PDA

View Full Version : mojete li da si predstavite 4e nqkoga 6te umrete?



yjassssss
01-12-2006, 12:33
kakvo misli vi navqva smurtta? nqkoi ot vas znae li kolko dulgo 6te jivee ako e hodil na qsnovidki

Bor4e Kamenoski
01-12-2006, 12:54
Всеки умира, рано или късно. За Оня свят ред няма. Затова се стремете да живеете всеки един ден все едно, че ви е последен. Нямам предвид животът ви да е един непрестанен купон, просто си подредете нещата така, че когато ви застигне смъртта, да не съжалявате за нищо което сте или не сте извършили. Това е моето мнение.

01-12-2006, 21:11
auuuu kolko hitro aide da zadrustim foruma s kli6eta!!

Britney`laDy
01-13-2006, 09:55
Смъртта е преход..към нещо повече...

Death_F
01-13-2006, 10:05
Като ми прочетеш подписа ще разбереш мнението ми за смъртта н мен ми дават 20 години най много ама да ти кажа ли не ме интересува...сега си живея смъртта е най забавната част...за тфа е оставена да дойде последна...

thEClown
01-13-2006, 16:50
Постоянно си представям как ше умра по-лошото е че си го представям как и всеки път се субъждам облян в пот.Обикновенно ми минава след 2 бири.

i'm so excited!
01-14-2006, 07:58
докато съм жива не ми дреме за смъртта. после ше му мислим :D

GreenLadyM
01-14-2006, 08:19
"edno dete porastva kato osuznae 4e edin den shte umre"
Ne me interesuva koga shte umra!Vajnoto e da si izjiveq vseki edin mig ot jivota![/b]

VoodooServ
01-14-2006, 09:12
На тая планета никои до сега не се е измъкнал жив.

lina15
01-14-2006, 10:50
Nikoi ne moje da kaje koga drugiq 6te umre

doki_m(2)
01-14-2006, 14:07
Две бебета си говорили в корема на майката:
-Дали има живот навън?
-Незнам,никой не се е връщал!

8)

01-14-2006, 20:12
You cant get out of life alive!!!
L.Brown :)
като дойде ше му мислим
живейте си сега най-добре!

galski
01-15-2006, 12:16
Скоро взех книжка (за мотор :)) а аз съм голям маняк на тази тема и сега да си призная хич не ми се мре... но знам че някой ден ще дойде. Надявам се да не е скоро :) Не ме е страх защото знаете че няма смисъл да се страхувате от неизбежното :) Живей днес защото вчера няма да се върне а утре може и да не дойде - аз го карам малко по този начин :)
А СПОРЕД ВАС ИМА ЛИ ЗАДГРОБЕН ЖИВОТ ??? АЗ НЕ ВЯРВАМ МНОГО МНОГО АМА ИСКАМ ДА РАЗБЕРА И ВИЕ КАКВО МИСЛИТЕ.

strange__
01-15-2006, 12:52
Абе айде то само тва остава да седна и да мисля за смъртта :shock: Да както на всеки човек,така и на мене ми се е случвало да се замисля за това,но чак да се вманиачавам...в крайна сметка се някога ше дойде и колкото и да мисля няма да измисля как да я "прескоча" :wink: Вече кви ли не теми има...ми като ви е толко интересно какво предсталвява смъртта не я чакайте,а ходете се метнете от някой покрив :lol: Така де...това е живота,но нека извличаме максимално красивото и доброто от него и да заобикаляме такива "черни" мисли 8) :wink:

Kypa©
01-15-2006, 13:44
Be rano ili kasno seki umira!

Kypa©
01-15-2006, 13:45
Be rano ili kasno seki umira!

съниииинини
01-16-2006, 16:23
Ами смъртта...преди се бех паникьосала много зле и само за това мислех в продължения на два дни.Ама после ми мина :D Ами вярвам в задгробния живот.Просто няма смисъл от всичко това,което преживявше,предоляваме и т.н...Няма смисъл щом накрая свършваме с червейте...Къде e била целта?За какво е било всичко това?.Вярвам в прераждането.

fti4ka
01-16-2006, 23:00
Като ми прочетеш подписа ще разбереш мнението ми за смъртта н мен ми дават 20 години най много ама да ти кажа ли не ме интересува...сега си живея смъртта е най забавната част...за тфа е оставена да дойде последна...
kak 6e ti davat 20 godini nai-mnogo?!? da ne si bolna?

kissorankata
01-20-2006, 20:07
Като ми прочетеш подписа ще разбереш мнението ми за смъртта н мен ми дават 20 години най много ама да ти кажа ли не ме интересува...сега си живея смъртта е най забавната част...за тфа е оставена да дойде последна...
kak 6e ti davat 20 godini nai-mnogo?!? da ne si bolna?
И аз това щях да питам?

BeHuTo_91
01-23-2006, 18:38
emi da vi kaja 4estno i az mislq za smurtta i se 4udq kade li otiva6 kato umre6, kakvo stava s tebe ... i e takiva ne6ta! Oba4e spored men nqma smisal da se korkame 6toto tva rano ili kusno i da iskame i da ne iskame 6te stane-nie 6te umrem! taka 4e staraite se da ne mislite mnou mnou za tva ili pone ako mislite ne se sduhvaite :wink:

Korupciqta_f
01-26-2006, 00:07
am da ti kaja chesno men mi e vse taq tai kato mai na tam e tragnalo she se mre se nqkoi den nqma bezsmartni se pak osven Dunkan Maklaud :D pak za mislite ami nikakvi :twisted: :twisted: :twisted:

DarkSanctuary
01-26-2006, 01:38
докато съм жива не ми дреме за смъртта. после ше му мислим :D
Хах адски си права! :lol:

01-30-2006, 14:17
Znaete li kakvo e puk moeto mnenie . Ne e vajno kak 6te umre6-ubit,zastrelqn,padnal ot nqkude,krotko v sunq si ili po nqkoi drug na4in.VAJNOTO E HORATA DA TE ZAPOMNQT KATO "SVESEN"4OVEK.4ovek,pokazal kak trqbva da se jivee jivotut.az su6to mnogo sum mislil po tozi vupros,i smqtam 4e ima zadgroben jivot-PRI GOSPOD.za6toto vqrvam v nego.ne vednuj mi e dokazval 4e su6testvuva.kolko puti sum se molil mi e "otvry6tal".ta zatova ako jiveem dobre , "GORE" 6te budem dobre .Jivota e daden da go jiveem,a ne da mislim za smurtta.smurtta e prosto DRUGA FORMA NA JIVOT.JIVEI TAKA , 4E KOGATO UMRE6 I DQVOLA DA TI ZAPALI SVE6T!tova e moeto poslanie.blagodarq za vnimanieto!

ht_7j
01-30-2006, 15:59
Ei sladuri....Zashto si gubite jivota da mislite za smyrtta. Tq shte doide bez da pita. Jiveite, dokato ne vi e zabelqzala.

RoyTheReaper
02-06-2006, 19:08
estestveno, ne mi se mre. jivota 4esto e truden, no pone e interesen. sled smurtta nqma ni6to. prosto se izkliu4va6 zavinagi, a tqloto ti go qdat 4ervei.

nqma bog, nqma prerajdane, nqma zadgroben jivot.


Няма смисъл щом накрая свършваме с червейте...Къде e била целта?За какво е било всичко това?.

ne znam kakvo razbira6 pod smisal. az mislq 4e vse pak imame cel da sa6testvuvame i tq e da se razmnojim i da prodaljim vida. za6to e taka, naukata edva li 6te dade adekvaten otgovor na tozi etap, no sas sigurnost nqma da go dadat filosofiqta i religiqta.

VoodooServ
02-07-2006, 07:30
Смъртта е само началото...

Tita
02-10-2006, 16:44
Awe az iskam da jiveq,vinagi sam ocenqvala jivota,to4no 6tot znam,4e nqkoi den 6te umra...a ne iskam :|

BloodY`RoSe
02-10-2006, 16:49
smurtta e 4ast ot krugovrata na jivota.rajdame se,izjivqvame jivota si,i nakraq otstypvame mqstoto si na nqkoi drug(lele poslednoto kolko typo prozvu4a) :?

Death^Forever
02-11-2006, 06:43
Поне смъртта не е относителна. Все ми е тая кога ще умра, интересно ми е само как ще стане това, а всъщност колкото и да му мисля, до никъде няма да стигна, освен до празни философии...Смъртта е моментна болка, до като живоът е дългогодишна болка. Не ме е страх от нея, не ме е страх от неизвестното, защото все някога ще умра и нищо не мога да направя по въпроса. Смъртта е единственото нещо, което не можеш да преживееш, това, за което можеш само да си мислиш и нищо повече. Не съм ходила при ясновидки, кой ги знае какви илюзии си измислят, а аз трябва да вярвам, какъв тъпизъм само. Странно, но смъртта ми навява само приятни неща и ми харесва да мисля за нея. Няма нужда да си представям, че ще умра, то си е факт...

Dr. Kazimbutt
02-11-2006, 09:29
Така и така ще умра, затова гледам да изстискам максималното от живота.

4arovnica
02-13-2006, 18:08
smartat mi nqvqva strah...ujasno se pla6a pri misalta 4e nqkoga 6te spra da sa6testvuvam...ne sam hodila na qsnovidka no dori i da otida e edna na milion koqto 6te ti poznae :(

mnogomili4kata-sf
02-13-2006, 19:30
Хах...1 циганка ми каза,че ще живея до 85...само,че предпочитам до кам 70....че после става мъка като гледам сегашните стари хора :shock:
Аз си я представям как умирам в уединение със себе си,на едно легло от естествена смърт...не ми се ще да е от друго

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-13-2006, 20:43
kakvo misli vi navqva smurtta? nqkoi ot vas znae li kolko dulgo 6te jivee ako e hodil na qsnovidki

hahaha we qsnovidki . maika ti i bashta ti ti davat jivot ti reshvash kfo da si pravish s nego i kato doide vreme si otivash ot jivota tova e :)