PDA

View Full Version : "Необходимостта от повече свободно време за учениците&q



Michelle_la_charmante
01-15-2006, 11:50
Трябва да предам за тая седмица нещо от сорта на публично изказване(става и есе) на тази тема.Ако някой има иформация с удоволствие ще я прочета :)

х
01-15-2006, 18:46
аз не съм съгласна! у4ениците имат прекалено много свободно време... :?

kissorankata
01-15-2006, 19:38
аз не съм съгласна! у4ениците имат прекалено много свободно време... :?
Искаш да кажеш че нямат прекалено свободно време! :?:

Kypa©
01-15-2006, 19:52
Da be! Nie znai6 kolko svobodno vreme imame? :P

Michelle_la_charmante
01-15-2006, 20:03
аз не съм съгласна! у4ениците имат прекалено много свободно време... :?
Ами, зависи.Ако човек е организиран, времето винаги му :roll: е достатъчно.

Hrupanka
09-11-2008, 17:16
U4enicite nqmat dostaty4no svobodno vreme! Ne moje 4asovete d apo4vat v 8 4asa i da svyr6vat v 2-3 4asa. Sled tova s epribiram izto6tena do krai i qm.. Lqgam za 1 4as maximum 1 i 30 min za da si vyzstanovq energiqta izrazhodvana v pyrvata 4ast na denq i sled tova ot 5 zapo4vam da u4a za sledva6tiq den . Tova sa na-malko 2 4asa i eto stana vreme za ve4erq i da si lqgam sled nqkoi i drug 4as, taka 4e realnoto svobodno vreme e 2-3 4asa nai-mnogo. Tova ne e normalno !

harabelka
09-11-2008, 17:19
ние имаме достатъчно свободно време- всичко си е съобразено :)

mhmhmhmhm
09-11-2008, 17:28
Eми брао...
то наистина малко време имаме
а и с толкова часовеее ..... поне да ги намалят
то не са и сипове и не знам си още кво.

ArTanDra
09-11-2008, 18:34
Има си достатъчно свободно време! А и какво толкова учите всеки ден? Аз си гледам часовете, ако имам важни предмети уча, ако ли не не уча.. а и вече в гимназията има доста специални предмети, които са просто ей така сложени да запълнят програмата, да не би да учите по тях.. гледайте си важните предмети - български език и литература + предмета с който ще кандидаствате след 12 клас и по който ще държите матура..

Bubbly
09-12-2008, 18:21
Да бе, като ги гледам учениците колко са се презорили, само свободно време им липсва. :lol: Знам аз колко учим, при положение че класът ми е далеееч над техникума по фризьорство по интелектуално ниво, така наречените зубари. И какво ще правите в свободното си време - ще се напивате, ще си четете коментарите от флиртче и ще се хилите в задимени кафенета. Много яко наистина чак ми се повръща от всичко това. Чудесен начин да си съсипете живота, само че това преспокойно може да го правите и по време на даскало и след това. :? Колко от учениите имат някаква цел различна от печелене на пари маркови дрешки и яко гадже? Като не ви харесва училището -хващайте се на работа от 9 до 6, станете спортисти, тренирайте всеки ден и ходете по състезания. Да много неща ни липсват на учениците (доста голям процент се нуждаят от животоспасяващо присаждане на мозъчни клетки и интереси), но свободното време определено не е сред тях. :razz:
ПП Леко безсмислено звучи и не вярвам да съм помогнала на автора, за което се извинявам.

LadyDy
09-13-2008, 18:08
На мен лично времето за нищо не ми стига... :(

vOdKa_FlIrT
09-13-2008, 18:50
аз не съм съгласна! у4ениците имат прекалено много свободно време... :? gLuposti :D ,vinagi kato po4vam u4ili6te i ne mi ostavq vereme za ni6to samo u4ene,u4ene i sku4aene ( i zat1pqvane :lol: )