PDA

View Full Version : Кфи ги забърквам само :Р



01-12-2006, 22:10
Е,приятели дойде и моят ред да разкажа кфи ги върша и какви се заформят. Попринцип историята е доста дълга обаче повечето не им се чете така че ще я посъкратим.
Та всичко почна края на Юли. Запознах се с едно момиче да речем "П" на свободните тернировки по волейбол и се оказа че ще бъде заек (8клас) в моето училище. Обаче аз още на другия ден заминавах за Пловдив. Там се случиха някой неща които адски много ме сасипаха но тва е савсем друга тема. И след като се върнах съвсем случайно се засичах с това момиче из центъра и с 2 негови приятелки. И така ме запознаха и с тях..и едната от тях да речем "Т" ме намери в чата и почнаха некви свалки и глупости. Обаче проблема беше че тя мн говореше в чата..пълнеше ми телефона с некфи безсмислени съобщения под формата на монолог и въобще...а като се видим сякаш сме само познати. Опитах се да направя нещо...да се сближим но дори при простия опит да я прегърна тя се дърпаше. После пък ми приказва че била влюбена в мене и разни такива глупости...те така се влюбват тия че... и всащност това което стана е че вместо да прекарвам повече време с "Т" която също харесвах прекарвах повече с "П". Имаше мн гафове..."Т" ме ревнуваше от сичките ми приятелки (а те са мн) включително и от най-добрата и приятелка "П". Аз видях на къде бият нещата и знаех че неискам да съм с такъв човек като "Т" (пълен детиняк и лига отсекъде) и реших да прекратя секфи контакти с тая компания на 3-те. И реших да кажа на "П" тъй като тя ми беше най-близка и един път като си я изпратих и разясних какво мисля да направя при което тя се разплака пред мен и ме моли свет време да не го правя...не заради "Т" а заради нея и некфи такива.. И аз нали съм добра душица и я послушах...и почнахме да излизаме само ние 2-та(за сравнение "т" съм я викал доста пъти на срещи а тя идваше все с приятелките си..само 1 път сме били сами!!!) и в крайна сметка се сближихме... харесахме се..влюбихме се един в друг и това стана точно преди месец. А иначе от септември насам "Т" ме тормози с тия смс-и и в чата и аз я резах няколко пъти кой от кой по-гаден и тя се не отказва..просто е свикнала да бъде нейната. Та всъщност с "П" тръгнахме без "т" да знае а др-та 3-тата приятелка знае че ние ходим но си мълчи пред "Т" щото ще стане ... тва са 8 години приятелство... И така това продължава месец. Днес правим месец с "П". Проблема е че нищо не зависи от мен..ако аз кажа на "т" каквото и да било то ще е кофти за приятелката ми а това ще ми се отрази и на мен. Аз нищо друго немога да направя...тя твърди че ме обича и аз също и неискаме да късаме. Та...съм я завързал една..чудно ми е кфо ли ще измисли а никак и се неиска да си разваля приятелството с "Т". Бе тва момиче толко ми сбарка живота и е такъв чешит..ма както и да е. Та тва е проблема всъщност. Малко дългичко за което се извинявам но както аз ви чета постовете така и вие може да попрочете поне 1-я мой :) Ако някой има идея от която с "п" да излезем от ситуация и да нема недоволни (?което малко ме самнява де :) ) да казва! Мерси за вниманието и за отделените 3 мин да прочетете историята ми :) 8)

Shogi
01-12-2006, 22:10
Съжалявам.. Тва бях аз :) 8)

pussycat
01-13-2006, 06:35
mi az pro4etoh istoriqta ti i nz to4no kakav savet da ti dam, no mai e po dobre da kajete na taq T. 4e imate vrazka s P. taka e nai dobre. vse pak 2ta se obi4ate a tova mislq e nai - vajnoto. ako T. e istinska pr na P. 6te vi razbere. :roll:

Shadow_Walker
01-13-2006, 06:57
Ами кажи на Т. , че си имаш гадже и да те остави на мира...надявам се това да помогне...ако ли не на тая Т. след време ще и мине...

WindWaker
01-13-2006, 09:33
Брей гадна ралта...... мн гадно е така като се окажеш между приятелки а на тях момичетата (поне по-голямата част) просто са им в кръвта интригите....ми виж, няма да пиша дълги коментари има няколко варианта само - или си продължавате да не казвате на никой, така може да ви е интересно, но ако цялостната ситуация не се промени, това криене никога не може да е вечно. друг вариант е просто да и кажете на въпросната "Т". с нея нямаш нищо общо така че няма никакво право да се сърди. е тя разбира се че ще го направи, но реално погледнато няма основателна причина, ти не си я изиграл щото й отказваш на свалките, не е така че се едно да си я излъгал. други варианти....ми май не се сещам, или й казвате или не....както решиш :)

Tedka-Medka
01-13-2006, 12:28
mi az pro4etoh istoriqta ti i nz to4no kakav savet da ti dam, no mai e po dobre da kajete na taq T. 4e imate vrazka s P. taka e nai dobre. vse pak 2ta se obi4ate a tova mislq e nai - vajnoto. ako T. e istinska pr na P. 6te vi razbere. :roll:
мхм и аз тей мисля..

piFka_LP
01-13-2006, 15:12
braVo pi4 golqma ka6a si zabarkal ..kaji na T 4e si ima6 gadje..moje bi tq 6te te ustavi posle..nz az taka bih napravila :?

strawberry
01-14-2006, 07:51
Според мен е най-добре да кажете истината на `Т`.А ако тя е истинска приятелка на `П` ще я разбере и ще те остави на мира в 4ата и където и да било.А ако не е ще се сърди,цупи,надува и разни такива и ако го направи значи не си заслужава `П` да й е приятелка. :!: Винаги е по-добре истината от лъжата или скриването на истината.

sherry
01-14-2006, 08:22
Не мисля,че трябва толкова много да се смущавате от това другото момиче.В крайна сметка ти никога не си ходил с нея,не си и обeщава/\ нищо,не трябва да се чувствате виновни или нещо от сорта.А и те нали са приятелки,трябва да се радват на щастието на другата!!Тази Т няма право да ви прави проблеми и да се сърди заради това,че сте заедно.Ако са истински приятелки,това няма да ги раздели,ако ли пак оная се разсърди,то май ще се окаве ,че наистина е такъв дечко както я описа,а това говори лошо за нея.Говори с n. и и кави,че няма смисъл да криете връзката си,вие не сте отговорни пред Т!!Все пак ти какво си виновен,че тя те е харесвала?!Гледайте си щастието и любовта и не ги крийте,няма смисъл!!Успех!

ashly besnata
01-14-2006, 09:35
po-dobre e da kaje6te na taq T. si4ko

Josefinne
01-14-2006, 09:50
Бих ти препоръчала да стоиш настрана от "Т", да не й се обаждаш да излизате, ако тя поиска да излезнете вие двамата или тя и нейна приятелка с теб, откажи й по мил, но все пак категоричен начин, без да обещаваш да се реваншираш. Например - "съжалвам, но точно в този ден програмата ми е пълна и няма да мога." Толкова!
Че е трябвало да кажете на тази "Т" още в началото, че с "П" ходите - трябвало е, но вече е минал този момент. Ти стой настрана, но говори с "П" , за да разясни на приятелката си положението. Може да й спести факта, че ходите от един месец. В крайна сметка това е в диапазона на техните отношения. Ако приятелката й е толкова дребнава да затрие 8 години приятелство заради едно момче (не се обиждай), това само говори за нейното отношение към хората. Ако пък продължи да те преследва, въпреки че си гадже на приятелката й - това също говори дори по-лошо за нея.
Все пак трябва да й кажете.

mil4eto_
01-14-2006, 10:58
Не мисля,че трябва толкова много да се смущавате от това другото момиче.В крайна сметка ти никога не си ходил с нея,не си и обeщава/\ нищо,не трябва да се чувствате виновни или нещо от сорта.А и те нали са приятелки,трябва да се радват на щастието на другата!!Тази Т няма право да ви прави проблеми и да се сърди заради това,че сте заедно.Ако са истински приятелки,това няма да ги раздели,ако ли пак оная се разсърди,то май ще се окаве ,че наистина е такъв дечко както я описа,а това говори лошо за нея.Говори с n. и и кави,че няма смисъл да криете връзката си,вие не сте отговорни пред Т!!Все пак ти какво си виновен,че тя те е харесвала?!Гледайте си щастието и любовта и не ги крийте,няма смисъл!!Успех!


и аз съм на същото мнение

Shogi
01-15-2006, 10:19
Мерси на всички които взеха отношение към проблема ми. Повечето от вариантите са ми минавали през главата проблема е че абсолютно нищо не зависи от мен. Просто "П" неиска да каже на приятелката си. Незнаела как..незнам си кфо си...даже снощи излизахме аз "П" един мой приятел който е гадже на "к" (тва е 3-тата приятелка - неутралната) и самата "к" И аз просто подхванах темата за "т" и като им разправях кфи ги върши и кфи ми ги говори в тяхно отсъствие и те се фанаха за главата и 2-те просто неможаха да повярват че това е същия човек. Някой каза за "Детето на мама и тате" определено е така!!! Имат парици хората и и завират в гъзъ..тва същото ми чете и лекция по любов къде още не я е срещала сигурно...абе направо...голема картинка..да не говорим че ме изкара беден един път като бяхме 4-та заедно и аз попр кат имам навика да плащам сметките (щото се имам за доста добре финансово) фанах и си извадих от джоба сички стинки каде имам и си избройх колко за кафето и си излезнах. Бейй мани..еи познавам много хора...не че се фала...ама таива кфито дойдоха в нащо училище...тоя випуск имам чувството че е провала на Враца. Те пият повече от нас големите..сека събота изпълнения, полиция..да ти падне шапката. Та всъщност по темата ,"П" вече и писна и уж ще и каже обаче следващата седмица след 23 щото на 23 "П" има рожден ден а сега на 16 пък "т" има рожден ден на който ест не съм поканен :) хахаха
Е...аз ше си чакам приятелката ми най-накрая да реши кфо ще праи аз и казах вариантите..просто ми е притиснено че нали "т" е уж тарторката на групата и сички и ходат по гъзъ да не земе да обърка нещо взаимоотношенията ни..шото ча тогаа ше има джумбуш. А снощи беше най-готиния ми ден от 3 месеца насам сигурно...добре че въпросната "Т" я немаше макар че вечерта ми се ду че не са искали да я викнат и аз и теглих майната подобаващо. Е това е засега .. и според мен ако и е истинска приятелка няма да се противопостави..обаче нали знаете че на думи всичко е по-лесно...а мене ми се струва че "Т" просто има нужда от некой които да я слуша и да и прай компания щото тя така е свикнала. И това което питах приятелката си дали приятелството и споделянето и решаването на проблемите е взаимно, "П" рече че "Т" само и се оплаква и почти не се интересува от нейните проблеми.. Изводите са си за вас .. и за нея де :) И това не и е за 1-ви път на "Т"...аз доколкото разбрах е имало още 3-4 момчета който по същия начин уж е "обичала". Да им е** представите за любовта просто...и тва ше ми чете лекция по любов...хахахахахахахахахх х смех :) 8) :P :twisted:

SeXyTo_f
01-15-2006, 10:20
Бих ти препоръчала да стоиш настрана от "Т", да не й се обаждаш да излизате, ако тя поиска да излезнете вие двамата или тя и нейна приятелка с теб, откажи й по мил, но все пак категоричен начин, без да обещаваш да се реваншираш. Например - "съжалвам, но точно в този ден програмата ми е пълна и няма да мога." Толкова!
Че е трябвало да кажете на тази "Т" още в началото, че с "П" ходите - трябвало е, но вече е минал този момент. Ти стой настрана, но говори с "П" , за да разясни на приятелката си положението. Може да й спести факта, че ходите от един месец. В крайна сметка това е в диапазона на техните отношения. Ако приятелката й е толкова дребнава да затрие 8 години приятелство заради едно момче (не се обиждай), това само говори за нейното отношение към хората. Ако пък продължи да те преследва, въпреки че си гадже на приятелката й - това също говори дори по-лошо за нея.
Все пак трябва да й кажете.