PDA

View Full Version : za Marata



Silence^
01-14-2006, 19:41
ae hora pusha treva ot okolo 6 meseca ama veche ne redovno. ne znam dali i pri drugi e taka obache pri men kato se napusha edin put i v sledvashtite nqkolko dena se chuvstav spr tupa iam chuvstvoto che mi razqjda mozuka i v daskalo izkarvam po slabi ocenki i tui zatva sprqh da pusha redovno ..

MAFIOZO
01-14-2006, 19:42
ami sled dujd ka4ulka!

minimalistic
01-14-2006, 21:48
Ами разбира се, че ти разяжда мозъка!

[wan`a`doo]
01-15-2006, 08:29
Ам дам,то се затъпява,ама ти не можеш точно така да го усетиш. Тва дет усещаш е по-скоро некфа отнесеност-и мене ми е било така,ама неам. Аз ся пак си пуша и не ми е така. Да определено некфи неща се забравят,ама за мене тва значи,че не са важни :lol: Също мое да почнат некфи неща да ти се причуват,ама то тва си зависи от психиката. А и щом се притесняваш,че затъпяваш начи просто тва не е за тебе :lol:

01-15-2006, 09:46
Ами разбира се, че ти разяжда мозъка!

да бе, дрън-дрън-ярина.
И какво по- то4но му разгражда на мозъка?

а ако разгражда мозъка защо помага за възстановяване от мозъ4ен инсулт?

Това което тревата прави е, 4е 4исти кратковременната памет от маловажни спомени.
Ако у4иш 4рез зубрене, а не 4рез разбиране ще ти пре4и на у4енето. Зубърите да не пафкат:)

Освен това хора с ниско кръвно също е по-добре да не пафкат.
Разберете, въпреки 4е не е толкова вредна колкото цигарите и алкохола, тревата дале4 не е за всеки.
Само за тези, на които им харесва и не им пре4и;)

GoHardeR
01-15-2006, 14:03
haha i az sum iako zatupiala dam...ama to tfa e za 3 godini stabilno pushene...bate poslednite 2 seki den po niakolko puti i do sia si e taka ama kfo da se prai...to mejdu drugoto e iako,po4vash leko poleko da razviviash niakfa shizofrenia hahah io govorish ebasi neshtata...a za pametta niama kfo da govorime ako me pitate kfo sum pravila minalata subota...ubiite me ne moa da se seta...kratkotrainata pamet mi e super zle...kfo da se pravi...ama si i shit strani... :roll:

cMeTaHka
01-15-2006, 16:19
haha i az sum iako zatupiala dam...ama to tfa e za 3 godini stabilno pushene...bate poslednite 2 seki den po niakolko puti i do sia si e taka ama kfo da se prai...to mejdu drugoto e iako,po4vash leko poleko da razviviash niakfa shizofrenia hahah io govorish ebasi neshtata...a za pametta niama kfo da govorime ako me pitate kfo sum pravila minalata subota...ubiite me ne moa da se seta...kratkotrainata pamet mi e super zle...kfo da se pravi...ama si i shit strani... :roll:

nqma kakvo pove4e da dobavq hhaiuhai :wink:

01-16-2006, 00:31
Затъпява се от форуми и телевизия мили мои, не от мара или от гроздана.

Oyama
01-16-2006, 01:19
Дамм сичките ми приятели дето пушат честичко са яко в облаците :lol: па имам един ортак дето е хем боксиор и го трескат в тиквата редовно хем пуши хем си е тъп от малък ама са къв е нема такъв :lol: .

01-16-2006, 22:28
понеже не съм професор няма да се правя на такъв,
просто искам да ви обърна внимание, 4е в Индия, където пушенето на конопена смола е ТРАДИЦИЯ
http://www.ccc.ac/2001/fire/kumbha/grafix/07.jpg
http://www.ccc.ac/2001/fire/kumbha/grafix/03.jpg

това(пушенето) се практикува САМО от мъжете, при това само от тези от тях, кото са обърнали гръб на светската суета и се се посветили на медитация.
жените те са си напушени по природа, и в Индия те ганджата си я слагат в манджата, така хем и на мъжете им им е весело, хем задават после умни въпроси.

Oyama
01-18-2006, 11:01
Та ти искаш да приличаш на индиец така ли? :lol: