PDA

View Full Version : Pomognete!!Neznam kakvo da pravq



ashly besnata
01-14-2006, 10:31
Zdraveite,priqteli!Znachi dnes imam nova istoriq moje da e tupa za vas no za men ne e :!: vchera sutrinta se zapoznah s edno momche koeto adski mn haresvam ot mnogo otdavna haresvam i taka znam<che na nqkoi ot vas ne vise chete po-mnogo takache nakratko: Nali se zapoznahme,a predi tva bqhme samo na po nqkolko usmivki i vchera ni zapoznaha edni priqteli i kato si hvanahme rucete nqkvo usetih nqkva trupka koqto ne sum use6tala do sega i nali teq momichetata ot moito daskalo se celuvat po buzite s momchetata usetih nqkva revnost idvashemi da im izbiq zubite!Ama se otkazah neshto.Sa znam,che toi adski me privlicha i mnogo mi lipsva kato ne e okolo men i neznam dali da mu pokaja,che go harevam!Obache ako mu pokaja,che go haresvam,a toi men ne mee haresva shte zagubq li? :?: :?: :?:I kak da go svalq po-tochno

mil4eto_
01-14-2006, 10:45
ми навъртай се около него,но без да ставаш някфа дасадни.говорете си по-често,дръж се естествено,флиртувай с него.опитай се да станете по-близки:разпитай го да интерсите му и т.н.
после може да го поканиш да излезете някъде само двамата или ако те е срам щом имате общи приятели излизай с тях и се постарай да бъдеш по-близка с него.
а иначе по принцип мисля че е най-добре да оставиш нещта да с развият от само себе си-а не да му признавай чувствата си,но ако много държиш изчакай малко време-първо се сприятелете, а след тфа говори с него за това което изпитвай към него.

ashly besnata
01-14-2006, 10:47
sorka nqma da se zanimavam poveche s nego,zashtoto mi pisna

mil4eto_
01-14-2006, 10:51
sorka nqma da se zanimavam poveche s nego,zashtoto mi pisna
аве не е моя работа да се месяно как преди 5 мин твърдеше,че си супер хлътнала по това момче, а сега просто заявяваш,че няма да се занимаваш повече с него,защото ти е бил омръзнал?! :roll:

`Death`Whore`
01-14-2006, 10:53
1. Не мисля, че имаш проблем.
2. Вчера сте се запознали, а вече ти е писнало да се занимаваш? Вие говорили ли сте изобщо след запознанството?

ashly besnata
01-14-2006, 11:00
oburkah otgovora sorry tvba ne be6e za taq teme

ashly besnata
01-14-2006, 11:01
AZ SI GO HARESVAM MNOGOOO

`Death`Whore`
01-14-2006, 11:04
Добре...питаш дали да му покажеш какво чувстваш...ако не го направиш, няма смисъл да го харесваш тайно с години...

ashly besnata
01-14-2006, 11:17
mislq tva da napravq

The Biker
01-14-2006, 15:47
oxooxoxoooo kakuv problem imame tuka!!!Mili4ko trq da go ponatisne6 malko za da razbere6 vij mu reakciqta kato si do nego govoreti si MNOGO ma MNOGO!Deistvai nedei da tup4i6 na edno mqsto ina4e taka kvo 6e stane Ni6to nito 6te razbere6 dali te haresva nito toi 6te razbere 4e ti go haresva6 taka 4e ...!Aide GL & HF :D Uspeh!

DiabolicAngel
01-14-2006, 16:05
Я върви му кажи направо.Нищо не губиш :D

teenkopele
01-14-2006, 19:26
ми навъртай се около него,но без да ставаш някфа дасадни.говорете си по-често,дръж се естествено,флиртувай с него.опитай се да станете по-близки:разпитай го да интерсите му и т.н.
после може да го поканиш да излезете някъде само двамата или ако те е срам щом имате общи приятели излизай с тях и се постарай да бъдеш по-близка с него.

SeXyTo_f
01-14-2006, 19:30
ми навъртай се около него,но без да ставаш някфа дасадни.говорете си по-често,дръж се естествено,флиртувай с него.опитай се да станете по-близки:разпитай го да интерсите му и т.н.
после може да го поканиш да излезете някъде само двамата или ако те е срам щом имате общи приятели излизай с тях и се постарай да бъдеш по-близка с него.
а иначе по принцип мисля че е най-добре да оставиш нещта да с развият от само себе си-а не да му признавай чувствата си,но ако много държиш изчакай малко време-първо се сприятелете, а след тфа говори с него за това което изпитвай към него.

the^sweetest^sin
01-14-2006, 19:43
Mи вложи типично женски номерца прави се на недостъпна пред другите заигравай се с него.Ама първо се уточни харесваш ли го или не.Нещо от сорта не ама за тебе може..... е такива.Флиртувай.Като го видиш му намигай лекичко.Не е нужно да му изнасяш лекция много те харесвам......като в детската.Покажи му го с отношението ти към него ако щеш и с тялото си.

ashly besnata
01-14-2006, 20:28
da we razbrah ptavi ste

01-15-2006, 08:55
PoZnAtOmIe AmApOdOBrE IgO kAjI :!:

ashly besnata
01-16-2006, 14:36
napih se i mu kazah i toi se usmihna i mu kazah da hodi da izvika edin priqtel toi jestoko se oburka i otide i ne se vurna