PDA

View Full Version : Kogato se opitvat da vi skarat...



BaBy-GiRl-_
01-14-2006, 13:32
Mn chesto baba mi mi e kazvala,che 2 priqtelki sa si dobre,no namesi li se treta sichku se razvalq i naskoro se ubedih v tova.S moita priqtelka si se poznavame pochti otkakto sme rodeni,no ot 1-vi klas sme si postoqnno zaedno.Imashe edna neina sysedka,koqto mn ni zavijdashe na priqtelstvoto i postoqnno iskashe da ni skara.Tehnite se premestiha v chujbina i tyi se otyrvahme ot neq.Taq godina,obache tq se vyrna i uchi v nashto daskalo i ottuk se pochna...Vyrvim si s moita priqtelka,tq idva,hvashta si q pod ryka i trygva s neq napred,a men me ostavq s nqkva neina syuchenichka!Priqtelkata mi se obryshta da mi podade ryka,a onaq q dyrpa :!: Vchera imahme sreshta s priqtelkata mi za da hodim 2-te na diskoteka.Tq mi kaza,che se e razbrala s edna syucheni4ka da q vzemem da ne hodi sama i sys vyprosnata syshto i se chudihme kvo da pravim i reshihme tq da 4aka ona ofca pyk az da ida da vzema dr momi4e.I nali otivam,stigame do diskotekata i gledam onaq s neinite si priqtelki i pitam kyde e moita,a tq mi vika "mi az si mislih 4e tuka sha se 4akame " a moita pr stoi da q 4aka ve4e 30 min i mn se qdosah i trygnah da q posreshna pri koeto onaq mi vika idvam s tebe a az vikam che ne mi trqbva da si sedi pri priqtelkite.Vryshtame se dvete s moita pr i taq idva i i vika az si trygvam znaesh zaradi koi i me gleda i posle vze da mi vika "na tebe nz kyf ti e problema" i az i vikam ne mi povishavai ton ti si mi problema otkakto si doshla samo se opitvash da ni razdelish obache nqma da stane zaklevam se i tqmi vika ti li sha mi kazvash kvo da pravq i nqkvi takiva.Bassi!!! Tfa moje da e poslednata godina v koqto sme zaedno s moita pr.a taq super mn me drazni i nz...ide mi da q smachkam..kvo shte me posyvetvate?izpadali li ste v takava situqciq i kak se spravihte? :cry:

01-14-2006, 13:41
az ako sum 6e q prebiq mamka mu 6e q sma4kam taq

white_chik
01-14-2006, 15:19
mi az mai v 3 klas bqh v su6tata situaciq no nakraq zaebahme ednoto momi4e i taka si4ko se naredi v moq polza.A ina4e kvo bih te posuvetvala purvo da q napsuva6 taq (deto se opitva da ti otkradne friendkata) a s tvoita priqtelka da sedne6 i da si pogpvori6 mnoo dobre i edva li ne da i kaje6 da izbira-teb ili drugata i sum sigurna 4e tq nema da se zamisli mnoo i vednaga 6te te predpo4ete pred onaq.Kvo 6e si razvalq6 kefa zaradi nekva ku4ka???

nikitooo
01-14-2006, 20:10
Booooooi :D Dva shamara i da bqga...tvoita priatelka e po vajna!

_FaShIoN_
04-17-2008, 12:16
Аз до сега не съм била в такава ситуация,ама сигурно е много кофти...но ако бях на твое място щях да я смачкам тая дето се опитва да ви раздели... :-x

MoHuTo
04-17-2008, 15:51
Абе ако твойта приятелка не може да я търпи, няма страшно - разкарайте я. Ама ако почне да излиза с нея, тогава вече ще има за какво да се тревожиш :x

xXxScreamxXx
04-18-2008, 07:32
az ako sum 6e q prebiq mamka mu 6e q sma4kam taq


+1 ..... lelele tfa nekoi ako se opita da go naprai s mene i nqkoq fr nali 6te b1de smazan/a posle we ... tcctctcc ... otiva6 v nekoi magazin kupuva6 si edin zdrav boks i onaq kat q vidi6 BOIIIIIIII :D :D :D (kfa sam zlobnaaa :D )

Seducti0n
04-18-2008, 09:21
Темата е от преди 2 годи.
Проблема на дали, още е актуален. :-D
Лок!