PDA

View Full Version : футбола?



henry
01-14-2006, 15:44
какво мисли те эа футбола?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

skyline_207
01-14-2006, 15:52
аве футбола е най-якия спорт ма що си го сложил в тема СЕКС

MAFIOZO
01-14-2006, 16:25
ami po princip ne obi4am da govorq za rabotata si no v slu4eq 6tom se nalaga....! ami 6tom ve4e 6 godini se zanimavam s tva zna4i e THE BEST sport! a verno 6to e v toq razdel?

skyline_207
01-14-2006, 16:26
ami po princip ne obi4am da govorq za rabotata si no v slu4eq 6tom se nalaga....! ami 6tom ve4e 6 godini se zanimavam s tva zna4i e THE BEST sport! a verno 6to e v toq razdel?

Работата ти ?!
ти футболист ли си

MAFIOZO
01-14-2006, 16:53
ami ve4e 7-ma godina sam taka da! predi bqx v loko sofia ama ot 1avgust minalata godina me transferiraxa v levski gerena !

01-14-2006, 16:58
ami ve4e 7-ma godina sam taka da! predi bqx v loko sofia ama ot 1avgust minalata godina me transferiraxa v levski gerena !
И както всички "звезди" пишеш в тийнпроблем ахахахаха ахахахаха ох, не мога повече ахахахаха ! Tука много известни люде....

skyline_207
01-14-2006, 16:59
ееееее брао
и аз съм от левски(ти не си казал,че си ма предполагам)

MAFIOZO
01-14-2006, 17:07
ami ve4e 7-ma godina sam taka da! predi bqx v loko sofia ama ot 1avgust minalata godina me transferiraxa v levski gerena !
И както всички "звезди" пишеш в тийнпроблем ахахахаха ахахахаха ох, не мога повече ахахахаха ! Tука много известни люде....ex lude lude mnogo ti otiva avatara! e ako ne mi vqrva6 dai 6e ti prata snimki za da vidi6!Nqma da govorq o6te kude igraq 6toto tuka ima mn zavijda4i! ami 4estno da ti kaja nqmam lubim BG otbor nikoi ne me kefi!ama nai simpati4ini sa mi levski i loko sf!(levski zaradi uefa a loko sf zaradi proletniq sezon deto napraixa)

01-14-2006, 17:16
ami ve4e 7-ma godina sam taka da! predi bqx v loko sofia ama ot 1avgust minalata godina me transferiraxa v levski gerena !
И както всички "звезди" пишеш в тийнпроблем ахахахаха ахахахаха ох, не мога повече ахахахаха ! Tука много известни люде....ex lude lude mnogo ti otiva avatara! e ako ne mi vqrva6 dai 6e ti prata snimki za da vidi6!
Не, благодаря ! Просто коментирам този "интересен" факт ! Освен това не съм запалянко и няма как да ме вълнуват по-малко каквито и да било снимки!
П.П. Само искам да знам защо ми говориш в множествено число ?!?

MAFIOZO
01-14-2006, 17:19
ami ako pomisli6 malko i si napregne6 umstveniq bagaj 6te razbere6 4e ne si edinstveniq!

Dr. Kazimbutt
01-14-2006, 17:20
ami ve4e 7-ma godina sam taka da! predi bqx v loko sofia ama ot 1avgust minalata godina me transferiraxa v levski gerena !
И както всички "звезди" пишеш в тийнпроблем ахахахаха ахахахаха ох, не мога повече ахахахаха ! Tука много известни люде....ex lude lude mnogo ti otiva avatara! e ako ne mi vqrva6 dai 6e ti prata snimki za da vidi6!Nqma da govorq o6te kude igraq 6toto tuka ima mn zavijda4i! ami 4estno da ti kaja nqmam lubim BG otbor nikoi ne me kefi!ama nai simpati4ini sa mi levski i loko sf!(levski zaradi uefa a loko sf zaradi proletniq sezon deto napraixa)
Все едно ще се намери някой да ти завиди...

MAFIOZO
01-14-2006, 17:34
ami vsu6tnost ve4e se namerixa NO az priklu4vam s taq tema za6toto mnogo puti sam vodil sporove nad neq i ni6to dobro

WILD__BOY
01-14-2006, 17:39
а какво мислите за басктбола, моята работа
аз играя в LA Lakers от вече 8 години с номер 8 :D Казвам се Kobe по фамилия Braynt. Мразя треньора. :twisted:

01-14-2006, 17:49
ami ako pomisli6 malko i si napregne6 umstveniq bagaj 6te razbere6 4e ne si edinstveniq!
Не съм единствения, на който му отива аватара или съм единствения, можещ да пише грамотно, човек тука ?

ex lude lude mnogo ti otiva avatara!
или в по-съвременен вариант ---> ех хора хора много ти отива аватара :shock:

П.П.Не виждам причини за завист...!

Arsenal
01-15-2006, 11:47
Здравейте :)
Приятно ми е Анри се казвам :)тренирам в Арсенал и не се оплаквам бива не е зле :)

WILD__BOY
01-15-2006, 15:11
Здравейте :)
Приятно ми е Анри се казвам :)тренирам в Арсенал и не се оплаквам бива не е зле :)

Здравей Анри, разкажи ни за твоите проблеми :twisted:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-15-2006, 16:32
какво мисли те эа футбола?

mrazq futbol :evil: :x :evil: :x :evil: :x :x :x :evil: :cry: :cry: :cry: :cry:

skyline_207
01-15-2006, 16:36
Аз пък го обожавам :D
Football ROXXXXXXXXXX :!:

California
01-15-2006, 16:42
и какво по дяволите прави тази тема тука?няма ли кой да я премести?

skyline_207
01-15-2006, 16:52
и аз в началото питах това но после един много мъдър човек ме освети ..
футболът е заместител на секса :wink:
футболът води към секс :wink:
футболът понякога предизвиква повече интерес в мъжа от секса
и най-важното футбола ROXX :lol: :idea:

CuST0M1z3
01-15-2006, 17:09
tva e nai velikata igra bez koqto ne moga da jiveq :)

MAFIOZO
01-18-2006, 15:44
и аз в началото питах това но после един много мъдър човек ме освети ..
футболът е заместител на секса :wink:
футболът води към секс :wink:
футболът понякога предизвиква повече интерес в мъжа от секса
и най-важното футбола ROXX :lol: :idea:uvajavam te za taq fraza! ima6 1 bira ot men ;)

teenkopele
01-18-2006, 15:52
Футбола е много як спорт :lol: ...един от любимите ми.
Както всички знаем това е най-популярният спорт в света-има защо, но според мен парите,влагани за трансфери и издръжка на отборите и т.н.,са прекалено много.

ФУТБОЛА РУЛИРА! :lol: 8)

Vampire_Lady
01-18-2006, 15:56
em az nito go mrazq nito go obi4am... a btw stiga ste se podigravali na mafiozo kat kazva 4e e futbolist zna4i e basi mrazq takia hora deto se zaqjdat s drugite za gluposti... :evil: :!: :!: :!:

WILD__BOY
01-18-2006, 15:57
em az nito go mrazq nito go obi4am... a btw stiga ste se podigravali na mafiozo kat kazva 4e e futbolist zna4i e basi mrazq takia hora deto se zaqjdat s drugite za gluposti... :evil: :!: :!: :!:

Никога не спори с глупак! Хората може да не забележят разликата. :)

мъдър съвет от една приятелка

MAFIOZO
01-18-2006, 16:01
em az nito go mrazq nito go obi4am... a btw stiga ste se podigravali na mafiozo kat kazva 4e e futbolist zna4i e basi mrazq takia hora deto se zaqjdat s drugite za gluposti... :evil: :!: :!: :!:xaxa spox mene mnoooooooooo ama mnoooooooooo me interesuva kvo misli za men nqkoi koito nqma vruzka s glavniq mozak!!!v momenta si4ki pluqt po Valeri Bojinov za6toto ne iskal da e vuv fiorentina a v Inter ili Bayer?a za6to ne go pluvaxte kogato be6e v le4e i beleje6e kato lud? ili kakto e kristiano ronaldo(ebati futbolista)i toi e taka samo 4e ne iska da se mesti a tva si4ki kazvat 4e e mnogo nadut!ami izvinqvai ama na 21 godini i da struva6 20 miliona paunda kak nqma da ima6 visoko samo4ustvie? taka 4e mnogooo mu puka kvo govorat za men! te 6te govorat 4e sam nadut az puk 4e zavijdat i se polu4ava 1 mnogo dulag i tup spor......

01-18-2006, 16:07
nai-velikia sport))))I za neudovletvorenie na vsi4ki 4erveni hmeri tuk eto i NEO stih4eto...


БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!
Летят си птички весело в гората
и като в задружен хор
подемат фразата позната:
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!
Калинка кацнала в цветята
точките си весело пресмята
от цска съм по-богата
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!
Коледа е - вечер свята
да заколиме свинята и да викнем с чаши пълни във ръката:
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!
Във Варна - град на благодата
от Владиславово чак до Галата
си знаят даже и децата:
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!
Бута майка във количка
свидната си дъщеричка
и припява дъщерята:
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!
В Ловеч помнят резултата:
8 топки във вратата
не помага и съдията
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!
И във Дупница чорбата
да я съжалиш горката
Стойко вкарва гол с ръката
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!
Тройчо видео показва
как съдията ги наказва
все виновен е съдията
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!
Гонзо с Гай се подиграва
и в устата му го дава
сектор "Б" е в небесата
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!
А пък Славия във Прага
финничко четворка слага
и запуши им устата
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!
Тез червени олигофрени
от ЛЕВСКИ вечно победени
СЕДЕМ - ДВА е резултата
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА!!!

SAMO LEVSKI!!!!!

egrgergetge
01-18-2006, 16:23
ми чииии мноо ясно :lol: обичам футбола и футболистите :oops: :D

01-18-2006, 16:24
e basi mrazq takia hora deto se zaqjdat s drugite za gluposti... :evil: :!: :!: :!:
Значи няма да си допаднем ! агхагхагххгагха

kanar4o
01-18-2006, 19:04
Mafiozo ... ti naish li koga shte stanesh futbolist a. purvo zemi porasni... ftoro kato pochnesh da zimash pari ot toq sport...da ne te izdurjat mama i tate..kakto si btw shtoto ako ne se luja beshe 89-90 ..nqkvo takova naborche...to po tvoyta logika as kato sum treniral 9 godini sum veteran sigurno ? may se izjivqvash za golqmata zvezda.. izobshto mashinata si nqma kvo da govorim... ti she si sedin ot porednite hlapaci provalili se sled zvezdomasko durjanie. transferirali go bili... kak reshi che e transfer. kolko miliona ili stotici hilqdi plati Uefski za tebe ?

a po temata.. horata sa go kazali Car Futbol! :)

Жълто-Черни Завинаги!

MAFIOZO
01-18-2006, 19:18
ooooooooooooooooooooo MAINA tixo tam! vij 4e se ebavam we!kuxa leiko ama nqma da sporiq 6toto me marzi! are i MATA KI4OT

Master_88
03-27-2006, 14:51
Не се интересувам много от него. Иначе съм за ЦСКА

SweetBunny
03-27-2006, 20:57
OBOJAVAM FUTBOLA :smt041 :smt030 :smt050
Obojavam i futbolistite :smt049 :smt110 :smt060