PDA

View Full Version : Как да я накарам да покаже чувствата си?



CSKA
01-12-2006, 20:07
Въпросът ми е кратък и ясен: Как да я накарам да се отпусне и да покаже чувстава си. Знам, че това не може да стане за ден-два, но трябва да стане постепенно... Всъшност за какво става дума...отношенията са ни по-сериозно от скоро, но сме приятели от много време! Всъшност когато сме някъде заедно насаме и тя се отпсука, държи се така ... и много пъти съм и казвал, че се чувствам несигурен и че по някога имам чувсвото, че не и пука. Тя ме е обеждавала, че не е така и че не го прави умишлено. Нооо това ме измъчва ;( защото в такива моменти една дума, един смс са нужни, за да стоплят душата ти...мисля, че всеки е съгласен с това.... Не знам как да подходя ... или може би нещата ще станат от самосебе си с търпение...
( П.С. Не бъркайте нежността с това да признае чувстава си директно. Имам в предвит, че искам да я накарам да се чувства сигурна и да се държи готино не смао като сме на саме, ми и с други жестове да го показва. Знам, че едно момиче мн трудно казва обичам те...пък и мисля, че това е много сложна дума...като цяло нямам това в предвит, а само да го показва с разни жестове... )

Awazate Ippon
01-12-2006, 20:41
qvno pi4kata ne e otrakana i 99% e devstvena. da ti kaja davai smelo napred rano ili kasno 6et se otpusne a puk kvo da prai6 ako ne si-badi mil s neq...6okolad4eta cvetenca(samo da ne sa rozi 4e mn iztarkano we pi4ove)...probvai orhideq 8)