PDA

View Full Version : KOMPLEKSITE V TOIA SAIT



01-12-2006, 13:57
KAK MISLITE KOLKO OT VAS SA KOMPLEKSIRANI TUK I SA NA SHEMATA online forever......

P.S.I tai kato s nabirane skorost na temata vijdam 4e ne vi e po vkusa DA VNIKNETE V SASTNOSTTA SI/pove4eto ot vas de-glasuval sam za 90 prozenta :lol: /,opredeleno sam dovolen TO4NO OT TAIA TEMA....TIA STE IZVADI NA POKAZ DOSTA NESTA ZA POTREBITELITE TUK... :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

`Death`Whore`
01-12-2006, 14:01
Всеки е комплексар. :)

miloto_girl_4e
01-12-2006, 15:15
Loveza NEO,нищо лично,но си мисля,че точно хора,които пускат такива теми са си яко комплексирани :roll:
а и каква съм аз,че да казвам кой е комплексиран и кой не?!
а и човек без комплекси НЕ съществува :!:

air_J
01-12-2006, 16:00
мен яко ме тресат комплексите...


ама поне съм грамотен и не пиша само с главни букви, които се приемат за крещене...

и не пускам нон- стоп тъпи теми и да търся как да привлека внимание и да се правя на супер ебач.. :roll:
Сега и ако почнеш да пишеш с главни букви в началото на изречението цена няма да имаш. :wink: Колкото до автора на темата - точно той е на системата "онлайн форевър", а отгоре на това бих се съгласил, че е комплексиран, поне до известна степен. А също така наистина иска да се изкара ако не голям ебач, то поне сексолог от висша класа. :twisted:

Death_F
01-12-2006, 16:21
Loveza NEO,нищо лично,но си мисля,че точно хора,които пускат такива теми са си яко комплексирани :roll: е тука съм много съгласна!Наистина всеки човек сигурно има нещо което не иска другите да виждат но това не трябва да му е комплекс бе бахти...примерно аз имам операция на едната рака и съм 4 пръста но не се компексирам от това гадичко си е ама не съм се вмниачила...

Tiffany
01-12-2006, 17:03
Лично за себе си бих могла да кажа,че си знам недостатъците,но не позволявам да се комплексирвам от тях :wink:

S8K
01-12-2006, 17:04
ПОвече от 50% са некви комплексирани лапета дето нямат идея кво искат от живота...

air_J
01-12-2006, 17:20
аз съм на принципа, че не съм завършвал изречение във форум, затова и не започвам с главна буква никога... :wink:
Но пък, винаги започваш изречение, а изречение се започва с главна буква. :wink:

party_girl
01-12-2006, 17:47
Loveza NEO,нищо лично,но си мисля,че точно хора,които пускат такива теми са си яко комплексирани :roll:
а и каква съм аз,че да казвам кой е комплексиран и кой не?!
а и човек без комплекси НЕ съществува :!:
daaaa :!:
opredeleno sym syglasna

hamilcar
01-12-2006, 18:17
Не се чувствам особено комплексиран,а да определя кой е комплексар е малко смешно.

SyLZaTa
01-12-2006, 18:24
kolkoto i smeshno da zvuchi - nqmam kompleksi ... taka si e - moje da sym vsqkakyv ... grozen i t.n. ama ne mi puka - shtoto vseki 4ovek e razli4en ... ne mi puka koi kakvo misli za men koi kakvo govori za men i koi kakvo mnenie si syzdava kato me vidi s tiq moi taka narecheni dreshki :)

XePouH
01-12-2006, 18:40
kolkoto i smeshno da zvuchi - nqmam kompleksi ... taka si e - moje da sym vsqkakyv ... grozen i t.n. ama ne mi puka - shtoto vseki 4ovek e razli4en ... ne mi puka koi kakvo misli za men koi kakvo govori za men i koi kakvo mnenie si syzdava kato me vidi s tiq moi taka narecheni dreshki :)
брао брато :D
ми нз има някой хора дето само за комплексите си мислят и говорят,има и другите дет не има обръщат голямо внимание,а пък има и някой дет въобще нямат :roll: аз съм от 2рия вид :wink:

korn___
01-12-2006, 20:38
аз съм на принципа, че не съм завършвал изречение във форум, затова и не започвам с главна буква никога... :wink:

nedei taka go obvinqva 4oveka be ... :lol: moje prosto da mu se e precakal Caps Lock-a :lol: :lol: :lol: hahahahaha

ina4e po temata :arrow: nqma hora bez kompleksi a i ako sedne 4ovek da slu6a okolnite .... trqbva da e lud :evil: :!:

BroozY
01-12-2006, 21:47
Всеки си има свойте комплекси т'ва че ги премълчава или лъже че няма е друг въпрос :?

anonymous464110
01-12-2006, 21:54
az glasuvam na 100%!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

cannabinoid
01-12-2006, 22:44
Aх какъв си ми пълняга с тез анкетки!

123456789
01-12-2006, 23:07
Pove4eto hora tuk sa si 100% palni s komplexi, no samo nqkoi gi izbivat, drugi umelo gi prikrivat, a na 3, prosto im li4i kvi sa! Osobeno ot postnatite im temi! :)

SyLZaTa
01-13-2006, 09:01
kolkoto i smeshno da zvuchi - nqmam kompleksi ... taka si e - moje da sym vsqkakyv ... grozen i t.n. ama ne mi puka - shtoto vseki 4ovek e razli4en ... ne mi puka koi kakvo misli za men koi kakvo govori za men i koi kakvo mnenie si syzdava kato me vidi s tiq moi taka narecheni dreshki :)
брао брато :D
ми нз има някой хора дето само за комплексите си мислят и говорят,има и другите дет не има обръщат голямо внимание,а пък има и някой дет въобще нямат :roll: аз съм от 2рия вид :wink:
ей на такива хора много се кефя ... такъв си се родил - такъв ще си изживееш живота - човек който кисне във форум като този си е комплексарче ... а да не говорим за сайт-ове като флирт-4ето или сладур-а там е пълно с такива.В интернет можеш да се представиш за всеки, можеш да си оправяш дефектите във фото-шоп и да пускаш снимки ... реалноста е едно - интернет е съвсем друго.За примерче бих дал един потребител от този форум но няма да споменавам ник ... във форума псува наред и е много "оборотно" ... в смисъл мисли се за велик но - на живо си е едно кротичко дете което неможе да каже и една цензурна дума ...

SyLZaTa
01-13-2006, 09:22
скачайте да пишете :arrow: tuk (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=448313#448313[/img)

01-13-2006, 09:49
Loveza NEO,нищо лично,но си мисля,че точно хора,които пускат такива теми са си яко комплексирани :roll:
а и каква съм аз,че да казвам кой е комплексиран и кой не?!
а и човек без комплекси НЕ съществува :!:

saglasen sam 4e 4ovek bez kompleksi niama...no da mi kajech 4e az sam kompleksiran,samo zastoto kazvam nestata ,koito sa SUPER VIDNI na glas...mai e dosta prekaleno!Az 4e imam kompleksi imam...no za razlika ot pove4eto tuk ne se sramuvam ot tiah i ne se kria zad monitora na komputera si neprekasnato,ne govoria hiliadi prostotii i nebivalizi,koito predvaritelno znam 4e niama da izpalnia,ne me e sram ot sebe si i ne na posledno miasto znam kakvo iskam :lol:
Ama tai kato pove4eto tuk taka i ne razbirat kakvo e to REALNOSTTA i ima li po4va v toia sait...ne mislia da ti obiasniavam na teb,pak i na kogoto i da e nestata v detaili... :wink:

aHyC
01-13-2006, 09:55
епъ 50% да кажем...а и има некфи девствени дет се изкарват големи ебачи в темата там за секс в даскало си еба маиакта......... :evil: :evil: :evil:

01-13-2006, 09:58
мен яко ме тресат комплексите...


ама поне съм грамотен и не пиша само с главни букви, които се приемат за крещене...

и не пускам нон- стоп тъпи теми и да търся как да привлека внимание и да се правя на супер ебач.. :roll:

.....DA I IMASH OSTE EDNA GNUSNA 4ERTA...OT CSKA si..zatova i vinagi si mi v opozizia..ama znaech li 4e me boli.....

:wink: :wink: :wink:

01-13-2006, 10:02
мен яко ме тресат комплексите...


ама поне съм грамотен и не пиша само с главни букви, които се приемат за крещене...

и не пускам нон- стоп тъпи теми и да търся как да привлека внимание и да се правя на супер ебач.. :roll:
Сега и ако почнеш да пишеш с главни букви в началото на изречението цена няма да имаш. :wink: Колкото до автора на темата - точно той е на системата "онлайн форевър", а отгоре на това бих се съгласил, че е комплексиран, поне до известна степен. А също така наистина иска да се изкара ако не голям ебач, то поне сексолог от висша класа. :twisted:

A TI BE...MOETO MOM4E....iazak 4e si levskar4e..ia se vij....KVA E TAIA SNIMKA....GOLIAM MAJ SI A....
AMA STE TI KAJA NESTO....NIKOGA V JIVOTA SI NE SAM STRADAL OT LIPSA NA VNIMANIE,NITO SAM SE PRAVIL NA NESTO ,KOETO NE SAM-TAKA 4E MNENIETO NA HORA ,KATO TEB NE ME ZASIAGA OSOBENO MNOGO I STE E DOBRE DA IZKARACH EDNO KURS4E PO SEXOLOGIA PRI MEN,VMESTO DA SI GUBICH VREMETO DA ME OBSAJDACH.... :lol:

-A ZA GLAVNITE BUKVI-VE4E STE PICHA SAMO S TIAH,NE ZA DRUGO...A ZASTOTO TAKA MI HARESVA...TO4KA!!!!!!!!!!!!

IKisseDAGirL
01-13-2006, 10:20
da vqrno e che ima i takiva, koito izbivat tuk kompleksite si, no te sa nai mnogo 4-5 choveka i ne sa redovni posetiteli.
Povecheto forumci sa prosto hora, koito prekarvat svobodnoto si vreme tuk, i nai mnogo da spodelqt nqkoi svoi problem, koeto ne e neshto sramno.
Az si imam priqteli, kompaniq, izlizam, zabavlqvam se, radvam se na jivota vapreki problemite, hodq pochti navsqkade kadeto si poiskam i mislq che poslednoto neshto, koeto horata biha kazali za men, e che sam kompleksirana,sramejliva i zatvorena :roll:

IKisseDAGirL
01-13-2006, 10:25
мен яко ме тресат комплексите...


ама поне съм грамотен и не пиша само с главни букви, които се приемат за крещене...

и не пускам нон- стоп тъпи теми и да търся как да привлека внимание и да се правя на супер ебач.. :roll:
Сега и ако почнеш да пишеш с главни букви в началото на изречението цена няма да имаш. :wink: Колкото до автора на темата - точно той е на системата "онлайн форевър", а отгоре на това бих се съгласил, че е комплексиран, поне до известна степен. А също така наистина иска да се изкара ако не голям ебач, то поне сексолог от висша класа. :twisted:

A TI BE...MOETO MOM4E....iazak 4e si levskar4e..ia se vij....KVA E TAIA SNIMKA....GOLIAM MAJ SI A....
AMA STE TI KAJA NESTO....NIKOGA V JIVOTA SI NE SAM STRADAL OT LIPSA NA VNIMANIE,NITO SAM SE PRAVIL NA NESTO ,KOETO NE SAM-TAKA 4E MNENIETO NA HORA ,KATO TEB NE ME ZASIAGA OSOBENO MNOGO I STE E DOBRE DA IZKARACH EDNO KURS4E PO SEXOLOGIA PRI MEN,VMESTO DA SI GUBICH VREMETO DA ME OBSAJDACH.... :lol:

-A ZA GLAVNITE BUKVI-VE4E STE PICHA SAMO S TIAH,NE ZA DRUGO...A ZASTOTO TAKA MI HARESVA...TO4KA!!!!!!!!!!!!
xmmm a koi e kazal che nas ni zasqga mnenieto na "hora kato teb" :?: :!: :!: :roll:

P.S.dano ne zvuchi kato zaqjdane. prosto komentiram sobstvenite ti dumi :wink:

01-13-2006, 10:31
мен яко ме тресат комплексите...


ама поне съм грамотен и не пиша само с главни букви, които се приемат за крещене...

и не пускам нон- стоп тъпи теми и да търся как да привлека внимание и да се правя на супер ебач.. :roll:
Сега и ако почнеш да пишеш с главни букви в началото на изречението цена няма да имаш. :wink: Колкото до автора на темата - точно той е на системата "онлайн форевър", а отгоре на това бих се съгласил, че е комплексиран, поне до известна степен. А също така наистина иска да се изкара ако не голям ебач, то поне сексолог от висша класа. :twisted:

A TI BE...MOETO MOM4E....iazak 4e si levskar4e..ia se vij....KVA E TAIA SNIMKA....GOLIAM MAJ SI A....
AMA STE TI KAJA NESTO....NIKOGA V JIVOTA SI NE SAM STRADAL OT LIPSA NA VNIMANIE,NITO SAM SE PRAVIL NA NESTO ,KOETO NE SAM-TAKA 4E MNENIETO NA HORA ,KATO TEB NE ME ZASIAGA OSOBENO MNOGO I STE E DOBRE DA IZKARACH EDNO KURS4E PO SEXOLOGIA PRI MEN,VMESTO DA SI GUBICH VREMETO DA ME OBSAJDACH.... :lol:

-A ZA GLAVNITE BUKVI-VE4E STE PICHA SAMO S TIAH,NE ZA DRUGO...A ZASTOTO TAKA MI HARESVA...TO4KA!!!!!!!!!!!!
xmmm a koi e kazal che nas ni zasqga mnenieto na "hora kato teb" :?: :!: :!: :roll:

P.S.dano ne zvuchi kato zaqjdane. prosto komentiram sobstvenite ti dumi :wink:

a koi e kazal 4e triabva da 4etech temite mi...
NO interesno e...pogledni vsi4ki moi temi v foruma,koito tolkova pluete-vinagi debatite v tiah sa nai-mnogo..ZASTO LI...ti kak mislich... :wink:

LunaTriCk
01-13-2006, 12:08
NO interesno e...pogledni vsi4ki moi temi v foruma,koito tolkova pluete-vinagi debatite v tiah sa nai-mnogo..ZASTO LI...ti kak mislich... :wink:

човек, на който не му липсва внимание не би казал такова нещо. За какъвто се имаш ти. А съвсем друг е въпроса, че туй ти е май от малкото теми, които сам си измисляш...

rosskata
01-13-2006, 15:06
Ловец,Едно нещо не мога да разбера- що за човек ще пусне подобна тема... Какво те интересуват комплексите на другите? На всичкото отгоре всички виждаме манията ти за величие, пейстнатите ти теми...

Хора без комплекси има само на 4ти километър и в другите специализирани заведения от този тип... :lol:

HereTodayGoneToHell
01-13-2006, 17:32
Сички сме комплексари, включително и ти! Секи си има слаби места и никой не ги харесва! На това му се вика комплекс! Има само един човек, който не ги притежава и това е Нарцис от един много хубав разказ, за който ти едва ли си и чувал. Но защо, по дяволите, предираш че си супер пич, след като пишеш на латиница, с пунктуационни и правописни грешки? Мани другото, но да не знаеш родния си език (а от това, което прочетох в темата ти дори не си и виждал българска реч)... Това би трябвало да ти е голям комплекс (за малоценност), но хора като теб, влюбени в себе си, едва ли биха го усетили... Аз, която знам и мога толкова много неща, се смятам за невежа в много неща...

lina15
01-13-2006, 17:35
90% sa spored men...6toto svesnite(i teq koito ne lujat v toq forum)sa mnoo malko

01-14-2006, 10:23
Сички сме комплексари, включително и ти! Секи си има слаби места и никой не ги харесва! На това му се вика комплекс! Има само един човек, който не ги притежава и това е Нарцис от един много хубав разказ, за който ти едва ли си и чувал. Но защо, по дяволите, предираш че си супер пич, след като пишеш на латиница, с пунктуационни и правописни грешки? Мани другото, но да не знаеш родния си език (а от това, което прочетох в темата ти дори не си и виждал българска реч)... Това би трябвало да ти е голям комплекс (за малоценност), но хора като теб, влюбени в себе си, едва ли биха го усетили... Аз, която знам и мога толкова много неща, се смятам за невежа в много неща...

napalno sam saglasen s teb,no pove4eto tuk ne osaznavat O4EVADNATA ISTINA!!!!

Tedka-Medka
01-14-2006, 11:01
Loveza NEO,нищо лично,но си мисля,че точно хора,които пускат такива теми са си яко комплексирани :roll:
а и каква съм аз,че да казвам кой е комплексиран и кой не?!
а и човек без комплекси НЕ съществува :!:

съгласна

Dr. Kazimbutt
01-14-2006, 22:22
Loveza NEO,нищо лично,но си мисля,че точно хора,които пускат такива теми са си яко комплексирани :roll:
а и каква съм аз,че да казвам кой е комплексиран и кой не?!
а и човек без комплекси НЕ съществува :!:
Напротив - съществува.

Absconding
01-16-2006, 13:45
Не се чувствам особено комплексиран,а да определя кой е комплексар е малко смешно.

Това е и моят отговор.


а пък има и някой дет въобще нямат :roll:
:arrow: Такива хора няма! Всеки има комплекси, въпросът е до колко ги показва и колко са големи. И имайте предвид, че не говорим за комплекси само за външния вид.

01-18-2006, 14:35
ta rezultatite dotuk pokazvat.....

100 prozenta kompleksari v saita-20%http://www.teenproblem.net/forumglasuvali

90 prozenta kompleksari v saita-40%http://www.teenproblem.net/forumglasuvali

zna4i obsto 60 prozenta sa za tova 4e nad 90 prozenta tuk sa kompleksi...BLAGODARIA..NIAMA KAKVO DA DOBAVIA!!!!



:wink:

LunaTriCk
01-18-2006, 15:22
значи общо 60% си мислят, че 90% са комплексари...хммм...

01-18-2006, 15:28
значи общо 60% си мислят, че 90% са комплексари...хммм...

abe TAPANAROV..4eti vnimatelno...60 prozenta ot glasuvalite :wink:

WILD__BOY
01-18-2006, 16:25
чай са! Кво е да си комплексар и кво е да имаш коплекси. Всеки има комплекси. Комплексар е тоя дето им се дава, вместо да се бори с живота, за да има нещо с което да се гордее, нещо което е важно за него. Така комплексите остават на заден план и се появява човека.

Адски ми е смешно когато тука ми викате комплексар и т.н. Нито ме познавате, нито пък знаете дори що за човек съм.

Просто някой чул че е смешно да си комплексар и айде на всеки който не харесваме да му викаме комплексар.



Loveza NEO,нищо лично,но си мисля,че точно хора,които пускат такива теми са си яко комплексирани :roll:
а и каква съм аз,че да казвам кой е комплексиран и кой не?!
а и човек без комплекси НЕ съществува :!:

съгласна

И аз съм съгласен ... просто ти липсва внимание