PDA

View Full Version : Кръв в спермата..1?!?



01-15-2006, 18:29
Появи ми се следния проблем.. знам, 4е е неделя и няма доктори и т.н. затова моля за помощ или съвет...
Мастурбирах и като свършвах от първите 3-2 (така ми се стори, но не съм сигурен) тласъка освен "чеиста" сперма излезе и нещо малко и червено, като 1-2-3 капчици кръв.. които се смесиха с всичко останало и придадоха лек червеникъв отенък - много лек - на спермата.. самите червени капчици бяха като капнати с нещо..
Някой знае ли какво е? случвало ли му се е..??
Последните дни има леки болки в единя тестис - да не би да съм се наранил без да искам някъде(без да съм усетил) и затова да ме боли и това да е само инцидентно..?

DrSmurph
01-15-2006, 19:44
Хайде дай малко информация за половия си живот последните 10 дни. Възможно е да се получи подобно нещо при инфекция, травма или някой други специфични заболявания, които за сега съм склонен да изключа. Пиши ми ЛС.

02-18-2006, 19:01
Консултирай се с доктор.

dimitrovv
06-11-2009, 18:15
Hora produljete temata pls.I na men mi se slu4i su6toto dnes.kajete kak se razvi purviq slu4ai...kakvo stana?

venivid
06-12-2009, 10:33
Някъде във форума четох една тема която сега е в началото прочетете я и посетете доктор!! Може да е от инфекция или ако имаш камъни в бъбреците и ако си изпикал камъче и то е разранило пениса ти отвътре сега в спермата да има и кръв! :wink: :wink:

clever
06-12-2009, 14:44
може да е от бъбреците и да се стича кръв по пикочния канал и после да изглежда;че е от спермата
може да е инфекция ...
най-добре отиди на преглед !