PDA

View Full Version : Само ми е в главата...



SummeRLove08
01-12-2006, 16:10
Ще продължа с моята история,която ви споделих преди дни.За тези,които нз за какво говоря ето ви я http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=26713.
Таа онзи ден отивам аз при сладура,там всичките ми приятели:)Говорих с него,споделих го,че го обичам и така..След като изрекох две изречения и той ме прекъсна:'Имам приятелка'Стана ми адски гадно и мъчно. :( Той тогава ме прегърна след това си тръгнах. Бях адски сдухана през целия ден.Даже приятелите ми се чудят кво толкова има...
Минаха 2 дни а той все ми се върти в главата.Виждам го всеки ден.Усмихва ми се и ми се струва,че иска нещо да ми каже.Как да го забравя?!!Още го обичам толкова много!!! :cry:

`Death`Whore`
01-12-2006, 16:15
Няма начин да го забравиш, щом го виждаш всеки ден. Гадна история...но поне си опитала.

rusalkata_
01-12-2006, 16:52
това се казва искрен човек!защото той можеше да прмълчи че си има гадже или пък да иска да е и с двете ви наведнъж!ами виж сега хубавото наистина е че поне си опитала!а пък виж той може и да те харесва но вече си има гадже...ако наистина и той изпитва нещо към теб,след като приключи връзката си с другата,сам ще те потърси! :roll:

SeXyTo_f
01-12-2006, 16:58
Ще продължа с моята история,която ви споделих преди дни.За тези,които нз за какво говоря ето ви я http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=26713.
Таа онзи ден отивам аз при сладура,там всичките ми приятели:)Говорих с него,споделих го,че го обичам и така..След като изрекох две изречения и той ме прекъсна:'Имам приятелка'Стана ми адски гадно и мъчно. :( Той тогава ме прегърна след това си тръгнах. Бях адски сдухана през целия ден.Даже приятелите ми се чудят кво толкова има...
Минаха 2 дни а той все ми се върти в главата.Виждам го всеки ден.Усмихва ми се и ми се струва,че иска нещо да ми каже.Как да го забравя?!!Още го обичам толкова много!!! :cry:
mi toi v momenta se e vuzgordql.......ako iska6 da go spe4eli6...se napravi malko na interesna...imam predvid da go zainterasuva6....da mu stane interesno...

CVETELLINA
01-12-2006, 18:00
ооо тва е много гадно но наистина :( поне си била искренна и си опитала а пък и много хубаво че тфа момче е било честно с теб сега трябва да се опиташ да го забравиш и да продължиш напред, въпреки че сигурно ще ти е трудно но все някога ще срещнеш някои с когото можеш да си щастлива :D :D успех миличка :P :P :wink:

01-12-2006, 18:03
Ti si mnoo prosta ma! Kak moe si tolkuz sramejliva? Begai da mu prai6 sfirki! :wink: :wink:

IKisseDAGirL
01-13-2006, 07:22
Ti si mnoo prosta ma! Kak moe si tolkuz sramejliva? Begai da mu prai6 sfirki! :wink: :wink:
uahaha
tva beshee... komentar ot tip "bez komentar" haha :lol: :lol:

S_L_A_D_U_R_K_A
01-13-2006, 07:36
Не тъжи мила! Много кофти се е получило, но евала на момчето, че не се е изсмяло или нещо от този сорт, не можеш да накараш сърцето ти да обича или не, то само решава какво да прави. Мисля, че ние сме непосилни да ти кажем как да го забравиш, в момента и аз се опитвам да забравя един човек, но повярвай ми от собствен опит времето лекува! Ще излекува и твоите рани, колкото и да се мъчиш пак ще ти изниква пред очите до някое време! След определен период ти вече няма да се сещаш за него сигурна съм, само имай търпение и вяра и ще се влюбиш в друг по-подходящ! Стискам мн палци да успееш, защото знам колко е трудно :?

WindWaker
01-13-2006, 09:40
начи не ви разбирам тея дет само пишете - бори се за него, незнам си ко. абе толкова ли сте гадни бе ? човека си има приятелка, явно е щастлив, за кво трябва да се опитвате да развалите връзката му ? за собствен кеф а? момичета.....
а по темата и на самото момиче.....виж, гадна е историята наистина, но момчето е било искрено с теб и ти е казало, даже те е прегърнал. малко момчета биха направили това. нямам какво точно да ти кажа за да не тъжиш, но...както казаха някои - времето лекува най-добре, а ще видиш как неусетно ще се появи друг който да ти грабне сърцето и да бъдете заедно. те тез неща не стават тъй умишлено, а стават съвсем неусетно. а ако даденото момче има да ти каже нещо....ще го направи, ако ти отидеш да го питаш, така нищо няма та каже

LoVe_RuSlAn
01-14-2006, 12:20
mi zna4i kato na pyrvo mqsto si potyrsi novo mom4e koeto ne samo da haresva6 no i ne6to pove4e da stane m-u vas i se pravi na bezinteresna kym minaloto mom4e koeto ne moje da ti izlezne ot glavata kogato toi vidi 4e si zagubila interes kym nego 6te ti doide na podnos.

navitachko
01-14-2006, 20:07
mi i pri mene iamshe neshto podobno s eedno momi4e ot moq klas... po4ti sushatta istoriq ... no malko po brutalna : :evil: otna4alo mi beshe tapo posle po4nah da ne i obraashtam tolkova vnimanie rabotata e da se nastroisha na takava vulna da mislsih za tova 4e ne e edinstven i izlez s nqkoi 2 3 pati na kafe hvani si gadje .. otidi na diskoteka tam se sha si haresash nqkoi pi4 :lol: