PDA

View Full Version : приятелката на приятеля ми :)(



01-14-2006, 20:00
Хора помощ влюбен съм в приятелката на един от добрите ми приятели ,просто ... незнам.Историята е следната
С момичето се сближихме мн бързо защото се прибираме заедно и така.По едно време почнахме и 2-мата флирт4ета
ала бала.Докато една сутрин моя приятел неотиде при нея
и я целуна....аз напваво паднах ,то се оказа, че предишната вечер са били на диско. и там станало.И сега
тя прекарва повече време с мен отколкоо с него като се замисля.Но неискам нито да се скарам с приятеля ми ,
щото супер мн държа на него.Пък от друга страна постоянно за Момичето мисля .А и и си мисля, че тя ме приема като приятел ......Пффф незнам вече кво да правя .

Iliqn4eto
01-14-2006, 20:08
амии поговори и с нея и с него ,всъщност подпитвай приятеля си ,дали харесва това момиче,дали няма да му е поредната бройка и прочей :)Успех !!!

-arm@n4o-
01-14-2006, 20:19
Там е въпроса, че той е мн влъбен в нея :(

BMWPower
01-14-2006, 20:20
ами най-добре ще направиш ако си поговорите двамцата с мацето сериозно и се изясните,какво ще правите от тук нататък :wink:

-arm@n4o-
01-14-2006, 20:24
И за тва съм мислил обаче седи и въпроса, че може тя да се отрабне и ... даже и приятелство няма да има

Nicy
01-14-2006, 20:25
q se saberete 3ta i si kajete koito kvoto ima da kazva :)

pinK_Baby
01-14-2006, 20:47
q se saberete 3ta i si kajete koito kvoto ima da kazva :)

Да бе и накрая едно голямо нищо...Той казва,че приятеля му е луд по нея...значи ще се скарат така или иначе...А пък, ако тя не иска да е с приятеля му ще скъсат...И тогава вече той е на ход...Ама с това да се съберат тримата и да си поговорят НИЩО няма да се постигне...Гледай поне да си запазиш приятелството с нея, а току виж скоро си си харесал друга.... :)

WindWaker
01-14-2006, 21:11
te nai-golemite voini v sveta zaradi jeni sa stavali. pi4 ako si razvali6 dobroto priqtelstvo s onq pi4 zaradi momi4e 6te e glupavo. nqkoi den sam 6te go osuznae6, v momenta ne ti ostava drugo osven da i kaje6 na neq i v zavisimost ot reakciqta i, ako ima ne6to i tq - togaa 6te ti se naloji i na nego da kaje6. ina4e staa tupa rabota

LP_girl_14
01-14-2006, 22:23
Така като гледам ще се наложи да избираш между приятелството и момичето.Ако приятелят ти е много важен за теб,познавате се от много време,ж добри взаимотношения сте и знаеш че той никога няма да те прецака,недей да позволяваш на едно момиче да застава между вас и да е повод да се скарате.Но пък ако нещата между него и приятелката му не вървят,тогава просто поговори с нея и я попитай към кой от двамата има чувства.Ама честно да ти кажа приятелството струва много повече :!:

sherry
01-15-2006, 06:51
Vaprosat tuk e,te dvamata 6tastlivi li sa zaedno?Ako se obi4at ,nedei da zastava6 mejdu tqh,preglatni 4uvstvata si i se pravi vse edno,4e ni6to ne e bilo,hem nqma da razvali6 lubovta im,hem 6te zapazi6 priqtelstvoto i na dvamata.Ako pak ne se obi4at i momi4eto te haresva,govori s priqtelq si,kaji mu,4e q haresva6,taka ili ina4e 6te razbere i 6te se skarate,neka pone da si bil iskren s nego.Moje bi ti zvu4i super nelogi4no da govori6 s nego,no vie ste priqteli,spodeli ste si,prejivqli ste zaedno mnogo...toi ima pravo da bade6 iskren s nego,makar,4e ot tova 6te go zaboli.Poznavah dve mom4eta,koito izpadnaha v sa6tata kato va6ata situaciq!Ediniq haresa gadjeto na drugiq i tragnaha taino.Samo 4e mom4eto razbra i se razsardi mnogo lo6o na drugoto mom4e.Kaza mu kato 6te q haresva,pone da mu go kaje v o4ite,ne da go laje,priqteli sa vse pak,a da se karat zaradi edna pu*ka,ne varvi...Kasmet!

white_chik
01-15-2006, 07:10
dori te dvamata da ne sa ludo vlubeni edin v drug kvo,kato skusat i ti 6e trugne6 s biv6oto gadje na nai-dobriq si priqtel???Ne vi poznavam no misli6 li 4e toi 6e prieme vruzkata ti s biv6ata mu???mislq 4e naistina priqtelstvotot e mnoo po-vajno i nakraq moje da se okaje 4e taq ne si pada po nito edin ot dvama vi a vie hodete se karaite za neq.Nz ti si re6ava6,no pomisli kak 6e reagira frienda ti ako sled vreme trugne6 s negovoto momi4e ta dori i ve4e da ne hodqt

-arm@n4o-
01-15-2006, 07:29
Ми не значи няма да има проблем ако те скъсът и ние тръгнем.Поне сме си говорили доста преди.А в същото време се познаваме от ... 2 години.За чуствата ....
Той е мн влъбен в нея ,но тя ... абе за да ходят предполагам има някви чуства, но не е така както трябва.Тва го знам щото съм и като ...отдушник, и 2-мата ми говорят за провлемите си.

Явно ще и кажа на нея за чуствата ми пък ....ще видим

8b-best
02-20-2006, 21:51
Ako ti precakash priatela si zaradi neq si idiot

MaRiA^^^
02-20-2006, 21:58
Опитай да се абстрахираш от мисълта за нея....100% ще ти мине , щото нали е от скоро а и ако се занимаваш с нещо друго...лесно ще си я избиеш от главата.Помни че момичета навсякъде но приятелите .. истинските приятели са дифицит. :)

anonimen
02-20-2006, 22:01
Сподели с нея и е възможно тя да прецени по-добре и да избере този, които тя харесва повече. При всеки случай - Успех! :wink: