PDA

View Full Version : Тя ме копира!



kissorankata
01-12-2006, 22:10
Абе случвало ли ви се е ваша приятелка или приятел да се облича като вас,да прави някой неща като вас?Наистина е много гадно...от моя клас има едно момиче, което се облича точно както се обличам аз,държи се като мен.Ужасно е тя иска да стане мое копие по вид и държание. :shock: Искам да питам случвало ли ви се е и на вас???

01-12-2006, 22:13
Teq horicca sa adski jalki i nqmat sobstvena individualnost! Obiknoveno sa i dosta prosti! Tegli i edna maina i ne i obra6tai vnimanie! Kakvoto i da i kaje6, tq nqma da se promeni!

01-12-2006, 23:41
Ти пък я "cut"-ни...

teenkopele
01-13-2006, 11:19
Teq horicca sa adski jalki i nqmat sobstvena individualnost! Obiknoveno sa i dosta prosti! Tegli i edna maina i ne i obra6tai vnimanie! Kakvoto i da i kaje6, tq nqma da se promeni!

И аз така мисля. :)

Master_88
01-13-2006, 16:07
Да. Имам един приятел който ме копира но не ми пука.

Death_F
01-13-2006, 16:27
Абе случвало ли ви се е ваша приятелка или приятел да се облича като вас,да прави някой неща като вас?Наистина е много гадно...от моя клас има едно момиче, което се облича точно както се обличам аз,държи се като мен.Ужасно е тя иска да стане мое копие по вид и държание. :shock: Искам да питам случвало ли ви се е и на вас???Ами на мен не са ми го правили тфа обаче аз го бях правила с една "приятелка" обаче то беше да и покажа кфа е задръстена :twisted:

party_girl
01-13-2006, 17:13
emi slu4valo mi se e da i mnogo i se nerveh na taq уфсъ
ama posle se sbihme :lol:
i poznai te koi pobedi 8) 8) 8) 8) :lol:

aHyC
01-13-2006, 18:10
Хахахах имаше едно такова дете ама се премести в друго даскало че мноу тероро от моя страна :)

Twista
01-13-2006, 19:34
Оф, да, правили са го... И наистина е много дразнещо. =/// И т`ва всичко беше само, защото едно момче, което по тя си падаше, ме харесваше, и по този начин тя искаше да го впечатли някак си... Неуспешно.

sidney
01-13-2006, 20:07
Оффф, и на мен ми се е случвало, и продължава да се случва - тя продължава да ме копира. Първо почна с държанието си, после в стила, после почна да се натрапва на приятелите ми. Отвратително е. Сега тя се държи отвратително с мен. Не знам защо...

Last_kiss_f
01-13-2006, 21:57
Хубава тема.Да,една от най-добрите ми приятелки повече от една година да ме копира.Каквото аз си взема си го взима и тя или подобно като моето.Дори започна да се гримирва като мен.Примерно като си взема нешто тя ми казва"аа и аз мислех да си взимам същото"...Разбирам да ми е казвала преди това че мисли си взима еди коя си блуза нямаше да отида и да я купя тъй като знам че тя си я е харесала.Гледам вече да не ми прави толкова голямо впечателние.Така че гледай да не се ядосваш и ти 8) ,защото съм сигурна че другите от класа ти виждат какво прави тя.То просто се забелязва

Dr. Kazimbutt
01-14-2006, 11:37
Teq horicca sa adski jalki i nqmat sobstvena individualnost! Obiknoveno sa i dosta prosti! Tegli i edna maina i ne i obra6tai vnimanie! Kakvoto i da i kaje6, tq nqma da se promeni!
Каква индивидуалност те гони? В днешно време е модерно момичетата да се обличат като чалгарки, тоест няма как да не се обличат еднакво. Затова, като един човек иска да е различен не трябва да се влияе от модата.

mmolly
02-17-2008, 16:27
то си е гадно да те копират.. обаче щом те копира явно ти се кефи на стила на обличане или нещо друго в теб я кефи :?

Seducti0n
02-17-2008, 16:31
Детска ви работа...от къде на къде ще те копира" я и покажи, кой е шефа, другия вариант е пък да си и идол, знам ли ви... :D

lof_bilityy
02-17-2008, 17:32
v moqta grupa sme 3 momi4eta i se 6te se naeri nqkoi koito da ni kopira.na men mi kopirat kosata,na dr drexite ,a na 3tata grima.mn e gadnu ama ko da sa pr.nqkoi ni kazvat 4e trqaa da se radvame 6tot ni podrajavat no niq ne mislim taka.opitai se da ne i obr16ta6 vnimanie ili se promeni taka 4e taq det te kopira da ne moje da go napravi

Castaway
02-17-2008, 18:55
ауу т'ва е много гадно .. имаме няколко даже такива в класа!
с една френдка са вържеме на две опашки, и ги видиш на другия ден 3 момичета и те така...

ние си топираме супер много косата, и тая едната чак кат ни виде, и грабна от некаде некав гребен ли кво беше и почна в даскалото да са топира ...

аз щот си хоя с кецки по принцип, едната дет беше все с токове и нз си що си, след 1 седница си беше купила кецки ..

ХОРА ОСЪЗНАЙТЕ СЕ .. КВО САМО ИМИТИРАТЕ И КОПИРАТЕ ... ПРОЯВЕТЕ МАЛКО ОРИГИНАЛНОСТ!! НАПРЕГНЕТЕ СИ МОЗАЦИТЕ!! :-x :-x :-x

•._.•No_NaMe•._.•
02-17-2008, 19:12
Da ne ti puka :D :P 8)

mhmhmhmhm
02-17-2008, 19:33
Може да не го прави умишлено

d0mat4et0
02-17-2008, 20:21
И мен ме копират....И не само стила , а и държанието....Мразя такива хора...Нямат собствен стил и мнение....Копирачи тъпи....Подстригах се с бретон и се филирах и гледаш другата седмица целият ни клас със същата прическа :-x :-x

Briseis
02-17-2008, 20:55
Копирай я и ти 8)

Villa
02-17-2008, 21:48
И на мен са ми го прайли тва ама му теглих една майна и спря :smt067

st1ka
02-17-2008, 22:12
Teq horicca sa adski jalki i nqmat sobstvena individualnost! Obiknoveno sa i dosta prosti! Tegli i edna maina i ne i obra6tai vnimanie! Kakvoto i da i kaje6, tq nqma da se promeni!

+1

Slave4You
02-18-2008, 17:08
И мен са ме копирали но не мисля че е кой знае колко лошо - в тая възраст всеки имитира други хора докато намери това което му пасва най-добре. Смисал искам да кажа че това си е от възрастта не е краят на света;)

mhmhmhmhm
02-18-2008, 17:49
ауу т'ва е много гадно .. имаме няколко даже такива в класа!
с една френдка са вържеме на две опашки, и ги видиш на другия ден 3 момичета и те така...

ние си топираме супер много косата, и тая едната чак кат ни виде, и грабна от некаде некав гребен ли кво беше и почна в даскалото да са топира ...

аз щот си хоя с кецки по принцип, едната дет беше все с токове и нз си що си, след 1 седница си беше купила кецки ..

ХОРА ОСЪЗНАЙТЕ СЕ .. КВО САМО ИМИТИРАТЕ И КОПИРАТЕ ... ПРОЯВЕТЕ МАЛКО ОРИГИНАЛНОСТ!! НАПРЕГНЕТЕ СИ МОЗАЦИТЕ!! :-x :-x :-x
Начи всеки,който носи кецове те имитира?

lovetanya
02-19-2008, 21:04
Ох ми най-добрата ми приятелка наскоро взе много да ме имитира!!! Направих си бритон- и тя си направи, купих си кецове- и тя си купи, харесах си едно момче- и тя го хареса!!! Ай как ме ядосва само...И накрая като изръси " Стига си ме копирала, че ме дразниш! " :-x Малеее ако не бяхме приятелки от толкова време сега сигурно щеше да е в спешното!!! :x

tqnko1
02-20-2008, 01:18
бе незнам ама като малки с 1 мои фр си купувахме 1 и са6ти игра4ки и после като пораснахме п1к се карахме кои си я купил 1ви :-D :-D :-D :-D

EmO_KiD_;(
02-20-2008, 06:00
Ми то аз водя модатата в седмите класове :D Всеки е като мен :D

kapinka
02-20-2008, 07:58
Оооооф кво като те копира .. Значи си супер яка и всички искат да приличат на тебее .. Аз даже се кефа като видя ,че някой ме копира по облекло , коса или нещо друго ахахаха .. Значи те харесват ..

Е ... малко става досадно от еднообразие ,но важното е ти да си имаш изграден стил ; )) и да не се влияеш от останалите ...
И аз от време на време се дразня .. като пример : майка ми има спедиторска фирма и води постоянно делови срещи и е ясно ,че ходи по делово облечена .. И една от фирмата и служителка постоянно я копира .. мама е с черна права коса ,а тази служителка беше с червена къдрава и си я почерни и изправи :D ОМГ .. и постоянно мама отива един ден на работа примерно с неква пола от тея с високите талий дет ги носят сега и на другия ден служителката и ,я гледаш със същата :D абе то не е некво гадно ,а по скоро смешноо .. Смятаййй . .!! :D :D :D

gabi_94
02-20-2008, 18:45
ооо, много се дразя така, някой да ме копира! Гадно е!!! Просто всеки е уникален и не е хубаво някой друг да го копира, става тъпоооо!

ralinkaaa
02-21-2008, 07:44
ъъъ да и е ужаснооооооооооо .. пф и като си купя нещо и като се почне с тфаа "оххх откъде ти ееее ? " и се побърквам преди казвах откъде ми е нистина но нпоследък послъгвам :-D

skatemore
02-21-2008, 09:17
гледай хората покрай вас да разберат че тя те копира шот могат д си помислят че и ти я копираш

sweet_sorcerer
02-21-2008, 21:23
И на мен ми се е случвало и е мн дразнещо...мн мразя някой да копира...бахти не могат ли да си мислят собствен стил и да се държат нормално, ами се някой копира... :-x

psychopath
02-21-2008, 23:20
:razz: трагедия!

one_more_minute
02-22-2008, 09:31
Не ви познавам и не мога да бъда сигурна,но все пак съм почти убедена...
Как познавате кой кого копира,при положение,че всичките сте толкова еднакви?
нищо не разбираш ти :P

Lashes
02-22-2008, 09:45
на ми се случи ама преди доста години...сега в класа имаме такива индивиди които копират един съученик...супер тъпо е така ама какво да се прави...
и ти направи нещо което тя няма как да го копира...опитай се да й покажеш че няма как да бъде като теб

sexy&crazy
02-22-2008, 17:50
of i az teq gi mraza basi horata te ne mogat da si izgradqt sobstven imidj stil i t.n. spored za da te imitirat ima za kakvo da zavijdat smisal 4e ti si neshto kato off ne moa da se izraza zna4i si gotina i iskat da prli4at na teb za da privli43at vnimanie da pril4at na teb abe mani az na edna se behme skarali mn qko i nali se karahme a imashe mn hora i az po4nah da i govoroa kak me imitira i nekvi takiva i si4ki se skasaha da se hilqt i nai nakraq si ostana sashtata drisla i pak si4ki q obijdat zaka4at i taka az ako beh na tfoe mqsto 6tqh da q zasramq ili zlepostavq pred hora da vidish kak barzo 6te se promeni :) :) :) :) :)

eXtRaoRdinaRy
02-22-2008, 19:28
Ух..до болка познат проблем.(ако може да го наречем проблем)
Моята съквартирантка ме копира тотално!
Дори яде каквото аз ям.
Подрежда си нещата по същия начин, както аз.(Дори и шампоана,пастата за зъби и т.н са ни еднакви..).
Стигна се до там, че когато се караме с моя приятел и тя се кара с нейния..и => когато ние се сдобрим..те също :booooomb:
Намеквала съм й го безброй пъти, но уви.. :-x
На всичкото отгоре сме и една и съща зодия!
Просто без коментар.
Много се дразня...
Но защо да се ядосвам..да оставя момичето да се учи, пък и трябва да се притеснявам, ако аз гледам от нея, а не както е в случая..
:lol:
та такива му работи ](*,)

Rofl4e
02-22-2008, 20:02
Ужасно е...!!!

propusk
02-23-2008, 11:45
мда мнооу е гадно :lol: обаче върви със самочувствие,защото знаеш,че ти си първата,която си си направила такава прическа,грим и пр. .. обаче ако искаш да я премахнеш просто и кажи и ще видиш как ше я затъпиш :-D

Co0kIe
02-23-2008, 20:00
Ми знам как е - при мене е често срещано! И то е от моя близка приятелка тоест няма как да и кажа нещо и дори да и кажа ще си е същото. Просто да не ти пука много! А ако искаш да я прецакаш направи нещо много тъпо за да те последва и тя и да се изложи (ама се постарай тебе да не те видят така де) :-D

LadyCarameL
02-23-2008, 22:04
По 1 време едни момичета от класа ме копираха,но им писна след като видяха че никой не ги забелязва,но сега пък има една дето ше кажеш,че ми е сестра.. :shock:

IdiOtKa
02-23-2008, 22:12
тя ме копира маина ... ако има подобни ботушки, дънки или блузи на твойте вобще няма да се замисля защо е така ..просто нали се сещаш че тъпата изкревена мода води до точно тва копиране ... така че саветвам те да направиш нещо изчанчано с вида си ..ако тя го направи ...значи те копира ... и за да и е гадно постояно променяй вида си и в един мик тя ще се откаже ..

8992
03-02-2008, 11:16
НЕ на мен не ми се е случвало :) но ако се случи ще и смачкам каската и ще се откаже много бързо 8) на теб като не ти е приятно поговори с нея :wink: пък ако се прави на интересна дай и да разбере че ти командваш :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

anity92
03-02-2008, 12:17
Бе един два пъти се е случвало ама на тая дето ме копираше и разкатах играта 8)

Rebellion_Angel
03-02-2008, 14:10
И мен ме копират понякога. Who cares? :D Зарежи ги.

Vilsy
03-02-2008, 19:18
Мен ме копира най-добрата ми приятелка.Аз си купих една блуза и тя си взе същата.Купиха ми телефон ,и на нея и взеха същия. :-x Дразни ме това,но все пак мисля,че не е болка за умиране.

sweet_baby_cool
03-02-2008, 19:41
Na men sa6to mi se e slu4valo daje ne vednaj, a mnogo pati. Ako pita6 men pokaji i 4e te drazni tva ili se pravi 4e ne q zabelqzva6. Sa6to moje da se naduva6 i da se pravi6 na mnogo oborotna pred neq i da vidi 4e ne mje da te stigne dori i da te kopira napalno. No moje i da se opita ne e sigurno

Deni4kaa
03-02-2008, 20:33
и мен са ме копирали и е много гадно,защото накрая някои почват много да харесват момичто дето копира и става гадно.овцее без стил

Enchantress
03-02-2008, 20:34
Тегли и една...не се занимавай повече с нея,не си заслужава да си губиш времето с такива хора. :?

chelito0
06-26-2008, 11:19
Хубава тема.Да,една от най-добрите ми приятелки повече от една година да ме копира.Каквото аз си взема си го взима и тя или подобно като моето.Дори започна да се гримирва като мен.Примерно като си взема нешто тя ми казва"аа и аз мислех да си взимам същото"...Разбирам да ми е казвала преди това че мисли си взима еди коя си блуза нямаше да отида и да я купя тъй като знам че тя си я е харесала.Гледам вече да не ми прави толкова голямо впечателние.Така че гледай да не се ядосваш и ти 8) ,защото съм сигурна че другите от класа ти виждат какво прави тя.То просто се забелязва


Със мен е същото. Много мразя като си купя някоя хубава блузка и някой друг да си я купи(същата). В нашия клас има едно момиче, което е от най-добрите ми приятелки(повече от 5г)и от тази година започна да ме копира.
1.Започна да ме имитира как говоря, какво говоря и как се държа.
2.Започна да ми краде приятелите.
3.Копира ме как се обличам.
4.Започна да ме копирва как се гримирвам.
5.Започна да си прави като мойте прически.

Тя ми открадна стила! Ако някой знае начин как да се спре това плс кажете ми! :x :-x

LovePoisoned
06-26-2008, 11:27
Сякаш повечето копирани не са видели отнякъде съчетанията от опашките, кецовете и т.н. Както казва Али Баба в "Али Баба и 40-те разбойници" - не е кражба да откраднеш краденото. :) Друг е въпросът, когато сам си обособиш собствена схема за стил на обличане, грим и т.н., като всичко се припокрива.

Мен едно нещо не успяват да ми изкопират: поведението и чувството за хумор. :razz:

gothic_angel
06-26-2008, 14:15
Дразнещо е,ама кво да се прави

d3v1LkiN
06-26-2008, 21:16
как няма да ни се е случвало... ако искаш да я накараш да спре ще ти кажа аз кво направих...
значи просто 1 ден изценирах самоубийство ама той не успя :razz: :razz: :razz:

DevilWish
06-26-2008, 21:26
Значи ти е " фенка " ;)

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
06-26-2008, 21:27
Въпреки че не трябва да ти пука, защото по този начин тя показва ,че твоят стил или там каквото копира и харесва и иска да бъде като теб и да подръжава , според мен наистина е гадно и аз лично много се дразня, когато някои прави нещо като мен или ме копира/имтира и т.н. :-P

Rofl4e
06-26-2008, 22:36
Пълна олигофренка..няма спасение от такива :( Аз обичам да съм си уникалнаа по облеко и държание копувам си дрехи който точно такива пикли немогат да си го позволят а по подражанието.. пак не могат да ме копират много защото "р"-то ми е френско :grin:

SK0RP10N
06-27-2008, 06:51
Кажи и, че ен ти е приятно да те копира, прави неща, които тя не може (купи си нещо скъпо, което тя не може да си го позволи / направи си някаква прическа, абе с една дума - направи нещо невъзможно за нея).Ако се опита и това да копира, ще стане за смях и сама ще престане да те копира.

AnChItOoOo
06-27-2008, 10:34
Абе случвало ли ви се е ваша приятелка или приятел да се облича като вас,да прави някой неща като вас?Наистина е много гадно...от моя клас има едно момиче, което се облича точно както се обличам аз,държи се като мен.Ужасно е тя иска да стане мое копие по вид и държание. :shock: Искам да питам случвало ли ви се е и на вас???

С това можеш само да се гордееш 8)

dare_93
06-27-2008, 12:40
Детска ви работа...от къде на къде ще те копира" я и покажи, кой е шефа, другия вариант е пък да си и идол, знам ли ви... :D
исках само да питам ти ли си на двете снимки в профила ти?

HelSy
06-27-2008, 13:03
олее не ужасно е !! :x
през повечето време говоря глупости и се лигавя ..тя почна да го прави същото .. само дет ще кажа,че аз го права щот ми е вродено ! :-D после .. обичам жълтия цвят ОБОЖАВАМ го ! през ден почна да си копува жълти раути и идва да ми се хвалии :-x също мн обичам прасенца-играчки,едни такива розофки xD лелелел не .. взе си 5 прасенца и пак хваленето .. грим - едно към едно ...
а и най-тъпото което е казвам някоя глупост ,базик или нещо от сорта и тя после си я пише на скайпа ( темата ) :shock: сяка песен която си запея после я виждам насякъде ф нейните скайпове,импулсове и майспейс :-x :-x :-x :booooomb:

обаче вече и свикнах пък и всички ми казват знаеш ли че те копира и дъра бъра .. радвам се че го забелязват поне :-P

o0ps
06-27-2008, 16:39
Апффф и аз имах една такава, но за жалост ми беше "приятелка" и не можех нищо да й кажа. Обаче на теб ако не ти е приятелка отиваш и директно и забиваш два шамара пред класа и й казваш: "Сега ще спреш ли да ме копираш, кучко?" :razz:

hgfh
06-29-2008, 13:23
edin put edno momi4e dodide pri edno dr momi4e i i vika '' ti kvo mi kopirash noktite aa'?? i onova momi4e vika '' ne ne te kopiram !!!'' i tq vika sig li si ? i tq vika da.. onaq deto vika 4e q kopirat q hvana za kosata oba4 ne sus sila i i kaza ne se smei ma govorqti seriozno (shtoto dr se beshe zasmqla leko ) zabi i shamar ne mn silen i si trugna :?

_showy_
06-29-2008, 14:15
Случвало ми се е, но не ми се говори за тая пикла, че само ще се ядосам. :-x :-x :-x

misstwister
07-01-2008, 08:52
Кефи се , че иска да прилича на теб. Отстрани е много смешно и съм сигурна, че вече и се подиграват....

prettyIdeath
07-01-2008, 09:14
Чудя се от 2006 дали ще продължава да те копира :-D

soul1199
07-01-2008, 10:35
to i ot na6iq klas ima6e takiva,zemat se gramnat drygo nemoat napraqt :?

soul1199
07-01-2008, 10:36
vai ama tq e stara temata,molq vi se zaklu4ete q ve4e :shock: ot 2006 malei