PDA

View Full Version : PRIQTELI PREDATELI IMA LI GI ILI NE



JORDAN_88_06
01-13-2006, 20:55
A KAJETE IMA LI PRIQTELI PREDATELI I DALI NQKOGA PRIQTEL VI E PRECAKVAL PLS

01-13-2006, 21:56
Категорично ДА има приятели предатели.И аз имам точно едно такава приятелка,която ми се води за най-добрата.И представете си вече доста врме е гадже с момчето в което съм лудо влюбена от близо година.И тя знае това по-добре от всички други...ама без коментар.Станалото станало все тая.Отесега нататък ще трябва да крия чувствата си от нея...Ама айде няма да ви занемавам с моите проблеми и без това сега имам странното усещане,че се напих,за да забравя болката от предателството й...коята вярвайте ми е огромна.Не я пожелавам на никого...

GreenLadyM
01-14-2006, 08:49
O da!Estestveno 4e ima!A i az sum na principa,4e nqma ve4ni priqteli,ima ve4ni interesi!A priqteli sa me precakvali mnogo puti!

Shadow_Walker
01-14-2006, 10:24
Ами има разбрира се...промъкват се покрай теб, спрятеляват се с теб и накрая ти забиват нож в гърба, защото всъшност само са те използвали...на тоя свят има много използвачи...това ми се е случвало и ти казвам-когато го осъзнаеш е много гадно-изведнъж хората, на които си разчитал се оказват просто някакви познати, които искат просто да им вършиш услуги....

Dr. Kazimbutt
01-14-2006, 10:35
95 % от околните, които се водят "приятели", са всъщност предатели.

teenkopele
01-14-2006, 19:51
Прецаквали са ме, забивали са ми ножове в гърба и то не веднъж.Не ми се говори :? ...

kissorankata
01-15-2006, 11:00
95 % от околните, които се водят "приятели", са всъщност предатели.
Да така е...даже бих могла да кажа че почти няма истински приятели...или са предатели или не са истински приятели.

nesravnima
01-15-2006, 16:28
Има разбира се. :? Много е кофти когато разбереш, че хората, които са твърдяли, че са ти близки и ти си ги мислел за такива, са просто поредните нагаждачи. Не мога да разбера тези хора! Аз никого не бих могла да постъпя толкова некоректно с човек, който ми се е доверил.[/quote]

white_chik
01-15-2006, 18:25
naistina ponqkoga horata,koito misli6 za nai-blizki te preebavat nai-gadno.predateli-kolkoto iska6.Az sum mnoo 6astliva 4e imam istinski priqteli na koito vinagi moga da raz4itam.Ina4e precakvali sa me da

soul
01-18-2006, 19:11
opredeleno ima!Mn pati mi se e slu4valo hora,koito sam mislila za priqteli da sa mi zabivali noj v garba!No se opitvam da se u4a ot gre6kite si i da vnimavam na kogo se doverqvam!

kanar4o
01-19-2006, 00:40
ima gi sqkvi we...oshte poeche...ako imash mnoo dobur priqtel det redovno si boha marihuana ili e hapcheta ili nqkvi takiva narkotici...tva suvet kum sichki de... tva sa otvratitelni hora... ako ne drugo to moe te prodadat za droga .Imah priqtel.. s koyto bqhme kat bratq... seki den.. awe nemoa opisha.. bili sme nerazdelni poveche ot 2 godini. i nakraq resi da razrushi sichko samo zaradi 5 paketa treva... sled tva i as sprqh s tiq shitz.. i poeche s takiva hora prosto ne se zanimavam . imam predvid kato mnogo dobri priqteli. inache ey taka za piene za kuponi np. ama za dobur priqtel... to imashe i nqkva takava tema..ako si momche e nat dobre choveksa s koyto si spodelqsh da e momiche :)

korn___
01-19-2006, 04:22
95 % от околните, които се водят "приятели", са всъщност предатели.

gre6i6 99.9 % sa :!: :?

samo 1 priqtel me e predaval :(

01-19-2006, 08:50
Ви сметна на тоз свят няма приятели има само познати.
Можеш да разчиташ главно на себе си и малко на останалите ,но колко точно никой незнае.

И е всеобщо известно ,че можеш да разчиташ повече на непознати отколкото на най близките.

Izabel
01-19-2006, 10:30
От личен опит знам, че приятел трудно можеш да наречеш някого, защото всичко е въпрос на интереси.
Приятели за биричка,кафенце,купонче,се с - многоооо, ама страшно много, но в нужда - никой !
Затова аз имам много ама много познати, но нито един приятел. Само семейството няма да ти обърнат гръб /има изкючения естествено/ !

Много още ще се парите всички... и аз редом с вас :(

^Pretty{}Girl^
01-20-2006, 13:14
a az ne mi puka :P i edna fr mi stiga no da e istinska sq ima edna pa4a koqto mi byrka v zdraveto i shte omre ako kaje neshto shtoto mn pyti ma e precakvala pak q misleh za fr. i govori zad gyrba mi

HaLf-ALiVe`f
01-20-2006, 20:09
xaxa est 4e ima....az imam mn takiva..na6to daskalo pove4eto sa takiva za sajalenie..prosto nemam dumi...daje sega imah edna priqtelka det haresva6e edno mom4e no sprq da go haresva i po4na da haresva drugo...az trugnah s 1 mom4e i tq se razsurdi i po4na da me narejda zad gurtba mi i sqkvi takiva...a na edna priqtelka (super dobra best fr ! ) v4era i be6e rd-to i to4no togava biv6eto i gadje s o6te 2 - 3 momi4eta ( ku**i ) deto predi se praiha na mn dobri pr na moqta fr i podariha edna samobrusna4ka....6toto imala mn kosmi... koeto ne e vqrno no nqma zna4enie... i tq est se razplaka..bahti i gadnoto :(

CRaZy_IKT
01-22-2006, 09:11
Abe det se vika po dobre 1 ama istinski...Ot 100 choveka edin e istinski(tva si e moqta predstava za neshtata) mnogo pyti sym si patila ot "priqteli" 6toto prosto sym naivna,sega ve4e pove4ko gi razlichavam predatelite no o6te moje da se kaje che sym naivna...A na gostenkata sled teb 6te i kaja 4e tva ne i e priqtelka i ne bi li trqbvalo da i dade znak na vyprosnata "priqtelka" 4e e prekalila...

POKO4A
01-24-2006, 08:20
na men mnogo hora mi govorat zad gurba ama tva oznachava che s neshto gi e qt ti kadeto go imash a te go nqmat ili pak neshto si po dobar ot tqh na nekav sport men ve4e i treniorite po4naha da mi zavijdat taka4e ti nali si varvish napred mnogo mi puka kvo govorqt za men

ComiX
01-24-2006, 16:00
Това се среща под път и над път...
Едно от мноооготоо неща,които човек прави всекиднешно
Трябва да се научиш да различаваш истинските приятели от фалшивите,да не се доверяваш на всеки "нов,печен... " приятел и всичко ще е ОК!

remember_the_name
01-24-2006, 17:31
vinagi e imalo predateli i 6te ima az ot li4en opit moga da kaja 4e ne moje da se vqrva na nikoi!men me predade momi4e s koeto se poznavah ot kakto bqh na 5god pak posle nqmalo predateli...sry ako vi razo4arovam ama...

^FaiNt^F
01-24-2006, 17:56
dali gi ima :?: Te sa po-golqmata 4ast ot 'priqtelite' na vseki 4ovek, te sa navsqqqqkyde :? misli6 4e si otkril to4en 4ovek za teb-v sledva6tiq moment te preebava zaradi glupost :? ....Adski mnogo priqteli sa me precakvali, no ve4e znam koi sa istinskite...Nau4ila sym se da izgrajdam 'stena' m/u men i novite mi poznati, tova e i dobre, i zle....no pone znam 4e nqma da dopusna o6te udari :cry:

Mina_
01-24-2006, 18:28
Kato vsqko ne6to v jivota i priqtelstvoto e prexodno.Dnes se pi6ete nai-dobri priqteli, utre misli6 kak da precaka6 drugiq po zle otkolkoto toi e precakal teb.V toq jivot seki e sam za sebesi.

BeHuTo_91
01-25-2006, 19:01
emi ima razbirase.... abe v dne6no vreme nqma priqteli ima samo "dobri" poznati. I vqrvaite - sega seki gleda negoviq guz da e dobre i nikoga nqma da se precaka da se preebe za da moje drug 4ovek da e dobre. Men sa me preebvali dosta puti ama sa ne mi se govori 6toto 6e se qdosam... :wink:

FiveStar
01-26-2006, 00:01
Здравейте. Аз от 7 клас (сега съм студент) имах един приятел, но с него се скарахме преди 2 месеца и вече сме никакви. Естествено това са близо 7 години приятелство, в началото ми беше много гадно, но после ми мина и сега движа с приятели от класа ми, още когато бяхме 9-ти клас...
Та точно заради това, че се скарахме си измислих девиза, който ми е в подписа:
Няма приятели, само интереси.

Death^Forever
01-26-2006, 06:58
Приятели предатели със сигурност има, ако въобще може да се нарекат приятели...хора, които имат за цел само да те наранят и да се възполват от теб - за мен това просто не са истински хора...а по принцип трудно можеш да намериш приятели, може би са останали само такива, с които ти е приятно да разговаряш и само за сега не са те прецакали с нещо...малко хора биха тръгнали първо да мислят за останалите, а след това за себе си...Лично мен толкова много пъти са ме наранявали и толкова много приятелства съм губила и губя сега, че просто не ми се мисли :cry: Това да се довериш на някого и да останеш излъган просто те приравнява със земята...Или поне аз много ги преживявам такива неща :(

FiveStar
01-26-2006, 14:47
И аз съм като теб, за съжаление през всичките години, през които бях в училище бях много добър приятел с много хора, но всичките от тях се издъниха, е може би и в мен е имало грешки, но вече не мисля, че има истински приятели. Особено след като си приятел с някой 7 години и той накрая се скара с теб без никаква сериозна причина ...

Death^Forever
01-26-2006, 14:55
Седем години сте били заедно, преживели сте толкова много болка и радости, а накрая да се разделите за глупост...и що за истинско приятелство е това? Без конфликти не може да се мине, но те винаги се преодоляват, трябва ли да позволявате на поредния такъв да ви раздели...

sladka_blondi
01-26-2006, 19:23
Разбира се,че има приятели предатели.Точно,когато най-малко очакваш,точно тогава ще те предадат.По-добре да имаш малко приятели,но качествени,за да като стане нещо да имаш на кой да споделиш и кой да те изслуша.Обикновенно "приятелите предатели" са завиждачи и почти всеки е попадал на такива. :idea: :arrow:

AnnG
01-26-2006, 19:59
O razbira se,4e ima takiva hora i to mnoo za jalost.
Az da mu se ne vidi vse ne ulu4vam na to4nite hora.
Az sum takuv 4ovek,4e mnogo davam na 4oveka sre6tu men dori i da go poznavam ot edna minuta i vse sum prezakana.Uj moi dobri "priqteli",a edna me iznudva6e za pari,zapla6va6e me.Az prosto i bqh v ruzete i ne mojeh da napravq ni6to.Dobre,4e se mahna ot D4 i se oturvah ot neq.Mrazq go tozi 4ovek mnogo i mislq,4e e zaslujeno.I zatova az ve4e sum na maksimata,4e nqma istinski priqteli,a ima poznati,po dobri poznati i nai-dobri poznati. :cry: :wink:

adi4ka
01-27-2006, 21:43
естествено,че има такива хора..сега се радвам,1е съм заобиколена от наистина стойностни хора,които знам,че няма да ме предадат,не са много,но е важно качеството :wink:
а иначе,естестжено,че са ме прецаквали,но в тайъв момент просто тегля една на индивида и да се оправя...не обичам да отмъщавам кой знае колко

zElEnA^mAsLiNkA
01-28-2006, 09:55
DA!

01-31-2006, 17:54
мхмм...Да.

Moderated by ^npocTo^a3^f^

anonimen
01-31-2006, 18:44
Понякога не всичко излиза така както човек си го представя. Един приятел наистина може да те нарани или да се окаж, че никога не ти е бил приятел... :cry: :cry:

elito97
06-10-2009, 18:45
Случвало ми се е когато наи много не очакваш ти забиват нож в гърба......има и приятели рядко се срещат но се намират..... :)

webmast3rche
06-10-2009, 19:15
И аз съм като теб, за съжаление през всичките години, през които бях в училище бях много добър приятел с много хора, но всичките от тях се издъниха, е може би и в мен е имало грешки, но вече не мисля, че има истински приятели. Особено след като си приятел с някой 7 години и той накрая се скара с теб без никаква сериозна причина ...

Абе тва са пълни глупости... 7 години сте били "приятели" и после оп скарате се и вече не се познавате...

Аз колкото съм се карал с приятели.... Ама след 2 дена или аз ще се извиня или те хахах

Lyubomn7
06-10-2009, 19:17
Случвало ми се е, но повечето хора, на които имам доверие не са ме предавали никога.

shadow4e
06-10-2009, 20:56
Ей какво е това нашествие днес на теми от 2006. Няма лошо някой да си върне някоя своя стара тема, ако нещо още го вълнува, но автора отдавна не го интересуват вашите приятели, а и както казах и в другите теми, латиницата дразни, ако искате да се оплачета, създайте нова тема.