PDA

View Full Version : Iskam obica na ezika!



nikitooo
01-14-2006, 19:05
13 m pld i mn iskam obica na ezika .. ako nqkoi moje da mi kaje v pld kade ima studiq za piercing .. kakvi opasnosti ima pri dup4eneto i razni takiva molq da mi pishe !!

Predvaritelno 10x! :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

01-14-2006, 20:07
тая обица нещо като обецата ли е ?

IdontGiveaFuck
01-14-2006, 20:21
Опасността грози предимно 13 годишни пиклички
дето си слагат пиърсинг само,защото е 'модерно'.
Та може да ти окапе езика,да се разцепи на две,да си
глътнеш пиърсинга и да умреш,да ти се инфектира езика и пак да умреш или просто да хванеш радиация :roll:

Пак заповядай!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2 и 11 от правилника!
Благодаря!


Абе овца малка не виждаш ли,че съм момиче.

Roxy
01-14-2006, 22:54
ми при Жоро скина там до ск8 шопа и в дома на красотата преди пешеходния мост точно

nikitooo
01-15-2006, 10:32
Опасността грози предимно 13 годишни пиклички
дето си слагат пиърсинг само,защото е 'модерно'.
Та може да ти окапе езика,да се разцепи на две,да си
глътнеш пиърсинга и да умреш,да ти се инфектира езика и пак да умреш или просто да хванеш радиация :roll:

Пак заповядай!

toa pa toa pa ti lut li si kaf si we? kak moje da si glatnesh piercinga we??? omg.. infekciite sa mn rqdko shtoto ima lekarstva za predpazvane ... s koito se jaburkash... ole ne za prav pat vijdam takav chovek !! OMG
Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2 и 11 от правилника!
Благодаря!

nikitooo
01-15-2006, 10:34
тая обица нещо като обецата ли е ?

ne ne e kato obica to4no.. top4e ot dvete strani na ezika super qko e!

i'm so excited!
01-15-2006, 10:56
и за кфо ти е?

nikitooo
01-15-2006, 11:09
и за кфо ти е?

shtoto e super qko i sedi super zaribeno ! :P

WILD__BOY
01-15-2006, 11:31
и за кфо ти е?

shtoto e super qko i sedi super zaribeno ! :P

и си фиешън майна
аре поредния пиклив пишкодръпчо. (ако ми въобще кво да дръпнеш)

та г-н Зарибен, що не си пробиеш и веждата, ушите, циците, лайното, сливиците и тогаша ще си мноо зарибен ... ИДИОТ майна

kurabiika
01-15-2006, 11:37
И аз искам от 1 година да си сложа ама малко ме е страх от последствията, пък и нашите не са много съгласни.Е вече нямам чак толкова голямо желание да си сложа, ама по някой път много искам като се изплезия и да има едно яко топченце :D много е сладко.
Иначе освен, че може да ти се цепне езика на две(ама не баш целия като на змия :lol: ) да глътнеш топчето ако не е добре завито, има къде-къде по-опасни неща, например да се подуе и напълни с гной и някфи такива гадости и да тряя да ти го цепят да изтече гнойта и най-добре е тогава да се откажеш от обицата, както и като ти го пробиват да улучат някой вкусов рецептор и разни такива.

`Death`Whore`
01-15-2006, 11:58
А ти, Уайлд бой, защо пишеш във всички теми за пиърсинги? Май не аз съм недораслата, а ти. Ако беше пораснал, щеше да напишеш мнението си в 1-2-3 от темите и нямаше да обиждаш, а щеше да го изразиш спокойно и да кажеш, че не ти харесва и няма смисъл от такова нещо.

`Death`Whore`
01-15-2006, 11:59
И какво, ако го глътнеш? Аз като малка съм глътнала голям ръждив пирон и съм жива.

nikitooo
01-15-2006, 12:17
и за кфо ти е?

shtoto e super qko i sedi super zaribeno ! :P

и си фиешън майна
аре поредния пиклив пишкодръпчо. (ако ми въобще кво да дръпнеш)

та г-н Зарибен, що не си пробиеш и веждата, ушите, циците, лайното, сливиците и тогаша ще си мноо зарибен ... ИДИОТ майна

awe q si ...... maikata! Bati kompleksara tap! Shto si izrazqvash izobshto mnenieto???Ae :arrow: napusni :arrow:

WILD__BOY
01-15-2006, 12:33
А ти, Уайлд бой, защо пишеш във всички теми за пиърсинги? Май не аз съм недораслата, а ти. Ако беше пораснал, щеше да напишеш мнението си в 1-2-3 от темите и нямаше да обиждаш, а щеше да го изразиш спокойно и да кажеш, че не ти харесва и няма смисъл от такова нещо.

мм тва е втората тема в която пиша за пиерсинг ;)
и нямам против ако на някой му харесва да го прави, ама да е наясно какво прави, а не някъв сополанко да ми дрънак глупости. Било модерно и не знам си кво. Дразнят ме такива кухари. Има хора които наистина са зарибени на пиерсинкг (често в комбо с татуси) ама знаят какви рискоре крият, знаят и че ще се кефят на тоя пиерсинг. ама тоя шибан сополо дето ми псува на майка да ми разправя колко е зарибено. :shock:
Поредния пример за гниещото от корените ни общество - младежта. То от деца на по 12, 13 години почнаха се израждат "гангстери" и "гъзари".
Наясно съм че не го прави щото го кефи него, а щото компанийката се кефи на такива неща, модерно и тем подобни глупости. И той е решил да се барне модерно. Проблем с пеирсинга нямам. Решил съм че мен не ме кефи и няма да си направя. Има хора, харесва им - да си се дупчат. Ама такива дето даже не знае каде се прави и как се прави ... айде бегай.
И само ми кажи каде откри комплекисите ми бе nikitooo???

Oyama
01-15-2006, 12:38
Леле кви кавали тъпи има в тая тема :shock: :lol: .

i'm so excited!
01-15-2006, 13:00
порасни с още някоя друга годинка, и ако още ти харесва, тогава се пробий 8)

nikitooo
01-15-2006, 13:03
А ти, Уайлд бой, защо пишеш във всички теми за пиърсинги? Май не аз съм недораслата, а ти. Ако беше пораснал, щеше да напишеш мнението си в 1-2-3 от темите и нямаше да обиждаш, а щеше да го изразиш спокойно и да кажеш, че не ти харесва и няма смисъл от такова нещо.

мм тва е втората тема в която пиша за пиерсинг ;)
и нямам против ако на някой му харесва да го прави, ама да е наясно какво прави, а не някъв сополанко да ми дрънак глупости. Било модерно и не знам си кво. Дразнят ме такива кухари. Има хора които наистина са зарибени на пиерсинкг (често в комбо с татуси) ама знаят какви рискоре крият, знаят и че ще се кефят на тоя пиерсинг. ама тоя шибан сополо дето ми псува на майка да ми разправя колко е зарибено. :shock:
Поредния пример за гниещото от корените ни общество - младежта. То от деца на по 12, 13 години почнаха се израждат "гангстери" и "гъзари".
Наясно съм че не го прави щото го кефи него, а щото компанийката се кефи на такива неща, модерно и тем подобни глупости. И той е решил да се барне модерно. Проблем с пеирсинга нямам. Решил съм че мен не ме кефи и няма да си направя. Има хора, харесва им - да си се дупчат. Ама такива дето даже не знае каде се прави и как се прави ... айде бегай.
И само ми кажи каде откри комплекисите ми бе nikitooo???

Da ti kaja izobshto ne go prava shtoto nqkoi go e napravil! Prosto mislq che shte mi haresva i otiva no ako ne e taka - shte q mahna!Inache ti za kvo si tragnal da obijdash? Vseki si ima mnenie i vkus..no ne savpadat!Na nqkoi im haresva na drugi ne.I az ne iskam piercing nikade drugade!Izglejda mi gadno na momche!No na ezika mi haresva tai che!Plius tova az mnogo sym se interesuval (i oshte se interesuvam) kakvo pravq s tozi piercing!Btw i znam kade moga da si napravq i kakvo da si kupq za jaburkane..abe kvo da ti obqsnqvam!Samo shte ti kaja , che ne go pravq za da izglejdam kato drugite , zashtoto vseki si ima sobstven ideal i az ne prilicham na nikogo ( i ne iskam ) Tova e ot men! :) :D

nikitooo
01-15-2006, 13:06
А ти, Уайлд бой, защо пишеш във всички теми за пиърсинги? Май не аз съм недораслата, а ти. Ако беше пораснал, щеше да напишеш мнението си в 1-2-3 от темите и нямаше да обиждаш, а щеше да го изразиш спокойно и да кажеш, че не ти харесва и няма смисъл от такова нещо.


taka e! 8)

i'm so excited!
01-15-2006, 13:20
а знаеш ли какви проблеми може да имаш?
наясно ли си кво да направиш, ако усетиш, че има проблем с езика ти (кръв например, ако не иска да спадне, или ако не усещаш вкусове) ? и тогава ще мрънкаш по форумите.
а и освен това пак ти казвам да изчакаш годинка-две и ако все още те кефи, дупчи, кърти и извозвай ако щеш

WILD__BOY
01-15-2006, 13:44
а знаеш ли какви проблеми може да имаш?
наясно ли си кво да направиш, ако усетиш, че има проблем с езика ти (кръв например, ако не иска да спадне, или ако не усещаш вкусове) ? и тогава ще мрънкаш по форумите.
а и освен това пак ти казвам да изчакаш годинка-две и ако все още те кефи, дупчи, кърти и извозвай ако щеш

Agreed!

Та, готов ли си за болката щом си толкова навит? А и да отбележим че докато позарасне ще ядеш само супи със сламка, че може да фъфлиш и да ти е некомфортно да свикнеш с него. Отделно трябва да внимаваш да не си разпориш езика.

nikitooo
01-15-2006, 13:56
а знаеш ли какви проблеми може да имаш?
наясно ли си кво да направиш, ако усетиш, че има проблем с езика ти (кръв например, ако не иска да спадне, или ако не усещаш вкусове) ? и тогава ще мрънкаш по форумите.
а и освен това пак ти казвам да изчакаш годинка-две и ако все още те кефи, дупчи, кърти и извозвай ако щеш

Agreed!

Та, готов ли си за болката щом си толкова навит? А и да отбележим че докато позарасне ще ядеш само супи със сламка, че може да фъфлиш и да ти е некомфортно да свикнеш с него. Отделно трябва да внимаваш да не си разпориш езика.

Koito i da pitam kazva che ne boli !! Az shte iskam da mi slojat upoika! Pyk i da boli ne me pritesnqva! Nai malkiq problem mi e straha! Moje da fuflq no sled tova shte mi e got s obichka :):) Nqma nishto kato qm samo supi! Shte qm po 3 tendjeri na 4as :D:D

Kypa©
01-15-2006, 13:57
Davai!

i'm so excited!
01-15-2006, 13:59
ееее, как не съм се сетила да пия бульона със сламка. та се мъчих с лъжица :?
е като толкова ти харесва се продупчи. но усещам как ще станеш едно сополиво малко гъзарче, което ще си мисли, че е нещо повече с тая обица. надявам се да не съм права

nikitooo
01-15-2006, 14:21
ееее, как не съм се сетила да пия бульона със сламка. та се мъчих с лъжица :?
е като толкова ти харесва се продупчи. но усещам как ще станеш едно сополиво малко гъзарче, което ще си мисли, че е нещо повече с тая обица. надявам се да не съм права


ne si prava i nqma da badesh...nikoga ne sam letql v oblacite vinagi stoq na zemqta!!Ti kato imash ne si stanala takava nali? Ne mislq che shte stana i az!

kissorankata
01-15-2006, 14:43
Абе на вас къв ви е проблема него си го кефи обица не езика не е задължително да го прави защото е модерно или газарско.И не вярвам, че е възможно да му се сцепи езика или нещо от сорта.За това че може да си глътне обицата съм съгласна...само ако обичката не е завита добре.Е да ще има да яде само супички и бульони със сламка,ама това ще е временно не завинаги.Както виждам на него не му пука много за това че ще го боли...има си решение да няма болка има упойки за това.

`Death`Whore`
01-15-2006, 18:12
Тук съм съгласна. И това е най-глупавото - че всички искат обици на езика или пъпа и мислят, че обиците по лицето са грозни, а не осъзнават какви опасности се крият. И точно тези гъзарчета отиват, пробиват ги, после се оплакват адски много, но си казват: "Е, какво ще му слагам разни глупости, само ще се оправи". И после - възпален език или цепнат пъп. Аз преди да се пробия, разпитах какво може да стане. Трябва да е наясно човек и да се отнася сериозно към това.
Но се чудя защо в другата тема нападна мен. Да не би аз да съм си сложила обици заради гъзарията? Интересувам се, влизам в такъв форум...

cMeTaHka
01-15-2006, 18:33
awe kato iska neka si pravi,bupreki che sum suglasna che trqbva da porasnesh oshte malko...no vse pak az zapochnah da se probivam na tvoite godinki i sam naqsno s teq neshta...veche si gi imam obichkite na dosta mesta i nishto chak tolkova nepriqtno ne mi se e sluchilo,vupreki che pri vseki e individualno!predpolagam che znaesh che purvite tri dni sa nai tejki sled kato si produpchish ezika,no posle otminava.ne trqbva da qdesh kiselo,soleno,gazirano,studeno i toplo..samo hladko,zabravqsh za bira i menta,alkohol mojesh da piesh samo wisky i vodka,no da ne e studeno,za6toto se poduva,a ot gore6toto o6te pove4e!su6to taka ne e vqrno 4e trqbva da se hrani6 sus slamka...tova sa pulni gluposti,prosto trqbva da vnimava6,za6toto az na su6tiq den sled kato se probih qdoh pica,a kakto ti kazah sol ne trqbva da se qde,i ezika mi stana kato kebap4e hahaha,no sled 2 dni usileno jaburkano s poznatoto sandrinche vsichko veche si beshe ok!sushto taka ne se vodi po tova kakvo ti kazvat drugite zashto pri vseki e super individualno moje da stane mnogo losho moje i da nqmash absolutno nikakvi problemi!

nikitooo
01-15-2006, 18:59
Тук съм съгласна. И това е най-глупавото - че всички искат обици на езика или пъпа и мислят, че обиците по лицето са грозни, а не осъзнават какви опасности се крият. И точно тези гъзарчета отиват, пробиват ги, после се оплакват адски много, но си казват: "Е, какво ще му слагам разни глупости, само ще се оправи". И после - възпален език или цепнат пъп. Аз преди да се пробия, разпитах какво може да стане. Трябва да е наясно човек и да се отнася сериозно към това.
Но се чудя защо в другата тема нападна мен. Да не би аз да съм си сложила обици заради гъзарията? Интересувам се, влизам в такъв форум...

Samo da ti kaja az kolko sam se registriral po forumi i sam razpitval ... che nqma nakade!Az ot 2 meseca razpitvam po forumi i po chatove...Dori veche sam si kupil vsi4ki raboti za jaburkane!! Taka che! I obicata mi ne e zaradi gazariq ili shtoto drugite sa taka! pffxax

nikitooo
01-15-2006, 19:05
awe kato iska neka si pravi,bupreki che sum suglasna che trqbva da porasnesh oshte malko...no vse pak az zapochnah da se probivam na tvoite godinki i sam naqsno s teq neshta...veche si gi imam obichkite na dosta mesta i nishto chak tolkova nepriqtno ne mi se e sluchilo,vupreki che pri vseki e individualno!predpolagam che znaesh che purvite tri dni sa nai tejki sled kato si produpchish ezika,no posle otminava.ne trqbva da qdesh kiselo,soleno,gazirano,studeno i toplo..samo hladko,zabravqsh za bira i menta,alkohol mojesh da piesh samo wisky i vodka,no da ne e studeno,za6toto se poduva,a ot gore6toto o6te pove4e!su6to taka ne e vqrno 4e trqbva da se hrani6 sus slamka...tova sa pulni gluposti,prosto trqbva da vnimava6,za6toto az na su6tiq den sled kato se probih qdoh pica,a kakto ti kazah sol ne trqbva da se qde,i ezika mi stana kato kebap4e hahaha,no sled 2 dni usileno jaburkano s poznatoto sandrinche vsichko veche si beshe ok!sushto taka ne se vodi po tova kakvo ti kazvat drugite zashto pri vseki e super individualno moje da stane mnogo losho moje i da nqmash absolutno nikakvi problemi!

Az izobshto ne gi slusham teq deto se pravat na razni razbirachi!Smqtam da se dupna skoro vreme kato sabera kintaj ! :) Ti si edna ot malkoto pravi v tozi sait!

`Death`Whore`
01-15-2006, 19:07
Eвала тогава. И защо пишеш тук такава тема? Мислиш, че някой тук ще те разбере? Повечето оплюват подобни неща.

kissorankata
01-15-2006, 19:19
[quote="`Death`Whore`"]Eвала тогава. И защо пишеш тук такава тема? Мислиш, че някой тук ще те разбере? Повечето оплюват подобни неща.[/quotе/]
Еми момчето се интересува затова разпитва на различни места.Къв е проблема да пита и тука?И защо никой да не го разбере доколкото виждам не всички оплюват например cMeTaHka!

Roxy
01-16-2006, 14:55
Опасността грози предимно 13 годишни пиклички
дето си слагат пиърсинг само,защото е 'модерно'.
Та може да ти окапе езика,да се разцепи на две,да си
глътнеш пиърсинга и да умреш,да ти се инфектира езика и пак да умреш или просто да хванеш радиация :roll:

Пак заповядай!

toa pa toa pa ti lut li si kaf si we? kak moje da si glatnesh piercinga we??? omg.. infekciite sa mn rqdko shtoto ima lekarstva za predpazvane ... s koito se jaburkash... ole ne za prav pat vijdam takav chovek !! OMG


естествено че може да си го глътнеш аз веднъж се събуждам и ми се беше отвъртяло топчето.още обица не си сложил и големия разбирач.ми то и да жабуркаш може да се инфектира.хахах упойка ли ше ти слагат..да бе напрао пълна.няма такиа работи тва да не е операционната на спешно отделение.телгат ти един ледокаин и тва е.
много сте зле всичките кво само мрънкате-който си иска ше си слага обеца където си иска,кво кат е модерно.кво ви бърка вас.кат само дрънкате колко е опасно да си сложиш пиърсинг вий закво имате.аман начи..егати хората.секи си гледа себе си!

01-16-2006, 15:35
Една година съм била със пиърсинг на езика,трябваше да го махна поради една причина,тъй че знам много добре.Писнало ми е от някви за които просто е модерно да си с пиърсинг.Е,затва мрънкам!
От година някъде се чудя дали да се продупча повторно! :D


^I don't give a fuck^!

nikitooo
01-16-2006, 16:58
много сте зле всичките кво само мрънкате-който си иска ше си слага обеца където си иска,кво кат е модерно.кво ви бърка вас.кат само дрънкате колко е опасно да си сложиш пиърсинг вий закво имате.аман начи..егати хората.секи си гледа себе си![/quote]

to4no taka e bati tapacite!

nikitooo
01-16-2006, 17:00
Една година съм била със пиърсинг на езика,трябваше да го махна поради една причина,тъй че знам много добре.Писнало ми е от някви за които просто е модерно да си с пиърсинг.Е,затва мрънкам!
От година някъде се чудя дали да се продупча повторно! :D


^I don't give a fuck^!

poradi kva pri4ina?

`Death`Whore`
01-16-2006, 17:01
След като сме зле, защо пусна тази тема? Пак те питам. Явно много се интересуваш от чуждото мнение.

nikitooo
01-16-2006, 17:39
След като сме зле, защо пусна тази тема? Пак те питам. Явно много се интересуваш от чуждото мнение.

mi procheti kakvo sam pisal !! PIsal sym da mi kajat studio v pld da mi prepora4at i da mi kajat kakvi opasnosti ima! Ne me interesuva ti kvo mislish !! Nali znaesh prez kade mi e.....?

`Death`Whore`
01-16-2006, 17:44
Радвам се. :)

VAMP_GIRL
01-16-2006, 17:51
E,nqma6 li nqkoi poznat,koito moje da ti dade nujnoto ti info?Ako li nqma6,prosto porazpitai...Ne moje da nqma. ;)

WILD__BOY
01-16-2006, 18:44
Koito i da pitam kazva che ne boli !! Az shte iskam da mi slojat upoika! Pyk i da boli ne me pritesnqva! Nai malkiq problem mi e straha! Moje da fuflq no sled tova shte mi e got s obichka :):) Nqma nishto kato qm samo supi! Shte qm po 3 tendjeri na 4as :D:D

ма проблема не е за болката като ти го дупчат. След това при вазпаление и подуване боли

nikitooo
01-16-2006, 18:48
E,nqma6 li nqkoi poznat,koito moje da ti dade nujnoto ti info?Ako li nqma6,prosto porazpitai...Ne moje da nqma. ;)

o az kolko sam razpitval... imam be imam poznati ama se interesuvam...nali zatova e forum kvo me kritikuvat che sam pusnal temata! Ae (finger) na si4ki!

nikitooo
01-16-2006, 18:53
Koito i da pitam kazva che ne boli !! Az shte iskam da mi slojat upoika! Pyk i da boli ne me pritesnqva! Nai malkiq problem mi e straha! Moje da fuflq no sled tova shte mi e got s obichka :):) Nqma nishto kato qm samo supi! Shte qm po 3 tendjeri na 4as :D:D

ма проблема не е за болката като ти го дупчат. След това при вазпаление и подуване боли


absolutno ne e tam problema ... vaspaleniq emi....dano da ne stava...az ne sam ot teq deto shte ida da si go dup4a bez da znam nishto kvo moe da stane... ae

pain
01-16-2006, 18:58
emi iskai si

so excited!!!
01-16-2006, 19:11
още не се пробило дрисливото лапе и вече почва да псува сички наред и да се прави на 'виж ме кой съм...'
представям си кво ше е като се дупнеш. майчице.

п.с. има търсачка, можеше да пробваш да потърсиш там, щото има доста желаещи да си дупчат езика, и всеки пуска по една нова тема...

п.с. като сме толкова зле не е нужно да ни търпиш и се омитай :D никой не те кара да стоиш.

ае пийс 8)

nikitooo
01-16-2006, 19:38
още не се пробило дрисливото лапе и вече почва да псува сички наред и да се прави на 'виж ме кой съм...'
представям си кво ше е като се дупнеш. майчице.

п.с. има търсачка, можеше да пробваш да потърсиш там, щото има доста желаещи да си дупчат езика, и всеки пуска по една нова тема...

п.с. като сме толкова зле не е нужно да ни търпиш и се омитай :D никой не те кара да стоиш.

ае пийс 8)



izobshto ne me interesuva nikoi kvo misli!

air_wisp
02-05-2006, 12:12
абе аз да ви кажа, че е велико удоволствие да се целуваш с някой който има обица на езика...страхотно е хора сериозно!От личен опит ви го казвам! :smt007

chestra_f
02-07-2006, 09:05
Опасността грози предимно 13 годишни пиклички
дето си слагат пиърсинг само,защото е 'модерно'.
Та може да ти окапе езика,да се разцепи на две,да си
глътнеш пиърсинга и да умреш,да ти се инфектира езика и пак да умреш или просто да хванеш радиация :roll:

Пак заповядай!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2 и 11 от правилника!
Благодаря!


Абе овца малка не виждаш ли,че съм момиче.ha i moeto mn e takova o6te d to d si nemoe da izbur6e ama obetsa 6a slaga :x

chestra_f
02-07-2006, 09:10
hubavo kat si tolkova navita 6to pi6e5 tupi temi i psuva6 vsi4ki kat ti kazvat istinata zami i 1 na na gazo9izvinqvam sq za dumata) =D>

kissorankata
02-07-2006, 10:24
hubavo kat si tolkova navita 6to pi6e5 tupi temi i psuva6 vsi4ki kat ti kazvat istinata zami i 1 na na gazo9izvinqvam sq za dumata) =D>
Абе вие не можете ли да четете...."13 m pld" вие "m"
не знаете ли кво значи???Та това е момче не е момиче...

03-14-2006, 12:48
sluchaino vlqzoh v tozi forum che ne bqh vlizal ot januari 2003ta godina i vsichko e stanalo ujasno ... :)
foruma se e napalnil s hilqdi glupavi i absurdni mneniq otgovori i tn :)
no po temata
az imam obica na ezika
chestno da vi kaja izobshto ne me bolq kogato me dupchiha ili sled tova naistina beshe mi podut 2 sedmici no posle vsichko si e ok...
mojeh da qm oshte na parviq den dori i bez slamki i tn razlikata e samo che trqbva da davchesh po bavno i na malki hapki ne sam imal vazpaleniq i tn ... no vse pak ako iskate piite i sandrin az ne sam vzimal i pak nqmah problemi
plus tova ne sam se dupchil pri nqkoi specialist ili neshto edin kolega prosto me produpchi v tqh i taka :) s upoika razbirase:P
za alkohol pih oshte na sashtata vecher kakto na sledvashtata i tn :P za toplo i studeno sashto ne vijdah problem pone pri men
no parviq den naistina ne tqbva da piete topli neshta:) tova pone sam go chul che e taka ..
kolkoto do tova dali shte si glatnesh obicata ne vijdam kvo tolkova shte ti stane shte q .... posle :P kato hodish do toaletna kakav e problema !?
a da ti se scepi ezika wow !? i kak shte stane nqkoi moje li da mi obqsni che na men ne mi e mnogo qsno kak stava tova ... a za vazpaleniq i takiva raboti mislq che stavat samo parvite 1-2 sedmici dokato ti zarasne ranata napalno
pozdravi i uspeh

chestra_f
03-14-2006, 15:21
А ти, Уайлд бой, защо пишеш във всички теми за пиърсинги? Май не аз съм недораслата, а ти. Ако беше пораснал, щеше да напишеш мнението си в 1-2-3 от темите и нямаше да обиждаш, а щеше да го изразиш спокойно и да кажеш, че не ти харесва и няма смисъл от такова нещо.
taq tema ako o6te vednuj e vidq 6te kaja na modovete amahaaaaaaaaaaaa :smt013
i nie ko da napraim 4e 6te si slaga6 da doidem i da ti durjim jensvenite ru4ici(znam 4e si m)stiga ste obnovqvali stari temi(i vsu6toto vrene tupi)

fadde
03-16-2006, 21:28
i ko ? 6te vyrvi6 po ylicite na plovdiv sas izplezen ezik 4e da ti go vidqt horata :lol: absurdno e.... dne6nata mladej e razvalina

`Death`Whore`
03-16-2006, 22:02
Mалката, не ми говори така.
1. Ще обновявам теми, които ме интересуват.
2. Не си никаква в този сайт. Това, че имаш няколкостотин еднакви мнения, не значи, че можеш да се разпореждаш.

kyle
07-15-2008, 19:43
taaa qko e koito iska da sisloji da si slaga ... koito ne da ne si slaga aaeee ... tfa e 8) :D :) az sam na 14 ... probih se vchera ... mnogo e qo super e ... ne boli dokoto te probivat gram ne boli ... boli sled tfa ... ama se tarpi ...... oshte sashtata vecher qdoh supa ..... ii mnogo zavisi ot eziak na choveka sestra mi 1 sedmica ne qde ... nai dobarata mi fr sled 30 min hamguger :D :D :-D :-D

viketuyu
07-15-2008, 20:16
am ne sam ot pld i nemoga da ti kaja kade mojesh da si naprawish no i az predi mesec si probih ezika praf si mn e zaribqwashto qky e .. zna4i riskowe ime da se infektira i takiwa ama ako si wnimatelen shansa e malak
da znaesh samo che parwata sedmica shi si na dieta :D :D az pieh samo woda a kogaty prawih opiti da qm sichkite mi fr me sajalqwaha shot nemojeh i bqh mn nerwna ma na 2 den po4nah da qm .. i we4e na 4 5 den we4e qdqh wsi4ko ma karai na mnogy woda ;) normalno e ezika ti da e podut d ane stresirash neshty 4e se e infektiral shot az se bqh panikoisala i misleh q maham ma mi kaaha 4e e normalno taka4e max 9 10 den ezika ti shi e normalen :) :) :) ako shi moij da iztraesh si naprawi :D :D :D

monityY
07-16-2008, 05:08
Опасността грози предимно 13 годишни пиклички
дето си слагат пиърсинг само,защото е 'модерно'.
Та може да ти окапе езика,да се разцепи на две,да си
глътнеш пиърсинга и да умреш,да ти се инфектира езика и пак да умреш или просто да хванеш радиация :roll:

Пак заповядай!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2 и 11 от правилника!
Благодаря!


Абе овца малка не виждаш ли,че съм момиче.

Прекаляваш :razz: аз имам и няма нищо страшно..Даже и не болеше като м е дупчиха.. :) Просто трябва да попаднеш на професионалист където хигиената да е изрядна.

nia711
08-25-2008, 13:15
така изкам да уточня ,че е напълно и 100% вероятно да си глътнеш обицата...на мен ми се е случи преди няколко дена...просто не беше затегнато топчето ...

RiseGirl
08-25-2008, 15:03
Темата е доста стара :)