PDA

View Full Version : Важно ли е мнението на другите за вас?



Kypa©
01-15-2006, 15:03
Важно ли е мнението на другите за вас?

Как се чувствате ако ви говорят зад гърба? Мислите ли, че всеки трябва да ви уважава или понякога това не винаги е от значение?
:arrow: Вие сте :!:

let-me-dance
01-15-2006, 15:29
Off,ami vsa6tnost mnenieto na drugite ne trqbva da ni zasqgA!! Sega rabota v/u tova..dano se spravq,4e zeh da stavam mn samomnitelna zaradi tva:/

Tedka-Medka
01-15-2006, 15:45
не..не мисля че е от значение
всеки си мисли каквото иска..
мен ме рази половината град ама не ми пука,
въпреки че до скоро ми пукаше..разбрах,че
няма смисъл да се ядосвам щото
някой не ме харесвал или ми говорил
зад гърба..
ВСИЧКИ ГО ДУХАЙТЕ АЗ ОСТАВАМ ЛУДАТА! :))

Master_88
01-15-2006, 15:51
Ами зависи кои хора какво си мислят. За някой не ми пука какво им е мнението за други - да

01-15-2006, 15:58
няма начин да не ти пука за мнението на другите.
и аз едно време се правех на непукистка, но осъзнах, че малко или много всички се влияем от мнението на останалите.просто няма начин,има хора, на които прекалено много държа, за да не се вслушам в мнението
им.

Dr. Kazimbutt
01-15-2006, 16:25
Не ме интересува мнението на другите. Важното е аз да имам добро мнение за себе си и себеуважение. А дали съм достоен за уважение - това другите го преценяват.

IdontGiveaFuck
01-15-2006, 17:19
хеххехее...
пука ми за мнението само на определени хора.. другите да ми ядат чорапите.. :twisted:

Е тва е истината ! :D

CVETELLINA
01-15-2006, 17:22
дреме ми на ника на автора кво мислат другите за менеахахаххаха а така и аз така мисля въпреки че на мен лин4но ми пука за мнението само на определиени хора другите....да се спасяват хахаха
:twisted: :twisted:

rusalkata_
01-15-2006, 17:51
ми за мен е много важно... :? незнам ама такава съм си...и като разбера че някой мисли такова и онакова за мен и говори зад гърба ми(особено ако ми е близък!)много се сдухвам,понякой път почвам да рева... :roll:

priti_kiti
01-15-2006, 18:12
mi ne mi puka...ako mi puka6e da sum se grumnala ve4e...

zElEnA^mAsLiNkA
01-15-2006, 18:43
Ami ne mi dreme vy0b6te! :) Vse mi e taq dali me mislqt za luda ili ne :) (az si znam, 4e sym :P) Ili dali mislqt ,4e sym kurva (pri p0l0jenie, 4e sym devstvena ...) Abe idi0ti sekfi :)

х
01-15-2006, 19:15
мразя тези, които ме мразят, плаша се от тези, които ме обичат... :roll:




хеххехее...
пука ми за мнението само на определени хора.. другите да ми ядат чорапите.. :twisted:

интересно ми е да знам какво говори масата. но ми пука само за хората от които съм зависима... 8)

teenkopele
01-15-2006, 19:51
При много хора е различно. Един много се интересуват от мнението на околните, други не. Иначе е много гадно някой,кoйто и да е, да ти говори зад гърба- случвало ми се е няколко пъти и е супер гадно.

cMeTaHka
01-15-2006, 19:57
i za kakvo da me interesuva,samo komplexarite govorqt zad gurbovete na horata,ako nqkoi ima nekuv problem s men da doide i da mi go kaje napravo,ako jelae.ne mi puka za horskoto mnenie,ama hi4!!!

lina15
01-15-2006, 20:04
Ne kategori4no!6toto nqkoi kato mi kaje"tva e mnoo tupo: ili ne6to koeto naprimer mene mnoo me kefi.mu 4upa zubite

PS:lele nesi msilwete 4e sum tupa!Dnes malko poprepu6ih :lol:

seksi_kote_f
01-17-2006, 09:33
Dori horata da si kajat mnenieto za men i da mi kajat kakvo da promenq az nqma da go napravq za6toto mn mrazq da me karat da pravq ne6to zaredi drugite.A puk az sum si edna i 6te si ostana su6tatat.KOITO NE ME PONASQ DA SE IZNASQ :wink:

CrazY^^MousE^^F
01-17-2006, 10:14
Мен ме вълнува мнението на близките ми, семейството ми, приятелите и т.н....тоест исках да кажа, че се интересувам от мнението на хората, които уважавам и ценя, а нека другите си мислят каквото си искат...щом не са от значение за мен, значи няма никакъв проблем в това, какво си мислят :wink:

machoka
01-17-2006, 10:27
Пука ми разбира се, що да не ми пука. Не живеем в стада или племена, живеем в една общност, в която постоянно трябва да се съобразяваме с непознати. Не се чувствам до толкова велик, че винаги да съм прав и ако една маса от 30 човека ми кажат, че не съм прав, магарешки упорито да продължавам да твърдя обратното.

Това за 'някои'-те хора - правилно. Но... ако 5, 10, 15 непознати човека ми направят дадена забелжка за нещо - пука ми, защото може би пък греша? Вглеждам се във въпросната проблематика и ако е нужно - променям каквото трябва. Ако не, не.

/Това не важи, когато 50 човека ми кажат, че боготворят Азис, разбира се. Тук не променям нищо в себе си 8) /

В заключение - искаме, не искаме.. трябва да се съобразяваме с околните. Когато започнем да им пречим - променяме се. Няма начин - не живеем в гората.

CuST0M1z3
01-17-2006, 10:40
ne e vajno kakvo ti govorqt zad gyrba vajnoto e kato se obynesh si4ki da mlykvat !!!
ako se zasqgah ot mneniqta na drugite treeshe sam se samoubil e ima nqkoi koito priemam kato dorbi zabelejki na nqkoi .. ne mi puka

Josefinne
01-17-2006, 13:15
Не може мнението на околоните да не те интересува въобще. Извенете, ама който го твърди е най-големия комплексар от всички. Човекът като същество просто е направен, за да се движи в общество, стадо, затова и има понятия като самота. Нормално е да се интересуваш какво мислят другите за теб и да се влияеш по някой път от това мнение. Въпроса е да мислиш какво смяташ ти и чак след това да се присъединиш или да застанеш срещу мнението на другите. Да си достатъчно смел да изкажеш собственото си мнение, дори и то да дне е като на другите. Но това не означава , че не трябва да се интересуваш от мнението на другите или пък, че то не трябва да ти влияе. На тия им викат аутристи май и не ги гледат с добро око, защото те не искат да са част от обществото, изграждат си свой собствен свят. За да бъдещ част от обществото трябва понякога да се вслушваш в мнението му, а и дори да се влияш, за да не останеш сам. А аз не мисля, че такива има сред вас.

cannabinoid
01-17-2006, 13:32
Интересува ме само на определни хора както беше казал някой. Обаче аз какво да напрая като целия ми клас ме мразят :?:

korn___
01-17-2006, 14:10
interesuva me mnenieto samo na horata koito uvajavam i koito obi4am :!: za drugite ne mi puka no zapo4nat li da govorqt mnogo se prevru6tat v moi vragove osobeno ako e zad gurba mi :!:

hamilcar
01-17-2006, 15:55
Не ме интересува е с изключение на приятелите ми.

RoyTheReaper
01-17-2006, 16:17
zavisi po kakuf vapros. primerno za stil na obli4ane ili muzikalni predpo4itaniq izob6to ne mi dreme kakvo 6te si pomislqt drugite za men.

mnenieto na horata na koito imam doverie vinagi ima zna4enie za men, tui kato znam 4e ako me kritikuvat, go pravqt za moe dobro.

ina4e Josefinne i machoka sa dosta pravi. ne moje da jiveem v ob6testvo, ot koeto nie zavisim i da ne se saobrazqvame s nikoi. koito ne se saobrazqva - da otiva da jivee v nqkoq pe6tera :roll:

gorskata_feja
01-17-2006, 18:51
interesuvam se samo za mnenieto na priqtelite mi,na horata na koito durja !!! :))

S8K
01-18-2006, 14:14
НА ДРУГИТЕ Е МНОГО ОБЩО КАЗАНО..ИНТЕРЕСУВАМ СЕ САМО ОТ МНЕНИЕТО НА НАЙ-ДОБРИТЕ МИ ПРИЯТЕЛИ И НА РОДИТЕЛИТЕ МИ...И ТО В КРАЙНИ СЛУЧЕИ...

midnight...
01-18-2006, 14:20
държа на мнението на скъпите ми хора,а другите... :lol: да Фащат пътя

e4o
01-18-2006, 15:29
do nqkude :)

01-18-2006, 15:30
za men e vajno mnenieto na hora, za koito mislia 4e ima kakvo da nau4ich ot tiah....

party_girl
01-18-2006, 17:17
emi vse pak ako mi govorqt zad garba/govorq za blizkite mi priqteli/ mn qsno 4e 6te mi puka
no ako e nqkoi s koito sme si kazali 2dumi na x -nqma da mi puka
napr poneje hodq s nqkvi smaknati pantalonu\i i razbrah 4e mn hora mi se podigravat
izob6to ne me e*e -da si govorqt horata kvot si iskat
taka si se haresvam i nqma da promenq na4ina si na obli4ane zaradi nqkvi tapanari

LunaTriCk
01-18-2006, 18:03
има значение мнението на тези, които уважавам...другите не

01-18-2006, 21:31
ами като малка ми е пукало и то доста(което си е глупаво...)ама сега съм такава противоположност,че сама не мога да се позная :? а мнението на другите е последното нещо,което ме интересува...не ми пука когато ми говорят зад гърба въпреки,че го виждам...и се чувствам добре :)

egrgergetge
01-18-2006, 21:46
госта съм аз

Danielle
01-19-2006, 10:14
po nqkoga mnogo i to i to ot blizkite i rodninite nikoi dr! :)