PDA

View Full Version : Любовен проблем :(



Sa40
01-11-2006, 21:34
Тя е красива,приятна,мила,страх тна е! Също така ми беше най-добрата приятелка. Аз се влюбих в нея и си мислих че и тя е , защото се държеше по-различен на4ин от другите преградки ,милувки това-онова .Ревнуваше ме като говоря с нейните приятелки а камоли да ги докосвам или нещо друго :). Един ден реших да и предложа по много романтичен начин , трябваше да лежа в снега зад блока и , и да и зжанна по телефона :)да и каза да види през прозореца, трябваше да слезе и да ме прегаърне а аз да я драпна да падне жърху мен , да се сборичкаме и да и преслойа като иизвадя прастена който и бях купил :) ,но не се получи и след това казала да ми предадат че не можв да има нищо между нас :( . Незнам какво да правя ???????

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

01-11-2006, 21:51
da mn e gadno emi nz kvo da ti kaja osven 4e trqa da opita6 pak ta dori i da q popita6 za6to n emoje da ima ni6to.v4era i az pusnax podobna tema taka 4e te razbiram {e samo 4e pri men se otnasq do mom4e}tai 4e mislq 4e trqa da se probva6 pak ili pone da ti obqsni 6to ne moje da ima ni6to[/b]

EyeLeSs
01-11-2006, 22:06
I Az Sum Imal Toq Problem!!!I Znaete Li Kak Se Razreshi??Malko Bolezneno, No Eto Kak: Tq Mi Napravi Nqkolko Gadni Nomera, Govoreshe Zad Gurba Mi ( Nali Tova Stava Sled Kato Razbra Che Q Obicham ) I Az Tolkova Q Namrazih Che Neiskah Da Q Pogledna!!!Sled Vreme Edna Neina Pritelka Mi Kaza Che Go Napravila Narochno Che Da Zabravq Za Neq :wink:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-12-2006, 14:47
lele mnogo gadno se e polu4ilo :( iideqta e bila super samo 4e moje bi e trqbvalo da se uverish 4e naistina te haresva predi da i predlagash

Awazate Ippon
01-12-2006, 14:58
ideqta ti e bila strahotna brat4e no tova pokazva 4e tvarde mnogo planira6 ne6tata...ponqkoga prosto trqbav da gi ostavi6 da se slu4at

miloto_girl_4e
01-12-2006, 15:00
хъх,с този пръстен все едно си искал да и предлагаш брак,а не да станете гаджета,но иначе замисъла е бил много добър и супер сладък :D
какво може да направиш .. ами щом момичето е казало,че не може да има нищо между вас,значи не иска нищо друго от теб,освен приятелство :!:
може би се е държала по-различно с теб,защото сте били най-добри приятели,а знаеш,че човек като е влюбен,приема всичко за знак :!:

SummeRLove08
01-12-2006, 15:52
Бих ти дала този съвет: Направо отиди при нея и и го кажи в очите, както аз направих!Това с пръстена може би не е било най-доброто нещо,което си могъл да направиш. :? Но,имай едно наум,ходи сега преди някой друг. :wink:

SeXyTo_f
01-12-2006, 17:00
lele mnogo gadno se e polu4ilo :( iideqta e bila super samo 4e moje bi e trqbvalo da se uverish 4e naistina te haresva predi da i predlagash

Dr. Kazimbutt
01-12-2006, 17:01
Това с въргалянето в снега е било малко тъпо измислено... По-добре я намери и й кажи какво чувстваш и така нататъка. Без да увърташ нещата.