PDA

View Full Version : Revnostta e mnogo gadna rabota



KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-11-2006, 18:17
hi all . molq kato pyrva tema da ne mi se tarka :roll:
ta po vyprosa . imam problem strashno mnogo revnuvam gadjeto mi s koeto hodime ot godina to si me obi4a i mi obrashta vnimanie obache e hubav i vsi4ki momi4eta mu se hvarlqt toi gi ignorira no az umiram :( samo kato go poglednat samo kto si govori s momi4e podivqvam :cry: vie imali li ste takyv problem ?

`Death`Whore`
01-11-2006, 18:20
Ревността не е толкова отвратителна. Ако изпитваш чувства, ще ревнуваш, като си представиш гаджето си с друг човек. Или когато някой го сваля. И аз ревнувам.

piska_
01-11-2006, 18:27
Ами ако го обичаш мисля, че ревността няма място между вас - ти как мислиш ?

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-11-2006, 18:32
az go obi4am , no me e strah da ne go zagubq i gledam da go dyrja dale4e ot nqkoi females :cry:

`Death`Whore`
01-11-2006, 18:37
az go obi4am , no me e strah da ne go zagubq

С това отговарям на въпроса на другото момиче. Когато си бил нараняван неведнъж, е нормално да се страхуваш от раздялата и болката.

Verliebt_Maedchen
01-11-2006, 18:38
mnogo dobre te razbiram...i az pravih taka i sega si bera plodovete:(((taka 4e po-dobre spri na vreme.edno ot osnovnite pravila na vsqka vr1zka ili priqtelstvo-уважавай правото на приятеля си на личен живот! :!:

`Death`Whore`
01-11-2006, 18:41
Ако говориш на мен, аз не съм му казала да не се вижда с хора. Но сме заедно и ако нещо ме наранява, той би трябвало да се съобрази. Както и аз.

*Poli*
01-11-2006, 18:50
Revnosta vinagi presatstva, ako s4ita6 gajeto si za privlekatelen(leko kazano), razbira se. Prekaleno mnogo hora se vartyat naokolo, a sred tyah i mnogo momi4eta. Normalno e 4e ponyakoga revnuvame

bolka_ot_spomeni_
01-11-2006, 19:32
spored men tova 4e revnuva6 ne e ni6to lo6o no ako prekali6 pak riskuva6 da go zagubi6.. kakto e kazano dve dobri nqma opitai se da ne se drazni6 4ak tolkova zamisli se tova e cqla godina ako ne iapitva ne6to i toi kum teb dali 6tqhte da ste zedno i dali tova 4e go revnuva6 6te6e da spasi vruzkata ako gi nqma6e teq 4ustva ? spored men nqma pri4ina da revnuva6 vano e 4e se obi4ate i tova e !

lina15
01-11-2006, 19:50
Vseki 4ovek izpitva revnost

rowzz
01-11-2006, 20:28
мноо е зле когато те ревнуват..

Akivasha
01-11-2006, 20:46
Вярно е,че без обич няма и ревност..,но ако погледнем реално на нещата ревността си е чиста проба егоизъм.Егоизъм до толкова,в рамките на това да не загубиш това което е твое,да не се окажеш сам,излъган..Моето гадже много ме ревнува,защото (не че се хваля..не искам да се изтъквам по никакъв начин а просто искам да ти представя нещата от другата страна,може би от гледната точка на гаджето ти...от неговата позиция..та)когато вървим по улиците,доста хора се обръштат след мене.И винаги мн ме гледат, бла-бла..и той направо полудява.И много пъти сме се карали заръди това.Доста хора ме свалят.Даже приятел ми се обясни във любов..А аз на тези хора не им обръщам внимание изобщо..имам предвид сексуално или емоционално..просто контактувам със тях понякога...но как да му го обясня.Вече след много време и мн разговори се разбрахме,въпреки че пак мн ме ревнува,но сме по-добре.Това което искам да ти кажа е,че колкото повече му казваш да не си говори там с някви и му правиш проблеми ,толкова повече ще го задушаваш.И ще си развалите отношенията ...а след като сте вече 1 год заедно..повярвай ми той ще си и остане с тебе..освен ако не се промениш прекалено от ревността,защото тя мн променя хората и тогава казваш/правиш мн неща,които иначе не би.И ставаш друг човек.Определено не този човек,в когото се е влюбил приятеля ти.И той ще започе да се отдалечава постепенно от тебе...
Тъй че наистина си помисли..и имай малко повече доверие на човека с когото си.
Успех!

01-11-2006, 20:55
Ахахахахха по смешно нещо не бях чел?! Това е форума на тинпроблем, ве девойче! Тука колко и тъпа да е темата не се търка!

cannabinoid
01-11-2006, 21:08
Нямам проблеми с таз пача! 8)

`Death`Whore`
01-11-2006, 21:13
Вярно е,че без обич няма и ревност..,но ако погледнем реално на нещата ревността си е чиста проба егоизъм.Егоизъм до толкова,в рамките на това да не загубиш това което е твое,да не се окажеш сам,излъган..Моето гадже много ме ревнува,защото (не че се хваля..не искам да се изтъквам по никакъв начин а просто искам да ти представя нещата от другата страна,може би от гледната точка на гаджето ти...от неговата позиция..та)когато вървим по улиците,доста хора се обръштат след мене.И винаги мн ме гледат, бла-бла..и той направо полудява.И много пъти сме се карали заръди това.Доста хора ме свалят.Даже приятел ми се обясни във любов..А аз на тези хора не им обръщам внимание изобщо..имам предвид сексуално или емоционално..просто контактувам със тях понякога...но как да му го обясня.Вече след много време и мн разговори се разбрахме,въпреки че пак мн ме ревнува,но сме по-добре.Това което искам да ти кажа е,че колкото повече му казваш да не си говори там с някви и му правиш проблеми ,толкова повече ще го задушаваш.И ще си развалите отношенията ...а след като сте вече 1 год заедно..повярвай ми той ще си и остане с тебе..освен ако не се промениш прекалено от ревността,защото тя мн променя хората и тогава казваш/правиш мн неща,които иначе не би.И ставаш друг човек.Определено не този човек,в когото се е влюбил приятеля ти.И той ще започе да се отдалечава постепенно от тебе...
Тъй че наистина си помисли..и имай малко повече доверие на човека с когото си.
Успех!

Всяко нещо е егоизъм! Дори и нещо, което правиш, защото на друг му е приятно, правиш, защото на теб ти е приятно да виждаш, че му е приятно. Нормално е човек да се грижи за себе си.

За мен щом няма ревност, няма любов. Няма заинтересованост.

California
01-11-2006, 22:03
Ревността е страх от превъзходството на другия!Ако обичаш някой е нормално да го ревнуваш малко или много!
Зависи вече до каква степен се дава израз на въпросното чувство ревност...
Няма начин обаче човека с който си да си го държиш в стъклена кутия и само ти да го гледаш,само ти да му говориш, само ти да го пипаш....
такъв е живота... :roll:

`Death`Whore`
01-11-2006, 22:53
А дали любовта не е точно превъзходство на някой над живота и чувствата ти?

WindWaker
01-11-2006, 22:55
Ако обичаш то тогава 100% ревнуваш, но ако ревнуваш не винаги това значи че обичаш !!
Туй само ще кажа.