PDA

View Full Version : Kakvi predrasadaci imate?



edna sladurka
01-13-2006, 19:29
EMi vseki si ima,va6ite kakvi sa? I kakvi zadrajki sa6to? To zadrajkite idvat ot predrasadacite de..kato cqlo otpusnati,osvobodeni li ste ili ste ot po-stesnitelnite?

`Death`Whore`
01-13-2006, 19:35
За някои неща съм стеснителна, за други - непукистка. Предразсъдъци относно сексуална ориентация нямам. Както и относно цвят на кожата(циганите правят изключение).

THE_GANGSTA_GIRL
01-14-2006, 03:15
EMi vseki si ima,va6ite kakvi sa? I kakvi zadrajki sa6to? To zadrajkite idvat ot predrasadacite de..kato cqlo otpusnati,osvobodeni li ste ili ste ot po-stesnitelnite?
Предрасъдаците са много кофти нещо!
Хората много често мислят в грешна посока и правят много грешни стъпки именно заради скапаните си предрасъдаци, аз също преди съм го правила!
Доста съм се постарала да изкореня всякакви предрасъдаци от мен и мисля, че на 99% съм успяла! Сега се опитвам да накарам и хората около мен да направят същото!
Понякога съм по-отпусната и освободена отколкото трябва и доста задръжки, които не би трябвало ми падат, но това става най-често когато съм изпила солидно количество алкохол, което като се замисля правя доста често! Демек или трябва да започна да се контролирам повече или да спра да пия толкова! Мисля че първото ще ми е по-лесно! :lol:

`Death`Whore`
01-14-2006, 10:31
На бас, че ако видиш нагримиран блекар, ще го помислиш за тъпак и за пропадняк.

xDON CORLEONEx
01-14-2006, 12:18
То и аз бих го помислил за такъв, нищо, че слушам метъл.

Boot
01-14-2006, 12:53
Мен ме кефят гримирани блекари. И по възможност да имат прякори катооо.. Хан Кубрат, примерно. Вие сте зле. :)

`Death`Whore`
01-14-2006, 12:55
И аз може да го помисля за тъпак, но не и за пропадняк, наркоман и т.н.

THE_GANGSTA_GIRL
01-14-2006, 17:15
На бас, че ако видиш нагримиран блекар, ще го помислиш за тъпак и за пропадняк.

Не позна! 8) Опитай пак! :lol:
Знаеш ли колко приятели блекари имам, които понякога се гримират! И последното нещо за което ги мисля е тъпаци и пропадняци! :lol:
Това твойто сега беше тъп предрасъдак! Виждаш нек'ъв ник GANGSTA GIRL и си представяш нек'ва тъпа лигла, нещо от рода на 50 cent и аре умирай в кофата!
Трябва да поработиш над предрасъдаците си!

01-14-2006, 17:29
старая се да нямам...нямам
на расова основа..май
на сексуална нямам със сигурност :lol:
имам предразсъдъци относно
чалгарите...и подобна измет.
но с тях не мисля, че искам
да се преборвам...смятам, че съм
права в повечето случаи.
а тфа с нагримирания блекър...
кхм..и аз бих си казала че е
тъпак...освен ако не е хелоуин:)

xDON CORLEONEx
01-14-2006, 17:36
Имам предразсъдъци към всички субкултури. Най-вече към новоизлюпилите се ЕМО-та и пънковте.

01-14-2006, 17:48
чалгарите...и подобна измет.



мдааам нямаш към тях... :lol:
ааааа към тях си признах, че имам

01-14-2006, 17:49
към новоизлюпилите се ЕМО-та
то пък все едно има хиляди емота
в България...

xDON CORLEONEx
01-14-2006, 17:54
към новоизлюпилите се ЕМО-та
то пък все едно има хиляди емота
в България...
Има и макар да не са хиляди са стотици, с гадните си профили в гадния myspace.com...Сайтове като myspace и vampirefreaks трябва да бъдат унищожени.

01-14-2006, 17:57
стотици О.о
аз пък знам за десетина
наи-много..откъде черпиш
информация не ми е ясно само...
а във ВФ има точно 2 или 3
профила на българи които
слушат емо.единия е моя,
другия е на приятеля ми.третата
мацка не я познавам.

`Death`Whore`
01-14-2006, 22:24
Аз не съм казала, че нямам предразсъдъци. А това за външния вид е нещо нормално, според мен. Има много тъпи лигли чалгарки, например, аз как да знам, че момиче, което виждам на улицата, не е такова? И не ставаше въпрос за ника ти. Даже не знам дали съм го видяла, когато съм го писала.
Имам познати мацки, които носят розово, например. В началото може да са ме дразнели леко, но когато съм пообщувала с тях, са ме изкефили. И даже им отива. За генста мадамите нямам информация, не мисля, че съм виждала или познавам такива.

korn___
01-14-2006, 22:37
mi ... kum skeiturite .... ne sa normalni hora za mene... smahnato se obli4at i smahnato se durjat i nikoga ne znaqt za kakvo stava duma ... za pove4eto 4algari imam v smisal takuv ... imat navika da preoveli4avat ... taka sa i o6te mnogo drugi hora koito se mislqt za guzari sus tva 4e imat 1 kola pulna sus qka muzika a dori ne znaqt kak se smqta mo6nosta na 1 govoritel po danite mu ... i se mislqt za vseznae6ti ... :evil: