PDA

View Full Version : prosto si izlivam 4uvstvata



faith_no_more
01-11-2006, 20:03
nali se se6tate za starata, poznata istoriq - hubavoto, dobro momi4e sre6ta 4ovekyt, koito q kara da se prevyrne v razvalina. s drugi dumi - sre6ta edinstveniq 4ovek v koito 6te se vliubi. e, tiq raboti naistina se slu4vat. dori i s men(absolutniq hedonist otri4a6t kakvoto i da e obvyrzvane) se slu4i, mamka mu. vlubih se v narkoman, v alkoholik, c absolutniq lajec, v absolutniq strahlivec. i izgubih absolutno vsi4ko. sega i az sym alkoholi4ka, no za razlika ot nego moga da 4uvstvam. i to4no tova mi pre4i. nai-sme6noto e, 4e vse o6te(no se molq - ne za dylgo)edinstveniqt 4ovek na sveta za men e toi. i kogato utre spomena za nego umre, edinstvenoto, koeto 6te ostane vytre i do men 6te byde estestveno prazna butilka.

Oyama
01-11-2006, 20:08
Ох недей ще ме разплачеш.

rowzz
01-11-2006, 20:12
дамата в червено..

01-11-2006, 21:00
Алкохолизмът е болест. За да я преодолееш трябва да влезеш в секта. Аз съм алкохолих, но не съм пил от 2 години (откакто влязох в секта).

cannabinoid
01-11-2006, 21:06
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

MAFIOZO
01-12-2006, 09:35
zabolq me sarceto koeto mi e ot dqsnata strana! 1 vupros! nas kakvo ni interesuva v kuf si se vlubila? ako 6te6 si tro6i glavata nas tva ne ni gree! v kraina smetka VSEKI si ima glava na ramenete!!!!

teenkopele
01-12-2006, 11:25
zabolq me sarceto koeto mi e ot dqsnata strana! 1 vupros! nas kakvo ni interesuva v kuf si se vlubila? ako 6te6 si tro6i glavata nas tva ne ni gree! v kraina smetka VSEKI si ima glava na ramenete!!!!

...но не винаги можеш да мислиш с нея нали? Все пак има моменти, в които човек е объркан и търси помощ от другите. :wink:

:arrow: В много кофти ситуация си :cry: :cry: :cry: . СПОКО, с малко време и воля от твоя страна всичко ще се оправи. :)

01-12-2006, 15:32
zabolq me sarceto koeto mi e ot dqsnata strana! 1 vupros! nas kakvo ni interesuva v kuf si se vlubila? ako 6te6 si tro6i glavata nas tva ne ni gree! v kraina smetka VSEKI si ima glava na ramenete!!!!

...но не винаги можеш да мислиш с нея нали? Все пак има моменти, в които човек е объркан и търси помощ от другите. :wink:

:arrow: В много кофти ситуация си :cry: :cry: :cry: . СПОКО, с малко време и воля от твоя страна всичко ще се оправи. :) taka si e da vqrno! no aide nqma da se pravq na golqm za6toto vse pak sam samo na 15 godini! mlukvam po taq tema

MAFIOZO
01-12-2006, 15:40
tva gore bqx az!