PDA

View Full Version : az sam na 17 toi e na 26



manu
01-14-2006, 14:33
zdraveite , tyk sam da poiskam savet ot horata vav foruma . Znachiiii az sam na 17 godini a priqtelqt mi e na 26 zaedno sme polovin godina , imame hubav seksualen jivot , no mislq 4e ne mu davam dostaty4no v sexa , vse pak toi e myj s mnogo po golqm opit i e dosta dobyr . Iskam da me posavetvate ne6ty - po golemite myje ot kakvo se nujdaete i ot jenskata polovina kakvo mislite !!!!!! tnx

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

Master_88
01-14-2006, 14:38
С течение на времето и опита ще се усъвършенстваш

Dr. Kazimbutt
01-14-2006, 16:00
zdraveite , tyk sam da poiskam savet ot horata vav foruma . Znachiiii az sam na 17 godini a priqtelqt mi e na 26 zaedno sme polovin godina , imame hubav seksualen jivot , no mislq 4e ne mu davam dostaty4no v sexa , vse pak toi e myj s mnogo po golqm opit i e dosta dobyr . Iskam da me posavetvate ne6ty - po golemite myje ot kakvo se nujdaete i ot jenskata polovina kakvo mislite !!!!!! tnx
Скъсайте. Не си достатъчно голяма за него.

01-17-2006, 09:02
ne se pritesnqvai ako toi te obi4a vsi4ko e nared

Sad_eyes_f
01-17-2006, 15:16
Не се притеснявай, той ще те научи(или предполагам вече те е научил). Щом от половин година сте заедно, значи не му е само заради секса..споко....наслаждавай се на това което имаш :)
А ако той иска нещо повече от тебе в секса,не е малък, предполагам ще си го поиска сам и ще ти обясни как го иска...

MaPuXyaHa
01-17-2006, 16:09
Щом е с теб все още значи няма проблеми в леглото с теб...,ако имаше вярвам щеше да ти каже все пак е достатъчно голям!Не се притеснявай...за нищо и престани да си внушаваш...,че не си добра и ,че не му даваш достатъчно наслада....импровизирай и карай да върви!!! :D

Лорда
01-17-2006, 16:34
zdraveite , tyk sam da poiskam savet ot horata vav foruma . Znachiiii az sam na 17 godini a priqtelqt mi e na 26 zaedno sme polovin godina , imame hubav seksualen jivot , no mislq 4e ne mu davam dostaty4no v sexa , vse pak toi e myj s mnogo po golqm opit i e dosta dobyr . Iskam da me posavetvate ne6ty - po golemite myje ot kakvo se nujdaete i ot jenskata polovina kakvo mislite !!!!!!


Казваш имаме хубав сексуален живот :) какво те притеснява тогава ? Радвайте се един на друг :)

Ако те притеснява липсата ти на опит .. остави го да "води" като виж какво му харесва (ако не знаеш още) тъй като всеки човек е различен (дори в секса) ... мисля че ако ти по честичко предизвикваш секса ще му хареса и то много !!!

ПП : аз съм в положението на гаджето ти 25 на 17 ... :)

California
01-17-2006, 16:52
Секса не е основата на една връзка, но определено е неизменна част от отношенията на двама души...и ако секса с теб не му доставяше достатъчно удоволствие, един мъж на 26 нямаше да си мълчи до сега!Ако все пак си твърдо убедена, че можеш да дадеш повече от себе си (всеки може ако го иска) поговори с него и го попитай има ли някакви предпочитания към начина по който го правите.А другото което мога да те посъветвам е да разнообразявате заниманията си, а не да си карате постоянно по старо му :wink:

Fcuk
01-17-2006, 17:50
Ако си сигурна че не му даваш достатъчно, защо не го питаш, той да ти каже какво му липсва, а пък ако искаш ти да му покажеш нещо ново с което да го изненадаш, има много тайни и номерца които могат да го подлудят. Потърси малко информация в нета или си вземи някоя книжка, много истина се пише :wink:

seksi_kote_f
01-17-2006, 17:51
Ne moga da ti razbera vuprosa :?

Danielle
01-17-2006, 19:52
С течение на времето и опита ще се усъвършенстваш
i az sam na towa mnenie

teenkopele
01-17-2006, 20:49
Не се притеснявай, той ще те научи(или предполагам вече те е научил). Щом от половин година сте заедно, значи не му е само заради секса..споко....наслаждавай се на това което имаш :)
А ако той иска нещо повече от тебе в секса,не е малък, предполагам ще си го поиска сам и ще ти обясни как го иска...

На същото мнение съм. :)

Pipondera_13
01-17-2006, 21:52
nqma progblem nabivaite si go i tova e

http://dvariysky.com/kirokura/index.php
http://dvariysky.com/kirokura/index.php

01-18-2006, 14:21
Не се занимавай с толкова големи.
Разлика повече от 5 години си е педофилия.Поне докато не станеш на 18 Мухахахха.

Ще те зареже ако не го изпревариш де.

01-18-2006, 14:23
ot kakvo se nujdaem li...edinstveno jenata da bade sebe si,bez prevzemki,laji i ligavost!!!!