PDA

View Full Version : Интересни теми за разговор?



01-15-2006, 18:14
Здравейте! Бих искъл да ви помоля за някой съвет и идея! Дайте някакви идеи за теми за разговор с момиче! Говоря за някакви стандартни теми за разговор. Питам защото става дума за момиче, което познавам отскоро и не знам какви са и интересите и за какво обича да говори. Моля ви дайте някакви идеи, защото не искам да се излагам пред това момиче! Но не говоря за теми на разговор за времето или училището (мисля че тези са тъпи)! Ако може да е нещо по-интерсно, оригинално! Благодаря ви предварително!!!

rusalkata_
01-15-2006, 18:17
е толкова ли няма за какво да си говорите...ми за музика,спорт,дискотеки,фил и...де да знам...измисли нещо...дано и мойте теми ти свършат работа... :roll:

Oyama
01-15-2006, 18:19
За времето, звездите , вълните, любовта.... :lol:

NaSkO_
01-15-2006, 18:23
Govorete si za eb*neto!
100% she i e intaresno :D :lol:

love_delight
01-15-2006, 18:27
Здравейте! Бих искъл да ви помоля за някой съвет и идея! Дайте някакви идеи за теми за разговор с момиче! Говоря за някакви стандартни теми за разговор. Питам защото става дума за момиче, което познавам отскоро и не знам какви са и интересите и за какво обича да говори. Моля ви дайте някакви идеи, защото не искам да се излагам пред това момиче! Но не говоря за теми на разговор за времето или училището (мисля че тези са тъпи)! Ако може да е нещо по-интерсно, оригинално! Благодаря ви предварително!!!
Мисля, че ще е по-добре да поразпиташ някой неин познат.

`Death`Whore`
01-15-2006, 18:30
Ами, разказвайте си разни неща. Не задавай конкретни въпроси постоянно, глупаво е.

THE_GANGSTA_GIRL
01-18-2006, 01:53
Като за начало я попитай как се е излъгала да излезе с теб :lol: след което и предложи да си поговорите за парниковия ефект и глобалното затопляне! :lol:
Преди т'ва изпии и две бири за кураж и ти обещавам, че ефекта ще е зашеметяващ!
:lol: :lol: :lol:

DjyDjaNKa
01-18-2006, 06:19
Хахаха ... Ле-ле, ебати проблема :) Аз никога не бих могла да имам такъв , защото винаги говоря .
Еми , не е нужно точно под определен час да си говориш за нещо определено с нея , то си идва отвътре . Аз като се видя с моя приятел шърво разказвам как ми е минал деня , после питам него , след това почвам да си дрънкам няк^ви работи и така ....
Питай я това - онова за нея , абе ... изобщо възможност за як лаф има във всичко ...

IKisseDAGirL
01-18-2006, 06:26
mi to mai nqma da stane taka s predvaritelni temi
spored men ti trqbva sam da razbere6 z kakvo obi4a da razgovarq i kvi sa i interesite. nali vse pak celta e da q opoznaesh, vzaimno da se "otkriete" :D
pyk i to vednaj tragne li razgovora, ot tam natatak shte ima mn da si kajete i da si razpravqte.. vse pak ste pochti nepoznati. ima tolkova interesni ne6ta koito mogat da se nauchat edin za drug stiga i dvamata da imate jelanie za tova :wink:

melbon
01-18-2006, 07:29
Щом не се познавате все още много добре,значи има твърде много неща ,които не знаете за себе си.За да се опознаете взаимно ,не трябва да се притесняваш постоянно какво ще кажеш и дали това ще й хареса...Най-важното е да говориш за такива неща ,с които максимално да изразиш себе си и да представиш сжоята душевност ....

Oyama
01-18-2006, 11:17
Като за начало я попитай как се е излъгала да излезе с теб :lol: след което и предложи да си поговорите за парниковия ефект и глобалното затопляне! :lol:
Преди т'ва изпии и две бири за кураж и ти обещавам, че ефекта ще е зашеметяващ!
:lol: :lol: :lol:
Не две бири - две големи БОЗИ :shock: и излез навънка настъпи някоя мравка и после се прибери у вас и си набий една чикия. Тва е живота брътоо - алкухоол убийсттваа и сеееекс бритоо. :lol: 8)

WILD__BOY
01-18-2006, 12:35
мммм... Намери общи интереси в процеса на разговор и ще можеш да подхванеш тема и ще стане разговор. Само се отпусни и говори. :) аве то си е дарба :) Аз като пример за израстването от интро в екстроверт вече нямамм проблеми с общуването. Способноста да се изразяваш и да си интересен докато говориш се изграж през желия живот. Въпрос на лична кулутра, интелигентност и начетеност е да си добър оратор и събеседник ;)

ziky
01-18-2006, 13:13
ЗА мен е глупаво едно нещо да се предвижда!Когато си с момиче ако не си достатъчно тъпичък когато се видиш с едно момиче разговорите с нея си идват от само себе си!!!!

01-18-2006, 14:35
Интересни теми бол ! Кризата в Ирак, Икономическатата конюнктура в България и как това се отразява на заетостта, Проблеми на движението, пространството и времето, Човекът като философски проблем и т.н.

01-18-2006, 19:41
Квантова физика. Аналитична геометрия... Висша Алгебра... Теория на вероятностите... Атомна физика. Много са...

`Death`Whore`
01-18-2006, 19:43
ЗА мен е глупаво едно нещо да се предвижда!Когато си с момиче ако не си достатъчно тъпичък когато се видиш с едно момиче разговорите с нея си идват от само себе си!!!!
Чувал ли си за фактора "притеснение". Аз преди мълчах като пукал на срещи. Което не значи, че съм глупава.

Awazate Ippon
01-18-2006, 19:52
mii samo nedei pita nqkoi nein priqtel kvi da vi temite...pitai neq :wink:

`Death`Whore`
01-18-2006, 19:55
- За какво искаш да си говорим?
- Ми...не знам...
- Кажи де...ако искаш, за музика...каква музика харесваш?
- Ми...чалга. (например)
- Аха...аз слушам рап.
- Сега за какво да говорим?