PDA

View Full Version : Отново проблем с члена ми



Проблематичния...
01-11-2006, 17:32
Значи ставам днес и гледам ПОЛОВИНАТА СИ ГЛАВИЧКА ЧЕРВЕНА :shock: НЕ,НЕ МОГА ДА ВИ ОПИША КАКВО ПРЕЖИВЯХ!!!И друг път е имало нещо такова,но чак пък половниатааа!!!Та сега ви питам какво да правя.Като уринирам ме боли,като си докосна члена също! :cry: Не знам какво да направя,наистина не знам!!!На 12 години съм!И друг път е ставало,но е било много малко и нищо не ме е боляло!Също така препуциумът ми от горната част се е зачервил и той и като че ли се е подул!!! :cry: Не знам,моля ви успокойте ме или нещо таковаааааааааааааааааааа аа!!!!

123456789
01-11-2006, 17:35
Може да е габична инфекция, алергия към сапуна или друго?
Правил ли си секс? Духало ли ти е момиче?

Проблематичния...
01-11-2006, 17:36
Може да е габична инфекция, алергия към сапуна или друго?
Правил ли си секс? Духало ли ти е момиче?
Не съм правил секс и не ми е духало момиче!
А каква е тая инфекция?За сапуна нз,може би,ще се оправи ли?

123456789
01-11-2006, 17:40
Не, може да си прекалил с препаратите! Оща ви члена ти да диша... Не го сапунисвай, а просто го мий с умерено хладка вода и ако отново се зачерви може да се обърнеш към лекар. И тъй като не може да ти се даде повече информация от разстояние без лекарска преценка е опасно да се самолекуваш!
Съветвам те да се консултираш с венеролог! Няма нищо срамно!!!

Успех!
:wink:

01-11-2006, 17:43
Не, може да си прекалил с препаратите! Оща ви члена ти да диша... Не го сапунисвай, а просто го мий с умерено хладка вода и ако отново се зачерви може да се обърнеш към лекар. И тъй като не може да ти се даде повече информация от разстояние без лекарска преценка е опасно да се самолекуваш!
Съветвам те да се консултираш с венеролог! Няма нищо срамно!!!

Успех!
:wink:
Аха.Оки.Ще изчакам няколко дена,пък ако не се оправиии... :roll: А не се ли казваше уролог :?

123456789
01-11-2006, 17:44
Не, може да си прекалил с препаратите! Оща ви члена ти да диша... Не го сапунисвай, а просто го мий с умерено хладка вода и ако отново се зачерви може да се обърнеш към лекар. И тъй като не може да ти се даде повече информация от разстояние без лекарска преценка е опасно да се самолекуваш!
Съветвам те да се консултираш с венеролог! Няма нищо срамно!!!

Успех!
:wink:
Аха.Оки.Ще изчакам няколко дена,пък ако не се оправиии... :roll: А не се ли казваше уролог :?

Ne ! Urologa se zanimava s polovata sistema, a venerologa s veneri4eskite bolesti!
:wink:

01-11-2006, 17:46
Не, може да си прекалил с препаратите! Оща ви члена ти да диша... Не го сапунисвай, а просто го мий с умерено хладка вода и ако отново се зачерви може да се обърнеш към лекар. И тъй като не може да ти се даде повече информация от разстояние без лекарска преценка е опасно да се самолекуваш!
Съветвам те да се консултираш с венеролог! Няма нищо срамно!!!

Успех!
:wink:
Аха.Оки.Ще изчакам няколко дена,пък ако не се оправиии... :roll: А не се ли казваше уролог :?

Ne ! Urologa se zanimava s polovata sistema, a venerologa s veneri4eskite bolesti!
:wink:
Оки.А кви бяха тия гъбички дето спомена ти?

Dizi
01-11-2006, 17:49
може да е и от бельото заради перилните препарати ...казвал ли си на родителите ти ...питай ги и ако не знаете ко да прайте отидете на лекар

01-11-2006, 17:51
може да е и от бельото заради перилните препарати ...казвал ли си на родителите ти ...питай ги и ако не знаете ко да прайте отидете на лекар
Къво???Да кажа на наще за тва?НИКОГА!
И все пак някой ще ми каже ли кви бяха тия гъбички?

Dizi
01-11-2006, 18:07
може да е и от бельото заради перилните препарати ...казвал ли си на родителите ти ...питай ги и ако не знаете ко да прайте отидете на лекар
Къво???Да кажа на наще за тва?НИКОГА!
И все пак някой ще ми каже ли кви бяха тия гъбички?
Защо бе и ваще са хора....кво толкоз не е венерическа болест ..недей да реагираш инфантилно а се стегни щот тая инфекция може да се засили и да стане някоя мизерия дет да ти пречи след години

doki_m(2) _13
01-11-2006, 18:30
pootmina li? pi6i kak se 4uvstva6 sega i ima li nqkva promqna! :wink:

01-11-2006, 18:41
pootmina li? pi6i kak se 4uvstva6 sega i ima li nqkva promqna! :wink:
ми сега се изкъпах и качи ли поотмина,нз.аз се притесних,просто щото нали казах горе,че почти цялата главичка беше червена.а и още си е де.ама ей така как да кажа,на пресекулки,демек като надраскано,а другото си е надраскано.по точно към върха е така червено.обаче кат забела и като си докосна кожичката и щипе.явно е някво възпаление,нз.
и все пак ше ми кажете ли кви са тия гъбички?

123456789
01-11-2006, 18:46
Може и да не са габички!!!
Успокой се! Просто алергична реакция!
Както и да е! Защо не пробваш да отидеш на лекар! Няма от какво да те е срма, защото и ти си човек! Родителите ти няма да те осъдят или да ти се скарат! Нямаш право да се притесняваш! Просто им кажи:
"Мамо, тате, имам проблемче с пениса ми? Може ли да отидем утре при ги-пи-то на преглед. Притеснен съм, мисля, че нищо ми няма, но искам, някой да ме прегледа!"
Те нямат право да ти откажат!

01-13-2006, 12:17
Ами спря да ме боли,спря и подуването,но главичката си ми е червена на петна,ако ме разбирате...Нещо като шарения...Не знам,ще изчакам още малко и мисля да ходя на уролог :?

DrSmurph
01-13-2006, 15:25
Незнам какво ще чакаш, дали те боли или не, но знам единствено, че не се къпете редовно. От там Ви идвт основните проблеми! А относно сапуна и пишката - доста несъвместими са. Може да си я миеш и със сапун но не повече от 1 път на месец. Иначе всеки ден с вода и ръчичка!Като пишкате забелвайте си главичките или се мийте непосредствено след това.

01-13-2006, 18:34
Незнам какво ще чакаш, дали те боли или не, но знам единствено, че не се къпете редовно. От там Ви идвт основните проблеми! А относно сапуна и пишката - доста несъвместими са. Може да си я миеш и със сапун но не повече от 1 път на месец. Иначе всеки ден с вода и ръчичка!Като пишкате забелвайте си главичките или се мийте непосредствено след това.
Еми къпя се на една седмица веднъж през зимата,а през лятото по 3-4 пъти на седмица.А бтв тва червеното още стои :cry: Мерси за съвета човече :wink:

PaMupec
01-16-2006, 22:08
Вай-вероятно се касае за баланит.
Не е нещо страшно, но е задължително да отидеш на кожен лекар. Пак казвам, НА КОЖЕН.
Защото виждам, че тук бъркате специалистите.
Уролога е специалист, който се занимава с пикочната ви система.
Нефролога с бъбреците.
Кожния лекар с венерическите болести и болестите предавани по полов път [БПП].
Има разлика между двата типа болести.

Баланита най-обикновено се причинява от замърсяване. Нямам предвид лоша хигиена, просто замърсяване. Пипнал си се с мръсни ръце, спал си някъде, където чаршафите не са били добре изпрани, общо взето причините са много.
И това не е венерическа болест, а кожна болест.
Реално може и напълно девствен мъж да се възпали така.
И ... в кой свят живееш? Говорете с родителите си за тези неща, нищо срамно няма. Това очаквам аз от моите две деца.

Не е страшно, ако се отиде навреме.
Кожата на главата става червена и на дребни, много дребни червени точици. И сърби, като сърбенето граничи с болка при допир. Препуциума се подува.
Там се крие опасността, че ако не се отиде навреме ще се подуе толкова, че накрая ще завърши с циркумзиция [обрязване, сюнет].
Нищо нямам против мюсулманите, те имат подобен обичай.

Не е заразно, за това нямай притеснения.
Но докато се лекуваш не се мий със сапун, нито му търкай главичката. Никакъв секс, никакви чекии.
Въобще никакво триене по главата.

Ако е това ще ти изпише доктора едно кремче, Индомазин или нещо подобно беше. Миеш се хладка вода без да търкаш и намазваш.
След 14 дена ще си все едно с нова пишка.

Успех желая.

kanar4o
01-16-2006, 23:25
awe pich... vecherta predi da se zachervish taka sluchayno da si odaril nqkoq druga chikiq..shtoto moe i da e proturkvane... :)

aHyC
01-17-2006, 08:10
Аха ОТНОВО проблем с члена ти хахахаха резни го да ти е мирна главата ХАХахах

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 10 и 11 от правилника!
Благодаря!

Проблематичния...
01-20-2006, 14:22
Вай-вероятно се касае за баланит.
Не е нещо страшно, но е задължително да отидеш на кожен лекар. Пак казвам, НА КОЖЕН.
Защото виждам, че тук бъркате специалистите.
Уролога е специалист, който се занимава с пикочната ви система.
Нефролога с бъбреците.
Кожния лекар с венерическите болести и болестите предавани по полов път [БПП].
Има разлика между двата типа болести.

Баланита най-обикновено се причинява от замърсяване. Нямам предвид лоша хигиена, просто замърсяване. Пипнал си се с мръсни ръце, спал си някъде, където чаршафите не са били добре изпрани, общо взето причините са много.
И това не е венерическа болест, а кожна болест.
Реално може и напълно девствен мъж да се възпали така.
И ... в кой свят живееш? Говорете с родителите си за тези неща, нищо срамно няма. Това очаквам аз от моите две деца.

Не е страшно, ако се отиде навреме.
Кожата на главата става червена и на дребни, много дребни червени точици. И сърби, като сърбенето граничи с болка при допир. Препуциума се подува.
Там се крие опасността, че ако не се отиде навреме ще се подуе толкова, че накрая ще завърши с циркумзиция [обрязване, сюнет].
Нищо нямам против мюсулманите, те имат подобен обичай.

Не е заразно, за това нямай притеснения.
Но докато се лекуваш не се мий със сапун, нито му търкай главичката. Никакъв секс, никакви чекии.
Въобще никакво триене по главата.

Ако е това ще ти изпише доктора едно кремче, Индомазин или нещо подобно беше. Миеш се хладка вода без да търкаш и намазваш.
След 14 дена ще си все едно с нова пишка.

Успех желая.


Абе виж сега!Оправи се,но сега пак проблеееем :x :x :x :x :x :x Значи главичката ми е като посиняла!Кво ти като,направо СИ Е!!!И там където френума се свързва,нали има нещо като отворче(НЕ знам как му викат)и от него надолу към навътре вече е леко зачервено!Абе не го обясних добре.Все пак някой може ли да ми каже такъв кожен или къвто тряа лекар в Пловдив?

kanar4o
01-20-2006, 21:40
mi pich... tuka f pld ima kojen dispanser.po dobro mqsto ot tva f pld edva li she namerish.inache ako iskash idi pri lichnata lekarka i i kaji kvo ti ima i tq she ti kaje kvo da pravish. nqma kvo da se sramuvash ot kavoto i koito i da bilo shtoto vse paks e kasae za zdraveto ti!

01-21-2006, 11:01
mi pich... tuka f pld ima kojen dispanser.po dobro mqsto ot tva f pld edva li she namerish.inache ako iskash idi pri lichnata lekarka i i kaji kvo ti ima i tq she ti kaje kvo da pravish. nqma kvo da se sramuvash ot kavoto i koito i da bilo shtoto vse paks e kasae za zdraveto ti!
къде е тоя кожен диспансер?

kanar4o
01-21-2006, 14:22
miii nachi...tuka f kichuka...rdilnoto deto beshe predi.Do Chitalishte Hristo Botev(bifshoto Kino vuzstannik)Ama nau dobre idi purvo pri lichnata lekarka i i kaji che iskash da idesh na kojemn lekar.Moe da trqa napravlenie neshto...

01-21-2006, 18:28
miii nachi...tuka f kichuka...rdilnoto deto beshe predi.Do Chitalishte Hristo Botev(bifshoto Kino vuzstannik)Ama nau dobre idi purvo pri lichnata lekarka i i kaji che iskash da idesh na kojemn lekar.Moe da trqa napravlenie neshto...
аха.10х

Abra-Kadabra
01-24-2006, 19:22
breh,mnogo dobre si ogramoten otnosno terminite na polovata si sistema:)Skoro da ne si vzilam uroka za "polova sistema pri myja i jenata" po biologiq:).
A za sapuna - v nikakyv slu4ai ne se mii s obiknoven sapun ili shampoan.Ima si t.n. "intimen sapun", kupi si go .. na vsqkyde go prodavat i samo s nego:)Aide:)uspeh