други момчета,колкото и банално да звучи.По това, което чета обичта ти към него е доста силна..явно и той изпитва същото към теб, но наркотиците пречат. :?
Според мен направи всичко възможно да му помогнеш.
Примерно ако ти даде някоя доза, не после да му я връщаш..не му я даваш и това е!
Ако обаче няма желание от негова страна, ще е доста по-трудно...
Успех. :)

poliii
01-11-2006, 18:55
ami pomisli-kato se samoubie6 6te go ostavi6 sam da se bori toi nqma da iska i da ima sili ,a moje i da uveli4i dozata,taka 4e mai trqbva da kaje6 na tehnite pak da go pratqt v ispaniq,nqma da kazvam 4e sig e mn trudno 6toto dori ne moga da si predstavq no iskrenno ti jelaq uspeh i stiskam palci

sherry
01-11-2006, 19:26
Pak kaji na tqhnite!!ako stoi pove4e vreme i ako polu4i kvalificirana pomo6t,moje da se opravi,ne se predavai

Маг Живин
01-11-2006, 21:05
Еми все някога ще умре. Той е навлязъл в стадия на тежката психическа зависимост и тя е нарушила кармичния му път. Опитай се да се отделиш от него, защото за една връзка трябва кармичните пътища да се слеят... А ако това стане действието на едната страна води до последствия в другата. Той ще умре (виждам го като екстрасенс), но може да повлече и тебе със себе си. Ако ти умреш, то той скоро ще те последва.

belluci
01-12-2006, 04:49
Ot taq gadost trudno ima izmukvane.I nito ti,nito nikoi ne moje da mu pomogne,ako toi ne go iska i ako ne e po-silen ot izku6enieto pak da vzeme sled kato ne e vzimal.I kolkoto i da go obi4a6 ZNAI,4E JIVOTA NE SE IZ4ERPVA S EDIN EDINSTVEN 4OVEK I 4E JIVOTA E TEPURVA PRED TEB.NE GO SUSIPVAI,A GO JIVEI,DALE4E OT NEGO.ZABRAVI OBI4TA I HUMANNOSTTA,ZA6TOTO TOI E OBRE4EN QVNO,NE SE OBRI4AI I TI.NE MOJE6 PROSTO TAKA DA VZIMA6 TAKIVA RE6ENIQ,DA NE GOVORIM,4E TOVA NE E RE6ENIETO.NA PURVO MQSTO POMISLI ZA REALNO POGLEDNATO EDINSTVENITE TI BLIZKI,RODITELITE TI.VZEMI SI VSI4KI SNIMKI,OT BEBE6KITE TI GODINI DO SEGA,RAZGLEDAI GI VNIMATELNO,POMISLI SI KAKVO E JIVOTA I KAK TEZI HORA SA TE SUZDALI,KAK SA TE GLEDALI I KAK SA TI SE RADVALI OT EDNO MUNI4KO 4OVE4E,DO DEN DNE6EN!MISLQ,4E HORATA KOITO TE OBI4AT I SA TI DALI MNOGO V JIVOTA,NE ZASLUJAVAT TOVA,OSOBENO AKO E ZARADI SLAB 4OVEK,KOITO SAM E POEL PO TOZI PUT,OT KOITO QVNO IZMUKVANE NQMA I PAK POVTARQM NE MOJE DA SE POMOGNE!!!!!!!
pomisli si

SyLZaTa
01-12-2006, 05:17
Opitai se da pogovorish seriozno s nego - kolkoto i da vi e trudno - kaji mu che ako iska da se izbavi ot narkoticite trqbva da ide v komuna - drug nachin nqma ... Edin pyt opita li se - sam nemojesh da se otkajesh dori da go jelaesh ... obqsni mu che taka provalq ne samo svoqt jivot a i na priqtelite si, na rodninite i tvoq ... Ako toi nqma volqta da otide v komuna - prosto trqbva da se otdrupnesh ot nego - ne se li lekuva- prosto nqma nikakvi shansove za nego.
Kakto kaza belluci
MISLQ,4E HORATA KOITO TE OBI4AT I SA TI DALI MNOGO V JIVOTA,NE ZASLUJAVAT TOVA,OSOBENO AKO E ZARADI SLAB 4OVEK,KOITO SAM E POEL PO TOZI PUT,OT KOITO QVNO IZMUKVANE NQMA
Ako se samoubiesh zaradi nego shte naranish samo horata okolo sebe si ...
Pak se povtarqm - ako ne se promeni - otdrupni se bavno - kolkoto i trudno da ti e ...

IKisseDAGirL
01-12-2006, 06:18
ole mila.. istoriqta ti naistina e ujasna :cry: :cry:
izglejda sqkash nqma izhod ot polojenieto no az sam sigurna che ima!
Spored men trqbva da govorish s priqtelq si kogato ne e nadrusan i da mu kajesh kolko mnogo te naranqva po tozi nachin.
Osven tova badi tvarda - kaji mu che iskash da se razdelite za izvestno vreme, t.e. dokato toi ne spre s narkoticite.Obqsni mu che prez tova vreme iskash toi dobre da si pomisli koe e povajno za nego - te ili ti. Ti kaza che ste se razdelqli predi, toi ti e obeshtaval che shte spre i pak ste se sabirali...
Tozi pat ne mu vqrvai dokato ne vidish s ochite si che toi e sprql, ili pone e otishal nqkade, kadeto da mu pomognat za da spre.
Toi si misli che moje da ti obeshtae vsichko samo da mu bade izpalneno jelanieto t.e. da badete zaedno, a posle moje da pravi kakvoto si iska.. Ujasno e, no e taka. Vse pak toi e narkoman, a vsichki narkomani sa ednakvi kolkoto i gadno da zvuchi :roll:
Prosto trqbva da priemesh misalta, che v momenta narkoticite za nego sa po vajni...ot vsichko, dori i ot teb :roll: Toi ne moje da jivee bez tqh, no kato se razdelish s nego, ne mu se obajdash, podminavash go, darjish se sqkash ne se poznavate, toi shte razbere che ne moje i bez neshto drugo - bez teb.
A shto se otnasq do samoubiistvoto...nai glupavoto neshto, koeto mojesh da napravish e tova :shock: Samoubiistvoto e neshto super egoistichno spored men. s nego samo shte pokajesh che mislish poveche za sebe si ot kolkoto za liubimiq chovek, a sas sigurnost ne e taka :wink:
P.S. Znam dosta za narkomanite, tai kato maika mi e lekar i sme si govorili mn na tazi tema.
Dano da sam ti bila ot polza :)

korn___
01-12-2006, 06:29
samo bih kazal ... 4e da se samoubie6 zaradi nqkogo si e tupo :!: tqrbva po golqma pri4ina :!:

Oyama
01-12-2006, 08:14
Хах ако си мислиш че ще го трогнеш като се фитнеш яко се лъжеш, най много да си го премести у другия крачол. Тва наркоманите трябва с желязото да ги трепат 8) даже си мисля да стана един полицай да имам законното право да бия наркоманчета по градинките :lol: .

skyline_207
01-13-2006, 19:10
по-хубаво килни него :D
не
ебавка
ми не мога да то помгна,но със самоубийство и ти нема да си помогнеш

HeDa
01-13-2006, 21:11
Mmm tuka e baq slojna rabotata ..Trqbva po nqkakyv na4in da go otkaje6 ot narkoticite , ama tva stava mnogo trudno.Shte ti trqbva lekarska pomo6t...

HeDa
01-13-2006, 21:11
Mmm tuka e baq slojna rabotata ..Trqbva po nqkakyv na4in da go otkaje6 ot narkoticite , ama tva stava mnogo trudno.Shte ti trqbva lekarska pomo6t...

ashly besnata
01-14-2006, 11:14
kak she se samoobiesh za takova neshto 1.nqma kak da mu pomognesh ako se samoobiesh 2.po-dobre se opitai da mu pomognesh 3.trq da go otkajesh ot narkoticite ako trq she go zakluchite v nqkoiq staq sam

123456789
01-14-2006, 11:26
Давай като заю! :D
http://hannes.domainplanet.at/fusi/BunnySuicide/Bunny%20suicides_dateien/1_84.jpeg

Nicy
01-14-2006, 19:57
i az shte ti kaja da ne se samoubivash,
ako go obichash naistina..
a q si predstavi toi da zapochne da se bocka oshte poveche zaradi teb
ili posegne na jivota si..
taka opr nqma da mu pomognesh
imash priqteli,rodnini,hora koito te obichat
i mnogo shte stradat,ako napravish tfa..
ne e tova nachinyt..ne bqgai ot problemite si..
kakto kazvat nqkoi zaplashi go,che shte kajesh otnovo na tehnite i nqma da si s nego,
kolkoto i da t e trydno da go napravish ..
nali e za negovo dobro..
ima nqkakav izhod...vsqko dr neshto,no ne i samoubiistvoto! uspeh! :?

08-30-2007, 19:07
Еми все някога ще умре. Той е навлязъл в стадия на тежката психическа зависимост и тя е нарушила кармичния му път. Опитай се да се отделиш от него, защото за една връзка трябва кармичните пътища да се слеят... А ако това стане действието на едната страна води до последствия в другата. Той ще умре (виждам го като екстрасенс), но може да повлече и тебе със себе си. Ако ти умреш, то той скоро ще те последва.

Аз пък като най-добрата ясновидка в България след Ванга и Вера Кочовска, знаеш ли от кога те търся, хубавецо мошенически, щото ТИ НЕ СИ ИЗОБЩО МАГ ЖИВИН, ЗАЩОТО МАГ ЖИВИН Е МОЙ СЪПРУГ, ПЪК АЗ СЪМ МАГ СЕЛЕНА!!! :smt013

И знаеш ли какво САМОЗВАНЕЦО, в речнека на МАГ ЖИВИН изобщо не присъстват невежи зирази като твоите ... МАГ ЖИВИН НИКОГА НЕ УПОТРЕБЯВА ДУМАТА "ЕКСРАСЕНС", защото тя е несъстоятелна по самата си същност.

Само НЕВЕЖА КАТО ТЕБЕ, САМОЗВАНЕЦО, може да си я измисли продабна смехория ...

ПРЕСТАНИ ДА СЕ ПОДВИЗАВАШ КАТО МАГ ЖИВИН, КЪДЕТО ТИ ПАДНЕ ИЗ БЪЛГАРИЯ И ПОДОБНИ ФОРУМИ, ЗАЩОТО ЩЕ СИ ИМАШ СЕРИОЗНИ ГЛАВОБОЛИЯ НАЙ-ВЕРОЯТНО СЪЪС СЪДЕБНИТЕ ВЛАСТИ!!!!!!!!! :smt013 :smt074 :smt065

ДАНО СИ МЕ РАЗБРАЛ ПРАВИЛНО САМОЗВАНЕЦО ШАРЛАТАНСКИ!!! :smt011 :evil:

08-30-2007, 19:13
СЪЖАЛЯВАМ ЗА ВСИЧКИТЕ ДОПУСНАТИ ОТ МЕН ГРЕШКИ, НО СЪМ СТРАШНО МНОГО ЯДОСАНА И ХВАНА ЛИ ГО ТОЗИ САМОЗВАНЕЦ ДУПЕ ДА МУ Е ЯКО, ЗАТОВА, ДЕТО ЗЛЕПОСТАВЯ НЕПОЗНАТИ НЕМУ ХОРА!

ЩЕ БЪДЕ СЪДЕН ДО ПЪЛНО СЪДИРАНЕ ... :smt013 :smt011

08-30-2007, 19:18
Еми все някога ще умре. Той е навлязъл в стадия на тежката психическа зависимост и тя е нарушила кармичния му път. Опитай се да се отделиш от него, защото за една връзка трябва кармичните пътища да се слеят... А ако това стане действието на едната страна води до последствия в другата. Той ще умре (виждам го като екстрасенс), но може да повлече и тебе със себе си. Ако ти умреш, то той скоро ще те последва.

Аз пък като най-добрата ясновидка в България след Ванга и Вера Кочовска, знаеш ли от кога те търся, хубавецо мошенически, щото ТИ НЕ СИ ИЗОБЩО МАГ ЖИВИН, ЗАЩОТО МАГ ЖИВИН Е МОЙ СЪПРУГ, ПЪК АЗ СЪМ МАГ СЕЛЕНА!!! :smt013

И знаеш ли какво САМОЗВАНЕЦО, в речника на МАГ ЖИВИН изобщо не присъстват невежи ирази като твоите ... МАГ ЖИВИН НИКОГА НЕ УПОТРЕБЯВА ДУМАТА "ЕКСРАСЕНС", защото тя е несъстоятелна по самата си същност.

Само НЕВЕЖА КАТО ТЕБЕ, САМОЗВАНЕЦО, може да си я измисли подобна смехория ...

ПРЕСТАНИ ДА СЕ ПОДВИЗАВАШ КАТО МАГ ЖИВИН, КЪДЕТО ТИ ПАДНЕ ИЗ БЪЛГАРИЯ И ПОДОБНИ ФОРУМИ, ЗАЩОТО ЩЕ СИ ИМАШ СЕРИОЗНИ ГЛАВОБОЛИЯ НАЙ-ВЕРОЯТНО СЪС СЪДЕБНИТЕ ВЛАСТИ!!!!!!!!! :smt013 :smt074 :smt065

ДАНО СИ МЕ РАЗБРАЛ ПРАВИЛНО САМОЗВАНЕЦО ШАРЛАТАНСКИ!!! :smt011 :evil:


ТОВА Е КОРИГИРАНИЯ ВАРИАНТ НА МОИТЕ СЛОВОИЗЛИЯНИЯ!!!

FiRe_LaDy
08-30-2007, 19:52
Kato se samoubiesh nqma da mu pomognesh po nikakyv nachin.Sedni i pogovori s nego i znam li .... ima centrove kydeto lekuvat takiva kato nego.Of nz kakvo da ti kaja,no v nikakyv sluchai nedei da se samoubivash.Taka dori e vyzmojno da mu navredish mnogo.

Obitax
08-30-2007, 20:13
nikoi ne ti e vinoven 4e ne si podbira6 gadjetata sledva6tiq ti priqtel moje da e serien ubiec i ti da go kara6 da se kalne v jivotite vi 4e nqma da ubiva pove4e #-o samoubiistvoto e nai lesniq na4i da izbqga6 ot problemite si no mnogo po truno e da se izpravi6 sre6tu tqh i da gi prebori6

H8_mE
08-30-2007, 20:28
Mi hah tvoeto samoubiistvo nikak nqma da mu pomogne,a dori 6te go napravi o6te po-zadulbo4en narkoman i toi 6te doide pri teb v otvudnoto!Rabotata izglejda seriozna v negoviq slu4ai!Moje da go nakara6 da potursi medicinska pomo6t za da se otkaje ot narkoticite,za6toto sam opredeleno ne moje!!Taka,4e ako toi iska da spre i ti su6to ,govorete ,govorete i s roditelite mu i napravete nai-dobroto,za da se opravi!

krem4et0
08-31-2007, 06:05
Темата е стара!