PDA

View Full Version : Ne Sum Za Teb - Ne Si Za Men ...



ch0c0late
01-15-2006, 13:12
Kakvo bihte napravili, ako otno6eniqta s gadjeto vi sa kato v pesenta na Preslava - Ne sum za teb? Toi e tolkova razli4en ot vas i ot 90% ot priqtelite vi.I te mnogo pati sa vi kazvali,4e zaslujavate ne6to po-dobro i po-taka.4e toi moje bi e dobur 4ovek,no mojete da ste s mnogo po-taka.No vie ste s nego i ste 6tastlivi pove4e ot vsqkoga! I vapreki,4e poglednati otstrani ste kato 4erno do bqlo, vie se obi4ate neveroqtno mnogo i ste si go dokazvali mnogokratno.I ste gotovi na vsi4ko edin za drug.I ste mnogo po-6tastlivi ot svoite priqteli s "perfektnite" vruzki!
Bihte li izostavili takava vruzka?
Az - NE! ;)

DeSiTo0o
01-15-2006, 13:17
Kakvo bihte napravili, ako otno6eniqta s gadjeto vi sa kato v pesenta na Preslava - Ne sum za teb? Toi e tolkova razli4en ot vas i ot 90% ot priqtelite vi.I te mnogo pati sa vi kazvali,4e zaslujavate ne6to po-dobro i po-taka.4e toi moje bi e dobur 4ovek,no mojete da ste s mnogo po-taka.No vie ste s nego i ste 6tastlivi pove4e ot vsqkoga! I vapreki,4e poglednati otstrani ste kato 4erno do bqlo, vie se obi4ate neveroqtno mnogo i ste si go dokazvali mnogokratno.I ste gotovi na vsi4ko edin za drug.I ste mnogo po-6tastlivi ot svoite priqteli s "perfektnite" vruzki!
Bihte li izostavili takava vruzka?
Az - NE! ;)
Kakvo mi puka za drugite 6tom az sum s takuv 4ovek i se obi4ame.To ako po4na da se vliqq ot mnenieto na drugite po tozi vurpos...mi az po-dobre da stana monahinq! :shock:
Nikoga ne bih izostavila takava vruzka,samo zaradi mnenieto na drugite! :wink:

rusalkata_
01-15-2006, 13:18
не бих!това че за тях тази връзка не е нормална не трябва да влияе на това дали искаш да приключиш връзката си...какво пък като за тях не е нормално...та пък с техните връзки...и пак им се оказават не дрълготрайни въпреки че са "перфектни" един за друг...така че не бих... :roll:

ch0c0late
01-15-2006, 14:52
Radvam se,4e mislite taka. ;) Vse pak liubovta e na purvo mqsto! A i znaete li kakvo... istinskata liubov vinagi preminava prez mnogo trudnosti, no ostava jiva i dori stava po-silna!

IKisseDAGirL
01-15-2006, 15:08
Kakvo bihte napravili, ako otno6eniqta s gadjeto vi sa kato v pesenta na Preslava - Ne sum za teb? Toi e tolkova razli4en ot vas i ot 90% ot priqtelite vi.I te mnogo pati sa vi kazvali,4e zaslujavate ne6to po-dobro i po-taka.4e toi moje bi e dobur 4ovek,no mojete da ste s mnogo po-taka.No vie ste s nego i ste 6tastlivi pove4e ot vsqkoga! I vapreki,4e poglednati otstrani ste kato 4erno do bqlo, vie se obi4ate neveroqtno mnogo i ste si go dokazvali mnogokratno.I ste gotovi na vsi4ko edin za drug.I ste mnogo po-6tastlivi ot svoite priqteli s "perfektnite" vruzki!
Bihte li izostavili takava vruzka?
Az - NE! ;)
Kakvo mi puka za drugite 6tom az sum s takuv 4ovek i se obi4ame.To ako po4na da se vliqq ot mnenieto na drugite po tozi vurpos...mi az po-dobre da stana monahinq! :shock:
Nikoga ne bih izostavila takava vruzka,samo zaradi mnenieto na drugite! :wink:
podkrepqm napalno tvoeto mnenie :)

CVETELLINA
01-15-2006, 15:23
Kakvo bihte napravili, ako otno6eniqta s gadjeto vi sa kato v pesenta na Preslava - Ne sum za teb? Toi e tolkova razli4en ot vas i ot 90% ot priqtelite vi.I te mnogo pati sa vi kazvali,4e zaslujavate ne6to po-dobro i po-taka.4e toi moje bi e dobur 4ovek,no mojete da ste s mnogo po-taka.No vie ste s nego i ste 6tastlivi pove4e ot vsqkoga! I vapreki,4e poglednati otstrani ste kato 4erno do bqlo, vie se obi4ate neveroqtno mnogo i ste si go dokazvali mnogokratno.I ste gotovi na vsi4ko edin za drug.I ste mnogo po-6tastlivi ot svoite priqteli s "perfektnite" vruzki!
Bihte li izostavili takava vruzka?
Az - NE! ;)и аз също НЕ :!: :!: :!:

Nightwish_f
01-17-2006, 17:15
Естествено, че НЕ!
Нали АЗ съм щастлива, какво ме интересуват другите!?

midnight...
01-17-2006, 17:20
няма логика да изоставиш една такава връзка!все пак не ходиш с приятелите си, а с човека до теб..
за любовта няма време,начин и място

01-17-2006, 17:36
АХХАХАХ ОХОХОХО

Kakvo bihte napravili, ako otno6eniqta s gadjeto vi sa kato v pesenta na Preslava - Ne sum za teb?
Ако животът ми се превърне в чалга най-вероятно няма да издържа и ше се гръмна !

gorskata_feja
01-17-2006, 17:56
emi 10000000000000000000.....% ne bih se otkazala ot takava vruzka vse pak AZ sum s nego i 6tom sum s nego zna4i mi e dobre....... :))))))))

He3HauKa
01-17-2006, 17:59
Ne mislq che nqkoi bi ostavil chovek s koito e istinski shtastliv i koito e dokazal lubovta si mnogokratno :lol:

honey_reflection
01-17-2006, 18:08
:arrow: Po princip kazvat, che protivopolojnite hora se prevlichat!!!
Az ne bih izostavila takuv chovek koito me praivi da se chustvam prekrasno s nego, i mn sme si dobre, samo za mneniqta na drugite!! :D

Danielle
01-17-2006, 18:23
ad we kvo mw wbat mene drugite?! az si geldam da si go obicham da si se iskame i razbirame ;)
drugite FUCK :)

ziky
01-17-2006, 18:24
За любовта няма граници особенно ако ти е първата...Най-тъпото е да се водиш по акъла на другите и да преценяваш човека по външния му вид...няма значение дали е малко по-пълен дали е малко по грозен висок или тъп....въпроса е че се обичате и няма значение дали се различавате много...Факта че се обичате истински не трябва да ви разделя...

pinK_Baby
01-17-2006, 18:45
Има ли смисъл въобще да се задава такъв въпрос?Много ясно,че оставам с него на 100% !!! :D

one_touch
01-17-2006, 19:04
estestveno 4e NE :!: ni6to ne moje da me nakara da go zareja v takyv slu4ei.tova e nai vajnoto vse pak.

ziky
01-17-2006, 19:23
estestveno 4e NE :!: ni6to ne moje da me nakara da go zareja v takyv slu4ei.tova e nai vajnoto vse pak.

Само така :wink: