PDA

View Full Version : Само да споделя...



01-15-2006, 12:26
Значи то мойто не може да се поправи но просто искам да споделя с някой.Историята е следната.От близо година съм влюбена в едно момче.Наскоро се запознахме.Нали там бяхме той,една мн близка приятелка и аз.Така няколко пъти излизахме тримцата.Говорехме си и се забавлявахме.Но преди няколко дни той й предложи на тази моя мн близка приятелка.И въпреки че тя знаеше че това момче означава ужасно мн за мен и че го обичам супер много тя му прие.Макар че тя иска друг повече.Даже имаше намерението да скрие от мене уж да не ми било гадно,ама то все тая дали знам или не.Нали е така.И сега откакто са заедно ми е толкова ужасно криво.От тогава не спирам да плача,не ми се излиза никъде с никой.Търся си причини да не контактувам с никой.Не ми го побира ума как можа това момиче да ми причини такава болка,макар 4е знаеше за чувствата ми към въпросното момче.Не знам как ще ги гледам отсега нататък заедно.Това направо ще ме съсипе тотално.
Ако някой знае някаква тайна рецепта за да ми мине плс да ми я каже.Съжелявам за дългата тема,но няма на кого друг да споделя поради факта че на единствения човек на който се доверявам е това момиче.А не мога да говоря за това с нея...

01-15-2006, 12:31
А аз само да ти отговоря.

Бил съм в такъв триъгълник няколко пъти.Та на въпроса ти какво да направиш.
Два начина.

Или казваш на момчето какво изпитваш към него - което може д аго стресира или да го облегчи.

Или си намираш ново момче към което да насочиш желанието си.

Пък от моя опит съдя ,че би направила второто като повечето момичета ,но пък бих ти казал ,че в повечето случай ако момичетата ми бяха казали щях да постъпя съвсем различно.Така ,че направи си изводи.

П.П да добавя ,че приятелство между жени няма.(Без коментар)

Shadow_Walker
01-15-2006, 12:40
Това че е станала гадже с този, в когото си влюбена значи, че тя изобщо не ти е приятелка...зарежи я, намери си други приятели.Освен това се помъчи да забравиш за въпросното момче и да продължиш живота си напред :wink:

DeSiTo0o
01-15-2006, 13:11
Emi sega pone znae6 6to za fr ti e.
No moje da e da vijdala 4e s drugiq koito go iska nqma 6ansove,puk da e kriela nqkakvi simpatii kum tova mom4e i sega i se otdava 6ans....Ne znam! :?

-arm@n4o-
01-15-2006, 15:17
хахах и аз съм горе доло в стщата ситуация самоче 2 мом4ета и 1 момиче ..и най-добрия ми приятел и предложи... и сега ... аве ако искаш да се видим да си излеем мъката :P :P

П.С. за срещата се майтапех

mnogomili4kata-sf
01-15-2006, 20:21
Нямам думи просто...баси приятелките!!!Честно казано,ако ми се случи нещо такова не знам как ще реагирам... :shock:

ZLA
01-16-2006, 10:49
Amm slu4valo mi se e..nqma spor super bolezneno e priqtelkata ti da ti zabie noj v gyrba...prosto na men kato mi se slu4i i az bqh kato tebe ne izlizah ala bala samo pla4eh no kakto i da e..ne e tova na4ina prosto trqbva da izliza6 da si sred hora daje i sred tqh da ne ti puka za tova koeto se e slu4ilo trqbva da se dokaje6 kato silen 4ovek..sylzite samosajalenieto vodi samo do podigravka i tapo sa4yvstvie...izlizai sre6tai se s hora nameri si dr mom4e badi 6tastliva bez da ti pukaa....pak ot li4en otpit znam 4e na tqh troino 6e im se vyrne osobeno na pr ti..nikoq mrysotiika ne ostava nenakazana...ostai q tazi se gyr4e toi 6e q zareje ...pak i ti moje6 da se bori za nego ako go obi4a6....otmakni i go...trqbva da byde6 ku4ka za da ocelee6... :twisted: