PDA

View Full Version : mnogo pritesitelni roditeli



01-13-2006, 13:57
разгледах темата за вечерния час и уостанових че всички ги псускат до късно,.При мене е точно обратното.Родителите ми са супер притеснителни.На 14 съм а зимата ме пускат само до 8,а лятото до 10.Зам че не етолкова малко все пак не съм мн голяма,но всички ги пускат до по-късно.Като ги попитам защо-нямат ли ми доверие,те казват че не в това е проблема, а че ги е страх да ме пускат да се прибирам по тъмно,било мн опасно и така.Иначе ме пускат до 2-3 но майка ми държи да ме взима.Дори да трябва към 9 да се прибера.Сега например ше ходя с едни приятели в блек бокса и няма проблеми -ше ме вземе,но държи да ме закара до срешата ни запшото в девет било мн опасно!?Мисля е повечето имат вечерен час не заради прибирането,а зашото родителите им мислят ч ше праат глупости и и им нямат доверие.При мен е точно обратното.Моля ви за някакъв съвет,какъвто и да е.towa normalno li e_

01-13-2006, 14:31
ti luda li si we,az pravq 18 sled 3 meseca i vse o6te sam do 9,30-10,a kato bqh na 14 ne si i misleh za takiva ne6ta,apk na6te sa si pe4eni,liberalni sa,ama...

feel me
01-13-2006, 14:58
ami,skupa-kakvo da ti kaja?tova si e normalno.nqma smisul da ti kazvam da gi obejdava6,4e si golqma,otgovorna i t.n.Povqrvai mi pone pri men ne vur6i rabota.Tova sa roditeli i te vinagi 6te se pritesnqvat.Normalno e.A i znaqt ,4e raste i 4e vsi4ko ti e lubopitno-cigari,alkohol,sex i drudi podebni.I kato si predstavqt ,4e tqhnoto malko momi4ence moje da obita ne6to takova i -trupki gi pobivat.
Takuv e jivota.No vse pak pogovori s tqh.
Kaji im,az ne vi luja-kazvam vi kade sum ,s koi sum,trqbva da ste mi blagodarni.Mojeh i da vi luja,no ne go pravq,za6toto vi obi4am i neiskam da vi pri4inqvam tova.
I takiva tam.
aide uspeh

01-13-2006, 15:06
feel me
те монго добре знаят това ,винаги и им казвам къде и с кого съм.Проблема е че ги е страх да се прибирам сама.Мислчт че имало мн цигани,наркомани...и че мн лесно някой можел да ме отвлече,изнасили затова ме взимат отвсякъде но това не ми е приятно,чуствам се глупаво[/b]

RoyTheReaper
01-13-2006, 17:14
feel me
те монго добре знаят това ,винаги и им казвам къде и с кого съм.Проблема е че ги е страх да се прибирам сама.Мислчт че имало мн цигани,наркомани...и че мн лесно някой можел да ме отвлече,изнасили затова ме взимат отвсякъде но това не ми е приятно,чуствам се глупаво[/b]

za tova 4e ti nalagat ve4eren 4as po4ti ni6to ne moje da se napravi; trqbva da iz4aka6 nqkoq godinka dokato te otpusnat. koga 6te stane tova, zavisi izcqlo ot va6te.
6to se otnasq do iznasilvaniq i t.n. naistina ima golqma opasnost, osobeno za momi4e. pove4eto momi4eta koito poznavam gi e strah da se pribirat sami po tumno, vupreki 4e sa po-golemi i nqmat 4as. obiknoveno 4akat nqkoe mom4e da gi izprati ili si vikat taxi. tova 4e te vzimat va6te e razumno, vupreki 4e ne ti e priqtno :roll:

leika
01-13-2006, 17:19
Absolutno poznato,pri men e 1 kam 1,daje moje bi o6te po-seriozno. Pritesnqvat se za men vav vseki edin moment,nqma na4in da gi nakaram da mislqt po drug na4in. No da ti kaja,imat pravo,6toto realno e adski opasno po ulicite-te pravilno kavat,4e ima mn cigani,narkomani i t.natataka. Zamisli se ponqkoga za sebe si,osaznai,4e e po-dobre da se po4uvstva6 za malko glupavo otkolkoto da si riskuva6 jivota. E,tova ne ozna4ava,4e navsqkade 6te sa s teb,no prosto se opitai da gi razbere6. Do skoro az mn se qdosvah,no otkakto se spla6ih na nqkolko pati ot nqkvi izrodi,vzeh da se zamislqm. Prosto trqbva da stignete do nqkakav kompromis!

AvLee_
01-14-2006, 11:43
А тебе не те ли е страх да се прибираш по тъмно а?
По улиците знайш ли какви ги има!!!Родителите ти имат право,не виждам какъв е проблема да те взимат...особено ако живееш в София :!:

skyline_207
01-14-2006, 16:39
А тебе не те ли е страх да се прибираш по тъмно а?
По улиците знайш ли какви ги има!!!Родителите ти имат право,не виждам какъв е проблема да те взимат...особено ако живееш в София :!:

то и през деня ги има
мен лично не ме е страх особено много

Roxy
01-14-2006, 23:28
ми за твойте години е нормално да те пускат до толкова..кво ги слушаш другите само се прават ан излезнат задръстеняци.а тва че те кара и взима е супер няма да вървиш няма да се возиш в гаден рейс няма да даваш пари за такси.не се оплаквай