PDA

View Full Version : проблем



Waterhand
01-12-2006, 22:00
на гаджето ми и е супер тъпо да праи секс... прави го да не я скъсам(най вероятно) или щото просто така съм свикнал... едва ли не като праим секс тя си затваря очите и заспива докато тъпия полов акт не свърши... знам че съм кюфте, но само това ли е причината?

hamilcar
01-12-2006, 22:03
Едва ли това ще е причината.Не те знам как правиш секс,но не е лошо да вкараш нови неща в репертоара,че едно и също омръзва.

iznevera
01-12-2006, 22:44
Един път се хвани стабилно приготви се за по-дълъготраен акт и я подхвани хубавичко. Смени две три пози като задължително използвай 69 (за мен поне пък и за гаджетата, с които съм бил това е номер 1) и гледай да и бъде възможно най-готино. Не се стреми на теб да ти е готино, а на нея и предполагам всичко ще е точно (а и да ти кажа, когато видиш че и е много добре и на теб така ти става ;) )

П.П. Има много трудно задоволими жени, ако е такава ще трябва много дълго и качествено да се постараеш :)

Dese
01-12-2006, 22:48
РАЗНООБРАЗИЕ му е майката! Сменяй пози а у... Ако е толкова еднообразно и аз ще си затварям очите...

Klizmata
01-13-2006, 07:06
Abe s nqkolko dumi priblema ne v tova 4e si topka a prosto i e omruznalo togava pravi6 slednoto:
1:Subli4a6 q nabiva6 i prazna botilka ot ariqna v putkata i po4va6 da q durpa6 kato podurpa6 malko 6te osuznae6 4e nemoje da se izvadi poradi pri4inata 4e e stanal vakum i nemoje6 da q izvadi6 sled tova q otvejda6 v pirogov i dokato rejat dunoto na botilkata i po4va6 da q cepi6 analno i tq zapo4va da go use6ta otzad.Sledovatelno vkarai malko raznoobrazie izkarai q otvunka pred bloka ili pred ku6tata v toq kilin4 i q razcepi da vidm dali nqma da i e interesno.OPEN THE DOOR PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S_L_A_D_U_R_K_A
01-13-2006, 07:26
Ми виж явно или мацката нещо е трудно задоволима или и трябва повече разнообразие?! Може и да няма чувства, защото квото и да правите с любимия човек винаги е приятно и интересно, но за какво е с теб тогава?! Най-добре поговори с нея, питай я какво и е, какво и харесва повече, защото говоренето за секса е 1/3 от удоволствието! Айде успех, а иначе пробвай да смените мястото, условията, позите, старай се да и удовлетвориш желанията! Можете и да си говорите по време на секс а не само да мълчите, и тя да заспи! Абе пич мисля, че знаеш к`во да правиш! Успех :lol:

Klizmata
01-13-2006, 07:32
az bih dopulnil pogovori si s neq i taka moje i da i e pisnalo da pravi sex izob6to togava izlizaite nqkude zabavlqvaite se a sexa malko taka po na rqdko.

thEClown
01-13-2006, 10:11
az bih dopulnil pogovori si s neq i taka moje i da i e pisnalo da pravi sex izob6to togava izlizaite nqkude zabavlqvaite se a sexa malko taka po na rqdko.

И аз сън на това мнение първо отиди да поговориш с нея.Може да и разнообразието да не помогне.Не си хаби силиците напразно.Ако е уморена рабори скъсва се от учене може и от това да е.Един приятел на сестрата ми се беше оплакал по същия ?'ос .Ами момичето птосто имаше маса да учи проблеми и какво ли оше не на главата.

Използвайте главата си за да не останете без нея.

Waterhand
01-13-2006, 11:14
az bih dopulnil pogovori si s neq i taka moje i da i e pisnalo da pravi sex izob6to togava izlizaite nqkude zabavlqvaite se a sexa malko taka po na rqdko.
е мене така не ме устройва

`Death`Whore`
01-13-2006, 14:01
Не беше ли същата, която не ти обръща никакво внимание? Защо си с нея изобщо?

miloto_girl_4e
01-13-2006, 14:11
az bih dopulnil pogovori si s neq i taka moje i da i e pisnalo da pravi sex izob6to togava izlizaite nqkude zabavlqvaite se a sexa malko taka po na rqdko.
е мене така не ме устройва


щом ходиш с нея само заради секса .. какво да ти кажа .. заслужаваш такова отношение :!:
секса ли е най-важен?! не е ли по-важно всичко между вас да е ОК,да си запазите и подобрите отношенията,пък и тогава ще мислиш за секса .. а и ако всичко между вас е ОК,секса ще бъде перфектен :wink:

`Death`Whore`
01-13-2006, 14:14
Aз не мисля, че проблемът е в това как прави секс. Тя няма грам желание за секс. И дори той да е дърво, тя може да го яхне и да го изчука.

skyline_207
01-13-2006, 18:49
аве ако питаш мен я зарежи
не само зареди секса,а заради отношението :wink: