PDA

View Full Version : Едно въпросче ?



martin_91_
01-14-2006, 16:08
До скоро си нямах приятелка но сега имам проблема е че съм срамежлив много .До толкова че ме е срам да я целуна ,може би иэглежда смешно но ако не го направя връэката ни е обречена.Не че досега не съм се целувал с момиче но ме е срам.Нэ эащо не мога да направя първата крачка.Някой може ли да ме посъветва как да потходя.Пиша ви эащото много я обичам и не искам да я эагубя. :oops: :cry:

Dr. Kazimbutt
01-14-2006, 16:16
Не мога да ти дам никакъв съвет. Просто бъди мъж, не се сдухвай и я целуни.

skyline_207
01-14-2006, 16:20
Не мога да ти дам никакъв съвет. Просто бъди мъж, не се сдухвай и я целуни.

прав е

seksi_kote_f
01-14-2006, 16:41
Az 6te ti kja purvo da se uspokoi6 i da premahne6 srama si tova e edinstveniq na4in :oops:

martin_91_
01-14-2006, 16:48
Как

Dr. Kazimbutt
01-14-2006, 16:56
Бе ти момче ли си или какво?! Няма точна формула. Трябва да си кажеш "ето сега ще я целуна" и да го направиш. Налагаш си го и го правиш без да мислиш. Ако почнеш да го обмисляш... нищо няма да стане. Само ще се сдухаш още повече.

Awazate Ippon
01-14-2006, 18:28
taq ve4er me otrepahte v toq forum. az edno momi4e bez da sam co celunal ne go s4itam za gadje. daje i tva ne e pokazatel puk ti sq se 4udi6 kak da q cleune6. mejdu vpro4em kato ne mojete da se otpusnete mnogo kofti a tva 4e ne smee6 da q celune6 pokazva to4no tva

LP_girl_14
01-14-2006, 18:35
Всичко си зависи от теб!Малко странно ми изглежда да си имаш приятелка и дане си се целувал с нея.И кво праите заедно-седите и се гледате ли?! :shock: Пич,няма от кво да те е срам!Целувката е израз на любов,на чувства ,на привличане и няма нищо по хубаво от тва да се целуваш с човек,който наистина е важен за теб!Събери смелост,подготви някава романтична обстановка-например излезте някъде двамата вечерта на някое място с красив изглед,погледни я в очите,докосни лицето й и просто я целуни :D

01-14-2006, 18:40
Отново сме свидетели на грандиозен и тотален проблем плод на тийнеджърското ежедневие !

Iliqn4eto
01-14-2006, 18:43
абе човече ,успокой се,не ще те коле,ако я целунеш :)просто успокой топката и се отпусни в Любовта :)

teenkopele
01-14-2006, 19:08
Всичко си зависи от теб!Малко странно ми изглежда да си имаш приятелка и дане си се целувал с нея.И кво праите заедно-седите и се гледате ли?! :shock: Пич,няма от кво да те е срам!Целувката е израз на любов,на чувства ,на привличане и няма нищо по хубаво от тва да се целуваш с човек,който наистина е важен за теб!Събери смелост,подготви някава романтична обстановка-например излезте някъде двамата вечерта на някое място с красив изглед,погледни я в очите,докосни лицето й и просто я целуни :D

...и аз така мисля.

ДЕЙСТВАЙ И НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ! :wink:

***
01-16-2006, 13:28
Spored men triabva prosto da se otusne6!Ne se stiagai a i 6tom si tragnal s tolkova gotino momi4e ti ne si v4era6en!Are karai po majki i 4akai podhodia6tia moment(kato se razdeliate sled izlizane naprimer)!USPEH!S tebe sam!!!

Roxy
01-16-2006, 13:34
явно и тя е супер срамежлива щом не може да направи първата крачка.пийни си малко за кураж :)

mil4eto_
01-16-2006, 14:22
Отново сме свидетели на грандиозен и тотален проблем плод на тийнеджърското ежедневие !
хаха абсолютно вярно :lol:

xOtkiSsSs
01-16-2006, 15:16
abe q se uspokoi kvo mu ima tolkova da q celunesh ako tolkova te e strah (ili nzn i az kak da go kaja )zatvori si ochite i deistvai bez mn mn da mu mislish shtom sega edvam edvam sybirash smelost za edna celuvka kakvo ostava po natatyk za neshto poveche :shock:

IKisseDAGirL
01-16-2006, 15:44
abe q se uspokoi kvo mu ima tolkova da q celunesh ako tolkova te e strah (ili nzn i az kak da go kaja )zatvori si ochite i deistvai bez mn mn da mu mislish shtom sega edvam edvam sybirash smelost za edna celuvka kakvo ostava po natatyk za neshto poveche :shock:
aham :wink:
po malko misli i poveche deistvai :oops:

HeDa
01-16-2006, 16:27
Na kolko si godini :?: Ako si maluk 6ti mine kato porasne6..Ama ako si golqm tva zna4i mnogo lo6o , momi4etata ne obi4at da pravqt 1-vata kra4ka :arrow: e pone nqkoi de...Taka 4e vzemai se v ryce :twisted:

CVETELLINA
01-16-2006, 17:12
Всичко си зависи от теб!Малко странно ми изглежда да си имаш приятелка и дане си се целувал с нея.И кво праите заедно-седите и се гледате ли?! :shock: Пич,няма от кво да те е срам!Целувката е израз на любов,на чувства ,на привличане и няма нищо по хубаво от тва да се целуваш с човек,който наистина е важен за теб!Събери смелост,подготви някава романтична обстановка-например излезте някъде двамата вечерта на някое място с красив изглед,погледни я в очите,докосни лицето й и просто я целуни :D

...и аз така мисля.

ДЕЙСТВАЙ И НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ! :wink: :wink: :wink:

He3HauKa
01-16-2006, 17:38
E tva e mnogo kofti .. imah edin priqtel deto go beshe sram da me celuni i taka 4-5 dena i nakraq edna moq pr.me celuna i mu kaza ,,Ei taka sa prai ne da gledash kat tele v jeleznica'' .... Tai che prosto q fani i q celuni nqma ot kakvo da te e sram shtom e s teb znachi te haresva i ot tuka si4ko e v tvoite :lol: race

Josefinne
01-16-2006, 19:36
Ми...Пийни си малко, ама малко, де, да не вземеш да идеш пиян при нея :lol:

ZAZZZI
01-16-2006, 19:40
2 4a6ki black ram 6a ta opravat :)

kanar4o
01-16-2006, 19:43
mi shtom te e sram da celunesh momiche edva li si na poehce ot 14 15 :) drugiq put rpedi da izlezete opuni tam 1 2 biri ta da ti padnat malko zadrujkite :) a mnoo mi e chudno sushto kak ste trugnali.. as sus sichkite si priqtelki dosega(koiteo naistina ne sa malko) nikoga ne sum kazval "iskash li da hodime" "iskash li da sme gadjeta" ili nqkvi takiva prostotii.. to prosto si idva...momnta s purvata celufka i si stavate edno cqlo :)