PDA

View Full Version : Малък въпрос???



Митко
01-13-2006, 08:25
Проблема е следния и надявам се да има хора който могат да помогнат за разрешаването му.
От тази година съм ученик във ново даскало със нов клас.
От известно време почнах да изпитвам чуства към едно от момичетата във класа но проблема е че тя е от Ямбол(живее във София) попринцип и там е гаджето и.Със нея до сега не съм имал възможност да си говоря много сериозно тъй като от началото на Септември ходя на доста курсове и какви ли не неща и имам чуството че ще е адски страно ако направо и кажа че я харесвам и да я поканя някъде.Незнам как точно да подходя имайки предвид ситуацията като съм объркан.Много ще се радвам ако някой даде някаква идея...

SyLZaTa
01-13-2006, 08:30
Ако имаш съученик/съученичка който/която познава даденото момиче - може да ви запознае лесно :) просто като си щъкате из даскалото и тя мине покрай вас - ще кажеш на съученика си че би искал да се запознаеш с това момиче ...
това е ако си срамежлив ...
ако не - просто когато я срещнеш - отиваш при нея и я питаш нещо ... примерно -> къде е кабинетът по биология - това върши голяма работа в твоя случай тъй като си нов ученик и все още не си се ориентирал в училищната обстановка :)
Стискам палци - и да пишеш дали си успял :wink:

Митко
01-13-2006, 08:46
Значи аз долу-горе се познавам със въпросното момиче но не смятам че е до такава степен че да отида при нея и да и кажа "харесвам те" или "влюбен съм в тебе".А иначе това да я питам къде е "кабинета по биология" незнам как ще ми помогне да стана по близък с това момиче ако ме разбираш :wink:
Страно е но във това е затруднението ми,незнам как да подходя в тази ситуация(а и тя има гадже все пак)

^^FuNkY^
01-13-2006, 08:53
ti shto za idiot si da hodish s momi4e ot tfoq klas ... trqq da e neshto super seriozno i da si 100% siguren che tq e momi4eto inache nqma nikuf smisul:\

Митко
01-13-2006, 10:03
Фънки не помагаш...
Щом пускам даже тема по този повод мислиш ли че не е сериозно това което чуствам към момичето?
Какво като сме от един клас?
А за идиота ще се направа че не съм го прочел.

Britney`laDy
01-13-2006, 10:09
ем...тя щом си има приятел.. :roll: единственото нещо което може да направиш е..да прецениш дали тя има някакво влечение към теб..а..и ако е към 14 годишна..може отношенията и с гаджето и да не са много сериозни :lol: тъй че...Обаче трябва да си 50% сигурен че те харесва...а не да правиш глупости..от които после ще се чувстваш като идиот! :wink:

piFka_LP
01-13-2006, 15:21
ima zna4enie dali e ot tvoq klas ili ne 6tot az sam hodila s edin ot moq klas i kat go zarqzah sq me gleda na kruv(kakto se kazva)tai4e vnimavai kakvo prai6 :cry:

Митко
01-13-2006, 16:40
Бе дали тя ме харесва на 100% немога да кажа,нали ги знаете жените какви противоречиви сигнали винаги изпращат :)
Въпреки това до сега никакви идей хора :roll: