PDA

View Full Version : Nikoga nqma vreme



Night_shadow_f
01-14-2006, 12:27
Znachi..izlizam s tozi chovek ot nachaloto na lqtoto,iuni mesec nqkude.Vigdahme se po 2 3 puti v sedmicata,no ne mojeh da iziskvam po-chesto,tui kato ne bqhme v po-seriozni otnosheniq vse oshte.Kogato se subrahme,izlizahme pochti vseki den.Razdelihme se,poradi kup glupavi prichini,poduljavame da se vigdame,da si poddurjame otnosheniq,no toi vse nqma vreme za men.Ima silni chuvstva kum men,govorim mnogo za nas,no toi vse e zaet...Trqbva da se vidim v srqda,toi kaza 4e e zaet naprimer neshto pravi po kolata si,v chetvurtuk neshto drugo,v petuk neshot drugo,i v subota chak se vigadme(eventualno).Vqrvam mu,znam che nqma druga ili neshto takova,no tova che vse nqma vreme me kara da se zamislqm,dali bih imala pak otnosheniq s nego.Kakvo mislite vie po vuprosa?

LP_girl_14
01-14-2006, 13:00
Ако има чувства от двете страни всичко е възможно!Не се предавай и се бори за любовта му!Щом му вярваш и знаеш че наистина си няма друга,не мисля че ще има проблем.Пък ако наистина те обича все ще намери време за теб :wink:

Lev4o0o
01-14-2006, 14:44
Ако има чувства от двете страни всичко е възможно!Не се предавай и се бори за любовта му!Щом му вярваш и знаеш че наистина си няма друга,не мисля че ще има проблем.Пък ако наистина те обича все ще намери време за теб :wink:

Awazate Ippon
01-14-2006, 15:42
abe tva s vremeto moje da e da ti se pravi na interesn. napsoledak qvno tva e mnogo moderno...interesno predi kak ste imali vreme da se vijdate vseki den

bulgarche
01-14-2006, 15:50
И аз правя много често така...все отлагам ... не ми се ходи и това е... може да няма желание

01-14-2006, 15:53
Не ми вярва да е чак толкова зает но щом казваш.Нещо ми изглежда съмнително.Попитай го какво толкова прави и защо не ти отделя необходимото време.Трябва да знаеш.Късмет :D

Night_shadow_f
01-14-2006, 15:56
I dnes mi kaza,che pravel vsichko vuzmojno da sme se videli vecherta,i shtql da mi se obadi po-kusno....e 7 chasa e,a toi ne se e obadil....Kato go pitam kakvo pravi ta vse nqma vreme-ili s kolata si se zanimava,ili nqkude hodil s nqkoi si,neshto pravili,vse ne6to e zaet.........zverski pochva da mi pisva.

Dobrina
01-14-2006, 16:48
Според мен нямаш основателни причини да му вярваш толкова силно. Той те кара да го чакаш, отлага срещи, определя кога да се видите, а след това ти приказва, че има много силни чувства към теб и всичко пак е наред, нали така? Мисля че ако те обича и иска да те види, винаги ще намери време поне за 5 мин. да мине през вас и да си кажете 2 думи. Предполагам че може да отложи някои от своите занимания заради теб, не мислиш ли?

Dr. Kazimbutt
01-14-2006, 16:53
I dnes mi kaza,che pravel vsichko vuzmojno da sme se videli vecherta,i shtql da mi se obadi po-kusno....e 7 chasa e,a toi ne se e obadil....Kato go pitam kakvo pravi ta vse nqma vreme-ili s kolata si se zanimava,ili nqkude hodil s nqkoi si,neshto pravili,vse ne6to e zaet.........zverski pochva da mi pisva.
По-скоро ходи с някоя, а не с някой. Май твърде много му вярваш.

SeXyTo_f
01-14-2006, 16:57
Mi...kakto kaza ti mu ima6 vqra...ama kato otide nqkude mu predloji da otide6 s nego da re4em...ta da vidi6 kakva e tazi tolkova vajna rabota(po vajna ot teb) :D drugo ne mi hrumva... :roll:

teenkopele
01-14-2006, 19:21
Ако те обича истински ще намери време за теб. :wink:

mnogomili4kata-sf
01-14-2006, 19:25
Отвори си очите по-хубаво...колкото и да си падаш по това момче слез на земята.Ако има желание ще направи и невъзможното,за да те види.Знам,че истината боли ама според мен той те ползва само за резерва...ако му се прииска да има с кого...за съжаление

sherry
01-14-2006, 19:44
Mila,navqrno ili naistina ima mn rabota,ili ne iska da ste postoqnno zaedno,za6toto go e strah ot obvarzvane.No sled kato go obi4a6 i sled kato i toi ti e pokazal,4e izpitva 4uvstva kam teb,to togava ne trqbva tolkova mnogo da se pritesnqva6.Izlizaite si i ne mu misli tolkova

Night_shadow_f
01-15-2006, 08:37
Znachi,toi kogato izliza s priqteli nqkude ve4er,vinagi me vzima.Poznavam po4ti vsi4kite mu priqteli,i ve4erite sme vsi4ki zaedno kogato izlizame.Sestra mu,mi kazva kogato toi e po rabota,i kogato e nqkude na kupon i si pravi kefa.DO sega nikoga ne me e lugal,kogato otiva nqkude mi kazva"otivam na imen den,ama ne moga da te vzema/ela s men".VInagi vsi4ko si kazva.A otnosno otlaganeto-toi ne go otlaga,naprotiv,toi e tozi koito iska da imame vruzka,i kogoto mi kazva"koga 6te svikne6 s men/koga 6te me obikne6"...mnogo e stranno.Izkliu4en e varianta da ima druga v jivota mu,izkliu4vam i tova,4e me luje za ne6to.A otnosno 5min. da mine da me vidi,vseki den kogato mi se obadi kum 8 9 ad mi kaje 4e e imal work,me pita dali iskam da mine da me vidi,i az mu kazva Ne.6toto gi mrazq tiq vigdanici za po 10 min......sno6ti se karahme po gsm(absurdno zvu4i nali) i posle priznah 4e go obi4am,no me e strah da si priznaq i pred men samata dori,toi se obadi,ve4e spokoen i poiska da se vidim dnes....ama sega 6te vidim,dali az 6te se suglasq da se vidim........(ujasno e,kato nqkakuv sapunen serial,tezi intrigi nai-mnogo gi mrazq)

miloto_girl_4e
01-15-2006, 09:38
да,да,ако иска да те види ще преобърне дори света,за да се срещнете :!:
аз лично колкото и да съм заета винаги имам време за НЕГО,просто,защото го обичкам..
май всъщност чувствата му не са толкова силни,колкото ти твърдиш :roll:

aHyC
01-15-2006, 09:58
ебаси поУера ми мое да си има раута нормално е нема само тебе те гледа