PDA

View Full Version : molq te...



01-15-2006, 05:57
Zdravei,

znam 4e naposledak s tebe ne se razbirame osobenno dobre, no naistina stra6no mnogo iskam da te pomolq za ne6to... za6toto 4esno kazano ve4e ne izdurjam

Pyrvo iskam da ti kaja 4e ne mislq za teb, sviknah bez teb i izob6to... polagam usiliq da NE mi lipsva6. No ponqkoga ne6tata idvat i bez da gi iskam, kakto tazi no6t, i kakto mnogo drugi.. prekaleno mnogo...

Kaji mi s kakvo sam zaslujil da se 4ustvam tolkova ujasno? Da se sabujdam sys sylzi v o4ite i 4ustvoto 4e sam zagubil nai skypoto za mene ne6to. Kakvo tolkova ti napravih?

Ne stava vapros za tova 4e ve4e ne sme zaedno, a za tova kak se darji6 s men. Az o6te pomnq vsi4ko, i kakvoto i da kazva6 s tebe si bqhme super do posledno, posle ti zamina i otkakto se varna se darji6 prosto ujasno s men. Kak e vazmojno da si me obi4ala tolkova mnogo vreme i izvednaj 6trak s prysti i zapo4va6 da se otnasq6 s men kato s 4ovek koito mrazi6 i ne moje6 da ponasq6? Priemam tova da ne sme zaedno no sarceto mi otkazva da prieme tova... i te molq ako pone edna malka 4ast ot tebe o6te me obi4a i darji na men - pokaji q.

Az ne iskam da ti go vra6tam, nito da te karam da se 4ustva6 kakto se 4ustvam az, nito da se opitvam da vlqza v jivota ti. Prosto iskam da bade6 takava kakvato be6e. Ti se durji6 po dobre s nepoznatite otkolkoto s men, da, znam 4e na momenti s teb sme imali problemi, no az vinagi sam pravil za tebe vsi4ko na koeto sam sposoben, i sam te obi4al tolkova kolkoto moga. Taka e ujasno , ti se darji6 gadno s men, az se obyrkvam, ne znam kakvo da ti kaja, kazvam ne6ta koito ne trqbva i ne6tata stavat vse po zle...

Ne kazvam 4e si mi dlajna s ne6to sled vsi4ko koeto ima6e mejdu nas, i 4esno kazano ako ne te poznavah tolkova dobre izob6to nqma6e da ti pi6a tova pismo. No az te poznavam, bqhme zaedno godina i polovina, vseki den, vsqka ve4er i vsqka no6t. Tolkova mnogo pati sme bili edno cqlo, tolkova mnogo pati si lejala s glava varhu men i si slu6ala kak sarceto mi bie samo i edinstveno za tebe, tolkova mnogo pati sam sedql buden, slu6aiki kak di6a6, i sym te gledal v tamnoto, i sym si mislil kolko sam 6tasliv i kakav kasmet imam da sam s teb... kak sega o4akva6 da priema na4ina po koito se otnasq6 kam mene?

Znam 4e poslednite meseci 4esto zakasnqvah, vse pak hodq na rabota a imam i ne6ta s koito iskam da se zanimavam, ne6ta koito sam pravil i predi da te sre6tna, i ne6ta koito iskam da pravq jiveeiki. Tolkova li be6e trudno da prieme6 4e iskam da se zanimavam i s ne6to seriozno? I az v na4aloto te pritiskah i iskah da sam s teb postoqnno, no ti ne iska6e da se vijdame tolkova, togava az ti dadoh prostranstvo i svobodata da re6ava6 kade si, s koi si i kakvo da pravi6. Za6to vmesto i ti da napravi6 sa6toto ti mi se sarde6e?

I az ne bqh bezgre6en - ima i ne6ta koito ne sam ti kazval, no ti moje bi znae6. No ne znae6 kak se po4ustvah az. Edinstvenoto momi4e do koeto se dokosnah dokato bqh s tebe mi pokaza kolko mnogo me obi4a6, koeto be6e nai vajnoto za mene ne6to.

Za6to trqbva6e taka da se polu4ava? Ne6to tolkova hubavo da svar6va taka? Za tova te i molq - kaji mi za6to! Dori ve4e da ne me obi4a6, togava me obi4a6e i be6e 6tasliva, a tova ima zna4enie. Nqma kakvo da zagubi6 ako mi kaje6 kakvo stana s teb. Pove4e ot vsi4ko na sveta iskam pak da sam s tebe, no ti si svobodna da pravi6 kakvoto iska6, a na men mi stiga da zajiveq normalno. Za6toto taka e ujasno, postoqnno sanuvam ko6mari, nqmam nastroenie s dni nared, darja se ujasno s vsi4ki, v ni6to ne mi varvi... malko e naglo da iskam ne6to samo za sebe si no tova e edinstveniq na4in. Za men nai trudnoto ne6to be6e da te pusna da si otide6, no go napravih za6toto ti iska6e taka, i ako ne za vsi4kite migove v koito sam te karal da se 4ustva6 6tasliva, to si mi dlajna za tova 4e sedmici nared se borih s jelanieto da te vidq i da sam s tebe. Az 6te te obi4am vinagi, bez tvoeto otno6enie da ima zna4enie, no ot teb zavisi dali tazi obi4 6te e sladka ili gor4iva. Az stradam, dori i van6no da ne mi li4i.

sherry
01-15-2006, 06:46
Tajno naistina :( Nadqvam se momi4eto,za koeto e prednazna4eno,da go pro4ete i da mu dade otgovorite ot koito se nujdae.Toi ima pravo da gi znae

IKisseDAGirL
01-15-2006, 08:44
Tajno naistina :( Nadqvam se momi4eto,za koeto e prednazna4eno,da go pro4ete i da mu dade otgovorite ot koito se nujdae.Toi ima pravo da gi znae
:cry: :cry: :cry:
tva naistina e ujasno tajno
kato go chetoh shtqh da se razplacha napravo :(
pismoto ti bi moglo da razplache dori nai bezchuvstveniqt chovek :(
az sam sigurna che kakvoto i da stava v sarceto na tova momiche, to naistina shte bade nai malkoto potreseno kato go prochete...
i nz zashto, no mi se struva che to oshte te obicha :( ot sarce ti jelaq da si prostite vzaimno i da se saberete otnovo :( :oops:

SeXyTo_f
01-15-2006, 09:17
Tajno naistina :( Nadqvam se momi4eto,za koeto e prednazna4eno,da go pro4ete i da mu dade otgovorite ot koito se nujdae.Toi ima pravo da gi znae
:cry: :cry: :cry:
tva naistina e ujasno tajno
kato go chetoh shtqh da se razplacha napravo :(
pismoto ti bi moglo da razplache dori nai bezchuvstveniqt chovek :(
az sam sigurna che kakvoto i da stava v sarceto na tova momiche, to naistina shte bade nai malkoto potreseno kato go prochete...
i nz zashto, no mi se struva che to oshte te obicha :( ot sarce ti jelaq da si prostite vzaimno i da se saberete otnovo :( :oops:
suglasna sam :!:

miloto_girl_4e
01-15-2006, 09:35
това писмо просто ме трогна :roll: :?
адски тъжно е и изпълнено със силни чувства :!:
дано нещата се оправят и дано престане да те презира,защото ти определено не го заслужаваш :!:

01-15-2006, 09:45
vseki pat kato q sanuvam i i pi6a po edno takova pismo

izpratih i 1-2 bez rezultat
i ot mnogo vreme samo gi pi6a bez da i gi pra6tam

skyline_207
01-15-2006, 09:54
ми според мен трябва да я питаш лично,защото явно чрез писма не става

NaSkO_
01-15-2006, 09:55
vseki pat kato q sanuvam i i pi6a po edno takova pismo

izpratih i 1-2 bez rezultat
i ot mnogo vreme samo gi pi6a bez da i gi pra6tam
Vqrvai 4e she stane i to naistina moje da stane...

aHyC
01-15-2006, 10:01
не съм пророк но чух че си пътник нема стане менз :)
забрави една стана наркоманка щото скасахме и аз исках се сабереме пак ма тя Цц и аз ми хуу

svetla_88
01-15-2006, 10:32
защо не и ги кажеш лично? иди опитай.аз мн се трогнах от тома писмо до нея.явно си добър даже мн добър и не заслужаваш това но не съм човека който да ти дава акъли. :wink: късмет!

Mad`Lady
01-15-2006, 11:40
4estno kazano ako az polu4a takova pismo 6tqh mnogo seriozno da se zamislq vyrhu 4uvstvata i deistviqta si...Dori i da ne ti otgovqra spored men vytre v sebe si tva momi4e se 4uvstva adski gadno...Neznam 4ove4e no naistina mai e nai dobre da ostavi6 pismata nastrana i da q nameri6 s namerenieto da se izqsnite...