PDA

View Full Version : дайте съвет,плувам в море от любов,но имам малки проблемчета



Atletka
01-12-2006, 19:26
Здравейте!Ами мойта история е следната:
Харесвам едно момче,което е две години по-голямо от мен.много е готин и е много свестен.големи сме friendove с него.Винаги,когато се го срещна той ме поздравява и ми се усмихва.всичко ми споделя и ме има за много добра приятелка,но аз усещам,че има и нещо повече.Винаги,когато ме види се усмихва,а е много тъжен човек,няколко пъти досега сме се карали и той винаги ми се извинява за постъпките си.Вече няколко пъти излизахме заедно.беше много яко,приказвахме си,пращахме си тайни погледчета. :lol: след това ме и изпрати до вкъщи.няколко пъти ме е прегръщал дори ме е целувал по челото.Луда сам по него и усещам дори в погледа му че и той изпитва нещо към мен.какво да правя?да рискувам ли,но ме е страх да не го загубя и като приятел моля ви дайте ми съвет!как да постъпя? :roll: :roll: :roll:

01-12-2006, 19:45
Той е момче! Толко ли не зацепихте, че не можеш да загубиш момче като приятел, ако му станеш приятелка, а?! ТОВА СА ЖЕНСКИ ГЛУПОСТИ! ОПРЕДЕЛЕНО! Приятели не се губят, ако се влюбиш в тях и им кажеш! Мааа, ама много се дразня на такива... Тоз младеж 100% ти е навитак, ама се притеснява! Слушай ме аз тез работи ги разбирам.

Awazate Ippon
01-12-2006, 20:39
mii opredeleno ti e navitak kakto kaza gosta...ti ko da pria6 ami prodaljavai zaribqvkata s nego no ne go ostavqi samo toi da var6i rabotata tei ili ina4e toi 6e te celuni ako ne i dvamata navednaj i posle si4kio e lesno...prosto neka ne sam otoi ti se obajda 4e sq v edna druga tema to4no tva keomntirame kato moi problem 8)

IKisseDAGirL
01-13-2006, 07:05
damm.. i az podkrepqm ostanalite. Deistvai :)
Che dokato se obarnesh i toku-vij sa ti go izmaknali pod nosleto :P :oops: :P :P

S_L_A_D_U_R_K_A
01-13-2006, 07:40
Абе скъпа по нещата , които казваш момчето те харесва или мн държи на теб! Нищо не губиш да опиташ, разкрии му чувствата си!!! Пък и ако за това се скарате, значи не е истинско приятелството ви! Успех, няма какво да се притесняваш! :D

fresh4e
01-13-2006, 12:17
Nqma6 vreme za gubene!Govori s nego.sigurna sam 4e 6te otvarne na 4uvstvata ti :wink:

miloto_girl_4e
01-13-2006, 13:53
аммм за теб кое е по-важно да го имаш като приятел или да бъде .. твоето момче?!
любовта или приятелството?!
аз лично на твое място бих разкрила чувствата си :)
няма страшно да опиташ,може да спечелиш повече,отколкото предполагаш :wink:

piFka_LP
01-13-2006, 16:38
:?opitai :roll:

mil4eto_
01-13-2006, 19:01
щом мислиш,че между вас може да се получи нещо и усещташ че има чувства към теб-давай!