PDA

View Full Version : Как да си върна момичето??



wed
01-12-2006, 13:09
Значи ходя от месец вече с едно момиче което мн харесвам, а тя мен сащо.Проблема е в мен обаче че колкото и да я харесвам и обичам може би не го изразявам както трябва защото вече мн по често излизаме, когато се целува се отдрапва и др.Кажете какво да и кажа за да я варна отново?!?! :roll:

01-12-2006, 13:56
moje bi sega e momenta da se poqwish pred wratata i s edno cvete i da i kajesh tochno kakwo izpitwash

S_L_A_D_U_R_K_A
01-12-2006, 15:49
Целувай я по-нежно и страстно, пиши и непрекъснато сладки смс-и, обаждай и се, това за цветето също е добра идея! Покажи и че е специална и няма да се отръпва! Успех :D

MAFIOZO
01-12-2006, 20:17
da pravi pove4e ne6ta za neq jervai se edin vid! napravi ne6to za neq koeto tq mnogo obi4a primerno zavedi q na lubimoto i mqsto ili ne6to takova! prekaraite 1 romanit4na ve4er! eto ima nqma 1 mesec i idva Sv.Valentin lubmimiqt ni praznik na vsi4ki vlubeni izmisli ne6to ne se predavai!

01-12-2006, 20:24
Виж сега пич, замисли се защо го прави това? Защо се одръпва? Замисли се дали проблема не е в тебе! Може ти нещо да си направил лошо и тя да ти е сърдита или просто тя да не те харесва!

MAFIOZO
01-12-2006, 20:29
Виж сега пич, замисли се защо го прави това? Защо се одръпва? Замисли се дали проблема не е в тебе! Може ти нещо да си направил лошо и тя да ти е сърдита или просто тя да не те харесва!e da ne go xaresva i da hodi s nego ve4e 1 mesec :shock: malko nerealno mi zvu4i kolkoto do tova 4e problema e v nego mislq 4e kolkoto i toi e vinoven tolkova i tq! a da mu e sardita za kakvo? 4e iska da q celuva? :lol: :?: a moje i da ima ne6to za koeto avtora na temata da e zabravil da spomene? hm?

01-12-2006, 20:35
Виж сега пич, замисли се защо го прави това? Защо се одръпва? Замисли се дали проблема не е в тебе! Може ти нещо да си направил лошо и тя да ти е сърдита или просто тя да не те харесва!e da ne go xaresva i da hodi s nego ve4e 1 mesec :shock: malko nerealno mi zvu4i kolkoto do tova 4e problema e v nego mislq 4e kolkoto i toi e vinoven tolkova i tq! a da mu e sardita za kakvo? 4e iska da q celuva? :lol: :?: a moje i da ima ne6to za koeto avtora na temata da e zabravil da spomene? hm?

И кво като ходят вече 1 месец??? Може би просто да са и "изтинали" чувствата вече или просто да е тръгнала с него заради нещо друго, не защото е имало чувства към момчето! Или може да му е сърдита за нещо и затова да не иска да го целува!

MAFIOZO
01-12-2006, 20:37
Виж сега пич, замисли се защо го прави това? Защо се одръпва? Замисли се дали проблема не е в тебе! Може ти нещо да си направил лошо и тя да ти е сърдита или просто тя да не те харесва!e da ne go xaresva i da hodi s nego ve4e 1 mesec :shock: malko nerealno mi zvu4i kolkoto do tova 4e problema e v nego mislq 4e kolkoto i toi e vinoven tolkova i tq! a da mu e sardita za kakvo? 4e iska da q celuva? :lol: :?: a moje i da ima ne6to za koeto avtora na temata da e zabravil da spomene? hm?e ako e sardita mislq 4e trqbva da ima pone nqkva pri4ina nali taka?

И кво като ходят вече 1 месец??? Може би просто да са и "изтинали" чувствата вече или просто да е тръгнала с него заради нещо друго, не защото е имало чувства към момчето! Или може да му е сърдита за нещо и затова да не иска да го целува!

MAFIOZO
01-12-2006, 20:37
e ako e sardita mislq 4e trqbva da ima pone nqkva pri4ina nali taka?

Atletka
01-12-2006, 20:43
мене ако питаш върви и поговори с нея на четири очи! :lol:

wed
01-12-2006, 20:54
Значи да ви кажа още малко по темата...
Тя ме харесва в това сам сигорен но като ви чета коментарите и се замисля наистина не мисля че сам се старал мн в целувките (не са били мн страсти по моя вина :(( просто като я видя и настръхвам, забравям всичко което сам решил да и кажа и споделя не е от срам просто прекалено силна любов... )А относно
Покажи и че е специална и няма да се отръпва! ..
пиши и непрекъснато сладки смс-и, -- тук сащо мисля че греша защото чувствата ми са огромни но не мога да ги изрязя .. в писане на любовни смс-и и прочее хич ме няма.. :roll:
ПС: Я кажете един як смс да и пратя !

MAFIOZO
01-12-2006, 21:02
pi4 bez da se obijda6 no ti si nai-slaboto gadje koeto sam vijdal!

wed
01-13-2006, 10:23
Ami ne se obijdam ama aide pomognete kakvo da pravq kakvo da i kazvam?!