PDA

View Full Version : Не ми върви със момичетата :( HELPPP



Sa40
01-12-2006, 16:12
Здравейте приятели и приятелки :). Имам мноооооого голям проблем, не ми варви тая любов ама хич :). Пробвах с различни момичета, с различни интереси и характери и се не се получава. Като реша да направя решителната стъпка и получавам отговр "Не, аз те искам за приятел " . Не мога да ги разбера, правя жсичко идеално романтично но те се не ме искат. Ако някои знае или има опит да каже :) благодаря ви предварително :)

Dr. Kazimbutt
01-12-2006, 16:32
Спокойно, на тоя свят има повече жени, отколкото мъже! Няма страшно - и за тебе ще се намери. Горе главата! :wink:

Awazate Ippon
01-12-2006, 16:46
mi ako razkaje6 nqkoq tvoq liubovna slu4ka nakratko mislq 4e moga ti kaja kade gre6i6-sega si go kazal tvarde ob6to-a ako te e sram pred si4ki prati mi edno li4no saob6tenie 8)

piska_
01-12-2006, 17:12
Споко бе пич, всичко ще си дайде на мястото :!:

NaSkO_
01-12-2006, 17:49
Здравейте приятели и приятелки :). Имам мноооооого голям проблем, не ми варви тая любов ама хич :). Пробвах с различни момичета, с различни интереси и характери и се не се получава. Като реша да направя решителната стъпка и получавам отговр "Не, аз те искам за приятел " . Не мога да ги разбера, правя жсичко идеално романтично но те се не ме искат. Ако някои знае или има опит да каже :) благодаря ви предварително :)
Prosto ne si popadnal na tvoeto momi4e..
Ne se pritesnqvai i tova vreme she doide.. :wink:

Britney`laDy
01-12-2006, 18:20
Mi...po dobre da do4aka6 momi4eto naistina da e vlubeno v teb..radvai se 4e ti go kazvat kogato ne sa i kogato te cenqt samo kato priqtel..puk i..qvno ne si popadnal na podhodq6tata... :wink: spokoino.. 8)

WindWaker
01-12-2006, 18:28
abe kakvo da dodelo momi4eto be. to ei taka 6te se poqvi i 6te mu kaje "obi4am te, iskam da sum zavinagi s teb" . problema e 4e toi trqbva da svur6i ne6to, puk i e mom4e otgore na vsi4ko.

MAFIOZO
01-12-2006, 19:28
abe kakvo da dodelo momi4eto be. to ei taka 6te se poqvi i 6te mu kaje "obi4am te, iskam da sum zavinagi s teb" . problema e 4e toi trqbva da svur6i ne6to, puk i e mom4e otgore na vsi4ko. da prav e i az si mislq 4e problema e v mom4eto!

rowzz
01-12-2006, 19:31
шса опрайш спох.. :)

MAFIOZO
01-12-2006, 19:59
f0r3v3r]шса опрайш спох.. :) ama da gleda da e po burzo 4e jiova ti te4e.........

6matkata
01-12-2006, 21:34
qwno prosto ne si popadnal na momi4e koeto da te hareswa kato ne6to powe4e ot prqtel;) no spokoino i towa wse nqkoga 6te stane;0 po dobre kasno i istinsko ot kolkoto rano i...

MAFIOZO
01-13-2006, 07:50
ama ako si mn zagorql za gadje stava opasno!

Iliqn4eto
01-15-2006, 11:10
Спокойно, на тоя свят има повече жени, отколкото мъже! Няма страшно - и за тебе ще се намери. Горе главата! :wink:


верно е ,на момче му се полагат по две девойки,така че и при теб ще се яви момичето,което желаеш ;)Успех!

priti_kiti
01-15-2006, 11:25
abe kakvo da dodelo momi4eto be. to ei taka 6te se poqvi i 6te mu kaje "obi4am te, iskam da sum zavinagi s teb" . problema e 4e toi trqbva da svur6i ne6to, puk i e mom4e otgore na vsi4ko.

01-15-2006, 11:27
ОТ мен една сентенция.

"За всеки влак си има пътници"

one_touch
01-15-2006, 11:29
oooo t'va be6e lafa na minalata godina pri nas "mn me kefi6 ama te iskam za priqtel samo"
mi t'va zna4i 4e qvno ne te haresvat vyn6no ,a samo vytre6no ili moje da si haresvat nqkoi dr ili prosto si vlqzyl v kryga na priqtelite i ne mogat ve4e da te vyzpriemat po dr na4in,abe ima mn pri4ini ama t'va sa osnovnite.t'va e mn gadna fraza.

MAFIOZO
01-18-2006, 15:42
oooo t'va be6e lafa na minalata godina pri nas "mn me kefi6 ama te iskam za priqtel samo"
mi t'va zna4i 4e qvno ne te haresvat vyn6no ,a samo vytre6no ili moje da si haresvat nqkoi dr ili prosto si vlqzyl v kryga na priqtelite i ne mogat ve4e da te vyzpriemat po dr na4in,abe ima mn pri4ini ama t'va sa osnovnite.t'va e mn gadna fraza. da tva verno e mnoo gadno ISKAM DA SI OSTANEM SAMO PRIQTELI

01-18-2006, 15:52
ОТ мен една сентенция.

"За всеки влак си има пътници"
Ама някои линии ги закриват ! агхагхахггхахга

Josefinne
01-19-2006, 23:19
Ми не им бъди приятел , бе. Отиди на дискотека, забии си някоя, една, две, три, да име ясно за какво ги искаш, докато някоя си даде телефона, отидете на среща и тогава започнете да се опознавате. В такъв случай пак има някаква вероятност да ти цъфнат с тоя номер " аз те искам за приятел", ама след като веднъж сте се забили е по-трудно, защото тръгват с друга нагласа ;). Успех :)

Oyama
01-19-2006, 23:41
А да те питам закво ти е любов на тая възраст, забивай си пички в дискотеката еби си ги и недей се набутва в любовта защото горчиво ще съжаляваш повярвай ми много като тебе са патили недей и ти като останалите балъци.

seksi_kote_f
01-20-2006, 13:29
Za vseki vlak si ima putnici.Ne se pretisnqvai sigorno ne sa bili za teb :wink:

TheMaggie
01-20-2006, 13:56
Moje pak da si malko grozen,a.Kvo shr kajesh? :twisted:

MAFIOZO
01-20-2006, 15:34
Moje pak da si malko grozen,a.Kvo shr kajesh? :twisted:eee ti pak.! zlobna si :lol: :lol:

Sa40
01-30-2006, 04:16
Никой не е съваршен скъпа.Но все пак не съм. Други въроси ?

Mjoedan
01-31-2006, 06:10
Brale nz kakvo da ti kaja az sam na 15 i do 14 godi6na vuzrast ili kraq na 13te ne znaex kakvo e tova vruzka i vse si kazvax 4e nqma da namerq podxodq6tata dokato nakraq q namerix no q zagubix sled polovin godina.Moqt savet e tarpenie 6tom momi4etata te iskat za priqtel zna4i 6te si im po cenen kato takuv,a i vinagi si imai edno na um vinagi ima momi4e koeto te xaresva vinagi moje da ne go pokazva no e taka.

Karlos
01-31-2006, 12:05
От личен опит съм се обедил, че понякога любовта е преходна, а приятелството си остава за цял живот. Има едно момиче с което се познаваме и сме добри приятели от 6 години, а само два месеца сме били гаджета, така, че нищо лошо няма в това.

LadyDi
01-31-2006, 12:23
А да те питам закво ти е любов на тая възраст, забивай си пички в дискотеката еби си ги и недей се набутва в любовта защото горчиво ще съжаляваш повярвай ми много като тебе са патили недей и ти като останалите балъци.

Браво :!: Съвсем, напълно съм съгласна. Подкрепям те с две ръце :!: Безсмислено е да търсиш любовта толкова малък, тя и без друго ще те намери и без капка милост ще ти се стовари на главата. И повярвай ми, тя съвсем не е безметежен летеж върху розови облачета, целувки, мили думички и сплетени под масата ръце :!: Любовта е компромиси със самия теб, безкрайни главоболия и главоблъсканици. Подкрепям Oyama в съвета му: сваляй и забивай наред в дискотеката. СЕГА е моментът :!: После ще ти се иска да го правиш, но няма да можеш да превъзмогнеш себе си и "любовта", която ще изпитваш към дългогодишния си партньор.

psycho_girl
01-31-2006, 13:59
opredeleno ne se spriqtelqvai tolkova s momi4etata, vqrnooo 4e ne moje6 da se hvurli6 bez da q poznava6 ama ...puk i sred teq momi qvno ne e bila tvoqta! tursi i se nadqvai ! :-D

ht_7j
01-31-2006, 14:55
ОТ мен една сентенция.

"За всеки влак си има пътници"

Kratko, qsno i tochno. :!:

Az iskam samo da dopylnq neshto. Pokaji, che si momcheto. Ne stavai tolkova romantichen vednaga. Bydi po-tvyrd. Nakarai q da razbere, che nqma da i padnesh v krakata. Pone ne ei taka. Shte privlechesh interesa i. Ne pokazvai jenskata si chast taka otkrito. Nie sme santimentalnite i zaslepenite romantichki.

ZLA
01-31-2006, 16:32
da ne ti puka ...qvno do sega ne si popadal na podhodq6tata..prosto trqbva da potarsi6 pove4e ne da se hvarlq6 v bezmisleni opiti za vryzki s pyrvite koito ti padnat... :smt019

Стеси
01-31-2006, 16:42
Трябва да се дъжиш като готин пич, и да си сладурче. Ние момичетата много обичаме яки момченца. :-D :-D :-D :-D :-D :-D

teenkopele
01-31-2006, 16:55
abe kakvo da dodelo momi4eto be. to ei taka 6te se poqvi i 6te mu kaje "obi4am te, iskam da sum zavinagi s teb" . problema e 4e toi trqbva da svur6i ne6to, puk i e mom4e otgore na vsi4ko.

Съгласен съм.

:arrow: Искам да ти кажа,че ще намериш момичето, продължавай да се опитваш и да търсиш въпреки неуспехите си. Казвам ти го от личен опит. :)
Успех. :wink:

Стеси
02-01-2006, 14:11
Трябва да се дъжиш като готин пич, и да си сладурче. Ние момичетата много обичаме яки момченца. :-D :-D :-D :-D :-D :-D как дефинираш "яки момченца" по-точно?
Ми сладури, високи с мускулчета, да са забавни:mrgreen: :mrgreen: . А не тапаци като тебе. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Remini
02-01-2006, 14:22
1.Стеси...мисля че мислиш много ограничено ако се кефиш на Напомпаците...90 на 100 този тип хора са абсолиутните глупаци.
2.Мисля че от Край Време Мацките си Падат по Bad Boys
...въпреки че много може да се коментира какво точно трябва да си за да си.
3.Това с "Много Държа на Теб но искам да си останем приятели" това ще рече...махай ми се от главата не ме кефиш.Тогава ти им теглиш една майна и рано или късно една от всичките ще се сети че е загубила един як пич.
4.Усеща се кога едно момиче има симпатии към теб...
Ще рече....Ако е красавица...задръж я няколко път...тоест не се забивай с нея от първия път дори и да ти се хвърля на врата...Бъди Недостъпен за да се усети...че не си от лесните

fresh4e
02-01-2006, 14:33
vseki rano ili kasno namrira svoqta polovinka.ne se ot4aivai :wink:

MAFIOZO
02-01-2006, 14:34
vseki rano ili kasno namrira svoqta polovinka.ne se ot4aivai :wink:da 6te ti doide kato grum ot qsno nebe!!!

Стеси
02-01-2006, 14:39
1.Стеси...мисля че мислиш много ограничено ако се кефиш на Напомпаците...90 на 100 този тип хора са абсолиутните глупаци.
Какво общо имат мускулите с мозъка? :smt017 Аз ли съм разсъждавала тъпо? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MAFIOZO
02-01-2006, 14:52
1.Стеси...мисля че мислиш много ограничено ако се кефиш на Напомпаците...90 на 100 този тип хора са абсолиутните глупаци.
Какво общо имат мускулите с мозъка? :smt017 Аз ли съм разсъждавала тъпо? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:dosta tupo

Remini
02-01-2006, 14:57
1.Стеси...мисля че мислиш много ограничено ако се кефиш на Напомпаците...90 на 100 този тип хора са абсолиутните глупаци.
Какво общо имат мускулите с мозъка? :smt017 Аз ли съм разсъждавала тъпо? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Стеси аз Винаги съм бил на Принцип...за Всичко си има хора.Ще ти дам един простичък пример:
Според Мен боя е за тъпаците...които не могат да вържат две три думи за да се оправят затова разчитат на силата си(и аз се бия..но рядко когато е неизбежно)...Защо да не си пия Уискито на Бара докато "ЯКИТЕ" ми Вършат черната работа?!Think about it

Стеси
02-01-2006, 15:02
1.Стеси...мисля че мислиш много ограничено ако се кефиш на Напомпаците...90 на 100 този тип хора са абсолиутните глупаци.
Какво общо имат мускулите с мозъка? :smt017 Аз ли съм разсъждавала тъпо? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Стеси аз Винаги съм бил на Принцип...за Всичко си има хора.Ще ти дам един простичък пример:
Според Мен боя е за тъпаците...които не могат да вържат две три думи за да се оправят затова разчитат на силата си(и аз се бия..но рядко когато е неизбежно)...Защо да не си пия Уискито на Бара докато Напомпаците ми Вършат черната работа?!Think about it
Какво общо имат мускулите с боя? :smt017 :-k Да си виждал някъде напомпан боксиор - всичките са гърчави. ](*,)

Remini
02-01-2006, 15:06
Нямам Нищо против твоето мнение...но това е доста дълга тема...според мен ще е добра идеея...ако пуснеш една анкета "ЗА" и "Против" Напомпаците ще бъде забавно...и въпреки всичко ти пак не успя да ме разбереш както и да е...това си е твое лично мнение

Стеси
02-01-2006, 15:16
Нямам Нищо против твоето мнение...но това е доста дълга тема...според мен ще е добра идеея...ако пуснеш една анкета "ЗА" и "Против" Напомпаците ще бъде забавно...и въпреки всичко ти пак не успя да ме разбереш както и да е...това си е твое лично мнение
Кристално ясно разбирам - това че ти не си напопман и същевременно наричаш напомпаните глупаци без изобщо да ги познаваш просто паказва какъв комплексар си ти[-X !
Темата беше как да му върви с момичетата, аз казвам че харесвам момчета които се грижат за външния си вид и при еднакви други условия ще избера напомпания естествено, ако ти имаш нещо против мойто мнение по добре бегай в залата вместо да ми казваш "тинк абаут ит". =; И още нещо, тва че боя бил за тъпаците - ако ме бутнат в дискотеката и гаджето ми смята че боя е за тъпаците [-X :-k :smt012 :smt017 :smt013 - демек смешен си момче:smt018 , не знам коя би те зела така че моля ти се отвори си своя тема където да обсъждаш проблемите си.

MAFIOZO
02-01-2006, 16:38
Нямам Нищо против твоето мнение...но това е доста дълга тема...според мен ще е добра идеея...ако пуснеш една анкета "ЗА" и "Против" Напомпаците ще бъде забавно...и въпреки всичко ти пак не успя да ме разбереш както и да е...това си е твое лично мнение
Кристално ясно разбирам - това че ти не си напопман и същевременно наричаш напомпаните глупаци без изобщо да ги познаваш просто паказва какъв комплексар си ти[-X !
Темата беше как да му върви с момичетата, аз казвам че харесвам момчета които се грижат за външния си вид и при еднакви други условия ще избера напомпания естествено, ако ти имаш нещо против мойто мнение по добре бегай в залата вместо да ми казваш "тинк абаут ит". =; И още нещо, тва че боя бил за тъпаците - ако ме бутнат в дискотеката и гаджето ми смята че боя е за тъпаците [-X :-k :smt012 :smt017 :smt013 - демек смешен си момче:smt018 , не знам коя би те зела така че моля ти се отвори си своя тема където да обсъждаш проблемите си.xaxa izvinqvai no si mnogo sme6na SPRI izlaga6 se mnogo!estestveno 4e boq e za tapanari!za6to spored teb po cql den bluskat vyv fitnesa? za6toto nqmat gram mozak v kuxata si glava i samo dai im da butat i da digat 6tangi 6toto sa prekaleno prosti da izmislqt drug na4in na prexrana! i govorqt kato 4ovek s akul na 5-to klasnik samo DAA NEE vikat i govorqt nqkvo super durveno i NQMAT 1 pro4etena kniga prez jivota si!IQ-to im e pod 5%

Oyama
02-01-2006, 17:08
Нямам Нищо против твоето мнение...но това е доста дълга тема...според мен ще е добра идеея...ако пуснеш една анкета "ЗА" и "Против" Напомпаците ще бъде забавно...и въпреки всичко ти пак не успя да ме разбереш както и да е...това си е твое лично мнение
Кристално ясно разбирам - това че ти не си напопман и същевременно наричаш напомпаните глупаци без изобщо да ги познаваш просто паказва какъв комплексар си ти[-X !
Темата беше как да му върви с момичетата, аз казвам че харесвам момчета които се грижат за външния си вид и при еднакви други условия ще избера напомпания естествено, ако ти имаш нещо против мойто мнение по добре бегай в залата вместо да ми казваш "тинк абаут ит". =; И още нещо, тва че боя бил за тъпаците - ако ме бутнат в дискотеката и гаджето ми смята че боя е за тъпаците [-X :-k :smt012 :smt017 :smt013 - демек смешен си момче:smt018 , не знам коя би те зела така че моля ти се отвори си своя тема където да обсъждаш проблемите си.xaxa izvinqvai no si mnogo sme6na SPRI izlaga6 se mnogo!estestveno 4e boq e za tapanari!za6to spored teb po cql den bluskat vyv fitnesa? za6toto nqmat gram mozak v kuxata si glava i samo dai im da butat i da digat 6tangi 6toto sa prekaleno prosti da izmislqt drug na4in na prexrana! i govorqt kato 4ovek s akul na 5-to klasnik samo DAA NEE vikat i govorqt nqkvo super durveno i NQMAT 1 pro4etena kniga prez jivota si!IQ-to im e pod 5%
Абе кавал , много си е право момичето. И за твоя информация не блъскам в фитнеса защото нямам мозък в кухата ми глава ами защото искам да изглеждам добре и да не изглеждам като напикан гей(като тебе) като ми скочи някой в дискотеката :lol: .
Та ти понеже си извънредно умен ми кажи как дигането на щанги е начин на прехрана :smt017 ? Поне умен да беше че да ти се вържа #-o .

MAFIOZO
02-01-2006, 19:22
xaxa napikan gei :lol: :lol: :lol: :lol: (4ovek obijda ot tova koeto nai mnogo go e zabolqlo)emi kato si parcal i sme6nik estestveno 4e 6te te butnat!p.s. predpolagam si 4uval za Galabin Boevski(6tangist) li4no sam razgovarql s nego i 2 dumi nemoje da obeli tapanara mu s tapanar!drugoto koeto e ti kvo xodi6 v nqkoq diskoteka da se prai6 na golemiq muj sus muskolite si? pff izlaga6 se mnogo

Oyama
02-01-2006, 21:54
xaxa napikan gei :lol: :lol: :lol: :lol: (4ovek obijda ot tova koeto nai mnogo go e zabolqlo)emi kato si parcal i sme6nik estestveno 4e 6te te butnat!p.s. predpolagam si 4uval za Galabin Boevski(6tangist) li4no sam razgovarql s nego i 2 dumi nemoje da obeli tapanara mu s tapanar!drugoto koeto e ti kvo xodi6 v nqkoq diskoteka da se prai6 na golemiq muj sus muskolite si? pff izlaga6 se mnogo
Аз не се правя, аз съм си :smt005 .

MAFIOZO
02-02-2006, 07:26
xaax brao pe4eli6 usmivka po radioto

Draconis
02-06-2006, 12:37
yo, guys, по-полека бе, аз ще дам коментар тука, а пък вие си правете изводите, та да се подкрепя само с един пример, кажете ми колко дебеловрати, яко напомпани хора биват управлявани от не толкова напомпани нормални хора, които имат една купчина кинти в джобовете си, и доста акъл в главата си, отговора ще ви го дам, еми много, просто то който има акъл и пари е пича в случая, хубу помпаш ще идеш в дискотеката и к'во, видиш некои де не е кой знае к'во като физика, рече базикне се с теб, запалиш му се и накрая тъкмо да му извиеш врата и оня щракне с пръстчета, от двете съседни маси станат 3-ма, 4-ма като теб на физика извадят патлаците и ти си аут, после айде вкъщи да си церя раните, мне мерси предпочитам да си имам акъла, вместо да си губя и без това ценното време по фитнеси, където освен килограми мускули друго се не прави, бе то има една поговорка "Откакто китайците са измислили барута, бабаитите на тая земя се свършиха" , пък и не е задължително да си напомпан за да може да биеш някого като ти се изпречи, важна е техниката и акъла, стига да ти дойде навреме.
Та правете си изводите от това дето го написах, а и съм на мнение, че доста повече жени въздишат по по-нормалните мъже като Брад Пит, отколкото по напомпаните тип Арнолд Шварценегер, и кечистите от TNA и WWE.

MAFIOZO
02-06-2006, 15:57
az tva se opitvax da obqsnq na g-n "vseznaiko"

Opeth
02-06-2006, 23:13
Не мога да ви разбера какво лошо има в това да се грижиш за външния си вид.Едва ли ако отделяш по 1-2 часа на ден тооолкова много ще затъпееш.Това е измислено от комплексираните 50 килограмови момченца дето ги е яд,че има такива които се грижат за външния си вид и това прави впечатление.Не се опитвайте да изкарате тези,които ходят на фитнес тапаци,защото това си зависи от самия човек,колкото са глупаците които ходят на фитнес толкова са и глупаците,които не ходят.А това да се грижиш за външния си вид се прави от уважение към себе си и след това да са харесаш на другите,щот тея рахитичните злобари вместо да киснат пред блока или да играят някоя игра на компа могат съвсем спокойно да отделят 1-2 часа за себе си.Времето едва ли е толкова голям проблем,ако имате желание ще намерите и време.

02-06-2006, 23:16
Или си карък или си роден гей. Друго не може да е. Не има вярвай, когато ти говорят, че ще ти излезе късмета! Не е така!

Oyama
02-07-2006, 01:17
yo, guys, по-полека бе, аз ще дам коментар тука, а пък вие си правете изводите, та да се подкрепя само с един пример, кажете ми колко дебеловрати, яко напомпани хора биват управлявани от не толкова напомпани нормални хора, които имат една купчина кинти в джобовете си, и доста акъл в главата си, отговора ще ви го дам, еми много, просто то който има акъл и пари е пича в случая, хубу помпаш ще идеш в дискотеката и к'во, видиш некои де не е кой знае к'во като физика, рече базикне се с теб, запалиш му се и накрая тъкмо да му извиеш врата и оня щракне с пръстчета, от двете съседни маси станат 3-ма, 4-ма като теб на физика извадят патлаците и ти си аут, после айде вкъщи да си церя раните, мне мерси предпочитам да си имам акъла, вместо да си губя и без това ценното време по фитнеси, където освен килограми мускули друго се не прави, бе то има една поговорка "Откакто китайците са измислили барута, бабаитите на тая земя се свършиха" , пък и не е задължително да си напомпан за да може да биеш някого като ти се изпречи, важна е техниката и акъла, стига да ти дойде навреме.
Та правете си изводите от това дето го написах, а и съм на мнение, че доста повече жени въздишат по по-нормалните мъже като Брад Пит, отколкото по напомпаните тип Арнолд Шварценегер, и кечистите от TNA и WWE.
Ти пари имаш ли :roll: и колко бодигарда те охранявят денонощтно ? Престанете да си измисляте оправдание за огромния ви мързел ми ходете да тренирате смешници. Като ше ми даваш за пример акъл и пари не отивай при мутрите защото точно те са само борци и химици. И според теб брад пит не ходи на фитнес така ли :smt017 :smt005 :smt005 ?

voinika
02-07-2006, 01:25
Като ти дойде акъла в главата ще ти потръгне. Децата се държат за ръка и това им е достатъчно.

ashly besnata
02-07-2006, 06:28
priqtelio ima hilqdi momi4eta na toq svqt spokoino se se popadne6 na vqrnata ima vreme jivota e pred teb osven ako ne si na 30-40 ne 4e kazvam ne6to ama .... :smt012

Draconis
02-08-2006, 01:17
Ти пари имаш ли :roll: и колко бодигарда те охранявят денонощтно ? Престанете да си измисляте оправдание за огромния ви мързел ми ходете да тренирате смешници. Като ше ми даваш за пример акъл и пари не отивай при мутрите защото точно те са само борци и химици. И според теб брад пит не ходи на фитнес така ли :smt017 :smt005 :smt005 ?

Първо, пич не ме познаваш, за да знаеш имам ли пари или нямам, второ, много пък знаеш дали съм мързел или не, трето, пич едно време като са нямали фитнес салони, как са правели мускули и са си поддържали тялото бре умник такъв, физически труд, това е, вместо да идеш да си похарчиш парите в някои фитнес, да си накупиш една купчина протеини, креатини, и т.н. може да идеш пък да свършиш малко полезна работа през това време, от която да се натовариш по почти същия начин, и пак да си трупаш мускули и да се поддържаш, а що се отнася до предния ми пост, не съм казал че Брад Пит не ходи на фитнес, просто направих сравнение на "напомпаните със какви ли не медикаменти" и човек които ходи на фитнес, само за да си поддържа формата,а фитнеса при него е задължителен понеже трябва да се вмества в еди-какви си килограми, за да изиграе еди-коя си роля, там е цялата уловка, то ако гледаш него, някога го карат и да не ходи на фитнес, дори го подлагат и на диета, аз просто го дадох за сравнение, но както и да е, не ми се спори с хора които са под моето ниво, просто няма смисъл, по-добре ще е да поспоря с радиото.

P.S. При радиото даже може да имам по-голям успех, да ме разбере, отколкото ти да ме разбереш, а и мацките не предпочитат напомпаните, повярвай ми поне студентките не предпочитат, ходещите на фитнес, иначе дали изобщо щяха да си "губят" времето с мен, който не ходя на фитнес, но си поддържам фигурата по други по-традиционни начини (за който не ги знае - нормален физически труд), така че недей само си мисли, че само защото имаш по-големи мускули, повече се котираш при жените, сорка батка ама не е така.

voinika
02-08-2006, 05:15
Ти пари имаш ли :roll: и колко бодигарда те охранявят денонощтно ? Престанете да си измисляте оправдание за огромния ви мързел ми ходете да тренирате смешници. Като ше ми даваш за пример акъл и пари не отивай при мутрите защото точно те са само борци и химици. И според теб брад пит не ходи на фитнес така ли :smt017 :smt005 :smt005 ?

Първо, пич не ме познаваш, за да знаеш имам ли пари или нямам, второ, много пък знаеш дали съм мързел или не, трето, пич едно време като са нямали фитнес салони, как са правели мускули и са си поддържали тялото бре умник такъв, физически труд, това е, вместо да идеш да си похарчиш парите в някои фитнес, да си накупиш една купчина протеини, креатини, и т.н. може да идеш пък да свършиш малко полезна работа през това време, от която да се натовариш по почти същия начин, и пак да си трупаш мускули и да се поддържаш, а що се отнася до предния ми пост, не съм казал че Брад Пит не ходи на фитнес, просто направих сравнение на "напомпаните със какви ли не медикаменти" и човек които ходи на фитнес, само за да си поддържа формата,а фитнеса при него е задължителен понеже трябва да се вмества в еди-какви си килограми, за да изиграе еди-коя си роля, там е цялата уловка, то ако гледаш него, някога го карат и да не ходи на фитнес, дори го подлагат и на диета, аз просто го дадох за сравнение, но както и да е, не ми се спори с хора които са под моето ниво, просто няма смисъл, по-добре ще е да поспоря с радиото.

P.S. При радиото даже може да имам по-голям успех, да ме разбере, отколкото ти да ме разбереш, а и мацките не предпочитат напомпаните, повярвай ми поне студентките не предпочитат, ходещите на фитнес, иначе дали изобщо щяха да си "губят" времето с мен, който не ходя на фитнес, но си поддържам фигурата по други по-традиционни начини (за който не ги знае - нормален физически труд), така че недей само си мисли, че само защото имаш по-големи мускули, повече се котираш при жените, сорка батка ама не е така.

Това е правилно.

Стеси
02-08-2006, 14:20
Ти пари имаш ли :roll: и колко бодигарда те охранявят денонощтно ? Престанете да си измисляте оправдание за огромния ви мързел ми ходете да тренирате смешници. Като ше ми даваш за пример акъл и пари не отивай при мутрите защото точно те са само борци и химици. И според теб брад пит не ходи на фитнес така ли :smt017 :smt005 :smt005 ?

Първо, пич не ме познаваш, за да знаеш имам ли пари или нямам, второ, много пък знаеш дали съм мързел или не, трето, пич едно време като са нямали фитнес салони, как са правели мускули и са си поддържали тялото бре умник такъв, физически труд, това е, вместо да идеш да си похарчиш парите в някои фитнес, да си накупиш една купчина протеини, креатини, и т.н. може да идеш пък да свършиш малко полезна работа през това време, от която да се натовариш по почти същия начин, и пак да си трупаш мускули и да се поддържаш, а що се отнася до предния ми пост, не съм казал че Брад Пит не ходи на фитнес, просто направих сравнение на "напомпаните със какви ли не медикаменти" и човек които ходи на фитнес, само за да си поддържа формата,а фитнеса при него е задължителен понеже трябва да се вмества в еди-какви си килограми, за да изиграе еди-коя си роля, там е цялата уловка, то ако гледаш него, някога го карат и да не ходи на фитнес, дори го подлагат и на диета, аз просто го дадох за сравнение, но както и да е, не ми се спори с хора които са под моето ниво, просто няма смисъл, по-добре ще е да поспоря с радиото.

P.S. При радиото даже може да имам по-голям успех, да ме разбере, отколкото ти да ме разбереш, а и мацките не предпочитат напомпаните, повярвай ми поне студентките не предпочитат, ходещите на фитнес, иначе дали изобщо щяха да си "губят" времето с мен, който не ходя на фитнес, но си поддържам фигурата по други по-традиционни начини (за който не ги знае - нормален физически труд), така че недей само си мисли, че само защото имаш по-големи мускули, повече се котираш при жените, сорка батка ама не е така.
Мноо ясно че се котира :smt007 , поне според мене повече се котира от такива като тебе които правят по твои думи се занимават с прекопаване на лехи (тва разбирам под физически труд) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Па и ясно колко много пари имаш фермерчо :mrgreen: :evil: :mrgreen: .

Стеси
02-08-2006, 14:45
време като са нямали фитнес салони, как са правели мускули и са си поддържали тялото бре умник такъв
Освен това фитнеса е измислен още в древна гърция и рим, тогава идеал е било божественото тяло, обръзат на аполон и тн.. това се наблюдава и във всички произведения на изкуството от онова време.

Г0ст
02-08-2006, 14:50
Здравейте приятели и приятелки :). Имам мноооооого голям проблем, не ми варви тая любов ама хич :). Пробвах с различни момичета, с различни интереси и характери и се не се получава. Като реша да направя решителната стъпка и получавам отговр "Не, аз те искам за приятел " . Не мога да ги разбера, правя жсичко идеално романтично но те се не ме искат. Ако някои знае или има опит да каже :) благодаря ви предварително :)

"Ако нети върви в любовта върви в манастира - там има места"

Това в кръга на шегата.Иначе - споко man.Жени има много на тоя свят и все ще си намериш някоя, но виж ако имаш истенски приятели, то тогава си много по-голям късметлия.

Draconis
02-08-2006, 17:26
Мноо ясно че се котира :smt007 , поне според мене повече се котира от такива като тебе които правят по твои думи се занимават с прекопаване на лехи (тва разбирам под физически труд) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Па и ясно колко много пари имаш фермерчо :mrgreen: :evil: :mrgreen: .

Интересно ми е Стеси на колко ли годинки си, за да ми разсъждаваш по този начин, пък и като погледне човек, че си се регнала тука преди има няма 2 седмици и му става ясно, аз влизам тук просто, за да си губя времето, понеже тийн възрастта вече я минах, а и като гледам какво разбираш под физически труд ми е ясно и колко ти е IQ-то, защото под физически труд се разбира много повече от прекопаване на лехи, а и както казах и на Oyama, не ме познаваш, за да кажеш дали съм фермер и колко пари имам, защото мога да гарантирам, че имам повече пари от 70% от тук пишещите, а и си права той повече се котира, но не си уточнила сред коя група, аз ще го направя вместо теб, котира се в групата на момиченцата, дето още не са осъзнали факта, че не мускулите и външния вид правят човека, като стигнете до моето ниво тогава може би ще го разберете, само едно се надявам, да не е прекалено късно за вас. :mrgreen: :smt040 :smt044 :smt067 :smt077

MAFIOZO
02-08-2006, 17:34
prav e!

02-08-2006, 17:47
1.Стеси...мисля че мислиш много ограничено ако се кефиш на Напомпаците...90 на 100 този тип хора са абсолиутните глупаци.
Какво общо имат мускулите с мозъка? :smt017 Аз ли съм разсъждавала тъпо? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Стеси аз Винаги съм бил на Принцип...за Всичко си има хора.Ще ти дам един простичък пример:
Според Мен боя е за тъпаците...които не могат да вържат две три думи за да се оправят затова разчитат на силата си(и аз се бия..но рядко когато е неизбежно)...Защо да не си пия Уискито на Бара докато "ЯКИТЕ" ми Вършат черната работа?!Think about it pich govorish gluposti ako mislish che si neshto izlez ti a ne ostavqi "Ninjite" da ti vyrshat rabotata shtoto posle sichki she znaqt che drugo sa tiq deto biqt a ti si nishtoto

MAFIOZO
02-08-2006, 17:55
1.Стеси...мисля че мислиш много ограничено ако се кефиш на Напомпаците...90 на 100 този тип хора са абсолиутните глупаци.
Какво общо имат мускулите с мозъка? :smt017 Аз ли съм разсъждавала тъпо? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Стеси аз Винаги съм бил на Принцип...за Всичко си има хора.Ще ти дам един простичък пример:
Според Мен боя е за тъпаците...които не могат да вържат две три думи за да се оправят затова разчитат на силата си(и аз се бия..но рядко когато е неизбежно)...Защо да не си пия Уискито на Бара докато "ЯКИТЕ" ми Вършат черната работа?!Think about it pich govorish gluposti ako mislish che si neshto izlez ti a ne ostavqi "Ninjite" da ti vyrshat rabotata shtoto posle sichki she znaqt che drugo sa tiq deto biqt a ti si nishtotoa koi dava parite na tiq deto se biqt be? nali znae6 pogovorkata TOZI KOITO IMA PARI PORU4VA MUZIKATA (ili ne6o takova neznam slovoreda dali e to4no taka ako ne e molq da me izvinite)

bonbona
02-09-2006, 18:40
Znaesh li .. mislq, che problema ti ne e tam, che ne ti varvi v lubovta .. mislq, che se prestaravash .. spored men vsichko shte doide ot samosebe si .. nedei da naglasqsh nishto - vsichko hubavo idva samo, tochno togava, kogato nai-malko go ochakvash .. stiskam palci pri teb da e skoro :smt023

02-09-2006, 22:39
А сега да обобщим вашите високофилософски теории:

Теория №1: Недей да правиш нищо, чакай докато срещнеш твоето момиче, не я търси, тя е там и някой ден ще се намерите
Теория №2: Търси, действай, давай, ти си мъжът, ако седиш и чакаш, ще останеш на сухо

Загадка: Как се съчетават тези две взаимоизключващи се теории?... Мистерия!...

И накрая Истината: НЯМА универсално решение. Всичко зависи от човека и от ситуацията. Може да срещнеш любовта, а може и да не я срещнеш. Може да си щастлив, а може и да си нещастен. Никой не ти гарантира нищо. Така е устроен светът. Веднъж да го проумееш, и вече няма да пускаш такива теми.

Oyamoto
02-10-2006, 02:19
Ти пари имаш ли :roll: и колко бодигарда те охранявят денонощтно ? Престанете да си измисляте оправдание за огромния ви мързел ми ходете да тренирате смешници. Като ше ми даваш за пример акъл и пари не отивай при мутрите защото точно те са само борци и химици. И според теб брад пит не ходи на фитнес така ли :smt017 :smt005 :smt005 ?

Първо, пич не ме познаваш, за да знаеш имам ли пари или нямам, второ, много пък знаеш дали съм мързел или не, трето, пич едно време като са нямали фитнес салони, как са правели мускули и са си поддържали тялото бре умник такъв, физически труд, това е, вместо да идеш да си похарчиш парите в някои фитнес, да си накупиш една купчина протеини, креатини, и т.н. може да идеш пък да свършиш малко полезна работа през това време, от която да се натовариш по почти същия начин, и пак да си трупаш мускули и да се поддържаш, а що се отнася до предния ми пост, не съм казал че Брад Пит не ходи на фитнес, просто направих сравнение на "напомпаните със какви ли не медикаменти" и човек които ходи на фитнес, само за да си поддържа формата,а фитнеса при него е задължителен понеже трябва да се вмества в еди-какви си килограми, за да изиграе еди-коя си роля, там е цялата уловка, то ако гледаш него, някога го карат и да не ходи на фитнес, дори го подлагат и на диета, аз просто го дадох за сравнение, но както и да е, не ми се спори с хора които са под моето ниво, просто няма смисъл, по-добре ще е да поспоря с радиото.

P.S. При радиото даже може да имам по-голям успех, да ме разбере, отколкото ти да ме разбереш, а и мацките не предпочитат напомпаните, повярвай ми поне студентките не предпочитат, ходещите на фитнес, иначе дали изобщо щяха да си "губят" времето с мен, който не ходя на фитнес, но си поддържам фигурата по други по-традиционни начини (за който не ги знае - нормален физически труд), така че недей само си мисли, че само защото имаш по-големи мускули, повече се котираш при жените, сорка батка ама не е така.
Първо пич понеже ми лазиш серизно по нервичките
1. Не взимам никакви медикаменти, тялото ми съм го изградил единствено с пот кръв и сълзи.
2. Не съм учил 12 години в училище и засега 3 години във ВУЗ за да се занимавам с физическа работа каквато и да е тя (особено па селскостопанска :shock: )
3 ВЪРША полезна работа, имам частен бизнес миионеро фермерски ,следващия път като искаш пари от баща си се замисли какво ли ще ти струва сам да си ги изкараш.
4. Гледам некви тъпи примери ми даваш кви жени ще ме харесват и какви не, явно от доста време не си лъскал бастуна та само жени са ти в главата ма нека те светна нещо, достатъчно си ебъ и без некъв умник да ми казва как жените ще ме харесат и противно на очакванията ти тренирам тялото си заради самия себе си а не заради тъпи путки които така или иначе само парите гледат.
5. КВО Е ТВОЕТО НИВО бе пендел. За некъв висш ли се имаш защото така като те гледам може спокойно да си избърша гъза с тебе, кво ше кажеш. :mrgreen: Аре бегай да разкопаваш градината и после да ми хленчиш що си си контузил кръста. :lol:

n0mak
02-10-2006, 11:48
hihi, pi4ove nadu6vate li kakvo vi e prigotvil skalata?

@Oyamoto dude, celiq forum razbra 4e hodi6 na fitnes... dobre 4atkame ti si dupe, nqkuv mnogo zdrav si i si stra6en svalq4.. shvanahme ideqta...ur so smoooooooth and coooooooooollll.... down sparky

@Draconis, da si jiv i zdrav ima te v klasaciqta pod nomer 23192312732739213917139 nai-bogat 4ovek v zapadna bulgariq.. siguren sum 4e si po bogat ot vsi4ki.. ne ne 4akai 78.32456% ot foruma, ima6 2 4erni BWM-ta i 6es hii marki v djoba v momenta sedi6 v bar-a i poneje si nema6 druga rabota cuka6 forum ot laptop-a ti.... da ne zabravqme utre ima6 izqva v WWE Monday Night RAW... skusai im guza ma6ino!!


@MAFIOZO, mnogo hrani6 horata we.. ma kefi6


@Steisi, will you merry me? Obe6tavam 6te te prekopavam redovno..


Aaa da i sled kato cqlata taq patardiq e za fitnesa.. nqma zna4enie dali hodi6 na fitnes ili ne ako si si idiot si ostava6 idiot ne zavisimo kolko kilograma moje6 da povdigne6.. razbira se ako si 1500 kilogramova svinq vednaga otivay na fitnes!!!


P.S. Za malko da zabravq..

@Gost.. ti si nai 6ibanoto tupo smotano kopele v celiq forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 12:40
като не ти върви с момичета пробвай с момчета къв е проблема ? :idea:

MAFIOZO
02-10-2006, 14:15
hihi, pi4ove nadu6vate li kakvo vi e prigotvil skalata?

@Oyamoto dude, celiq forum razbra 4e hodi6 na fitnes... dobre 4atkame ti si dupe, nqkuv mnogo zdrav si i si stra6en svalq4.. shvanahme ideqta...ur so smoooooooth and coooooooooollll.... down sparky

@Draconis, da si jiv i zdrav ima te v klasaciqta pod nomer 23192312732739213917139 nai-bogat 4ovek v zapadna bulgariq.. siguren sum 4e si po bogat ot vsi4ki.. ne ne 4akai 78.32456% ot foruma, ima6 2 4erni BWM-ta i 6es hii marki v djoba v momenta sedi6 v bar-a i poneje si nema6 druga rabota cuka6 forum ot laptop-a ti.... da ne zabravqme utre ima6 izqva v WWE Monday Night RAW... skusai im guza ma6ino!!


@MAFIOZO, mnogo hrani6 horata we.. ma kefi6


@Steisi, will you merry me? Obe6tavam 6te te prekopavam redovno..


Aaa da i sled kato cqlata taq patardiq e za fitnesa.. nqma zna4enie dali hodi6 na fitnes ili ne ako si si idiot si ostava6 idiot ne zavisimo kolko kilograma moje6 da povdigne6.. razbira se ako si 1500 kilogramova svinq vednaga otivay na fitnes!!!


P.S. Za malko da zabravq..

@Gost.. ti si nai 6ibanoto tupo smotano kopele v celiq forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: da dobre dade mnenieto si za si4ki

Draconis
02-10-2006, 17:46
Oyamoto, пич ако това на аватара ти си самия ти, то обстановката зад теб много спартанска изглежда батка, земи разправяй на някой друг, че си с частния бизнес, бро, а аз дето пиша дъжд на вятър в тоя форум само, за да закопавам отворковци като тебе, ако щеш ме слушай, както писах и по-напред по постовете си, влизам тук, само и единствено да си губя времето, щото няма какво да правя, а и съм в този форум от времето, когато нямаше толкова тъпи и безсмислени теми, в които комплексарчета като теб си мерят пишките с другите :)

n0mak за теб какво да кажа батка, незнам, ако не си забелязал, че нагоре просто си правя фън и се смея на всичко написано по тая тема, незнам просто, явно всички сте ми малко недоскиващи, когато ми доскучее идвам тук във форума малко да се посмея, да се позаяждам с някой и изобщо не си го слагам присърце, ако вие си го слагате, еми много съжалявам ама май ви е време да си пооставите камиончетата и кукличките и да погледнете малко по-добре на света и да осъзнаете факта, че докато вие тука ми говорите за любови и глупости от сорта "как да се изпразня" както видях имаше една тема, някои други си се кефят с някой мацка, с чаша бира, вино, ром, коняк, и т.н. в ръка, и си щракат с пръсти, вместо тук да хленчат като бебета, не ми върви в това, не ми върви в онова, чакай бре ще кажете тука сме, за да си помагаме, но като гледам напоследък в темите се пише за всичко друго, но не и по самата тема, или ако е по самата темa, то определено написаното не би помогнало поне в 50% от случаите.
Порастнете най-накрая бе деца.
:smt044 :smt040 :smt044 :smt040 :smt044 :smt040 :smt044 :smt040 :smt046 :smt046 :smt067 :smt067 :smt067 :smt077 :smt077 :smt077 :smt082 :smt082 :smt082

n0mak
02-10-2006, 17:54
n0mak за теб какво да кажа батка, незнам, ако не си забелязал, че нагоре просто си правя фън и се смея на всичко написано по тая тема, незнам просто, явно всички сте ми малко недоскиващи, когато ми доскучее идвам тук във форума малко да се посмея, да се позаяждам с някой и изобщо не си го слагам присърце, ако вие си го слагате, еми много съжалявам ама май ви е време да си пооставите камиончетата и кукличките и да погледнете малко по-добре на света и да осъзнаете факта, че докато вие тука ми говорите за любови и глупости от сорта "как да се изпразня" както видях имаше една тема, някои други си се кефят с някой мацка, с чаша бира, вино, ром, коняк, и т.н. в ръка, и си щракат с пръсти, вместо тук да хленчат като бебета, не ми върви в това, не ми върви в онова, чакай бре ще кажете тука сме, за да си помагаме, но като гледам напоследък в темите се пише за всичко друго, но не и по самата тема, или ако е по самата темо то определено написаното не би помогнало поне в 50% от случаите.
Порастнете най-накрая бе деца.
:smt044 :smt040 :smt044 :smt040 :smt044 :smt040 :smt044 :smt040 :smt046 :smt046 :smt067 :smt067 :smt067 :smt077 :smt077 :smt077 :smt082 :smt082 :smt082

aaa da misleh da go editna ama me murze6e, ne bqh pro4el si4ko 6toto me murze6e kakto i da e

peace :smt109

tva mai e metalska ikonka.. bah se taq :)